این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  موضوع نقاشی اربعین

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  موضوع نقاشی اربعین را از این سایت دریافت کنید.

  25 نقاشی بدون رنگ کودکانه به مناسبت اربعین

  نقاشی اربعین برای ایجاد انگیزه و یادگیری ایام مذهبی و ارادت به امام حسین و پیاده روی اربعین به کودکان میباشد که در ادامه برای شما کاربرگ و نقاشی های بدون رنگ اربعین را قرار داده ایم .

  نقاشی اربعین برای کودکان

  نقاشی کودکانه اربعین و محرم

  چهل شب و چهل روز چهل تا شمع پر نور داغ شهادت او از دل ما نشد دور

  صدای طبل و زنجیر می آید از خیابان غمی نشسته امشب به قلب پیر و جوان صدای واحسینا پیچیده در هر کجا زنده شده دوباره خاطره ی کربلا گردیده یک عالمی در سوگ او سیه پوش مردم همه عزادار با اشک و غم هم آغوش آمد محرمُ باز صدای اشک و ناله روئیده در کربلا گل های سرخ لاله

  نقاشی کربلا برای کودکان

  کاربرگ کودکانه محرم

  نقاشی به مناسبت اربعین حسینی

  حالا بشید مهیا می خوایم بریم کربلا

  شهر امام حسینه امام سوم ما

  کربلا شهر ماتم شهر مصیبت و غم

  دوستان من گوش کنید تا ماجراشو بگم

  حدود سال شصتم از شهر کوفه مردم

  نامه زیاد نوشتن گفتن امام سوم

  ما مرد کارزاریم اما امام نداریم

  اگر بیای به کوفه اطاعت از تو داریم

  وقتی امام قبول کرد رو سوی کوفه آورد

  تنها گذاشتن اونو دروغگوهای نامرد

  دویدم و دویدم به کربلا رسیدم کنار چشمه آب یه مشک خالی دیدم مشک دادم به چشمه چشمه به من آب داد آب و دادم به زمین زمین به من لاله داد لاله به رنگ خونه

  تو گوش من می خونهحسین حسین غریبه

  تشنه ولی شهیده حسین حسین حسین جان

  نقاشی اسب امام حسین در روز عاشورا

  نقاشی کودکانه بین الحرمین کربلا

  پیچیده توی کوچه بوی گلاب و اسفند خشکیده بر لب ما گل‌های‌ سرخ لبخند ماه محرم آمد دل‌ها چه سوگوار است

  خورشید هم از این داغ

  غمگین و داغدار است

  بازهم ماه محرم آمده در کوچه ما

  خانه‌امان امروز روضه است

  می دهم من چای و خرما

  از رقیه از سکینه

  روزه می خواند و من هم

  اشک‌هایم دانه دانه می‌چکد آهسته کم کم شور شد با اشک‌هایم مزه حلوای شیرین شور و شیرین قاطی هم از گلویم رفته پایین

  نقاشی مذهبی کودکان برای رنگ آمیزی

  یک نفر نوحه می خواند

  با صدایی پر از سوز آب یخ توی هیئت پخش میکردم ان روز درکنار خیابان خیمه پاره‌ای بود بچه سبز پوشی توی گهواره‌ای بود تشنه بود آب میخواست من به او آب دادم بعد گهواره‌اش را یک کمی تاب دادم کاش در کربلا بود یک نفر پیش ان‌ها با همین آب یخ‌ها با همین استکان‌ها

  نقاشی اربعین بدون رنگ

  رنگ آمیزی نقاشی اربعین

  کاربرگ رنگ آمیزی اربعین

  نقاشی عاشورا بدون رنگ

  صبح تا شب یک سره دوک می ریسد ننه میگذارد زیر فرش پول‌هایش را همه ی می‌شمارد وقت خواب دست رنجش را مدام کاروان کربلا می نماید ثبت نام یک دوهفته دیگر او می شود حاجت روا چون کبوتر می کشد پر به سوی کربلا

  رنگ آمیزی کودکانه برای اربعین

  امام سوم ما که مشهوره تو دنیا

  با ظالمان می جنگید با مظلومان میخندید

  قرآن زیاد می‌خونده تو سختی‌ها نمونده

  گشته توی کربلا شهید راه خدا

  توصیه کرده به ما آقای خوب دنیا

  امر به مشهور کنید کمک به ستمدیده کنید

  وقتی که آب میخوریم درود می‌دیم به آقا

  بچه‌های‌ حسینی آب می خورید؟ بفرما

  زینب که بوده ؟ دختر زهرا

  بوده پرستار در دشتُ صحرا

  زینب که بوده ؟ یار یتیمان

  اُسوه‌ی صبرُ مظهر ایمان

  زینب که بوده ؟ معنای یک زن

  آتش زده او بر قلب دشمن

  زینب که بوده ؟ برای جهان

  نوری خدائی نوری زیزدان

  نقاش اربعین برای کودکان

  رنگ آمیزی نقاشی‌های کودکانه ویژه محرم و اربعین

  دسته‌ی ما کوچیکه فقط یه پرچم داره بابا جونم برامون شربت و شیر می‌آره نذر علی اصغره شربت و شیر شیرین

  باهم می‌گیم یا حسین «ع»

  بابام می‌گه : آفرین !

  منبع مطلب : www.delgarm.com

  نقاشی اربعین

  نقاشی اربعین | 50 نقاشی ، رنگ آمیزی و تصویر سازی در مورد اربعین حسینی ، پیاده روی اربعین و محرم و صفر آماده کرده ایم که تقدیم میکنیم.

  نقاشی اربعین| ۵۰ نقاشی و رنگ آمیزی کودکانه برای اربعین و ماه محرم

  به مناسبت اربعین حسینی در این پست قصد دارم چند نقاشی اربعین و تصویر سازی ها و تصاویر رنگ آمیزی مرتبط با عزاداری محرم و اربعین ، عزاداری کودکان ، تصویر سازی واقعه عاشورا و … برای شما گرد آوری کنم ، امیدوارم برای انجام تکالیف کودکان و کاردستی های کودکانه که در این ایام به کودکان و نوجوانان سپرده میشود مفید باشد.

  بخشی از این تصاویر نقاشی هایی هستند که خود بچه ها برای اربعین ، پیاده روی و عاشورا کشیده اند .

  برخی از آنها نقاشی های رنگ نشده برای رنگ آمیزی بچه ها با موضوعات عاشورایی محرم و اربعین است.

  و قسمت دیگری از آنها ، تصویر سازی های حرفه ای برای بچه هاست که توسط چند گرافیست و تصویر ساز ایرانی انجام شده است.

  نقاشی اربعین و رنگ آمیزی کودکان و نوجوانان

  نقاشی اربعین حسینی

  در ادامه در کنار دیدن نقاشی هایی با موضوع اربعین متنی از سایت خوب تبیان که در مورد اربعین به زبان ساده و کودکانه توضیح داده است را بازنشر میکنیم تا اگر دوست داشتید در مورد اربعین با آنها صحبت کنید بتوانید از آن استفاه کنید.

  تصویر سازی اربعین 

  صدای سنج، صدای زنجیر، صدای نوحه. مگه چه خبر شده بچه ها؟ باز هم همه جا سیاه پوش شده بچه ها. آخه می دونید، امروز اربعین امام حسینه. کی می دونه اربعین چه روزیه. بله بچه های خوبم. امروز چهل روز از واقعه عاشورا می گذره و برای همین، ما هر سال چهلم شهدای کربلا رو عزاداری می کنیم تا باز هم به یاد شهادت امام حسین علیه السلام باشیم و بر کسانی که اون حضرت و یارانش رو به شهادت رسوندن، لعنت بفرستیم. پس امروز هم که شما بچه های خوب و عاشق امام حسین، در مراسم اربعین حسینی شرکت می کنید، یادتون باشه دعا کنید تا خدای بزرگ همه دشمنای دین اسلام رو نابود کنه. ان شاءاللّه .

  تصویری سازی اربعین حسینی برای کودکان 

  هر سال، روزی مثل امروز، یعنی اربعین حسینی که همه برای امام حسین علیه السلام و یارانش عزاداری می کنن، توی خونه مهتاب کوچولو هم یه مراسم برپاست. هر سال اربعین که می شه، اهالی محل به خونه اونا می آن تا با هم زیارت اربعین رو بخونن و برای امام حسین علیه السلام عزاداری کنن. مهتاب کوچولو هم که به امام حسین علیه السلام خیلی علاقه داره، همیشه توی برگزاری این مراسم به پدرو مادرش کمک می کنه و مثلاً اون کتاب های زیارت اربعین رو بین مردم تقسیم می کنه. خدای بزرگ بچه های خوبی مثل مهتاب رو خیلی خیلی دوست داره. بچه های با ایمانی که برای امام هاشون عزاداری می کنن. من می دونم که شما بچه ها هم همین طور هستید.

  نقاشی اربعین برای کودکان

  بچه های خوبم! توی دین ما اسلام، دستورهایی وجود داره که باعث سعادتمندی انسان می شه؛ یعنی انسان با انجام دادن اون دستورها، به خدا نزدیک تر شده و پاداش خوبی ازخدا می گیره. حالا خوب گوش کنید. امام حسن عسگری علیه السلام امام یازدهم ما شیعیان فرمودن که انسان با ایمان چند تا نشونه داره. یکی از نشونه های آدم با ایمان، خوندن زیارت اربعین امام حسین علیه السلام . امیدوارم که شما بچه های خوب و با ایمان، از همین دوران کودکی هر سال به همراه بزرگ تراتون یا خودتون به تنهایی بتونید روزهای اربعین، این زیارت رو بخونید و برای ما هم دعا کنید.

  نقاشی عاشورا و تاسوعا

  سلام بر تو ای ولّی خدا و حبیب خاص خدا، سلام بر تو ای دوست دار و محبوب و برگزیده خدا!

  نمی دونم چند نفر از شما بچه های خوبم تا حالا زیارت اربعین امام حسین علیه السلام رو خوندید. جمله هایی رو که براتون خوندم، قسمت هایی از زیارت اربعینه که در روز اربعین، شیعیان اون رو می خونن. ما در این دعا، به امام حسین علیه السلام که در کربلا به شهادت رسید، سلام و درود می فرستیم و از خدا می خوایم که دشمنان و کسانی که امام سوم ما شیعیان و یارانش رو به شهادت رسوندن، به سزای عملشون برسونه. امیدوارم که همتون بتونید این زیارت زیبا رو در روز اربعین بخونید.

  نقاشی عاشورا تاسوعا

  آفرین به شما بچه هایی که عاشق امامانتون هستید. بله با شما هستم، با شما دوستای خوبم که از همین الان لباس های مشکی کوچیکتون رو به تن کردید؛ همون لباس هایی که با خط سبز زیبا روش نوشته شده «یاحسین». چون می دونید که امروز اربعینه و منتظرید تا همراه بزرگ تراتون تو مراسم عزاداری اربعین شرکت کنید. شما بچه های با ایمان به اون مراسم می رید تا پس از گذشت چهل روز از شهادت امام حسین و یارانش، برای امامتون، برای علی اصغر کودک امام حسین که در کربلا به شهادت رسید، عزاداری کنید. آفرین به شما، آفرین.

  نقاشی اربعین کودکانه

  خیلی از شما بچه های عزیزم، حتما چیزهای زیادی درباره واقعه عاشورا و شهادت امام حسین شنیدید، ولی ببینم درباره اربعین حسینی هم کسی براتون حرفی زده؟ همون روزی که حضرت زینب و دیگر اسرا به میون کشتگان کربلااومدن. در اون روز، حضرت زینب وقتی به مزار برادرش امام حسین علیه السلام رسید، به یاد روز عاشورا افتاد و اشک از چشمانش جاری شد و با برادرش از رنج هایی که کشیده بود حرف زد و از دست دشمن شکایت کرد.

  نقاشی برای تکلیف اربعین

  بچه های عزیز! ما هم برای زنده موندنِ نام امام حسین علیه السلام ، هر سال عاشورا و اربعین رو با شکوه بیش تری عزاداری می کنیم.

  تصاویر رنگ آمیزی عاشوراتصویر رنگ آمیزی عاشورارنگ آمیزی نقاشی اربعینکاربرگ رنگ آمیزی اربعیننقاشی برای رنگ آمیزی محرمرنگ آمیزی با موضوع محرمکاربرگ رنگ آمیزی محرمرنگ آمیزی محرمنقاشی اربعین کودکاننقاشی اربعین امام حسیننقاشی اربعین برای پیش دبستانی نقاشی درباره اربعین نقاشی درباره اربعین حسینینقاشی برای اربعیننقاشی در مورد اربعین

  نقاشی اربعین

  رنگ آمیزی عاشورا برای کودکان

  منبع مطلب : delbaraneh.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید