این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نقاشی ونزدی ساده

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نقاشی ونزدی ساده را از این سایت دریافت کنید.

  آموزش نقاشی به کودکان

  آموزش ویدیویی نقاشی به کودکان - چهارشنبه آدامز که ویدیو های آن در نشرین در کانال اختصاصی آن منتشر شده است با ما در نشرین باشید

  00:00/14:16

  آموزش نقاشی به کودکان - چهارشنبه آدامز با رنگ آمیزی

  234 نمایش

  آموزش نقاشی به کودکان

  781هزار بازدید

  در ویدیو آموزش نقاشی به کودکان یاد بگیرید چگونه جنا اورتگا زیبا را به عنوان چهارشنبه آدامز از سریال چهارشنبه نتفلیکس بکشید.

  20 روز قبل رنگ آمیزی نقاشی کودکانه ساده

  اولین نفر باشید!!!

  منبع مطلب : nashrin.com

  نقاشی کودکانه ساده و زیبا

  نقاشی ساده کودکانه و جدید برای کشف خلاقیت و رویاهای کودکان با کشیدن نقاشی کودکانه زیبا در وولک . برای مشاهده آموزش نقاشی های کودکانه آسان در وولک کلیک کنید!

  بیش از 100 نقاشی کودکانه جذاب و دیدنی برای بچه ها در اپلیکیشن وولک

  برای دانلود اپلیکیشن وولک کلیک کنید

  دانلود اپلیکیشن

  نقاشی کودکانه

  کودکان با نقاشی کردن، احساسات و تخیلات خود را تخلیه می کنند. کودکان تقریبا از سن یک سالگی نقاشی کودکانه ساده می کشند و همان نقاشی های ساده برای کودکان موجب برقراری ارتباط می شود. درواقع آن ها در این سن، درکی که از اطراف و اجسام آن دارند را می کشند و همان نقاشی کودکانه ساده و آسان که از نظر ما خط خطی است، بخش مهمی از فرایند رشد ذهنی و ادراکی اوست. به طور کلی کودکان از کشیدن نقاشی جدید کودکانه در هر جایی، روی کاغذ، روی بدن خود، روی دیوار و … لذت بسیاری می برند و به نوعی با این کار ارتباطات برقرار می کنند. نشان دادن یا کشیدن نقاشی زیبا برای کودکان، آن ها را ترغیب به امتحان و تجربه این فعالیت پرخلاقیت می کند. اگرچه ممکن است طرح نقاشی کودکانه برای شما آسان یا بی معنی به نظر بیاید، اما همین نقاشی ساده، نشانه های بزرگی است از آن چه در ذهن کودک می گذرد و درکی که او از اطراف دارد. در ادامه این مقاله به صورت مفصل با شما در رابطه با تاثیرات متعدد نقاشی کودکانه صحبت خواهیم کرد. همراه ما باشید!

  نقاشی کودکانه ساده ولی تاثیر گذار

  در زمان کشیدن یک نقاشی کودکانه توسط بچه ها، چیزی که دیده میشود یک کودک است در حال کشیدن نقاشی ساده، که احتمالا از نظر تکنیکی خطا های زیادی دارد. اما چیزی که دیده نمیشود فعالیت شدید مغز اوست که در حال تحلیل و تبادل اطلاعات و یادگیری است. ثمره فعالیت آموزش نقاشی کودکانه، تقویت ارتباط مغز و دست، رشد خلاقیت، تقویت حافظه دیداری، افزایش تمرکز و حوصله و …. میباشد. بنابراین تشویق کودکان به کشیدن نقاشی یک توصیه بسیار مهم است. با تغییر نگاه والدین از یک نقاشی ساده کودکان به یک فعالیت مهم و آموزنده، تمامی نقاشی های کودکانه فرزندان یک نقاشی زیبا بوده و شایسته تشویق هستند. عکس نقاشی کودکان را به دیوار بزنید و مانند یک اثر هنری به آن نگاه کنید. در ادامه به طور جزئی تر به تاثیرات نقاشی های کودکانه خواهیم پرداخت.

  تمرکز بیشتر با فیلم نقاشی کودکانه

  کودکان با تمرکز بر خطوط و کشیدن نقاشی کودکانه ساده و آسان علاوه بر کشیدن نقاشی جدید و قشنگ، برای آینده و ورود به مدرسه و تمرکز بر خواندن و نوشتن نیز تمرین می کنند. تمرکز بیشتر روی نقاشی کودکانه زیبا به بلوغ بهتر فرزند شما نیز کمک می کند زیرا کشیدن یک نقاشی کودکانه ساده و رسیدن به نتیجه در آن باعث رشد فکری او می گردد.

  دقت به اتفاقاتی که در فیلم نقاشی کودکانه یا حتی عکس نقاشی می افتد و تلاش برای اجرای آن ها روی کاغذ، تمرکز ذهنی کودکان را به طور قابل توجهی تقویت می کند.

  نقاشی آسان و هماهنگی اعضای بدن کودکان

  نقاشی کودکانه ساده و آسان باعث می شود فرزند شما علاوه بر مهارت های تمرکزی و حل مسائل، بتواند به راحتی چشم و دست خود را باهم همراه کنند و با دیدن یک تصویر به ذهن خود دستور دهند تا آن نقاشی ساده و آسان را با دست بکشد. در این مورد آموزش نقاشی کودکانه به بچه ها از طریق فیلم نقاشی و ویدیوهای آموزش نقاشی نیز تاثیر زیادی دارد؛ چراکه از این طریق کودک می تواند ترتیب مراحل نقاشی کودکانه را نیز از طریق ویدیو دنبال کند و تمرینی برای هماهنگی اعضای بدن خود داشته باشد.

  افزایش اعتماد به نفس با توانایی کشیدن نقاشی کودکانه جدید

  کودک با کشیدن نقاشی جدید آسان می تواند به نوعی خود را به شما ثابت کند و تخیلاتی که در نقاشی جدید قشنگ خود به نمایش گذاشته را به شما نشان دهد. کشیدن نقاشی های کودکانه زیبا برای کودکان به آن ها حس اعتماد به نفس می دهد و ایجاد انگیزه می کند و تایید شما باعث می شود این انگیزه و اعتماد به نفس در او افزایش یابد. تشویق یک نقاشی زیبا از کودک به معنای پذیرفتن توانایی و کمک به خودباوری اوست.

  آموزش نقاشی کودکانه و آمادگی کودک برای ورود به اجتماعی دیگر

  نقاشی کودکانه زیبا و ساده پایه اولیه تفکر منطقی است و به کودک در درک مفاهیم دشوار تر کمک می کند. مثلا برای ورود به مدرسه کودک برای خواندن و نوشتن با نقاشی هایی که در خانه و قبل از مدرسه کشیده است، تمرین کرده و به همین خاطر می تواند زود تر نوشتن را بیاموزد؛ چراکه دستان او برای انجام انعطاف های مختلف، آماده تر است. در واقع کشیدن نقاشی کودکانه زیبا و ساده به او در ورود به محیطی بزرگ تر مثل مدرسه کمک خواهد کرد. بدین ترتیب نقاشی های کودکانه و تاثیرات آن ها تا بزرگسالی همراه فرزندان شما خواهند بود.تحقیقات ثابت کرده است که کودکانی که تجربه کشیدن نقاشی کودکانه جدید و متنوع را به طور مستمر دارند، در بزرگسالی در نوآوری و تمرکز بر روی امور خود مشکلی نخواهند داشت.

  پرورش تخیل بچه ها با نقاشی قشنگ

  هیچگاه کودک خود را وادار نکنید تا در چارچوب شما نقاشی های جدید بکشد زیرا کودک با کشیدن نقاشی جدید کودکانه خود، در واقع تخیلاتش را پرورش داده و با نقاشی کودکانه ساده و آسان خود فضایی بای رشد ذهنی خود مهیا کرده است.

  نشان دادن فیلم نقاشی کودکانه در این زمینه به کودکان، به گونه ای متنوع که به آن ها ایده های خلاقانه نیز برای کشیدن نقاشی آسان القاء کند، می تواند موثر و مفید واقع شود.اما وادار کردن آنها به کپی دقیق از روی طرح نقاشی بزرگترین اشتباه در کور کردن ذوق کودک برای تفکر و نوآوری پیرامون نقاشی های کودکانه اش خواهد بود.

  منبع مطلب : www.voolak.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  ددددگت

  سلین 2 ماه قبل
  -1

  نقاشی ونزدی اسان ترسناک

  مهدی 3 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  0
  سلین 2 ماه قبل

  نقاشی ونزدی اسان ترسناک بلدین بکشین

  برای پاسخ کلیک کنید