این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نتیجه سردفتری

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نتیجه سردفتری را از این سایت دریافت کنید.

  نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱

  در این مقاله دینا توضیحاتی در خصوص نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی سال ۱۴۰۱، زمان اعلام جواب آزمون و نحوه دریافت نتیجه آزمون سردفتری سال 1401 ارائه شده است.

  نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی

  نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱ در مرحله اولیه، حدود 1 الی دو ماه پس از برگزاری آزمون اعلام شده و داوطلبان بایستی پس از انتشار نتایج اولیه به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و در صورت قبولی برای مصاحبه آماده شوند. اسامی پذیرفته شدگان مرحله آزمون کتبی سردفتری 1401 در اوایل بهمن ماه در سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

  برای مشاوره دریافت نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 1401

  برای مشاوره دریافت نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 1401

  آزمون سردفتری همچون سال های گذشته، در دو مرحله کتبی و عملی برگزار می شود. داوطلبانی که در آزمون کتبی شرکت نموده اند، بایستی در زمان های مقرر، نتیجه اولیه خود را دریافت و سپس در یک مصاحبه حضوری شرکت کنند. پذیرفته شدگان در مرحله مصاحبه، در یک دوره کارآموزی شرکت کرده و به عنوان سردفتردار استخدام می شوند.

  در رابطه با این آزمون، نکته مهمی که باید مورد توجه شرکت کنندگان قرار گیرد، اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱ بوده که دارای زمان و نحوه مشخصی است و داوطلبان به منظور قبولی نهایی در آزمون، باید از آخرین تغییرات آن، اطلاع داشته باشند.

  در این مقاله دینا به منظور اطلاع رسانی بهتر به شرکت کنندگان در آزمون سردفتری اسناد رسمی به بررسی کامل زمان اعلام نتایج، سایت و راهنما و نحوه دریافت نتیجه آزمون سردفتری اسناد رسمی سال 1401  پرداخته شده است.

  زمان اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱

  آزمون سردفتری به منظور گزینش افرادی دارای صلاحیت استخدام در این شغل، هر چند سال یکبار برگزار می شود. در سال جاری نیز فراخوان ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی اعلام شد. برای این منظور، یک مهلت شش روزه در اواسط آذرماه تعیین و متقاضیان می توانستند در این مهلت، مراحل نام نویسی را انجام دهند.

  همچنین، مقرر شد تا آزمون کتبی سردفتری در اواخر آذرماه برگزار شود تا آن دسته از شرکت کنندگانی که مجاز به کسب نمره حد نصاب شده اند، مصاحبه عملی را نیز بگذرانند. از این رو، اطلاع از زمان اعلام جواب آزمون سردفتری در هر دو مرحله از اهمیت زیادی برخوردار است که در ادامه به توضیحاتی در خصوص زمان اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱ پرداخته شده است.

  زمان اعلام نتایج اولیه آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱

  همانطور که اشاره شد، اولین مرحله آزمون سردفتری را یک آزمون کتبی تشکیل می دهد که از طریق سازمان سنجش برگزار می شود. این آزمون که در آذرماه برگزار شد، شامل سوالات ادبیات فارسی، عربی، احکام شرعی، اطلاعات عمومی، حقوق، حقوق مدنی، حقوق جزا، حقوق تجارت، و قانون دفاتر اسناد رسمی و آیین نامه و ... می باشد. لازم به ذکر است که منابع آزمون سردفتری اسناد رسمی، در مقاله ای جداگانه، معرفی شده است.

  متقاضیانی که در این آزمون موفق به کسب نمره قبولی شوند، بایستی خود را برای شرکت در مصاحبه عملی آماده نمایند. با توجه به این موضوع، داوطلبان بایستی نتیجه آزمون سردفتری اسناد رسمی اولیه خود را در اسرع وقت دریافت کرده و برای مصاحبه آماده شوند. زمان اولیه اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱ اوایل بهمن ماه سال جاری اعلام شده است.

  با این حال، آزمون سردفتری که در سال های گذشته برگزار شد، جواب آزمون سردفتری اولیه حدود 20 روز بعد منتشر گردید. از این رو، انتظار می رود که نتایج آزمون سال 1401 نیز در همین حوالی یعنی 20 روز تا یک ماه پس از برگزاری آزمون در اختیار متقاضیان قرار بگیرد. به محض مشخص شدن تاریخ دقیق این امر، اطلاعیه های مربوطه از طریق این مقاله انتشار خواهد شد.

  زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱

  بعد از انتشار نتیجه اولیه، نوبت به شرکت در مصاحبه حضوری آزمون سردفتری می رسد. در این مصاحبه، یک سری سوالات عمومی و تخصصی مربوط به شغل سردفتری پرسیده می شود که عمده ترین آن ها شامل سوالات احکام اسلامی، عقیدتی سیاسی، تاریخی، مناسبتی، حقوق مدنی، حقوق ثبت، حقوق جزا، حقوق کیفری، و ... می باشد.

  علاوه بر این، از شرکت کنندگان گزینش هایی به عمل خواهد آمد تا در صورت داشتن شرایط لازم، پذیرفته شوند. عدم حضور بموقع داوطلب در زمان و ساعت مقرر شده برای این مرحله، به منزله انصراف تلقی شده و هیچ گونه حقی برای وی در نظر گرفته نمی شود.

  در مورد زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سردفتری اسناد رسمی 1401 که بسیاری از داوطلبان به دنبال آگاهی از آن هستند، هنوز نمی توان تاریخ خاصی را برای این منظور اعلام کرد. اما مطابق با آزمون های گذشته، معمولا چند ماه طول می کشد تا این نتایج اعلام شود. تعداد این ماه ها نیز دقیقا مشخص نیست و سازمان سنجش آن را به اطلاع متقاضیان می رساند.

  حتما بخوانید: زمان ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی

  سایت اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 1401

  سازمان سنجش به عنوان متولی برگزار کننده آزمون سردفتری، انجام مراحل مهم این آزمون همچون نام نویسی، انتشار دفترچه راهنما، دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج را برعهده داشته و تمامی اطلاعات مهم در این خصوص را در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  شمارش معکوس برای اعلام نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۱

  پایگاه خبری اختبار- با رسیدن موعد اعلام شده از سوی مسئولان، داوطلبان آزمون سردفتری ۱۴۰۱ چشم‌انتظار اعلام نتایج این آزمون هستند. به گزارش اختبار، آزمون

  شمارش معکوس برای اعلام نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۱

  ۵ بهمن ۱۴۰۱۴

  5,541 خواندن این مطلب 1 دقیقه زمان میبرد

  پایگاه خبری اختبار- با رسیدن موعد اعلام شده از سوی مسئولان، داوطلبان آزمون سردفتری ۱۴۰۱ چشم‌انتظار اعلام نتایج این آزمون هستند.

  به گزارش اختبار، آزمون سردفتری اسناد رسمی سال ۱۴۰۱ در روز جمعه ۲۵ آذر با شرکت بیش از ۵۲ هزار داوطلب در ۳۱ شهر کشور برگزار شد.

  اندکی بعد از برگزاری آزمون، حسن مروتی، معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت که نتایج آن در اواخر دی‌ماه منتشر خواهد شد.

  بااینحال اندکی بعد علی خندانی، رئیس کانون سردفتران و دفتریاران در مصاحبه‌ای روز ۵ بهمن را به‌عنوان تاریخ انتشار نتایج اعلام کرد.

  خندانی دو روز پیش نیز در گفت‌وگویی با خبرنگار اختبار اظهار داست: «تاکنون هیچ خبری که حاکی از تاخیر در انتشار نتایج باشد به ما اعلام نشده و انشاءالله در همان تاریخی که قبلا تعیین شده بود، نتایج منتشر خواهد شد.» اما علی‌رغم فرا رسیدن تاریخ مقرر هنوز کارنامه داوطلبان در سایت سازمان سنجش قرار نگرفته است.

  بیشتر بخوانید:

  دفترچه سوالات آزمون سردفتری ۱۴۰۱ (نسخه غیررسمی)

  معاون سازمان ثبت: صاحبان مشاغل منافی سردفتری، ممنوعیتی برای ثبت‌نام و شرکت در جلسه آزمون ندارند

  آزمون سردفتری ۱۴۰۱ نمایش بیشتر

  نوشته های مشابه

  خندانی: انشاءالله نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۱ ظرف مهلت مقرر منتشر می‌شود

  ۳ بهمن ۱۴۰۱

  دفترچه سوالات آزمون سردفتری ۱۴۰۱ (نسخه غیررسمی)

  ۲۴ دی ۱۴۰۱

  نقدعلی: آزمون وکالت ۱۴۰۱ باید برگزار شود/ نیازسنجی منطقه‌ای در آزمون سردفتری قابل قبول نیست

  ۱۹ دی ۱۴۰۱

  معاون سازمان ثبت: صاحبان مشاغل منافی سردفتری، ممنوعیتی برای ثبت‌نام و شرکت در جلسه آزمون ندارند

  ۱۱ دی ۱۴۰۱

  ‫۴ دیدگاه ها

  این چه وضعیه..از صبح تا حالا از اضطراب قلب درد گرفتیم ..

  پاسخ چقدر مضحک

  اعتبار حرف مسئولان حقوقی کشور، زیر صفره.

  بدقولی ، بدعهدی ، … پاسخ

  متاسفانه سازمان سنجش گویا لج کرده !! نتایج استخدامی بانک مرکزی رو نزده … نتایج دفاتر خدمات قضایی رو نزده…. اینم از نتایج سردفتری که نمیزنه

  ان شا الله که خدشه ای وارد نشه به صحت این ازمون ها !!

  پاسخ

  اگه به حق الناس اعتقاد دارند ما نمیگذریم. اون از سال ۹۷ اینم از الان. با انشالله و ماشاالله به حرف هاشون اعتبار میدن و آخر اینطوری…

  از صبح هزار بار سایت سنجش رو رفرش کردم

  پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  منبع مطلب : www.ekhtebar.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید