این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  موضوع انشا کفش

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  موضوع انشا کفش را از این سایت دریافت کنید.

  انشا درباره کفش با رعایت ساختمان بند صفحه 63 نگارش هفتم

  در این مطلب از سایت برای شما کاربران عزیز انشا درباره کفش با رعایت ساختمان بند صفحه 63 نگارش هفتم را تهیه و منتشر کرده ایم انشا در مورد کفش نگارش هفتم , انشا صفحه 63 کتاب نگارش پایه هفتم , انشای درس 5 صفحه 63 متن با رعایت ساختمان بند با مقدمه و نتیجه ,گام به گام صفحه 63 نگارش هفتم, جواب انشا صفحه 63 نگارش هفتم درباره یکی از موضوع های زیر یک بند با رعایت ساختمان بند بنویسید : موضوع کفش

  خانه » مطالب درسی » انشا درباره کفش با رعایت ساختمان بند صفحه 63 نگارش هفتم

  انشا درباره کفش با رعایت ساختمان بند صفحه 63 نگارش هفتم

  admin مطالب درسی 0

  3.9/5 - (78 امتیاز)

  در این مطلب از سایت برای شما کاربران عزیز انشا درباره کفش با رعایت ساختمان بند صفحه 63 نگارش هفتم را تهیه و منتشر کرده ایم

  انشا در مورد کفش نگارش هفتم , انشا صفحه 63 کتاب نگارش پایه هفتم , انشای درس 5 صفحه 63 متن با رعایت ساختمان بند با مقدمه و نتیجه ,گام به گام صفحه 63 نگارش هفتم, جواب انشا صفحه 63 نگارش هفتم

  درباره یکی از موضوع های زیر یک بند با رعایت ساختمان بند بنویسید : موضوع کفش

  انشا بسیار زیبا در مورد کفش با رعایت ساختمان بند صفحه 63 نگارش هفتم :مقدمه : کودک بودیم و کفش های بزرگتر ها را میپوشیدیم و به آرزوی بزرگ شدن ولی بچه بودیم و فکرمان هم همانند پاهایمان کوچک بود و بزرگ شدیم و کفش ها اندازه ی ما شد ولی خیلی چیز ها برایمان کوچک شد.بند اول تنه : خردسال بودیم و از مشکلات چیزی نمی فهمیدیم کم کم فهمیدیم که چقدر اشتباه میکردیم .که بزرگ شویم کاش بچه میماندیم و به پوشیدن کفش های بزرگتر ها و احساس بزرگ بودن فکر میکردیمبند دوم تنه : با گذشت زمان بزرگ شدیم و حال در حسرت همان دوران بچگی و کفش به پایی هستیم که هیچ غم و فکر دنیا را نمیدانستیم و گویی عالمی از بهشت بود که ما با همان افکار بچگی غرق در شادمانی آن دوران بودیم .نتیجه گیری : بزرگ شدیم و تنها چیزی که با ما بزرگ شد کفش هایمان هستند … اگر قدر عمرمان را میدانستیم هرگز از کفش بند دار استفاده نمیکردیم.انشا کفش صفحه 63 نگارش هفتم :مقدمه : کفش وسیله ای برای پوشش پا و محافظت پا از ناهمواری ها و سنگ ها و سایر اشیا برنده است. پا یک اجزای مهم بدن است که کفش وظیفه نگهداری از قلب دوم انسان را دارد کفش ها در سایز ها و رنگ و جنس های مختلف در بازار وجود دارد .بدنه : ما انواع کفش داریم که از نوع زنانه و مردانه و بچه گانه می باشد که هر یک از آدم ها بر اساس سلیقه و علاقه خود نوع آن را انتخاب می کند.

  انواع آن مانند پاشنه دار , اسپرت , مجلسی , رسمی , چوتین و جکمه است و جنس های مختلف مثل جرم , پارچه ای ؛ لی , پلاستیکی و غیره … دارد .

  من کفش های خود را خیلی دوست دارم و با واکس زدن و شستشو ان سعی میکنم تا کفش های خود را سالم نگه دارم .

  کفش ورزشی من با کفش مهمانی من فرق دارد زیرا هر کفشی به دلیل نوع آن کاربرد های مختلفی دارد.

  کفش ورزشی مخصوص ورزش و پیاده روی است . کفش مهمانی مخصوص خودش است.

  نتیجه : پوشیدن کفش مناسب میتواند از آسیب هایی که ممکن است در آینده به آن دچار شویم جلوگیری کند و باید همیشه حواسمان باشد که چه کفشی را برای خودمان انتخاب می کنیم.انشا در مورد کفش صفحه 63 نگارش هفتم :مقدمه: از قلب دوم انسان چیزی می دانید؟ پا قلب دوم انسان است چون نیاز به مراقبت دارد و نبود آنها کل زندگی ما را تحت تاثیر قرار می دهد.بدنه انشا: ما هرروز مسافت زیادی را با پاهایمان راه می رویم و از کوچه ها و خیابان ها عبور می کنیم.

  پا یکی از حیاتی ترین اعضای بدن انسان است و نیاز به توجه ویژه‌ای دارند. کفش یک محافظ خوب برای قلب دوم ماست که پاها را از خطر هایی که در محیط وجود دارد حفظ می کند و نمی گذارد به پا آسیبی برسد.

  کفش ها انواع مختلفی دارند و بسته به اینکه در چه مکان هایی می خواهیم از آن ها استفاده کنیم طبقه بندی می شوند.

  کفش طبی مخصوص کسانی است که می خواهند در آینده به کمر درد و پادرد دچار نشوند.

  کفش های پاشنه بلند مخصوص جشن ها است و با این که پا را در حالت بدی قرار می دهند اما گاهی اوقات مجبور به استفاده از آن میشویم.

  کفش اسپرت برای پیاده روی های طولانی مناسب است.

  جالب است بدانید در گذشته تنوع کفش انقدر زیاد نبود و فقط دو مدل کفش بود که مدل اول برای کسانی بود که وضع مالی خوبی نداشتند و مدل دوم برای افراد ثروتمند بود همین کفش ها مشخص می‌کرد که کدام فرد ثروتمند و کدام فرد فقیر است .

  نتیجه : پوشیدن کفش مناسب میتواند از آسیب هایی که ممکن است در آینده به آن دچار شویم جلوگیری کند و باید همیشه حواسمان باشد که چه کفشی را برای خودمان انتخاب می کنیم.انشا کوتاه کفش صفحه 63 نگارش هفتم :

  کفش ها در اکثر اوقات عمر ما همراه مان هستند و پاهای مان را از آسیب ها در امان نگه می دارند.

  آن ها شکل ها، دوخت ها، طرح ها، رنگ ها و جنس های متفاوتی دارند و این ما هستیم که انتخاب می کنیم کدام نوع از آن ها را بپوشیم.

  برخی از کفش ها مخصوص آقایان و برخی مخصوص بانوان می باشد مثلا کفش های پاشنه بلند فقط مخصوص خانم ها هستند البته ممکن است بعضی از خانم ها از پوشیدن این نوع کفش ها فراری باشند و کفش های تخت را به هر چیز دیگری ترجیح دهند اما بعضی از مدل ها و طرح ها هم وجود دارند که می توانند به طور مشترک بین خانم ها و آقایان استفاده شوند مثل بعضی از کفش های کتانی.

  کفش ها می توانند نشان دهند که ما برای حضور در چه مکانی آماده شده ایم، مثلا اگر کفش مجلسی پوشیده باشیم برای رفتن به یک مهمانی آماده شده ایم، اگر کفش اسپورت و کتانی پوشیده باشیم برای ورزش آماده شده ایم و اگر یک کفش با ظاهری ساده انتخاب کرده باشیم احتمالا در حال رفتن به محل کار هستیم.

  علاوه بر ظاهر کفش اندازه ی کفش نیز نکته ی بسیار مهمی است، کفش ها باید درست اندازه ی پای ما باشند تا مشکلی برای ما پیش نیاید مثلا اگر کفش هایی کوچک تر از سایز پا خریده باشیم با هر قدمی که بر می داریم آن ها پای ما را اذیت کرده و زخم می کند و بالعکس اگر کفشی انتخاب کنیم که بزرگ تر از پای باشد با هر بار راه رفتن، کفش ها از پاهای مان بیرون آمده و آزارمان خواهد داد.

  همچنین کفش ها باید مناسب فصلی باشد که در آن هستیم، در بهار و تابستان باید کفش هایی را بپوشیم که پاهای مان را خنک نگه دارد و در پاییز و زمستان از کفش هایی استفاده کنیم که علاوه بر گرم نگه داشتن پاها، آن ها را در مقابل برف و باران محافظت کنند.

  منبع مطلب : darskade.ir

  انشا درباره کفش با مقدمه و نتیجه

  انشا درباره کفش با مقدمه و نتیجه | مقدمه: پا قلب دوم انسان است چون نیاز به مراقبت دارد و نبود آنها کل زندگی ما را تحت تاثیر قرار می دهد.

  عینکی

  دیدتان را به یادگیری متحول کنید.

  0 ورود ثبت نام

  انشا درباره کفش با مقدمه و نتیجه

  خانه » انشا آماده » انشا درباره کفش با مقدمه و نتیجه

  شهربانو دوستی درباره نویسنده

  شهربانو دوستی هستم، مدیر و موسس وب سایت عینکی دبیر آموزش و پرورش و علاقه مند به سئو

  توضیحات

  انشا در مورد کفش با مقدمه و نتیجه

  مقدمه: از قلب دوم انسان چیزی می دانید؟ پا قلب دوم انسان است چون نیاز به مراقبت دارد و نبود آنها کل زندگی ما را تحت تاثیر قرار می دهد.بدنه انشا: ما هرروز مسافت زیادی را با پاهایمان راه می رویم و از کوچه ها و خیابان ها عبور می کنیم.

  پا یکی از حیاتی ترین اعضای بدن انسان است و نیاز به توجه ویژه‌ای دارند.  کفش یک محافظ خوب برای قلب دوم ماست که پاها را از خطر هایی که در محیط وجود دارد حفظ می کند و نمی گذارد به پا آسیبی برسد.

  کفش ها انواع مختلفی دارند و بسته به اینکه در چه مکان هایی می خواهیم از آن ها استفاده کنیم طبقه بندی می شوند.

  کفش طبی مخصوص کسانی است که می خواهند در آینده به کمر درد و پادرد دچار نشوند.

  کفش های پاشنه بلند مخصوص جشن ها است و با این که پا را در حالت بدی قرار می دهند اما گاهی اوقات مجبور به استفاده از آن میشویم.

  کفش اسپرت برای پیاده روی های طولانی مناسب است.

  جالب است بدانید در گذشته تنوع کفش انقدر زیاد نبود و فقط دو مدل کفش بود که مدل اول برای کسانی بود که وضع مالی خوبی نداشتند و مدل دوم برای افراد ثروتمند بود همین کفش ها مشخص می‌کرد که کدام فرد ثروتمند و کدام فرد فقیر است .

  نتیجه : پوشیدن کفش مناسب میتواند از آسیب هایی که ممکن است در آینده به آن دچار شویم جلوگیری کند و باید همیشه حواسمان باشد که چه کفشی را برای خودمان انتخاب می کنیم.

  انشا درمورد کفش با رعایت ساختمان بند

  مقدمه: هر فردی در طول زندگی خود دوستان زیادی دارد. برخی از این دوستان خوب و برخی بد هستند، اما همه این دوستان همیشه با ما نیستند و بعد از مدتی جزئی از خاطرات ما می شوند.بند اول تنه: یکی از این دوستان کفش است اما شاید تا به حال کسی به او به چشم یک دوست نگاه نکرده است.

  همه ما از زمانی که راه رفتن را می آموزیم، دوستیمان را با کفش شروع می کنیم.

  شاید خاطره ای که از اولین کفشی که به پا کردیم داریم بهترین خاطره عمرمان باشد.

  کفش به ما شوق راه رفتن می دهد و برای گام برداشتن و ادامه راه پر پیچ و خم زندگی به ما کمک می کند.

  بند دوم تنه: زمانی که بزرگتر می شویم و به مدرسه می رویم، کفش در مرحله بعدی زندگی یعنی مدرسه همراه ماست.

  آنجاست که کفش ها ما را در بالا رفتن پله های موفقیت یاری می کند.

  بند سوم تنه: کفش در دوره بعدی زندگی یعنی ازدواج هم با ما همراه است. کفش های پاشنه بلند عروس و کفش های داماد در شروع زندگی مشترک همراهشان است و  در  کنار آنها خاطره زیبای عروسی را می سازد.بند چهارم تنه: کفش در طول مسیر زندگی هماره ماست . به مرور که پا به سن می گذاریم این بار خرید کفش برای فرزندان  و نوه ها لذت دیگری دارد.

  و بعد از رفتن به خانه ابدی است که این دوست همیشگی از انسان جدا می شود.

  نتیجه گیری: شاید حالا دید دیگری به کفش هایمان داشته باشیم، و آنها را به عنوان یک دوست همیشگی که در تمام مراحل زندگی گام به گام  همراه ما بوده اند در نظر بگیریم. پس کمی بااین دوست همیشگی مهربان تر باشیم.

  انشا درباره کفش کلاس هفتم

  داستان از روزی شروع شد که خودم را سوار ماشینی دیدم که در جاده در حال حرکت بود.

  نمیدانستم به کجا می روم اما با شور و اشتیاقی زیاد به بیرون نگاه می کردم.

  ماشین بعد از طی مسافت زیادی در یک کارخانه توقف کرد. چند نفر آمدند و من و دوستانم را از ماشین پیاده کردند.

  هنوز هم نمیدانستم چه سرنوشتی در انتظار من است. بعد از اینکه وارد کارخانه شدیم بسته بندی های زیادی دیدم، کفش های مختلف با رنگ بندی ها و اندازه های مختلف.

  صحنه جالبی بود از کفش های بچگانه، کفش دخترانه، پسرانه و….

  من و دوستانم را روی صفحای قرار دادند، درست حدث زده بودم، چیزی که پیش روی ما قرار داشت دستگاه برش زنی بود.

  ما را به اندازه های مختلف بش زدندو بعد از آن مرحل ساخت کفش چرمی شروع شد.

  من دیگر یک چرم خالی نبودم و حال به یک جفت کفش زیبا تبدیل شده بودم. ما را بسته بندی کردند و دوباره سوار ماشین غول پیکری شدیم.

  مدتی گذشت ما را درگوشه ای گذاشتند. صاحب مغازه من را از بسته بندی بیرون آورد و در ویترین مغازه گذاشت.

  از پشت ویترین به خیابان و ادم هایی که در رفت و آمد بودند نگاه میکردم. به کفش هایشن که دوستان من بودند .

  تا اینکه روزی یه دختر کوچولوی زیبا به مغازه آمدند. دختر به پدرش اصرار می کرد که من را برایش بخرد.

  آری من حالا کفش های دختر کوچولوی زیبایی بودم که همیشه از من مراقب میکرد .

  انشا درباره ی کفش

  برای همه ما چیزی وجود دارد که از آن میترسیم. یکی از کابوس های من این است که کفش هایم را بدزدند.

  برای اول مهر من همه چیز خریدم، کیف، لوازم التحریر، کفش و …

  من هفته ای دو بار به کلاس زبان میرفتم. ورودی کلاس زبان یک حیاط کوچک داشت، که بیشتر اوقات در آن باز بود.

  منبع مطلب : einaky.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید