این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نصب مجدد تلگرام حذف شده

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نصب مجدد تلگرام حذف شده را از این سایت دریافت کنید.

  برگرداندن اکانت حذف شده تلگرام

  در صورتی که بعد از حذف اکانت تلگرام خود منصرف شده و مایل به برگرداندن اکانت حذف شده تلگرام خود هستید و یا می خواهید حذف کانال بدون سازنده انجام دهید مقاله امروز ما را دنبال کنید .

  برگرداندن اکانت حذف شده تلگرام

  برای مطرح کردن هرگونه سوال یا مشکل در خصوص تلگرام می توانید

  برای مطرح کردن هرگونه سوال یا مشکل در خصوص تلگرام می توانید

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  چگونه اکانت حذف شده تلگرام را برگردانیم

  حذف کانال بدون ادمین

  مقدمه

  گاهی برای برخی از کاربران تلگرام پیش می آید که اکانت تلگرام خود را حذف می کنند ( دیلیت اکانت ) و بعد از آن به خاطر می آورند که اطلاعات ارزشمندی در اکانت تلگرام خود دارند و یا اینکه کانالی در تلگرام دارند که می بایست قبل از دیلیت اکانت حذف می شد . در مقاله امروز گروه مشاوره هیواتک قصد داریم به بررسی این مسئله بپردازیم که آیا امکان برگرداندن اکانت حذف شده تلگرام وجود دارد یا خیر ؟ و برای حذف کانال بدون ادمین چه باید کرد . همچنین خواندن مقالات کانال تلگرام و پرسش و پاسخ های مرتبط با آن و دلایل عدم ارسال پیام در تلگرام چیست را نیز به شما توصیه می کنیم .

  چگونه اکانت حذف شده تلگرام را برگردانیم

  در پاسخ به اینکه آیا امکان بازگردانی اکانت قبلی تلگرام و برگرداندن اکانت حذف شده تلگرام وجود دارد یا خیر ، باید گفت که در صورت حذف اکانت تلگرام ( دیلیت اکانت تلگرام ) ، تلگرام به شما اخطار می دهد که کلیه اطلاعات ذخیره شده شما حذف خواهد شد و دسترسی به آن ها در آینده میسر نخواهد بود . در صورتی که شما Log out کرده باشید و یا اینکه تنها برنامه را پاک کرده باشید ، بعد از وارد کردن شماره مجددا به اکانت خود دسترسی پیدا کرده و کلیه اطلاعات شما باز خواهد گشت اما در صورت دیلیت اکانت امکان بازگرداندن اکانت حذف شده وجود ندارد . تنها راه حل موجود برای برگرداندن اکانت حذف شده تلگرام این است که وارد telegram.org/support شده و در بخش Please describe your problem مشکل خود را مطرح کنید و از تلگرام درخواست بازگرداندن اکانت حذف شده تلگرام خود را نمایید .

  میزان شانس شما در برگرداندن اکانت تان بستگی به درصد پاسخگویی تلگرام دارد. بنابراین این راه بصورت 100 درصد تضمین شده نمی باشد.

  به این نکته توجه داشته باشید که پیغام شما باید به زبان انگلیسی نوشته شود و در متنی که وارد می کنید سعی کنید اطلاعاتی مثل تاریخ و محل ایجاد اکانت ، آخرین زمان دسترسی و سایر اطلاعاتی که می تواند به اثبات مالک بودن شما کمک کند را به صورت خلاصه وارد کنید . در بخش your phone number شماره تلفن متصل به اکانت حذف شده را به صورت بین المللی (989121234567+) وارد کنید و در بخش your email یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید زیرا نتیجه درخواست شما به آدرس ایمیلی که در این بخش وارد کرده اید ارسال خواهد شد . بعد از پر کردن اطلاعات دکمه Submit را انتخاب کنید .

  مقاله های تماس تصویری تلگرام و رفع مشکل تماس تصویری تلگرام را نیز مطالعه کنید .

  حذف کانال بدون ادمین

  همانطور که می دانید تنها سازنده کانال تلگرام می تواند آن کانال را حذف کند . تغییر نام کانال ، تغییر عکس ، تعیین مدیرهای کمکی و حذف عضو از دیگر مواردی است که از اختیارات مدیر کانال تلگرام است . مقاله نحوه تغییر مدیر اصلی کانال تلگرام را مطالعه نمایید . بنابراین زمانی که اکانت تلگرام خود را حذف می کنید کانال هایی که شما سازنده آن بوده اید بدون ادمین می شوند و امکان حذف کانال بدون سازنده نیز وجود ندارد . تنها راهی که برای شما وجود دارد این است که از طریق مدیر کمکی کانال کلیه پیام های کانال را پاک کنید و پیغامی مبنی بر اینکه کلیه اعضا کانال را ترک کنند برای اعضا ارسال کنید .

  مطالعه مقاله افزایش ممبر کانال تلگرام هیواتک را نیز به شما پیشنهاد می کنیم.

  سوالات متداول

  1- منظوراز اکانت حذف شده تلگرام چیست و چگونه این کار را انجام دهیم؟

  به عمل حذف حساب کاربری در تلگرام دیلیت اکانت می گویند که با این کار تمامی اطلاعات موجود در حساب کاربری شما نیز حذف می شود. برای حذف حساب کاربری تلگرام خود وارد آدرس  https://my.telegram.org /auth?to=deactivate شوید و با وارد کردن شماره تلفن خود حذف اکانت را انجام دهید.

  2- آیا امکان بازگردانی اکانت قبلی تلگرام وبرگرداندن اکانت حذف شده تلگرام وجود دارد یا خیر ؟

  در صورتی که شما log out  کرده باشید و یا اینکه تنها برنامه را پاک کرده باشید بعد از وارد کردن شماره مجددا به اکانت خود دسترسی پیدا کرده و کلیه اطلاعات شما باز خواهد گشت . اما در صورت دیلیت اکانت امکان بازگرداندن اکانت حذف شده وجود ندارد .

  3- برای بازگردانی اکانت حذف شده تلگرام چه باید کرد ؟

  تنها راه حل موجود این است که وارد telegram.org/support شده و در بخش Please describe your problem مشکل خود را مطرح کنید و از تلگرام درخواست بازگرداندن اکانت حذف شده تلگرام خود را نمایید .

  برای مطرح کردن هرگونه سوال یا مشکل در خصوص تلگرام می توانید

  برای مطرح کردن هرگونه سوال یا مشکل در خصوص تلگرام می توانید

  نظرات کاربران

  تعداد کل نظرات: 175 Drs 1399/07/14

  سلام وقت بخير من دوتا اكانت تلگرام دارم كه فقط از يكيش استفاده ميكنم ، و امروز من وارد تلگرام شدم و يهويي تلگرام بسته شد و وقتي دوباره وارد تلگرام شدم ديدم كه اكانت من نيست و خودبه خود رفته و الان توي اون اكانتي كه هيچوقت ازش استفاده نكردم هستم و اكانتي كه ازش استفاده ميكردم هم سيمكارتش داخل گوشيم نيست و من شماره ي ديگه اي دارم و واسه همين نميدونم از چه راهي ميتونم برش گردونم و الان واقعا به اون اكانت نياز دارم ، بايد چيكار كنم؟

  فاطمه 1399/07/12

  من شماره ی مجازی داشتم و تلگرامم پاک شده و در هیچ دستگاه دیگه ای هم ذخیره نبوده چجوری میتونم شماره رو برگردونم

  ابوالفضل 1399/07/12

  سلام من اکانت قبلیم رو حذف کردم در تلگرام و یک اکانت دیگه باز کردم با استفاده از یک برنامه میخواستم ببینم برنامه یک کلاهبرداری نیست و اکانتم واقعا حذف شده

  مینا 1399/06/25

  من اک مجازی داشتم تلگرامم حذف شده و رو تایید دومرحله ای بوده میشه برگردونمش ؟

  منبع : www.heyvatech.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  شیخ 6 روز قبل
  0

  نصب مجدد تلگرام

  مهدی 8 ماه قبل
  3

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید