این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  مهلت ثبت نام دانشگاه سراسری 1401

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  مهلت ثبت نام دانشگاه سراسری 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  مهلت ثبت نام کنکور ۱۴۰۲

  در این مقاله هیوا به بررسی مهلت ثبت نام کنکور ۱۴۰۲ ، تمدید مهلت ثبت نام و فرصت مجدد ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت نامی کنکور 1402 پرداخته شده است .

  مهلت ثبت نام کنکور ۱۴۰۲

  سازمان سنجش برای سال 1402 کنکور سراسری را دو بار و در ماه های تیر و دی برگزار خواهد کرد. مهلت ثبت نام کنکور دی از 8 لغایت 14 آبان در نظر گرفته شده است. علاوه بر بازه اولیه و تمدید فرصت ثبت نام، سازمان سنجش مهلت مجددی به عنوان آخرین فرصت برای جاماندگان کنکور ۱۴۰۲ در نظر می گیرد. متقاضیان کنکور 1402 در مهلت ثبت نام کنکور ۱۴۰۲ فرصتی برای ثبت نام و ویرایش اطلاعات خود بدست می آورند.

  برای مشاوره مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲

  برای مشاوره مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲

  سازمان سنجش برنامه زمان بندی ثبت نام کنکور سراسری 1402 را طی اطلاعیه ای به متقاضیان اطلاع رسانی می کند تا افرادی که قصد شرکت در این ماراتن نفس گیر را دارند در مهلت ثبت نام به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند معمولا این زمان 2 الی 3 روز نیز تمدید می شود.

  اما هر ساله هستند داوطلبانی که به دلیل بی اطلاعی از زمان نام نویسی در این ماراتن جا می مانند و موفق به تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام نمی شوند. سازمان سنجش به منظور رفاه حال داوطلبان، فرصتی تحت عنوان مهلت مجدد ثبت نام کنکور ۱۴۰۲ در نظر می گیرد تا متقاضیان ورود به دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد بتوانند در این مهلت وارد سایت شده و بعد از دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1402، ثبت نام خود را انجام دهند.

  داوطلبانی که پس از تکمیل مراحل ثبت نام متوجه وجود خطا و اشتباه در اطلاعات خود شدند، در این فرصت می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات خویش اقدام نمایند. با توجه به اهمیت این مهلت برای داوطلبان، در ادامه مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ ارائه شده است تا داوطلبان بتوانند از این مهلت به عنوان فرصت ثبت نام کنکور سراسری 1402 استفاده کنند.

  مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲

  یکی از تغییراتی که در کنکور ۱۴۰۲ با آن روبرو هستیم برگزاری دو کنکور در سال می باشد. ثبت نام برای اولین کنکور 1402 از 8 لغایت 14 آبان انجام شده و ثبت نام دومین کنکور در روزهای 15 لغایت 21 فروردین از طریق سایت ثبت نام کنکور سراسری به نشانی sanjesh.org انجام می شود. پیش از ثبت نام فرد می بایست نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام کنکور سراسری و خرید سریال این آزمون اقدام کند.

  طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش مهلت ثبت نام کنکور دی از 8 آبان تا 14 آبان ماه می باشد. آن دسته از داوطلبانی که قصد ثبت نام در این ماراتن را دارند می بایست پیش از اقدام به ثبت نام با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون از جزئیاتی مانند شرایط، مدارک و نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ مطلع شوند.

  مهلت ثبت نام برای کنکور نوبت اول 1402 از 8 لغایت 14 آبان و مهلت ثبت نام دومین کنکور ۱۴۰۲ در روزهای 15 لغایت 21 فروردین ماه می باشد.

  جزئیات ثبت نام کنکور سراسری اعم از مدارک و شرایط لازم برای ثبت نام در کنکور 1402 در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری منتشر می گردد. برای آشنایی با جزئیات ثبت نام کنکور ۱۴۰۲ و داشتن ثبت نامی بدون اشتباه مطالعه مقاله زیر توصیه می گردد.

  بیشتر بخوانید: دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1402

  تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲

  سازمان سنجش هر سال بعد از اتمام زمان قانونی ثبت نام کنکور سراسری، بدون هیچ وقفه ای مهلت چند روزه ای در اختیار متقاضیان قرار می دهد و زمان ثبت نام را چند روز تمدید می کند تا افرادی که به هر دلیلی موفق به ثبت نام نشده و یا اطلاعات خود را ویرایش نکردند در این زمان بتوانند وارد سایت سنجش شده و اقدامات لازم برای ثبت نام کنکور 1402 را انجام دهند.

  هنوز تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ مشخص نشده، اما پیش بینی می کنیم مانند هر سال چند روز بعد از ثبت نام نیز داوطلبان بتوانند وارد سایت ثبت نام شده و مراحل نام نویسی خود را تکمیل نمایند. پیشنهاد می کنیم عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا باشید تا از جزئیات کنکور سراسری ۱۴۰۲ مطلع شوید.

  به محض مشخص شدن تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ اطلاع رسانی لازم در این قسمت قرار داده می شود.

  آن دسته از افرادی که پس از اتمام مراحل ثبت نام متوجه وجود اشتباهی در فرم ثبت نام خویش شدند، می توانند با شماره پرونده و شماره داوطلبی خود وارد سایت سنجش شده و نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

  بیشتر بخوانید: ویرایش ثبت نام کنکور ۱۴۰۲

  مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲

  تا سال گذشته کنکور یکبار در سال انجام میشد و سازمان سنجش مهلت مجددی را برای ثبت نام جاماندگان از نام نویسی در این آزمون در نظر می گرفت. اما امسال این آزمون در ماه های دی و تیر برگزار می شود و مشخص نیست که سازمان سنجش مانند سال های گذشته مهلت مجددی برای ثبت نام کنکور سراسری در نظر بگیرد. بنابراین توصیه می کنیم ثبت نام خود را به روزهای پایانی و به امید ثبت نام مجدد موکول نکنید.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  تمدید ثبت نام کنکور 1401 + آخرین مهلت

  برای این که در زمان تمدید ثبت نام کنکور که توسط سازمان سنجش اعلام می شود ثبت نام را انجام دهید به آموزش نیاز دارید که ما در این مقاله ....

  تمدید ثبت نام کنکور 1401

  دسته بندی دانشگاه , کنکور دیدگاه ها ۱۷

  سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 909 9075307

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

  تمدید ثبت نام کنکور یکی از مهم ترین دغدغه افرادی است که به هر دلیلی از تکمیل اسم نویسی خود جا مانده اند. سازمان سنجش آموزش کشور در سال زمان مشخصی را برای ثبت نام کنکور مقرر می کند که داوطلبان باید در زمان تعیین شده، برای ثبت نام در این وب سایت اقدام کنند.

  برخی از مواقع داوطلبان به دلایل مختلف مانند عدم توجه به زمان مشخص شده توسط سازمان سنجش، تکمیل نبودن مدارک و بسیاری از موارد دیگر نمی توانند ثبت نام را انجام دهند. اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید در زمانی که توسط سازمان سنجش تعیین شده است، ثبت نام کنکور را انجام ندادید، نگران نباشید، زیرا سازمان سنجش آموزش کشور برای این دسته از افراد زمانی را جهت تمدید ثبت نام کنکور در نظر می گیرد.

  در ادامه این مقاله تصمیم داریم اطلاعات دقیقی در مورد تمدید ثبت نام کنکور در اختیار شما قرار دهیم. شایان ذکر است بدانید در هر سال بهمن ماه و اسفند ماه زمانی برای تمدید ثبت نام کنکور به داوطلبان اعلام می شود.

  این نکته مهم را هم در نظر داشته باشید تمامی مراحل را با استفاده از متن و تصویر به شما آموزش خواهیم داد. چنانچه  تصمیم دارید اطلاعات کاملی نسبت به موارد ذکر شده به دست بیاورید، پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

  فهرست محتوا [نمایش]

  تمدید مهلت ثبت نام کنکور چیست؟

  این سوال یکی از متداولترین سوالاتی است که توسط بسیاری از افراد مطرح می شود. این نکته را در نظر داشته باشید سازمان سنجش و آموزش کشور، مهلت تمدید ثبت نام کنکور را برای کسانی که به هر دلیلی در بازه زمانی مقرر موفق به ثبت نام نشده اند و قصد شرکت در آزمون سراسری را دارند، پس از اتمام مهلت مشخص شده در نظر گرفته است تا فرصتی برای جبران و تکمیل فرم اینترنتی باشد.

  اطلاعیه

  برای مطلع شدن از تاریخ تمدید ثبت نام کنکور سراسری و آزاد باید وارد سایت سازمان سنجش شوید.

  نحوه نام نویسی در مهلت تمدید ثبت نام کنکور

  اگر نمی دانید نحوه ثبت نام در مهلت تمدید ثبت نام کنکور به چه صورت است اصلا نگران نباشید. لازم به ذکر است بدانید برای انجام این کار در گام اول باید عبارت سنجش را در گوگل سرچ کنید و وارد سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور شوید. پس از ورود به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور پس از اعلام زمان تمدید ثبت نام کنکور و پرداخت هزینه نام نویسی می توانید به تکمیل فرم اینترنتی بپردازید. این مهلت چند روزه هر ساله توسط سازمان سنجش بعد از اتمام زمان مقرر جهت نام نویسی به عنوان فرصت آخر داوطلبان جهت شرکت در آزمون در نظر گرفته می شود. در نتیجه پیشنهاد می شود در زمان مقرر شده برای تمدید ثبت نام کنکور سراسری حتما به صورت دقیق تمام مراحل را انجام دهید، چون زمان دیگری برای ثبت نام در کنکور توسط سازمان سنجش در اختیار شما قرار داده نمی شود.

  جهت اطلاع از آخرین مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  مهر و بهمن ر روی لینک کلیک نمایید.

  مهلت تمدید ثبت نام کنکور

  چنانچه به هر علتی داوطلبان ثبت نام کنکور سراسری در رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان متوجه اشتباه بودن و یا عدم تطبیق اطلاعات وارد شده پس از دریافت شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام شوند، می توانند از مهلت تمدید ثبت نام کنکور امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور که تا اتمام زمان مهلت ثبت نام است، استفاده نمایند. متقاضیان مذکور می توانند توسط اطلاعات ثبت نامی خود وارد سایت ثبت نام شده و نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. در صورت عدم موفقیت جهت ثبت نام کنکور سراری و آزاد می توانند در مهلت اولیه و زمان ثبت نام کنکور می توانند در آخرین مهلت ثبت نام، وارد سایت سنجش شده و به تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام بپردازند.

  سازمان سنجش آخرین مهلت تمدید ثبت نام کنکور در سال گذشته را در اسفند ماه اعلام کرد و متقاضیان در این بازه زمانی مشخص شده توانستند با ورود به سایت سنجش به تکمیل فرم ثبت نام کنکور پرداخته و اطلاعات خود را ویرایش نمایند. اما در مورد زمان آخرین مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ در حال حاضر زمان دقیقی مشخص نشده است. به منظور آگاهی از زمان دقیق تمدید ثبت نام کنکور سراسری و آزاد می توانید با کارشناسان مجرب مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  جهت اطلاع از نحوه ویرایش اطلاعات کنکور ارشد بر روی لینک کلیک نمایید.

  شرایط ثبت نام کنکور

  برای این که برای اسم نویسی در مهلت تمدید ثبت نام کنکور اقدام کنید، باید شرایطی که توسط سازمان سنجش اعلام می شود را داشته باشید. لازم به ذکر است بدانید برای ثبت نام در کنکور دو نوع شرایط (شرایط عمومی، شرایط خصوصی) وجود دارد که در ادامه شما را با این شرایط به طور کامل آشنا خواهیم کرد.

  بررسی شرایط عمومی برای ثبت نام کنکور

  در این بخش از مقاله تمدید ثبت نام کنکور تصمیم داریم به شرایط عمومی که هر داوطلب باید داشته باشد تا بتواند در کنکور ثبت نام کند اشاره کنیم. این نکته را در نظر داشته باشید سازمان سنجش و آموزش کشور 5 پارامتر را به عنوان شرایط عمومی اعلام کرده است که این پارامترها به شرح زیر می باشد.

  اعتقاد به اسلام و يا یکی از اديان رسمی مصرح در قانون اساسی

  عدم احراز عناد (نه اعتراض) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ايران

  منبع مطلب : irantahsil.org

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید