این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نتیجه بازی فرانسه دانمارک

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نتیجه بازی فرانسه دانمارک را از این سایت دریافت کنید.

  فرانسه 1

  این دیدار اولین بازی دو تیم در دوره جدید لیگ ملت های اروپا بود. نیمه اول تحت تسلط فرانسه میزبان بود، در شبی که چشم ها به زوج بنزما - ام باپه در خط حمله خروس ها دوخته شده بود، شوت های زیادی به سمت دروازه کسپر اشمایکل شلیک شد اما در نیمه اول چیزی حاصل نشد تا دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بروند. نیمه دوم اما کریم بنزما روی پاس زیبای انکونکوی تازه وارد و حرکت خارق العاده خودش،

  فرانسه 1-2 دانمارک؛ کورنلیوس استادو فرانس را مبهوت کرد

  شنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۵

  علی آقااحمدی 12 روز قبل مشاهده پروفایل

  17,367 مشاهده / 1,310 دیدگاه

  112 8 56

  فرانسه پرقدرت و پرمهره در دیداری که ابتدا از حریفش پیش افتاد، در نهایت یک شکست خانگی را تجربه کرد تا دور جدید لیگ ملت های اروپا را با طعم تلخ شکست آغاز کند.

  این دیدار اولین بازی دو تیم در دوره جدید لیگ ملت های اروپا بود. نیمه اول تحت تسلط فرانسه میزبان بود، در شبی که چشم ها به زوج بنزما - ام باپه در خط حمله خروس ها دوخته شده بود، شوت های زیادی به سمت دروازه کسپر اشمایکل شلیک شد اما در نیمه اول چیزی حاصل نشد تا دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بروند. نیمه دوم اما کریم بنزما روی پاس زیبای انکونکوی تازه وارد و حرکت خارق العاده خودش، گل اول میزبان را به‌ثمر رساند. خوشجالی شاگردان دشان زیاد طول نکشید؛ 13 دقیقه بعد روی پاس زیبای هویبرگ دفاع مقابل لوریس به راحتی جا ماند تا آندریاس کورنلیوس کار را به‌ تساوی بکشاند. فرانسه که برای بازگشت به موضع برتر به شدت در حال حمله بود و حتی یکبار هم توسط کانته تیرک دروازه دانمارک را به‌ لرزه درآورد،  روی یک ضدحمله و باز هم حرمت انفرادی عالی کورنلیوس دروازه اش را باز شده دید. بازی با همین نتیجه تمام شد تا مدافع عنوان قهرمانی یک شروع بد را تجربه کند.

  اطلاعات بازی فرانسه و دانمارک 

  تاریخ برگزاری: جمعه، 13 خرداد 1401 (4 ژوئن 2022)ساعت برگزاری: 23:15 به وقت تهرانمکان برگزاری: استادیوم استادو فرانس، پاریسهفته برگزاری: هفته اول دور گروهی لیگ ملت های اروپا 2022گلزنان فرانسه: کریم بنزما (51)گلزنان دانمارک: آندریاس کورنلیوس (66،88)

  ترکیب اولیه فرانسه و دانمارک

  فرانسه: لوریس | کونده، واران، لوکاس هرناندز | کومان، شوامنی، کانته، تئو هرناندز | گریزمان، ام باپه، بنزما

  دانمارک: اشمایکل | وسترگارد، اندرسن، نلسون | مله، دلینی، هویبرگ، واس | اريکسن، دولبرگ، اولسن

  نمرات بازیکنان فرانسه و دانمارک 

  عملکرد عالی هویبرگ

  آمار تیم های فرانسه و دانمارک 

  شوت ها و مالکیت توپ بی فایده برای فرانسه

  خلاصه بازی فرانسه و دانمارک

  اخبار داغ 

  دو شرط کی‌ روش برای بازگشت به تیم ملی مصر

  اشتباه عجیب برنامه فوتبال برتر؛ پرچم ایران برعکس شد! + عکس

  دستمزد پیشنهادی پاری سن ژرمن به اورلین شوامنی دو برابر پیشنهاد رئال مادرید بود

  حمله جیمی کرگر به منتقدان گرت ساوتگیت: دهانتان را ببندید دلقک ها!

  دسته‌بندی: اختصاصی اخبار خارجی مسابقات ملی لیگ ملت های اروپا فرانسه دانمارک برچسب‌ها: فرانسه-دانمارک کریم بنزما آندریاس کورنلیوس

  منبع : www.tarafdari.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید