این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نتایج بانک مرکزی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نتایج بانک مرکزی را از این سایت دریافت کنید.

  استخدام بانک مرکزی ایران در سال 1401 (اصل سوالات رایگان)

  آزمون استخدامی بانک مرکزی بعد از ظهر روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ برگزار شد و داوطلبان منتظر اعلام نتایج هستند. اعلام نتایج را در این صفحه اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

  استخدام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

  دیروز، چهارشنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ ۲۹٬۳۰۲ نظر

  صفحات زیرمجموعه

  آگهی استخداممنابع و سوالات

  استخدام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

  اخبار و استخدام‌های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به محض اعلام توسط مراجع رسمی، در این صفحه اطلاع‌رسانی می‌شود. بدیهی است شما با مراجعه روزانه به این صفحه می‌توانید علاوه بر مطالعه  اخبار و استخدام‌های بانک مرکزی، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام بانک مرکزی و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک از فهرست مطالب، به بخش مربوطه هدایت می‌شوید.

  برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی‌های استخدام بانک‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

  فهرست مطالب صفحه

  برای مشاهده مطالب روی لینک‌های زیر کلیک کنید

  برگزاری آزمون استخدامی بانک مرکزی

  بسته‌های ویژه «ای استخدام»

  شرایط عمومی و اختصاصی

  آخرین اخبار آزمون استخدامی

  زمان آزمون استخدام دریافت کارت آزمون اعلام نتایج آزمون منابع و سوالات مفید

  منابع مطالعاتی برای مصاحبه

  لینک‌های مفید و کاربردی

  آرشیو مطالب پیشین

  مشاهده نظرات کاربران

  خبر ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - برگزاری آزمون استخدامی بانک مرکزی

  ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای شما داوطلبان گرامی، به اطلاع می‌رساند آزمون استخدامی بانک مرکزی روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ برگزار شد.

  بسته‌های ویژه «ای استخدام»

  کتاب جامع تست «ای استخدام»

  شامل آزمون‌های استخدامی ۸۹ تا پایان ۹۹

  برای خرید کلیک کنید

  کتاب جامع مصاحبه «ای استخدام»

  شامل هفت فصل آموزش مصاحبه و گزینش

  برای خرید کلیک کنید

  سوالات و بسته‌های ویژه آزمون بانک مرکزی

  شامل نمونه سوالات عمومی و تخصصی بانک مرکزی

  برای خرید کلیک کنید

  لینک‌ها و صفحات مرتبط

  آزمون استخدامی بانک مرکزی  بعد از ظهر روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ برگزار شد و  هم‌اکنون داوطلبان منتظر اعلام نتایج آن هستند. برای مشاهده نتایج آزمون به بخش «اعلام نتایج  آزمون»  در همین صفحه، مراجعه کنید.

  برای ایجاد آمادگی و اطلاع از جز‌ئیات جلسه مصاحبه،  کتاب جامع  «مصاحبه و گزینش»   را مشاهده و بررسی کنید.

  شرایط عمومی و اختصاصی

  شرایط عمومی

  تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران.

  تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی.

  اعتقاد و تعهد به نظام جمهوری اسلامی ایران.

  عدم اشتهار به فساد و نداشتن سوء سابقه.

  داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم برای آقایان (به شرح مندرج در ستون "سایر شرایط لازم" جدول آگهی استخدام). ثبت نام متقاضیانی که دارای معافیت موقت تحت هر عنوان می‌باشند مورد قبول نخواهد بود.

  حداقل سن استخدام ۱۸ سال تمام (متولدین ۱۳۸۳/۰۸/۱۳ به قبل) و حداکثر سن به شرح مندرج در جدول آگهی استخدام می‌باشد.

  تاریخ فراغت از تحصیل باید تا پایان مهلت ثبت نام (۱۴۰۱/۰۸/۱۳) باشد. این تاریخ ملاک عمل بانک در  خصوص بند ۱ قسمت سایر نکات آگهی استخدام نیز خواهد بود.

  مفاد قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان استخدام (مصوب مورخ ۱۳۷۱/۰۲/۲۲ مجلس شورای اسلامی) در خصوص افزایش شرط حداکثر سن داوطلبان رعایت خواهد گردید.

  برای مطالعه جزئیات کامل شرایط آزمون استخدامی بانک مرکزی، دفترچه ثبت نام را از اینجا ببینید.

  شرایط اختصاصی

  برای مشاهده‌ی شرایط اختصاصی هر یک از مشاغل آزمون استخدامی بانک مرکزی، دفترچه راهنمای این آزمون را از اینجا ببینید.

  اعلام نتایج آزمون

  ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام بانک مرکزی در سال ۱۴۰۱ به اطلاع می‌رسانیم، آزمون بعد از ظهر روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ برگزار شد. به محض اعلام نتایج آزمون، در همین صفحه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

  دفترچه آزمون

  کاربران عزیز برای مشاهده دفترچه آزمون استخدامی بانک مرکزی، روی کلید زیر، کلیک کنید.

  دفترچه آزمون

  اصلاحیه دوم دفترچه ثبت نام آزمون استخدام بانک مرکزی در سال ۱۴۰۱

  پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران سال ۱۴۰۱ در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۰۷، و اصلاحات مندرج در اطلاعیه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ به اطلاع می‌رساند با توجه به اعلام بانک مرکزی اصلاحات ذیل برای مندرجات صفحه (۳) دفترچه راهنمای مذکور به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

  عبارت «به صورت مستمر و پیوسته» از بند (ب) ردیف (۹) بخش سایر نکات حذف و به صورت ذیل اصلاح می‌گردد:

  ب) داوطلب از حداقل ۱۰ سال گذشته تا کنون ساکن شهرستان مورد تقاضا برای استخدام باشد.

  عبارت «در زمان ثبت نام» مربوط به تبصره (۳) ردیف (۹) به عبارت «در زمان تولد» به شرح ذیل اصلاح می‌گردد:

  تبصره۳: مبنای شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان تولد می‌باشد.

  اصلاحیه اول دفترچه ثبت نام آزمون استخدام بانک مرکزی در سال ۱۴۰۱

  پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی بانک مرکزی جمهوری اسالمی ایران سال ۱۴۰۱ در مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ و با توجه به اعلام بانک مرکزی مبنی بر اصلاحات دفترچه راهنمای مذکور، اصلاحات به شرح ذیل می‌باشد. متقاضیان، ضرورت دارد تا پایان مهلت ثبت نام و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی sanjesh.org مراجعه و برای ثبت نام اقدام نمایند. ضمنا باتوجه به اصلاحیه اعلام شده مقررگردید امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد گردد. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند

  مشاهده اصلاحیه

  آخرین اخبار آزمون استخدامی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

  خبر ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - برگزاری آزمون استخدامی بانک مرکزی

  ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای شما داوطلبان گرامی، به اطلاع می‌رساند آزمون استخدامی بانک مرکزی روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ برگزار شد.

  خبر ۸ آذر ۱۴۰۱ - اصلاحیه شرایط آزمون استخدامی بانک مرکزی سال ۱۴۰۱

  پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران سال ۱۴۰۱ در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۰۷، و اصلاحات مندرج در اطلاعیه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ به اطلاع می‌رساند با توجه به اعلام بانک مرکزی اصلاحات ذیل برای مندرجات صفحه (۳) دفترچه راهنمای مذکور به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

  منبع مطلب : www.e-estekhdam.com

  نتایج آزمون استخدامی بانک مرکزی ۱۴۰۱

  در این مقاله هیوا به زمان اعلام جواب، سایت و دریافت نتایج آزمون استخدامی بانک مرکزی ۱۴۰۱ ، اعتراض به نتایج آزمون استخدام بانک مرکزی سال 1401 پرداخته شده است .

  نتایج آزمون استخدامی بانک مرکزی

  نتایج آزمون استخدامی بانک مرکزی 1401 برای شرکت کنندگان آن بسیار حائز اهمیت می باشد. چرا که داوطلبان پذیرفته شده در مرحله اول می بایست برای مصاحبه حضور یابند. افراد می توانند پس از برگزاری آزمون، با مراجعه به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org از زمان اعلام نتایج اولیه و نهایی مطلع شوند. معمولا نتایج آزمون استخدامی بانک مرکزی ۱۴۰۱ حداقل تا یک ماه پس از برگزاری این آزمون منتشر می گردد.

  برای مشاوره نتایج آزمون استخدامی بانک مرکزی

  برای مشاوره نتایج آزمون استخدامی بانک مرکزی

  آزمون استخدامی بانک مرکزی 1401 به منظور جذب و بکارگیری نیروهای واجد شرایط و متخصص برگزار می شود. داوطلبانی که در این آزمون شرکت می کنند بایستی در زمان اعلام شده، نتایج اولیه و نهایی آن را مشاهده نمایند. مدتی پس از برگزاری آزمون استخدامی بانک مرکزی، جواب این آزمون از سوی مجری اعلام می گردد.

  داوطلبان می بایست پس از دریافت نتیجه اولبه خود را برای مرحله دوم که همان حضور در جلسه مصاحبه است آماده نمایند. به منظور اطلاع رسانی هرچه دقیق تر به داوطلبان شرکت کننده در فراخوان استخدامی بانک مرکزی ۱۴۰۱، در ادامه این مقاله قصد داریم به جزئیات زمان اعلام جواب آزمون استخدام بانک مرکزی 1401 و نحوه اعلام نتایج آزمون بانک مرکزی و سایت جواب آزمون به نشانی sanjesh.org و غیره بپردازیم.

  زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک مرکزی ۱۴۰۱

  زمان اعلام جواب آزمون استخدام بانک مرکزی 1401 مانند برخی آزمون های استخدامی دیگر همانند زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از سایت سنجش مشخص می شود. داوطلبان بایستی در زمان مقرر، برای مشاهده جواب آزمون اقدام نمایند. پس از برگزاری آزمون، نوبت به زمان اعلام جواب آزمون استخدام بانک مرکزی 1401 به صورت اولیه و نهایی استخدامی بانک مرکزی می رسد که در ادامه به آن می پردازیم.

  زمان اولیه اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک مرکزی ۱۴۰۱

  داوطلبان آزمون بانک مرکزی بعد از نام نویسی باید در موعد مقرر در جلسه آزمون حضور یابند. با توجه به سنوات گذشته، جواب آزمون بانک مرکزی معمولا حدود یک ماه پس از برگزاری آزمون اعلام می شود و داوطلبان می توانند پس از اطلاع از نتایج، سایر مراحل استخدامی را طی کنند. احتمالا یک هفته نیست.

  نتایج آزمون استخدامی بانک مرکزی مدتی پس از برگزاری آزمون بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته و داوطلبان می توانند به صورت اینترنتی به سایت مراجعه کرده تا از اعلام نتایج آگاه شوند. با توجه به برگزاری این آزمون در اوایل آذر ماه، احتمالا شاهد اعلام نتیجه آزمون استخدامی بانک مرکزی در پایان سال خواهیم بود.

  زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بانک مرکزی 1401

  زمان نهایی اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک مرکزی سال جاری معمولا مدت کمی پس از برگزاری مصاحبه مشخص می شود. داوطلبان می توانند جهت اطلاع از زمان اعلام نتایج استخدام بانک مرکزی ۱۴۰۱ به سایت ثبت نامی مراجعه نمایند.

  در حال حاضر زمان نهایی اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک مرکزی 1401 هنوز مشخص نشده است و به محض اعلام در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد. اما طبق روال سنوات گذشته، حداقل تا یک ماه پس از مصاحبه حضوری، نتایج نهایی منتشر می گردد.

  داوطلبان واجد شرایط می توانند به سایت بانک خاورمیانه مراجعه نمایند و فرم دعوت به همکاری را تکمیل نمایند. برای اطلاعات بیشتر مقاله زیر را مطالعه کنید.

  بیشتر بخوانید: استخدام بانک خاورمیانه

  سایت نتایج آزمون استخدامی بانک مرکزی 1401

  متقاضیان بعد از شرکت در آزمون استخدامی بانک مرکزی 1401 می بایست در انتظار بررسی عملکرد و اعلام نتایج نهایی آزمون و دعوت به مصاحبه باشند. بنابراین، پس از اتمام آزمون کتبی در زمان اعلام نتایج استخدام بانک مرکزی بایستی به سایت آزمون ۱۴۰۱ مراجعه نموده و نتایج آن را مشاهده کنند.

  داوطلبان آزمون استخدامی بانک مرکزی نیز مانند شرکت کنندگان سایر آزمون ها می توانند برای مشاهده نتایج به سایت سنجش مراجعه نمایند. سپس در صفحه اصلی بر روی لینک اعلام جواب آزمون استخدام بانک مرکزی 1401 کلیک کرده و با وارد کردن اطلاعات لازم، نتیجه آزمون استخدامی بانک مرکزی را مشاهده کنند.

  بنابراین در موعد مقرر، جواب آزمون استخدام بانک مرکزی 1401 در سایت سنجش منتشر می شود و افراد شرکت کننده می توانند همانند دریافت نتایج آزمون استخدامی بانک تجارت با وارد کردن اطلاعات خود از آن مطلع گردند. همچنین پس از مشاهده جواب و قبولی در آزمون، دعوت به مصاحبه انجام می شود تا افراد با توجه به توانایی و شرایط مورد نظر استخدام شوند.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید