این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مربی هندبال ایران

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مربی هندبال ایران را از این سایت دریافت کنید.

  502 Bad Gateway

  502 Bad Gateway

  nginx

  منبع مطلب : www.farsnews.ir

  سرمربی تیم ملی هندبال: از اقامتم در ایران راضی و خوشحال هستم / بعد از جام جهانی تمام قلب مردم به سمت هندبال می‌رود + فیلم

  جدیدترین اخبار، تصاویر و فیلم‌ها از دانشجویان و دانشگاه‌های سراسر کشور

  در گفت‌وگو با دانشجو؛

  سرمربی تیم ملی هندبال: از اقامتم در ایران راضی و خوشحال هستم / بعد از جام جهانی تمام قلب مردم به سمت هندبال می‌رود + فیلم

  سرمربی تیم ملی هندبال ایران گفت: به دلیل اینکه در یک ماه آینده جام جهانی فوتبال در پیش است و به همین دلیل ذهن‌ها به سمت فوتبال رفته است.

  وسیلین وویوویچ سرمربی تیم ملی هندبال ایران در گفت‌و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجو گفت:همیشه شوخ هستم

  در یک ماه آینده جام جهانی فوتبال در پیش است و به همین دلیل ذهنها به سمت فوتبال رفته است.

  بعد از جام جهانی تمام قلب مردم به سمت تیم ملی هندبال می‌رود.

  کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

  مردم ایران خوش قلب و مهربان هستند و از اقامتم در ایران راضی و خوشحال هستم.

  امیدوارم زمان طولانی در ایران بمانم.

  کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

  سرمربی تیم ملی هندبال کشورمان همچنین در جمع خبرنگاران گفت:

  وسلین وویوویچ صبح یک‌شنبه در حاشیه تمرین تیم ملی هندبال ایران اظهار کرد: از حضور پرشمار همه خبرنگاران تشکر می‌کنم البته امروز خیلی تمرینات هندبالی نیست و فوتبالی بود چون آخرین روز اردو بود. می‌خواستم که بازیکنان ریلکس باشند. شرایط اردو خوب بود و راضی هستم. چهل بازیکن در این اردو داشتیم. یکی از نکات مثبت اردو، مسابقات درون تیمی بود که رقابت شدید بود. علاوه بر بازیکنانی که شناخت داشتم، چند بازیکن جدید را شناختم که نظر خوبی روی آن‌ها دارم.

  او در مورد صعود از گروه در قهرمانی جهان گفت: قطعا اگر من به ایران آمدم منظور این است که از گروه صعود کنیم. اگر شک داشتم نمی‌آمدم. هدف‌گذاری ما صعود از گروه است.

  وی درباره تجربه بازیکنان ایران گفت: تجربه بین‌المللی و بازی با تیم‌های اروپایی نکته کلیدی است و بازیکنان ایران باید تجربه جهانی و دوستانه بیش‌تری داشته باشند  و کسب تجربه کنند.

  سرمربی تیم ملی هندبال ایران در ادامه گفت: ایران بازیکنان توانمندی را دارد. باید به یاد داشته باشیم که بازیکن از دل لیگ بیرون می‌آیند. سطح بالای لیگ در تیم ملی تاثیر دارد و ما حاصل باشگاه‌ها را دریافت می‌کنیم البته مربی تیم ملی هم تاثیر دارد.

  وسلین در پاسخ به این پرسش که چقدر بازیکنان پیشرفت کرده‌اند گفت: این سوالی که باید از خود بازیکنان و دستیارانش بپرسید. برای من سخت است که این سوال را پاسخ بدهم. عقیده دارم از ابتدای ورودم تا الان پیشرفت داشته‌اند.

  او درباره تاخیر در حضور مربی دروازه‌بانان تیم گفت: به هر حال مساله‌ای که وجود دارد این است که قراردادی با باشگاه دیگری دارد و این است که مشکلی برای دیر آمدن‌شان وجود دارد.

  وسلین درباره این که مربی دروازه‌بان‌ها هنوز به اردو نیامده‌اند، گفت: با ۸۰ درصد موافق نیستم. تاثیر حضور مربی دروازه‌بان ۵۰ درصد است. وقتی از ساختارها باید بگویم مربی دروازه‌بان هم باید باشد در ۶-۷ روز اردو نمی‌تواند تاثیر داشته باشد. تغییر اساسی در بحث دروازه‌بان باید در باشگاه باشد و مربی دروازه‌بان‌ها در باشگاه تاثیر دارد.

  وی در پاسخ به این سوال که بهترین نتیجه در مسابقات جهانی از نظر شما چیست؟ گفت: مدال طلا بهترین نتیجه است.

  سرمربی تیم هندبال ایران در واکنش به صحبت خبرنگاران که مدال طلا نمی‌گیریم، گفت: اگر واقع گرا باشم باید بگویم اگر یک یا دو بازی را در مرحله گروهی ببریم خیلی خوب است و این که بعد از آن مقابل فرانسه و اسلوونی نمایش خوبی باید داشته باشیم.

  او در پایان گفت: رییس و مسئولان فدراسیون تلاش می‌کنند و این باعث خوشحالی من است که آن‌ها تلاش می‌کنند امکانات بهتر شود و در هر اردو شرایط بهتر از قبل است. امیدوارم قلب تک تک مردم ایران با ما باشد و برای ما بتپد تا بهترین نتیجه را بگیریم.

  سرمربی تیم ملی هندبال مردان در ادامه در مورد شرایط لیگ برتر گفت: اصلا منظورم این نبود که لیگ خوب نیست. منظورم این بود که جای پیشرفت دارد.

  انتهای پیام/

  منبع مطلب : snn.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید