این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نتیجه کره اروگوئه

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نتیجه کره اروگوئه را از این سایت دریافت کنید.

  نتیجه زنده اروگوئه و کره جنوبی

  ساعت و نتیجه زنده بازی اروگوئه و کره جنوبی در جام جهانی 2022 (بازی کره جنوبی و اروگوئه) به همراه اتفاقات، گلزنان، ویدئوهای گل و خلاصه بازی و اخبار این بازی

  بازی اروگوئه و کره جنوبی (جام جهانی 2022، دیروز)

  اروگوئه 0 - 0 پایان کره جنوبی

  بازی‌های رو در رو اروگوئه کره جنوبی

  جام جهانی 2022 - هفته 1

  پخش از شبکه سه

  today پنج‌شنبه، 3 آذر 1401، 16:30

  اتفاقات

  90′ P. Bento 88′

  arrow_forward گویلرمو وارلا

  arrow_back فاکوندو پییستری

  88′ کیو سونگ چو 79′

  arrow_forward نیکلاس د لا کروز

  arrow_back ماتیاس وسینو

  79′

  arrow_forward متیاس وینا

  arrow_back ماتیاس اولیورا

  74′

  arrow_forward سون هون جو

  arrow_back لی جائه سونگ

  74′

  arrow_forward لی کانگ این

  arrow_back سانگهو نا

  74′

  arrow_forward کیو سونگ چو

  arrow_back هوانگ اوی جو

  64′

  arrow_forward ادینسون کاوانی

  arrow_back لوئیس سوارز

  57′ مارتین کاسرس

  اروگوئه

  4-3-3

  سرجیو روشت ماتیاس اولیورا arrow_forward79′ خوزه خیمنز دیگو گودین مارتین کاسرس فدریکو والورده رودریگو بنتانکور ماتیاس وسینو arrow_forward79′ داروین نونیز لوئیس سوارز arrow_forward64′ فاکوندو پییستری arrow_forward88′

  کره جنوبی

  4-5-1

  کیم سئونگ گیو مون هوان کیم کیم مین جائه کیم جین-سو کیم یونگ-گوون سانگهو نا arrow_forward74′ سون هیونگ مین هوانگ این بئوم لی جائه سونگ arrow_forward74′ جونگ وو-یونگ هوانگ اوی جو arrow_forward74′

  بازیکنان ذخیره

  اروگوئه

  مکسی گومز 18 آگوستین کانوبیو 24 گویلرمو وارلا 88 ′ arrow_upward 13 خوزه لوئیس رودریگز 26 نیکلاس د لا کروز 79 ′ arrow_upward 7 سباستین کواتس 19 فاکوندو تورس 20 سباستین سوسا 12 لوکاس توریرا 14 مانوئل اوگارته 25 ادینسون کاوانی 64 ′ arrow_upward 21 متیاس وینا 79 ′ arrow_upward 17 فرناندو موسلرا 1 ژورژین د آراسکائتا 10

  کره جنوبی

  هونگ چول 14 پائیک سئونگ هو 8 جونگ گیو یون 2 چانگ هون وون 22 مین یو سونگ 26 کیو سونگ چو 74 ′ arrow_upward 9 کوون کیونگ وون 20 چو هیون وو 21 کیم تائه هوان 23 جئونگ وو یئونگ 25 سون هون جو 74 ′ arrow_upward 13 هانگ هی چان 11 لی کانگ این 74 ′ arrow_upward 18 سونگ بوم کئون 12 یو مین چو 24

  منبع مطلب : footballi.net

  اروگوئه ۰

  نماینده آسیا در بازی اول ترمز نماینده آمریکای جنوبی را کشید و دو تیم در پایان به یک امتیاز از این بازی رضایت دادند.

  کد خبر : 1855304 | 03 آذر 1401 ساعت 16:43 | 9.5K بازدید | 5 دیدگاه

  زور اروگوئه به کره نرسید

  زور اروگوئه به کره نرسید اروگوئه ۰ - کره جنوبی ۰،نفس‌گیر ولی بدون گل

  نماینده آسیا در بازی اول ترمز نماینده آمریکای جنوبی را کشید و دو تیم در پایان به یک امتیاز از این بازی رضایت دادند.

  به گزارش "ورزش سه" در اولین رقابت از گروه H زور هیچ یک از دو تیم به هم نرسید. اروگوئه با مهره‌های زیاد، شانس بیشتری برای پیروزی در این مسابقه داشت اما با شروع مسابقه کره جنوبی نشان داد نه تنها  گل زدن و خلق موقعیت در مقابل آنها دشوار است بلکه آنها برای سه امتیاز این بازی پا به میدان گذاشته‌اند. ارائه بازی هماهنگ و با برنامه از سوی بازیکنان کره باعث شد بازیکنان اروگوئه نتوانند عملکرد خوبی را به ویژه در نیمه اول از خود به نمایش بگذارند. البته در دقایق پایانی نیمه اروگوئه روی یک ضربه کرنر با ضربه سر دیگو گودین توپ را به تیر دروازه کوبید اما در نهایت نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

  در نیمه دوم هم بازیکنان کره توپ و میدان و برنامه های تاکتیکی حریف را به خوبی کنترل کردند. در این نیمه و با تغییرات تاکتیکی تیم اروگوئه و ورود کاوانی به جای سوارز، خط حمله اروگوئه تحرک بیشتری پیدا کرد و آنها توانستند بر بازی مسلط شوند. در دقایق پایانی نیمه دوم هم والورده با یک ضربه پای راست و از راه دور همه را غافلگیر کرد اما توپ او بعد از برخورد به تیر دروازه به بیرون رفت. دقایق پایانی بازی در اختیار نماینده آمریکای جنوبی بود ولی آنها در باز کردن دروازه کره ناکام بودند و دو تیم در نهایت به تقسیم امتیازات رضایت دادند.

  در سمت مقابل کره جنوبی در دو بازی پیش از سفر به قطر ایسلند و کامرون را با نتیجه ۱ بر صفر شکست داده. سرخ‌ها با قطعی شدن حضور ستاره خود سون حریف آسانی برای اروگوئه نخواهند بود. پائولو بنتو با مشخص کردن هدف تیمش در این جام یعنی صعود از گروه، برنامه ویژه‌ای برای این بازی خواهد داشت. او با اشاره به اهمیت و کیفیت والورده به نقش او در تاکتیک رقیب اشاره کرد و به نظر نقشه‌ای خاص برای والورده خواهد داشت.

  جام جهانی ۲۰۲۲ قطر - گروه H

  ورزشگاه: اجوکیشن سیتی (دوحه) - ساعت ۱۶:۳۰ - تماشاگر:

  داور:کلمنت تورپین (فزانسه)/ کمک‌ها: نیکلاس دانوس و  سیریل گرینگور (فرانسه) داور چهارم: ایستوان کواچ (بلژیک) / داور ویدیویی: جروم بریزارد (فرانسه)

  تیم ملی اروگوئه:

  سرخیو روشت، دیگو گودین، خورخه خیمنز، مارتین کاسرس،  ماتیاس اولیویرا ( ۷۹  ماتیاس وینا)، ماتیاس وسینو (۷۹ نیکولاس د لا کروز)، فدریکو والورده، رودریگو بنتانکور، فاکوندا پلیستری (۸۹ گیلرمو وارلا)، داروین نونیز و لوئیس سوارز(۶۴ ادینسون کاوانی)

  سرمربی: دیه‌گو آلونسو

  تیم ملی کره جنوبی: 

  کیم سئونگ گیو، کیم مین‌جائه، کیم یونگ‌وون، کیم مون‌وان، کیم جین‌سو، هوانگ این‌بئوم، جانگ وو یونگ، سون هیونگ مین، نا سانگ‌هو(74  لی کانگ این)، لی‌جائه سونگ(75 سون جون هو) و هوانگ اوی‌جو(74 گوئه سونگ چو)

  سرمربی: پائولو بنتو

  ماسک محافظ و لباس سون پیش از مسابقه در رختکن کره یادآور لباسهای نبرد شرق آسیا🟨 اخطار:اروگوئه: ۵۷ مارتین کاسرسکره: ۸۹ گوئه سونگ چو⏱️لحظات حساس:دقیقه ۱۳: حرکت سریع نونیز در زمین کره و پاس او پشت مدافع و داخل محوطه کره روی سر وسینو نشست ولی او ضربه نا امید کننده‌ای به توپ زد و این موقعیت از دست رفتدقیقه ۱۹: خیمنز از نزدیکی‌های خط میانه زمین و روی یک ضربه شروع مجدد با یک توپ بلند فده والورده را پیدا می‌کند و این بازیکن با کنترل توپ فوق‌العاده روی قوس محوطه، توپ را به کنترل خود درآورد ولی ضربه فده از بالای دروازه به بیرون رفتدقیقه ۲۸: ضد حمله برق آسا از آبی‌پوشان اروگوئه با استارت سریع اولیویرا از میانه زمین به سمت محوطه کره آغاز شد اما پاس این بازیکن از روی خط محوطه جریمه برای نونیز، چنگی به دل نزد و دروازه‌بان کره پیش از نونیز، توپ را در آغوش گرفت.دقیقه ۳۴: بازی چشم نواز نماینده آسیا و جدی ترین موقعیت بازی با پاس داخل محوطه برای کیم خلق شد. پاس زمینی و در عرض کیم در نزدیکی‌های محوطه شش قدم به اوی‌جو رسید ولی ضربه این بازیکن با اختلاف کمی از بالای تیر دروازه به بیرون رفت تا آه حسرت از نهاد هواداران سرخ پوش بلند شود.دقیقه ۶۴: پاس بلند از نزدیکی محوطه اروگوئه برای نونیز با استارت سریع این بازیکن همراه بود و از خوش شانسی او مدافع مقابل او تعادلش را از دست داد و نونیز به نفوذش ادامه داد وارد محوطه شد ولی پاس در عرض این بازیکن به خوبی بوسیله دروازه‌بان کره دفع شد. پیش از نفوذ درون محوطه نونیز می‌توانست سوارز را در تیر دوم پیدا کند اما ترجیح داد نفوذ کند و این موقعیت از دست رفت.دقیقه ۸۱: با حضور کاوانی در زمین، تحرک و سرعت خط حمله اروگوئه افزایش پیدا کرده. این بازیکن با یک کنترل خوب در زمین کره توپ را به نونیز می‌سپارد و نونیز با حرکت در عرض به سمت دروازه کره شوت می‌زند ولی توپ او با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.دقیقه ۹۰: حرکت پا به توپ والورده و شوت سنگین این بازیکن از پشت محوطه کره از همه عبور کرد اما به تیر دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت. اروگوئه در هر دو نیمه در دقایق پایانی توپ را به تیر دروازه کوبید.دقیقه ۹۰: اشتباه روچت دروازه‌بان اروگوئه در بازی با پا و پاس اشتباه او پشت محوطه به سون رسید ولی ضربه او از کنار دروازه به خارج از زمین مسابقه رفت.

  🥇 بهترین بازیکن:

  دیگو گودین مدافع باتجربه اروگوئه امروز به خوبی خط دفاعی تیمش را رهبری کرد و با اراپه عملکردی کم نقص توانست با کمک دیگر بازیکنان یک کلین شیت دیگر برای اروگوئه ثبت کند. کاپیتان اروگوئه تا آستانه باز کردن دروازه کره در نیمه اول هم پیش رفت ولی ضربه سر او به تیر دروازه برخورد کرد و راه به دروازه نبرد. با این حال گودین یکی از بهترین بازیکنان تیمش در روز نه چندان خوب اروگوئه بود.

  منبع مطلب : www.varzesh3.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید