این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نحوه حساب کردن معدل

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نحوه حساب کردن معدل را از این سایت دریافت کنید.

  ابزار محاسبه آنلاین معدل

  دنیای اطلاعات: نمره هر درس در واحد خود ضرب شده سپس تمامی اعداد به دست آمده جمع شده و تقسیم بر مجموع کل واحدها میگردند. بدین ترتیب شما می‌توانید معدل خود را بدست آورید به عبارت دیگر: (نمره درس ۱ × تعداد واحد همان درس) + ( نمره درس ۲ × تعداد واحد درس ۲)

  ابزار محاسبه آنلاین معدل

  اعداد ۱۶۴ نظر 1,434,302 بازدید

  دنیای اطلاعات: نمره هر درس در واحد خود ضرب شده سپس تمامی اعداد به دست آمده جمع شده و تقسیم بر مجموع کل واحدها میگردند. بدین ترتیب شما می‌توانید معدل خود را بدست آورید به عبارت دیگر:

  (نمره درس ۱ × تعداد واحد همان درس) + ( نمره درس ۲ × تعداد واحد درس ۲) +… ( نمره درس n × تعداد واحد درس n) ÷ مجموع واحدهای اخذ شده در یک ترم= معدل

  یادتان باشد در صورتی که درسی را حذف کرده اید، واحدهایش را از مجموع کل واحدهای اخذ شده باید کم کنید. در واقع شما باید صرفا واحدهایی را محسوب کنید که تا پایان ترم آنها را گذرانده اید و در امتحانش شرکت کرده اید.

  محاسبه آنلاین معدل کتبی نهایی و معدل دبیرستان

  ©️

  طراح و برنامه نویس: مجید کوهی. هرگونه کپی برداری از اسکریپت‌ها و کدهای این مجموعه موکدا ممنوع و شرعاً حرام می باشد و در صورت مشاهده، کاملا قابل پیگیری خواهد بود.

  منبع مطلب : calc.worldi.ir

  نحوه حساب كردن معدل در دانشگاه · جدید ۱۴۰۱

  چگونه معدل را حساب کنیم، نرم افزار محاسبه معدل کل دانشگاه و نحوه محاسبه معدل کل دانشگاه دولتی، محاسبه معدل کل لیسانس و محاسبه معدل انلاین

  نحوه حساب کردن معدل در دانشگاه

  دسته بندي : سرگرمی,دانستنیها

  تاريخ : 17 ژانویه

  شیوه حساب کردن معدل در دانشگاه بدین گونه است که، ارزش واحد هر درسی که دانشجو یکی از نمرات را دریافت می کند در تعداد واحد آن نمره ضرب می شود. سپس مجموع این اعداد بر مجموع تعداد همان واحدها تقسیم می شود. به خاطر داشته باشید که تعداد واحد دروسی که توسط افراد حذف شده باشند محاسبه نمی شود. اما نمرات دروسی که افتاده اید نیز در این معدل حساب می گردد.

  شیوه حساب کردن معدل در دانشگاه 

  ابزار محاسبه آنلاین معدل

  نمره هر درس در واحد خود ضرب شده سپس تمامی اعداد به دست آمده جمع شده و تقسیم بر مجموع کل واحدها میگردند. بدین ترتیب شما می‌توانید معدل خود را بدست آورید به عبارت دیگر:

  (نمره درس ۱ × تعداد واحد همان درس) + ( نمره درس ۲ × تعداد واحد درس ۲) +( نمره درس n × تعداد واحد درس n) ÷ مجموع واحدهای اخذ شده در یک ترم = معدل

  یادتان باشد در صورتی که درسی را حذف کرده اید، واحدهایش را از مجموع کل واحدهای اخذ شده باید کم کنید. در واقع شما باید صرفا واحدهایی را محسوب کنید که تا پایان ترم آنها را گذرانده اید و در امتحانش شرکت کرده اید.

  منبع زی ابزار

  نیازمندیهای خبر جنوب – روز دوشنبه 13 مهر 94

  بیوگرافی محمدعلی افشانی شهردار جدید تهران

  پدران مراقب این بیماری باشند!

  آموزش هرس کردن گیاهان آپارتمانی

  اشتباهات مهم در رژیم های لاغری

  ثروت خواننده ی کلیپ گانگنام استایل چقدر است؟

  خوشحالی عربستان از درگذشت هادی نوروزی

  آموزش تهیه کاپ کیک بدون فر

  بخارپز کردن غذا با روش ساده

  مزایای استفاده از میز اداری ایستاده

  اشتراک گذاري :

  منبع مطلب : gahar.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید