این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1400

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1400 را از این سایت دریافت کنید.

  اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۱

  در این مقاله زمان، نحوه و لینک اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای سال 1401 و زمان و مراحل مشاهده جواب نتیجه آزمون کاردانی فنی و حرفه ای ۱۴۰۱ ارائه شده است.

  اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۱

  دانشگاه فنی و حرفه ای هر ساله به دو صورت با کنکور و بدون کنکور اقدام به جذب دانشجو می کند که پس از اتمام مهلت ثبت نام تا قبل از شروع نیمسال اول تحصیلی، نتایج کاردانی فنی حرفه ای اعلام می شود. بنابراین داوطلبان در زمان مقرر نتایج کاردانی 1401 را مشاهده نمایند.

  برای مشاوره اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای 1401

  برای مشاوره اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای 1401

  هر ساله علاقه مندان به ادامه تحصیل در رشته های دانشگاه فنی حرفه ای پس از انتشار اطلاعیه سازمان سنجش می توانند نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته خود اقدام کنند. لینک ثبت نام رشته های با کنکور و بدون کنکور کاردانی فنی و حرفه ای ۱۴۰۱ در سایت سازمان سنجش فعال می شود و آزمون کاردانی فنی حرفه ای مطابق جدول زمانبندی منتشر شده با حضور تعداد کثیری از علاقه مندان به ادامه تحصیل در دانشگاه فنی و حرفه ای برگزار می شود.

  پس از بررسی مدارک و اطلاعات ثبت نامی کاردانی فنی و حرفه ای 1401 و پاسخبرگ رشته های با آزمون شرکت کنندگان توسط سازمان سنجش، موعد اعلام نتایج ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای فرا می رسد و شرکت کنندگان در انتظار نتایج می توانند برای مشاهده جواب آزمون اقدام کنند.

  در ادامه این مقاله زمان دقیق اعلام نتایج، لینک و نحوه مشاهده نتایج کاردانی فنی و حرفه ای ۱۴۰۱ را برای هر دو گروه رشته های با کنکور و بدون کنکور سال جاری به همراه راهنمای تصویری ارائه داده ایم.

  زمان اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای 1401

  سازمان سنجش به عنوان مجری برگزاری آزمون و پذیرش رشته های با آزمون و بدون آزمون کاردانی فنی حرفه ای وظیفه اعلام اسامی قبول شدگان کنکور کاردانی فنی و حرفه ای سال جاری را نیز بر عهده دارد. داوطلبان برای اطلاع از نتیجه آزمون و انتخاب رشته خود باید در انتظار انتشار اطلاعیه سازمان سنجش باشند.

  در طی سال های اخیر معمولا نتایج رشته های بدون آزمون و با آزمون کاردانی فنی و حرفه ای مدتی پس از برگزاری آزمون کاردانی، اعلام شده است. با توجه به زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 و اطلاعیه سازمان سنجش نتایج کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۱ احتمالا در اواخر شهریور ماه اعلام خواهد شد.

  به محض اینکه زمان اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای 1401 مشخص شود در این مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد.

  به محض اعلام شدن نتایج کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۱، این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دانشگاه های بدون کنکور هیوا اطلاع رسانی خواهد شد. هم چنین داوطلبانی که علاوه بر دانشگاه های فنی حرفه ای، برای کاردانی دانشگاه آزاد نیز ثبت نام کرده اند می توانند نتایج پذیرش نهایی آزاد را نیز در زمان مقرر مشاهده کنند.

  بیشتر بخوانید: اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

  نحوه اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401

  نحوه مشاهده نتایج رشته های با آزمون کاردانی فنی حرفه ای سال ۱۴۰۱ مانند سال های گذشته به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش کنکور کاردانی فنی حرفه ای به آدرس sanjesh.org خواهد بود و داوطلبان می توانند با مراجعه به این سایت نتایج خود را مشاهده کنند.

  1- برای ورود به سایت سازمان سنجش، آدرس " sanjesh.org " و یا عبارت " سایت سازمان سنجش " را در قسمت مرورگر سیستم خود تایپ نمایید.

  2 - پس از ورود به سایت سازمان سنجش از منوی رنگی صفحه باز شده " کاردانی فنی و حرفه ای " را انتخاب نمایید.

  3 - با کلیک بر روی گزینه " اعلام نتایج نهایی آزمون کاردانی فنی حرفه ای سال ۱۴۰۱ " وارد سامانه اعلام نتایج شوید.

  4 - در سامانه اعلام نتایج هر داوطلب به دو روش می تواند نتایج خود را مشاهده نماید.

  روش اول: طبق این روش داوطلبان می بایست شماره پرونده 6 رقمی و شماره شناسنامه خود را وارد نمایند.

  روش دوم: در این روش لازم است هر داوطلب علاوه بر شماره داوطلبی، شماره شناسنامه خود را نیز وارد نمایند.

  به محض اعلام نتایج، لینک مشاهده نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای سال 1401 قرار داده خواهد شد.

  داوطلبان کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401 که به شماره داوطلبی و شماره پرونده ثبت نام خود دسترسی ندارند می توانند با درخواست به سازمان سنجش این اطلاعات را بازیابی کنند.

  بیشتر بخوانید: نحوه ثبت درخواست در سایت سازمان سنجش

  کارنامه کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401

  سازمان سنجش معمولا چند روز پس از اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای، لینک مشاهده کارنامه کنکور کاردانی این دوره را بر روی سایت این سازمان به نشانی sanjesh.org فعال می کند. داوطلبان به دو طریق می توانند کارنامه کنکور کاردانی خود را مشاهده نمایند.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1401

  زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1401 زمان و نحوه مشاهده نتیجه آزمون تاریخ اعتراض به جواب آزمون کاردانی سایت اعلام نتایج ۱۴۰۱

  زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1401

  ایران مشاوره ۴ نظرها

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با مشاوران متخصص کاردانی فنی و حرفه ای از طریق تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 9099071647

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت مشاوره نیم بها کلیک نمایید

  دانش آموزانی که مدرک دیپلم خود را از مدارس فنی حرفه ای و کاردانش دریافت می نمایند، جهت کسب مدرک دانشگاهی می توانند در دوره کاردانی دانشگاه ها تحصیل نمایند. افراد واجد شرایطی که در زمان برگزاری کنکور کاردانی فنی حرفه ای، در یکی از 9 رشته با آزمون این پذیرش شرکت کرده اند، می توانند در زمان مقرر کارنامه آزمون خود را از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور مشاهده نمایند.

  نتایج آزمون کاردانی فنی حرفه ای 1401 احتمالا در اوایل مهر ماه منتشر می گردد.

  زمان مشاهده نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401

  نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای معمولا به فاصله یک ماه پس از برگزاری آزمون از طریق سایت ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای در دسترس شرکت کنندگان قرار می گیرد. بنابراین باتوجه به این که این آزمون قرار است در اوایل شهریور ماه برگزار گردد، احتمالا نتایج آن اوایل مهر ماه منتشر خواهد شد. اما از آن جایی که تاکنون اطلاع دقیقی از تاریخ انتشار کارنامه کنکور کاردانی فنی و حرفه ای نداریم، توصیه می کنیم به کانال تلگرام مشاوره تحصیلی بپیوندید و جدیدترین اخبار در این زمینه را به محض انتشار دریافت نمایید.

  نحوه مشاهده نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401

  جهت مشاهده و دریافت نتیجه آزمون خود لازم است به سامانه اعلام نتایج مراجعه نموده و با وارد کردن اطلاعات کاربری، کارنامه خود را دریافت نمایید.

  به سایت سازمان سنجش آزمون کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.

  از منوی سمت راست، گزینه “کاردانی فنی حرفه ای” را انتخاب نمایید.

  روی لینک فعال “سامانه جامع آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی” کلیک کنید.

  پس از ورود به صفحه جدید، با استفاده از دو دسته اطلاعات زیر می توانید نتایج آزمون خود را مشاهده کنید.

  شماره پرونده و شماره شناسنامه

  شماره شناسنامه، سال تولد و شماره پرونده

  سازمان سنجش آموزش کشور پس از اعلام نتایج تمامی آزمون ها معمولا فرصتی را جهت اعتراض به نتیجه تعیین می کند. بر همین مبنا، آن دسته از شرکت کنندگان این آزمون که نسبت به محتویات کارنامه خود معترض باشند، می توانند درخواست خود را از طریق سیستم پاسخگویی سایت این سازمان به نشانی sanjesh.org و یا مستقیما به آدرس request.sanjesh.org ارسال نمایید. به همین منظور لازم است با نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش آشنا باشید. جهت دریافت اطلاعات کامل تر، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

  سوالات متداول

  1- نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه برای سال 1401 در چه تاریخی اعلام می شود؟

  نتایج این آزمون احتمالا در اوایل مهر ماه منتشر می گردد.

  2- چگونه می توان نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای را مشاهده کرد؟

  داوطلبان می توانند نتایج را از طریق سایت سنجش آموزش کشور مشاهده و دریافت نمایند.

  3- آیا امکان ثبت اعتراض به نتایج کاردانی فنی و حرفه ای وجود دارد؟

  بله داوطلبان می توانند بعد از اعلام نتایج، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند و اعتراض خود را در سیستم پاسخگویی این سازمان ثبت نمایند.

  برای عضویت در اینستاگرام (ایران مشاوره) کلیک کنید

  آخرین اخبار و مطالب تحصیلی کشور

  برای عضویت در کانال (ایران مشاوره) کلیک کنید

  آخرین اخبار و مطالب تحصیلی کشور

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با مشاوران متخصص کاردانی فنی و حرفه ای از طریق تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 9099071647

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت مشاوره نیم بها کلیک نمایید

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  برچسب هازمان اعلام نتایج نتایج کاردانی فنی حرفه ای

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید