این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نقاشی ادامس

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نقاشی ادامس را از این سایت دریافت کنید.

  آپارات

  منبع مطلب : www.aparat.com

  نقاشی آدامس کودکانه

  برای دسترسی و مشاهده ی فیلم آموزش نقاشی آدامس بسیار ساده و راحت کودکانه کلیک کنید! | ویدیو آموزش نقاشی آدامس بامزه کودکانه | آموزش مرحله ای نقاشی آدامس

  نقاشی کودکانه

  نقاشی آدامس

  2.6/5 - (5 امتیاز)

  00:00 00:00

  طرح نقاشی آدامس چه فوایدی برای کودکانتان دارد؟

  نقاشی کشیدن فواید بسیار زیادی برای کودکان در مسیر رشد ذهنی و رشد شخصیتی و رشد جسمی آن ها دارد. بنابراین شما می توانید با آموزش یک نقاشی ساده به کودکان خود باعث رشد بهتر آن ها شوید. به عنوان مثال می توانید طرح نقاشی آدامس بامزه که در این صفجه بارگزاری شده است را به کودکان خود آموزش دهید.

  حتی برای بیشتر ترغیب کردن کودکان به کشیدن نقاشی آدامس می توانید خودتان نیز همراه کودکان خود به کشیدن نقاشی آدامس مشغول شوید. همان طور که به احتمال زیاد می دانید کودکان به انجام سرگرمی ها و بازی های گروهی بیشتر از انجام بازی های انفرادی علاقمند هستند. همچنین کشیدن نقاشی آدامس باعث تقویت بسیاری از ویژگی های شخصیتی مثبت در کودک شما می شود.

  به عنوان مثال زمانی که کودک شما شروع به کشیدن نقاشی آدامس می کند باید در ابتدا طرح نهایی نقاشی آدامس را در ذهن خود تصور کند و این تصویر سازی باعث تقویت و افزایش قدرت خیال پردازی در کودک می شود و یکی از مهم ترین ویژگی های کودکان باهوش، قدرت خیال پردازی قوی است. بنابراین با آموزش نقاشی آدامس یا هر نقاشی کودکانه ی دیگری به کودکان خود باعث تقویت هوش آنها نیز می شوید.

  همچنین زمانی که کودکتان نقاشی آدامس خود را به پایان می رساند، آن را با شوق فراوان به اطرافیان خود نشان می دهد و این کار باعث افزایش اعتماد به نفس در کودک شما می شود. میزان کافی اعتماد به نفس نقش بسیار پر رنگی در سلامت روانی افراد دارد و از آنجایی که شخصیت افراد در کودکی شکل می گیرد باید از سن بسیار کم کودکان به میزان اعتماد به نفس آن ها توجه کنید. حتی اگر از نقاشی آدامس کودک شما انتقاد شود نیز روحیه ی انتقاد پذیری در کودک شما تقویت می شود. بنابراین با آموزش نقاشی آدامس به کودکان خود آن ها را از فواید نقاشی کشیدن بهره مند کنید.

  08 نوامبر 2021

  /2 دیدگاه/توسط راتا قمی

  منبع مطلب : www.voolak.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید