این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مشتری با این کد ملی قبلا ثبت نام شده است

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مشتری با این کد ملی قبلا ثبت نام شده است را از این سایت دریافت کنید.

  راهنمای پیگیری ثبت نام سایپا و نتایج قرعه کشی سایپا

  وضعیت نتایج قرعه کشی سایپا ، پیگیری ثبت نام سایپا و راهنمای احراز هویت این خودروسازی موضوع این مقاله از مجله همراه مکانیک است.

  راهنمای پیگیری ثبت نام سایپا و نتایج قرعه کشی سایپا

  همراه مکانیک شهریور 8, 1401

  آگاهی از نتایج قرعه کشی سایپا برای کسانی‌که به دنبال کسب اطلاع از اعلام نتایج قرعه کشی سایپا هستند، حائز اهمیت ویژه است. چرا که برنده شدن در این قرعه کشی موجب می‌شود متقاضی، محصولات این خودروساز را با فاصله قیمتی نسبتا زیادی در مقایسه با بازار خریداری کند.

  با اعلام نتایج قرعه کشی سایپا  این سوال مطرح می‌شود که گام بعدی  برای تکمیل فرایند ثبت نام چیست و خودرو چه زمانی به مشتری تحویل داده می‌شود. برای کسب اطلاع از اینکه نام شما در میان برندگان سایپا هست یا نه، اولین گام مشاهده نتایج قرعه کشی سایپا با کد ملی یا کد رهگیری در سامانه یکپارچه فروش خودرو است.

  پس از مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی سایپا و تکمیل وجه تا گذشت نهایتا 72 ساعت از اعلام نتایج ، بر اساس شرایط مندرج در جداول طرح مربوطه خودروها طی بازه‌های مختلف  به خریداران تحویل داده می‌شوند. به عنوان نمونه در آخرین قرعه کشی انجام شده (تیر 1401) که نتایج آن از ساعت 17 روز یکشنبه دوم مرداد ماه در حساب کاربری متقاضیان قابل مشاهده بود، منتخبین می بايست ظرف 72 ساعت نسبت به واريز وجه  قيمت خودرو اقدام نمایند.

  پیگیری ثبت نام سایپا چگونه انجام می‌شود؟

  اگر شما جزو برندگان خودروهای سایپا یا متقاضیان طرح های پیش فروش قبلی سایپا هستید و قصد دارید وضعیت خودرو خود را بررسی کرده و از زمان تحویل آن تقریبا با خبر شوید در ادامه آموزش همراه ما باشید. پیگیری مکرر از وضعیت خودرو این امکان را به شما می‌دهد در صورتی که مشکلی در فراّیند آماده‌سازی یا نقص مدارک از سمت شما وجود داشته باشد، به سرعت از آن مطلع شده و پیگیری لازم را انجام دهید.

  ابتدا وارد سایت سایپا به آدرس http://www.saipacorp.com/fa/salepage/customercarstatus شوید. در این مرحله با وارد کردن شماره پذیرش و شماره درخواست که در برگه قرارداد تحویل شده از سمت نمایندگی وجودد دارد به سامانه مشتریان وارد شوید.

  پس از ورود به سامانه مشتریان امکان استفاده از خدماتی چون: خرید خودرو، لیست ثبت نام ها و پرداخت ها، پرداخت دعوت نامه، تسویه چک برگشتی، درخواست تحویل حضوری، پرداخت ودیعه، تغییر رنگ و مدل و ….. وجود دارد. در این مرحله با کلیک روی لیست ثبت نام ها و پرداخت ها وارد مرحله بعدی شوید.

  در این مرحله امکان مشاهده وضعیت خودرو ثبت نام شده اعم از خودرویی که در قرعه کشی برنده آن شده اید، کد نمایندگی، تایید واریزی ها، رنگ خودرو، وضعیت ارسال به سایپا و جزییات آن وجود دارد. در صورت وجود مغایرت در این بخش به نمایندگی سایپا مراجعه کنید.

  اعلام اسامی برندگان نتیجه قرعه کشی سایپا چه فرآیندی دارد؟

  اعلام نتایج قرعه کشی سایپا تنها از طریق همان سایت مشخص‌شده برای ثبت نام اولیه، یعنی سامانه یکپارچه خودرو صورت می‌پذیرد. اما زمان اعلام نتیجه قرعه کشی سایپا معمولا بلافاصله پس از پایان قرعه کشی یا فرصت نام‌نویسی در طرح‌های بدون قرعه‌کشی اعلام می‌شود. اما پیگیری نتیجه قرعه کشی سایپا با استفاده از کد رهگیری دریافت‌شده حین ثبت‌نام امکان‌پذیر است و در صورت نداشتن این کد باید آن را به کمک کد ملی و اطلاعات ارتباطی ثبت‌شده حین نام‌نویسی بازیابی کرد. شما می‌توانید از خدمت شرایط فروش اقساطی سایپا که توسط همراه مکانیک ارائه می‌شود بهره مند شوید.

  پیگیری نتایج قرعه کشی سایپا

  برای دریافت نتیجه قرعه کشی یا طرح های فروش و پیش فروش سایپا دو راه وجود دارد:1- مشاهده از طریق وبسایت 2- اعلام نتیجه پیامکی

  اعلام نتایج قرعه کشی سایپا از طریق سایت

  جواب قرعه کشی سایپا و سایر خودروسازان به‌صورت یکپارچه در سامانه فروش وزارت صنعت، معدن و تجارت (موسوم به صمت) به آدرس sale.iranecar.com معمولا چند روز پس از برگزاری مراسم قرعه کشی اعلام می‌شود. زمان اعلام نتایج قرعه سایپا نیز معمولا به‌صورت دقیق توسط سخنگوی وزارت صمت اعلام و در سامانه یکپارچه و سایر رسانه‌ها منتشر می‌شود.

  البته برندگان محصولات سایپا تنها به طرح‌های قرعه کشی محدود نمی‌شوند و این شرکت شرایط فروش بدون قرعه کشی نیز دارد. طرح‌های فروشی که نام‌نویسی در آنها از طریق وب‌سایت فروش سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com/ امکانپذیر است. واجدان شرایط از طریق حساب کاربری شخصی در پورتال همین شرکت می‌توانند از وضعیت ثبت نام خود آگاه شوند. معمولا پس از پایان ثبت نام اسامی واجدین شرایط نیز مشخص و در حساب کاربری متقاضیان درج می‌شود.

  اعلام نتایج قرعه کشی سایپا از طریق پیامک

  در صورتی که شما هم جزو لیست برندگان قرعه کشی سایپا باشید، این موضوع از طریق ارسال پیامک از سمت شرکت سایپا به شما اعلام خواهد شد. این پیامک به شماره تماسی که در هنگام ثبت نام وارد سامانه کرده اید ارسال خواهد شد. باید مد نظر داشته باشید که در پیامک ارسالی وضعیت شما به عنوان برنده اصلی یا به عنوان رزرو و ذخیره مشخص شده است. ضمنا در پیامک ارسال شده از سمت شرکت سایپا هیچ لینکی برای پرداخت وجه در اختیار شما گذاشته نشده و وجود لینک برای پرداخت وجه نشانه کلاه برداری و جعلی بودن پیامک است.

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا – مرداد 1401

  اسامی برندگان دومین قرعه کشی سایپا در سامانه مشترک در سال 1401، از ساعت ۱۷ روز یکشنبه دوم مردادماه از طریق سایت sale.iranecar.com در دسترس است. در این طرح به طور کلی 61483 خودرو از طرف شرکت سایپا برای فروش در نظر گرفته شده است.

  نتایج قرعه کشی محصولات سایپا در تاریخ دوم مرداد ۱۴۰۱ اعلام و برندگان فروش فوق العاده و پیش فروش محصولات سایپا  و طرح های موسوم به جوانی جمعیت اعلام شدند. دومین مرحله قرعه کشی تخصیص خودرو در سال 1401 با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی و نمایندگان شرکت‌های خودروساز برگزار شد.

  منبع مطلب : www.hamrah-mechanic.com

  مشکل ورود به سایت ایران خودرو + 3 راه حل کد امنیتی

  برای اطلاع از نحوه رفع مشکل ورود به سایت ایران خودرو و 3 راه حل کد امنیتی سایت ایران خودرو به صورت تصویری و از طریق لینک مستقیم کلیک

  مشکل ورود به سایت ایران خودرو

  دسته بندی اخبار دیدگاه ها ۴۶۱

  سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 909 9075307

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

  مشکل ورود به سایت ایران خودرو یکی از مواردی است که در هر بار اطلاعیه ایران خودرو برای متقاضیان خرید خودرو وجود دارد. پس از اینکه ایران خودرو اعلام کرد که تمامی متقاضیان خرید خودرو می‌توانند برای 4 محصول به سایت مراجعه کنند و ثبت نام کنند، مردم با هجوم به سایت و ثبت نام موجب شدند تا برای این سایت مشکلات متعددی ایجاد شود که یکی از این مشکلات می‌توان به نقص در عملکرد مراحل سایت است.

  هجوم و مراجعات به سایت به واسطه مردم به شدت زیاد است به گونه‌ای که سایت ایران خودرو به سرعت پس از اعلام این نهاد با مشکلات متعددی روبرو خواهد شد و به برای هر فرد هر مرحله‌ایی خاص عمل نمی‌کند و به گونه‌ای اشخاص نمی‌توانند به درستی ثبت نام کنند. در ادامه قصد داریم به بررسی و آشنایی با مشکل ورود به سایت ایران خودرو بپردازیم.

  فهرست محتوا [نمایش]

  مشکل ورود به سایت ایران خودرو

  هر بار بعد از اینکه ایران خودرو برای فروش محصولات خود اعلام می‌کنند که مردم می‌توانند برای خرید اقدام کنند، سیل عظیمی از افراد به این سایت مراجعه کرده و برای ثبت نام خرید خودرو اقدام می‌کنند. اما این سایت قادر نیست این حجم از کاربر را بپذیر و به صورت همزمان قادر به ارائه خدمات یکسان نیست و در نهایت موجب می‌شود تا کاربر در یک مرحله خاص توقف کند و قادر به ادامه فرآیند ثبت نام نباشد و یا با خطاهای مختلفی از سوی سایت روبرو شود.

  معمولا هرکدام از ارورها یا خطاهای سایت دلیل خاصی دارند و هرکسی قادر به بررسی و برطرف کردن خطای مربوطه نیست.

  اطلاعیه

  اگر قصد دارید به نحوه ثبت نام ایران خودرو آشنا شوید با مراجعه به این مطلب در وبسایت ایران تحصیل می‌توانید با فرآیند و نحوه ثبت نام آشنا شود.

  دلیل مشکل ورود به سایت ایران خودرو

  یکی از دلایلی که موجب می‌شود تا سایت با مشکل روبرو شود و کاربران را کلافه کند مراجعه افراد متعدد به صورت همزمان در این سایت است که دلیل اصلی آن هم التهابات بازار خودرو در ایران است و مردم به صورت مداوم شاهد افت و خیز شدید قیمت خودرو هستند.

  روزی که ایران خودرو برای پیش فروش 4 محصول خود اطلاعیه داد افراد متعددی به صورت متقاضی برای ثبت نام و تکمیل مراحل ثبت نام اقدام کردند که با مشکل روبرو شدند.

  پس از اینکه سامانه فروش یا تخصیص خودرو در روزهای اولیه فعالیت خود با مشکلاتی در فرآیند ثبت نام روبرو شد، با پیگیری‌های مسئولین مربوطه مشکلات آن برطرف شد و کلیه متقاضیان قادر هستند به راحتی در زمان ثبت نام و تکمیل فرآیند ثبت نام خودروی مدنظر خود اقدام کنند.

  سامانه فروش یا تخصیص یکپارچه خودرو به آدرس اینترنتی sale.iranecar.com

  از زمانی که مشکلات برطرف می‌شوند در دسترس تمامی افراد است. در بخش‌ هایی از این سامانه افراد می‌توانند با بخشنامه‌های متعدد فروش خودرو که از طرف کلیه شرکت‌های خودروسازی ارائه می‌شود مطلع شوند.

  نخستین عرضه رسمی خودرو در قالب سامانه یکپارچه فروش خودرو پس از اعلام مهلت یک هفته‌ایی برای کلیه متقاضیان آغاز شده است.

  اما در روزهای ابتدایی فعالیت رسمی این سامانه یکپارچه فروش خودرو افراد متقاضی خرید خودرو در زمان ثبت نام با مشکلاتی در فرآیند ثبت اطلاعات خود و هم در ثبت درخواست برای درخواست خودروی خود با مشکلاتی روبرو می‌شوند و به نوعی فرآیند ثبت نام با اختلال روبرو می‌شود.

  ار جمله مشکلاتی که متقاضیان در زمان ثبت نام ایران خودرو با آن مواجه هستند می‌توان به عدم اتصال با گوشی همراه در ساعت اول ثبت نام اشاره کردیم، یا مواردی متعددی همچون در هنگام پردازش درخواست شما یک خطا بوجود آمده، لطفا مجددا سعی کنید، ربات (تایید “من ربات نیستم”)، اختلال در بارگذاری اطلاعات و عدم ثبت اطلاعات، عدم ارائه کد رهگیری و غیره است.

  معمولا پس از هر اطلاعیه مشکلاتی به وجود می‌آید که بسیاری از این مشکلات توسط فرد کاربر و مشکلات مهمتر به واسطه مسئولین سایت برطرف می‌شود که بعد از اینکه مشکل حل شد تمامی افراد می‌توانند به فرآیند ثبت نام خود بپردازند.

  برای اطلاع از پیگیری قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی کلیک کنید.

  3 راه حل کد امنیتی سایت ایران خودرو

  سایت ایران خودرو بری اینکه ربات ها را محدود کند از reCAPTCHA گوگل استفاده می‌کند، علاوه بر این در آپدیت‌های جدید سایت خود از کپچای تصویری هم استفاده کرده ست. در نهایت می‌توان گفت که از 2 کپچا بهره‌مند است.

  معمولا شاید خودتان هم بدانید که ریکپچای گوگل طبق تحلیل رفتار کاربر عمل می‌کند و در برخی موارد ممکن است شما را به عنوان ربات شناسایی کند و در زمان کار یا ورود با سایت به شما خطایی را نشان دهد.

  1- برطرف کردن خطاي نامشخص در كپچا

  1- برای اینکه کپچای گوگل با شما مشابه یک رباط برخورد نکند، یک راه حل وجود دارد در ابتدای ورود به سایت مقصد ابتدا در جیمیل خود لاگین شوید.

  2- یکی دیگر از راه‌هایی که می‌توان از ظاهر کردن خطای کپچا عبور کرد این است که شما باید در ابتدا کد امنیتی کپچا را به درستی وارد کنید. در صورتی که اشتباه تایپ کنید با ارور جدیدی مواجه خواهید شد.

  2- حل مشکل “در هنگام پردازش درخواست شما یک خطا بوجود آمده، لطفا مجددا سعی کنید”

  یکی از مهم‌ ترین خطاهایی که در زمان ثبت نام خرید خودرو اکثر کاربران مواجه می‌شوند این عبارت است است: در هنگام پردازش درخواست شما یک خطا بوجود آمده ، لطفا مجددا سعی کنید.

  در این صورت می‌بایست افراد در ساعات شلوغی و ازدحام کاربران در سایت نباشند و به نوعی بدانند پس از مشاهده این خطا نمی‌توانند هیچ اقدام کنند و می‌بایست صبر کنند تا مشکل از سوی سایت برطرف شود و با تمدید مهلت ثبت نام مجددا برای ثبت نام خرید خودرو از شرکت ایران خودرو اقدام کنند.

  منبع مطلب : irantahsil.org

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید