این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نامه برای دوست صمیمی دختر

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نامه برای دوست صمیمی دختر را از این سایت دریافت کنید.

  نامه زیبا برای دوست

  نامه زیبا برای دوست

  نامه ای به دوست......

  سلام !ای بهترین بهانه... سلام بهونه قشنگ من برای زندگی اره بازم منم همون دیوونه همیشگی فدای مهربونیات!!! چه میکنی با سرنوشت؟ دلم برات تنگ شده بود... این نامه رو واست نوشت حال منو اگه بخوای،رنگ گلای قالیه جای نگاهت بد جوری،تو صحن چشمام خالیه ابرا همه پیش منند اینجا هوا پر از غمه از غصه هام هرچی بگم،جون خودت بازم کمه دیشب دلم گرفته بود...رفتم کنار اسمون فریاد زدم یا تو بیا...یا منو پیشت برسون فدای تو!!! نمیدونی بی تو چه دردی کشیدم حقیقتو واست بگم به اخر خط رسیدم!!! رفتی ومن تنهاشدم،با غصه های زندگی قسمت تو سفر شد و قسمت من...اوارگی نمیدونی چقدر دلم تنگه برای دیدنت برای مهربونیات،نوازشات،بوسیدنت به خاطرت مونده؟یکی همیشه چش براهته؟ یه قلب تنها و کبود،هلاک یک نگاهته؟ من میدونم،من میدونم همین روزا عشق من از یادت میره بعدش خبر میدن بیا که داره دوستت میمیره دلم گرفته آسمون نمیتونم گریه کنم شکنجه میشم از خودم نمیتونم شکوه کنم انگاری کوه غصه ها رو سینه من اومده آخ داره باورم میشه خنده به ما نیومده دلم گرفته آسمون از خودتم خسته ترم تو روزگار بی کسی یه عمر که دربدرم حتی صدای نفسم میگه که توی قفسم من واسه آتیش زدنه یه کوله بار شب بسم دلم گرفته آسمون یکم منو حوصله کن نگو که از این روزگار یه خورده کمتر گله کن منو به بازی میگیره عقربه های ساعتم برگه ی تقویم میکنه لحظه به لحظه لعنتم آهای زمین برای من یه لحظه تو نفس نزه نچرخ تا آروم بگیره یه آدم شکسته تن         آموخته ام ...... بهترین کلاس درس دنیا کلاسی است که زیر پای پیر ترین فرد دنیاست .آ‌موخته ام ...... وقتی که عاشق هستید عشق شما در ظاهر نیز نمایان می شود. آموخته ام ...... تنها کسی که مرا در زندگی شاد می کند کسی است که به من می گوید : تومرا . شاد کردی .آموخته ام ...... داشتن کودکی که در آغوش شما به خواب رفته زیباترین حسی است که در دنیا وجود دارد .آموخته ام ...... که هرگز نباید به هدیه ای از طرف کودکی ( نه ) گفت .آموخته ام ...... که همیشه برای کسی که به هیچ عنوان قادر به کمک کردنش نیستم دعا کنم . آموخته ام ...... که مهم نیست که زندگی تا چه حد از شما جدی بودن را انتظار دارد ،‌ همه ما احتیاج به دوستی داریم که لحظه ای با وی به دور از جدی بودن باشیم .آموخته ام ...... که زندگی مثل یک دستمال لوله ای است هر چه به انتهایش نزدیکتر می شویم سریعتر حرکت می کند . آموخته ام ...... که پول شخصیت نمی خرد .آموخته ام ...... که تنها اتفاقات کوچک روزانه است که زندگی را تماشایی می کند آموخته ام ...... که چشم پوشی از حقایق آنها را تغییر نمی دهد .آموخته ام ...... که این عشق است که زخمها را شفا می دهد نه زمان .آموخته ام ...... که وقتی با ...

  جمله ای زیبا برای یک دوست صمیمی

  یه دوست خوب ایمانتو ازت نمی گیره ! ما آدما معمولا ایمان قوی نداریم . پس دنبال یه دوست باشیم که همینو هم ازمون نگیره ! یه دوست خوب عقایدت رو زیر سوال نمی بره ! و کمکت می کنه که باورهات بیشتر و بهتر بشن ! یه دوست خوب بی ارزشی رو ارزش نمی دونه ! بی دینی رو کلاس نمی دونه ! شراب خوری رو فرهنگ نمی دونهیه دوست خوب همیشه ازت تعریف نمی کنه ، گاهی ایرادهاتو بهت می گه تا بتونی اونها رو بفهمی و رفع کنی! یه دوست خوب آبروی تو رو برای حفظ آبروی خودش نمی ریزه ! در واقع از آبروی تو واسه خودش مایه نمی ذاره ! یه دوست خوب راز داره ! رازهای تو رو به دیگران نمی گه و پشت سرت حرف نمی زنه !یه دوست خوب در شادی و غم با تو هست . نه فقط توی شادی ها !یه دوست خوب باهات یه رنگه و نه صد رنگ . بهت دروغ نمی گه ! یه دوست خوب کمکت می کنه که به خدا نزدیکتر بشی و امیدوارتر زندگی کنی!یه دوست خوب یعنی تو ، یعنی من ! به شرطی که بتونیم به خاطر همدیگه خودخواهیمون رو کمتر کنیم !............................ دوست ِ من ، حالا بگو ببینم چند تا دوستِ خوب داری !؟

  یک نامه کوتاه برای یک دوست بلند

  به نام حضرت دوست که قبل از هر چیز زیبا نام اوست. به نام او و شاکر او که سبب    آشناییمان لطف و رحمت اوست. و اگر تو دل آزردیی بدین آشنایی بدان که آذین زنده   و سرخوش است به سبب آنچه دشوار است صحبت از رفتن و نبودنت..    پس بگذار خاطره ی اولین سلام را به یاد آوریم که من هنوز رفتنت را باور ندارم. آمدنت را    چلچله ها خبر دادند..آمدنت را گرمای دلم در سرمای دی خبر داد و رفتنت را نمیدانم   که آیا بی خبری دلیل بر رفتن همیشگیست؟    و آیا بیخبران همان فراموش شدگانند؟  سوگند به پیمانی که بستیم هنوز رفتنت را باور ندارم..چرا که تو خود گفتی آمده ام که   بمانم..   و زمانی که برای آخرین بار در کنارت قرار گرفتم نمیدانستم که این زمان دیگر   تکرارنمیشود..نمیدانستم که رفتنت را بازگشتی نیست و باید به خدایت بسپارم برای   همیشه..که من به حرمت عهد بینمان باز سلام دارم.  و اکنون که جغدان شوم بر سر کویمان قرار گرفته اند دریافته ام که دیگر تو را بازگشتی    نیست..آنان خبر آورده اند که با کاروان از دیار دل من گذشتی.   خدا به همراهت   و این زمان زمان مرگ انتظار سبز است.   پس به خدایت میسپارم که همچون مرغان عشق به پرواز در آمده و امیدوارم که رسم   زندگی را بیاموزی از این پرنده های عاشق که عشق به آدمی آدمیت بخشید    چرا آدمیت رفت و انسان جستوجویش نکرد؟   و چرا آدمیت مرد و انسان در فراق آن گریه نکرد؟؟؟

  نامه ای برای تو دوست خوبم

  امروز خدا بهم گفت که برای تو یه نامه بنویسم. میدونی چرا؟ برای اینکه بهت بگم که خیلی دوستت داره و دلش می خواد که تو هم دوستش داشته باشی. دوستش داری..مگه نه؟ گفت که بهت بگم همیشه همراهته حتی اون وقتهایی که احساس می کنی تنهایی و انگار هیچ کس نیست که کمکت کنه. گفت همیشه هرجا میری باهات میاد هرچند تو نمی تونی ببینیش. گفت وقتهایی که ناراحتی، خیلی غصه می خوره آخه میدونی، خدا بنده هاشو خیلی دوست داره و دلش نمی خواد که ناراحت باشن. خدا یه چیز خیلی مهم دیگه هم گفت که بهت بگم عزیزم، اینکه خدا آدم هایی رو که توی سختیها صبورتر هستن بیشتر دوست داره، اونهایی رو که وقتی مشکلی دارن از خدا می خوان کمکشون کنه و خودشون هم تلاش می کنن. عزیز دلم، خدا گفت که دلش می خواد تو بزرگ بشی و به آدم های دیگه کمک کنی و باهاشون مهربون باشی. گفت که تو خیلی خوشبخت میشی و همه اون چیزهایی رو که دوست داری بهت میده. خدا گفت بهت بگم که خیلی خوشحاله که تو رو آفریده و دلش می خواد که هر روز صبح که بیدار میشی بهش سلام کنی. دوست خوبم، خوشبحالت، خدا چقدر دوستت داره...

  منبع : www.bargozideha.com

  متن طولانی برای رفیق صمیمی

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  اس ام اس و عکس نوشته

  0

  متن طولانی برای رفیق صمیمی

  نوشته شده توسط مدیر   · در۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۷.

  دوست صمیمی مثل خواهر یا برادر آدمه، اون اصلا انگار قسمتی از خانوادته و تو با اون عضوی از یه خانواده هستین، عضوی که اگه یه روز نباشه، اگه یه روز نبودش رو احساس کنی از اعماق وجودت ناراحت میشی. رفیق صمیمی توی دوره و زمونه الان خیلی کم شده.

  در ادامه این مطلب قصد داریم متن هایی طولانی در مورد رفیق صمیمی رو باهاتون به اشتراک بذاریم. اگه رفیقی دارید که میخواین با یه متن طولانی تحت تاثیرش بذارید و حس تون رو نسبت بهش بگید پس این جملات و متن ها میتونه کمک تون کنه. همراه ما باشید.

  دوست خوب و صمیمیم برای همیشه با من بمان و هیچ وقت خیال رفتن و تنها گذاشتن من را نکن. تو تنها کسی هستی که با وجودت شاد می شوم و غم هایم را فراموش می کنم. وقتی تو کنارهستی هیچ غمی توان نشستن بر قلبم را نخواهد داشت. تو کنارم باش تا من به قدرتمند ترین فرد تبدیل شوم که هیچ چیز و هیچ کس نمی توانند از پای بیاندازنم. دوست عزیزم از زمانی که با تو آشنا شدم بهترین ها برایم اتفاق افتاده اند. نمی دانم به برکت وجود توست یا شاید هم به دلیل شجاعتی است که از با تو بودن در من به وجود آمده است. هر چه که هست نمی دانم چیست تنها چیزی که می دانم این است با تو حالم خوب است. با تو شادم. با تو سر زنده ام و پر از شوق زندگی.

  رفیق جان این روزها بیشتر از هر زمان دیگری به یادت هستم. این روزها بیشتر از هر زمانی دلم هوایت را کرده است. هوای خنده هایت، هوای شیطنت های شیرین و با مزه ات. راستی عزیز جان چرا وقتی تو در کنارم هستی دیگر از درد و بیماری خبری نیست. چرا همین که صدایت را می شنوم همه دردهایم را فراموش می کنم. تو که خوب می دانی که وجودت و حضورت دوای تمام دردهایم است. پس چرا نامهربان و بی وفا شده ای. چرا مانند گذشته ها یادی از من نمی کنی. در این روزهای پایانی عمرم که بیماری و درد امانم را بریده است آرزویی جز دیدن روی چون ماهت را ندارم. مرحمت کن و در این لحظات سخت کنارم باش تا رفتن و دل کندن از این دنیا برایم آسان تر شود.

  " " " " "

  رفیق جان، رفیق دوران شیرین گدشته بیا تا در هم چون گذشته ها دلبل حال خوش هم دیگر و دلیل خنده های همدیگر باشیم. ای بهانه نفس کشیدن بیا تا دلیل خوشبختیم باشی. من با وجود تو نه عشقی ابدی می خواهم و نه شاهزاده ای با اسب سفید که خوشبختم کند. چون من با وجود تو خوشبختم و خود را سعادتمند ترین شخص می دانم. خیلی ها تو زندگی شون به دنبال عشقند. عشقی رویایی که ممکنه هیچ وقت نصیب شان نشود اما من عشق رویایی نمی خواهم چون نیازی به آن ندارم و نخواهم داشت. من بودن در کنار تو را با هیچ عشقی عوض نخواهم کرد. من قدم زدن و حرف زدن و خندیدن با تو را با هیچ چیز عوض نخواهم کرد.‌ تو تجلی همه خوبی هایی من با وجود تو نیازی به هیچ خوب دیگری ندارم.

  " " " " "

  دوست خوب و صمیمیم خیلی ها از محبتی که میان من و تو هست تعجب می کنن و خیلی هام اونو باور نمی کنن. ولی اصلا برای من مهم نیست که کسی این دوست داشتن و علاقه ای که میان من و تو هست را باور کند یا نه. مهم خود ما هستیم که همدیگر را دوست داریم و به محبت و دویت داشتنی که میان مان هست ایمان داریم.

  جملات طولانی درباره رفیق صمیمی

  رفیق، همیشه باهام باش، باهام بمون، هیچوقت منو تنها نذار چون با بودن توئه که میتونم شادی رو احساس کنم و از ته دل بخندم. وقتی که تو کنارمی، مهم نیست چه غمی داشته باشم تو کارت رو خوب بلدی و اونقدر منو میخندونی که تموم درد و غم هام یادم میره. شایدم تو خودت پر از غم باشی، شایدم تو خودت منبع استرس و ناراحتی باشی اما خوب بلدی کارت رو از پیش ببری، خوب بلدی رفاقت کنی و لطفی که یه رفیق باید به رفیقش داشته باشه رو ادا کنی. رفیق جان، اینو بدون که من هم در مقابل تو چنین وظیفه ای دارم، من هم در قبال شادی تو، خنده های تو، احساس خوب تو، مسئولم. پس همیشه بخند، همیشه شاد باش و همیشه از ته دل لبخند بزن تا من بدونم که وظیفه ام رو درست انجام دادم. آره وظیفه! این خوبیت در حق من ممکنه لطف تو باشه اما من این کار رو از سمت خودم برای تو لطف نمیدونم بلکه وظیفه ای میدونم که باید ادا بشه، وظیفه ای میدونم که به گردنمه و باید در حق تو انجامش بدم. من خوبی کردن و احساس خوب دادن به تو رو نه اینکه لطف بلکه وظیفه ای میدونم که همیشه به گردنمه و همیشه باید انجام بشه. اگه تو میخوای کارهای من جبران کنی، اگه میخوای به من لطف کنی پس بخند چون با خنده های تو هست که شادم.

  رفیق بیا تا توی این دنیا دلیل خوشبختی همدیگه باشیم. بیشتر آدما دنبال اون عشقی میگردن که شاید هیچوقت از آن شون نشه اما یادشون رفته که یه رفیق دارن که احساسی که نسبت به رفیق شون در وجودشونه خیلی خیلی زیباتر از اون عشقه. رفیق من به این پی بردم که حس من به تو زیباتر از هر عشقی توی این دنیاست، حس من به تو ناب ترین حسیه که تجربه کردم پس بیا تا دلیل خوشبختی همدیگه بشیم، بیا تا بیشتر این احساس رو نسبت به هم بروز بدیم تا جایی که واقعا از ته دل احساس خوشبختی کنیم. من و تو وقتی کنار همیم، وقتی برای هم رفاقت میکنیم و وقتی با جون و دل برای هم مایه میذاریم، با همین کارمون احساس خوشبختی خواهیم کرد و بیشتر اون احساسی که ازش حرف میزدم رو بروز میدیم.

  رفیق، چقدر خوبه بودن با تو، چقدر خوبه کنارت بودن. وقتی که کنارتم یادم میره کی هستم و چی هستم، یاد میره چقدر مشکلات دارم و یادم میره درد چقدر زندگی منو به محاصره خودش در آورده. وقتی که کنار تو هستم، فقط حس میکنم یه آدم خوشبختم، یه آدم شادم، یه آدم بی دردم، یه آدم که به زیباترین شکل دنیا رو داره تجربه میکنه. تو دلیل تموم اینهایی، تو هستی که این احساس رو به من میدی. چقدر خوبه که توی زندگیم دارمت. تو مثل یک هدیه از طرف خدا هستی، هدیه ای که خدا به من داده تا با اون بتونم طعم خوشبختی و شاد بودن رو بچشم. رفیق فقط میخوام بدونی که من این هدیه رو راحت از دست نمیدم، من نمیذارم خدشه یا صدمه ای به این هدیه خدا وارد بشه و خودم در برابر تمام ضربات و آسیب های دنیا می ایستم تا اون حفظ بشه.

  منبع : www.toptoop.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  الناز 12 روز قبل
  2

  سلام عزیزترین دوست من من تو را از همه بیشتر دوست دارم من یه دوستی دارم مهربان وخوشگل هست اسمش هست حدیث

  ناشناس 2 ماه قبل
  1

  سلام بهترین دوست

  خیلی دوستت دارم و کلمه ای که همیشه دوست داشتم بهت بگویم این بود که عاشقتم

  ایسن 2 ماه قبل
  2

  من دوست قدیمی ام را خیلی دوست دارم

  اسم دوستم المیرا جون

  مهدی 11 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید