این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نصب ایمو در ایفون

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نصب ایمو در ایفون را از این سایت دریافت کنید.

  نصب ایمو برای گوشی‌های آیفون و تغییر آدرس اپل آیدی برای رفع آن

  نصب ایمو در آیفون با مشکلاتی همراه است که با یک تغییر ساده در آدرس اپل آیدی می توان مشکل را حل کرد. البان برایتان به صورت کامل توضیح می دهد.

  نصب ایمو برای گوشی‌های آیفون و تغییر آدرس اپل آیدی برای رفع آن

  توسط البان

  نوشته شده توسط البان

  در گذشته بسیاری از چت های تصویری با ایمو انجام می گرفت و هنوز هم افراد بسیاری از آن استفاده می کنند. اما مدتی است کاربران آیفون با نصب ایمو دچار مشکل هستند. البته اگر نسخه قبلی را پاک نکرده باشید، مشکلی نخواهد بود، اما در نسخه جدید مشکلی وجود دارد که البان راه حل آن را برایتان توضیح می دهد.

  با توجه به اینکه در مجموعه البان تعمیرات موبایل آیفون انجام می گیرد، درخواست های زیادی برای مشاوره برای مشکلات نرم افزاری آیفون نیز به این مجموعه می شود. سعی خواهیم کرد تا جای ممکن در رابطه با این نوع مشکلات برایتان مقالات آموزشی رایگان تهیه کنیم.

  مشکل نصب ایمو چیست؟

  عمدتا اپل آیدی کاربران ایرانی، با کشور مبدا امریکا ساخته شده است. ایمو برای کاربران امریکایی یک گزینه اضافه کرده که باید پیامک فعالسازی دریافت کنند و کد داخل آن را وارد کنند. در واقعا بعد از نصب ایمو، دیگر قادر نخواهید بود شماره ایرانی خود را وارد کنید و قسمت وارد کردن شماره با پیش شماره +1 به صورت پیش فرض پر شده است.

  کلا ایمو برای امریکایی ها کمی مشکلات ایجاد کرده و خیلی از کاربران امریکایی آن معترض شده و از ایمو خارج شدند. کاربران آیفونی البته! به نوعی ایمو برای امریکا تبدیل به یک اپ درون کشوری شده و کاربرای امریکایی برای اتصال و چت با افراد خارج از امریکا دچار مشکل شده اند.

  راه حل مشکل نصب ایمو چیست؟

  همانطور که متوجه شدید مشکل نصب ایمو امریکایی بودن اپل آیدی است. بنابراین شما دو راه دارید: یا یک اپل آیدی غیر امریکایی بسازید و یا آدرس اپل آیدی فعلی خود را تغییر دهید.!

  ساخت اپل آیدی غیر امریکایی

  برای ساخت اپل آیدی غیر امریکایی، تمام فرآیند کار مشابه آن است که قبلا برای ساختن اپل آیدی گفته ایم. فقط باید دقت داشته باشید، هرجا از شما سوال شود که از کدام کشور هستید، یک کشور غیر از امریکا انتخاب کنید.

  گزینه های مناسب انگلیس و استرالیا هستند. دو کشوری که انگلیسی زبان بوده و کار با گوشی برایتان راحتتر خواهد بود. برای بخش دانلود از اپ استور هم باید مانند حالت قبل آدرسی تقلبی وارد کنید و این بار برای کشوری که انتخاب کرده اید.

  با یک سرچ ساده با عنوان united kingdom fake address for apple id در گوگل می توانید انواع آدرس ها را یافته و در بخش آدرس مربوط به اطلاعات پرداخت برای اپ استور وارد کنید.

  یک نمونه آدرس تقلبی انگلیسی:

  Full Name: Laura Dixon

  Street address: 65 Farburn Terrace

  City: LITTLE DRIFFIELD

  Zipcode: YO25 0UZ

  Telephone Number: 079 2074 4269

  Country code: 44

  یک نمونه دیگر آدرس تقلبی انگلیسی:

  Full Name: Georgia F Holmes

  Street: 83 Cheriton Rd

  Town: WEST LINGO Post Code: KY9 6SP

  Phone Number: 070 6768 1417

  تغییر آدرس اپل آیدی فعلی

  کار دیگری که می توانید انجام دهید این هست که آدرس همین اپل آیدی فعلی خود را تغییر دهید. روند کار از قرار زیر است:

  در تنظیمات گوشی به بخش iTunes & App Store رفته و روی اپل آیدی خود که در بالای صفحه می بینید بزنید. سپس گزینه View Apple ID را بزنید.

  پسورد اپل آیدی خود را وارد نمایید. در صورت فراموشی رمز اپل آیدی آموزش مربوط به بازیابی رمز اپل آیدی را مطالعه فرمایید.

  حال در صفحه باز شده گزینه Country/Region را انتخاب کنید.

  از بین کشورهای موجود کشوری United Kingdom را انتخاب کنید.

  یک آدرس فیک (تقلبی) وارد کنید. دو نمونه آدرس تقلبی را در قسمت قبلی برایتان نوشته ایم.

  در مرحله بعد گزینه Agree را زده و در بخش payment گزینه None را انتخاب کنید.

  بعد از این کارها، آدرس اپل آیدی شما تغییر می کند و می توانید برای نصب ایمو مجدد به اپ استور مراجعه کنید!

  کلام آخر

  آدرس اپل آیدی شما تغییر کرده و یا یک اپل آیدی جدید ساخته اید. ممکن است این آدرس هم مشکلاتی برایتان بسازد و لازم باشد مجدد از یک آدرس امریکایی استفاده کنید. به هر حال راه های رسیدن به هدف زیاد هستند و البان همواره تلاش دارد با آخرین آموزش ها شما را راهنمایی کند.

  چنانچه در این زمینه مشکلی برایتان باقی ماند، می توانید از خدمات مشاوره رایگان تلفنی البان بهره بگیرید. کافی است در سامانه البان به نشانی www.elbaan.com یک درخواست رایگان ثبت کنید.

  منبع مطلب : blog.elbaan.com

  منبع مطلب : chromewebdata

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید