این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نقاشی پونی ها

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نقاشی پونی ها را از این سایت دریافت کنید.

  نقاشی پونی کوچولو

  یک ویدیو دیگر با عنوان نقاشی پونی کوچولو| اموزش نقاشی |نقاشی مبتدی از Kids TV

  This is a modal window.

  .رسانه قابل بارگیری نیست. علت آن ممکن است خطا در اتصال یا عدم پشتیبانی از فرمت باشد

  15:44

  نقاشی پونی کوچولو| اموزش نقاشی |نقاشی مبتدی

  27 نمایش 0 Kids TV

  منتشر شده در 05 بهمن 1400

  دنبال کردن 347 دنبال کننده متفرقه کارتون انیمیشن کودک نقاشی پونی دیدگاه کاربران

  برای ارسال دیدگاه لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.

  منبع مطلب : tamasha.com

  آموزش نقاشی پونی به صورت ویدیویی

  برای مشاهده ی ویدیو ها و عکس های آموزش نقاشی پونی و صد ها نقاشی کودکانه ی دیگر با موضوعات و طرح های متنوع و جذاب کودکانه کلیک کنید! | طرح های آموزش نقاشی

  نقاشی کودکانه

  نقاشی پونی

  3.5/5 - (11 امتیاز)

  چرا نقاشی پونی طرحی جذاب برای کودکان است؟

  امروزی بیش تر کودکان همواره مشغول انجام بازی های کامپیورتی و پر کردن اوقات فراغت خود با کنسول های بازی و گوشی های همراه یا لپ تاپ ها و کامپیوتر ها هستند. به همین دلیل است که نقاشی و کاردستی و سرگرمی های اینچنینی در فعالیت های روزانه ی کودکان نقش کم رنگ تری پیدا کرده است. اما کودکان به طورغریزی به نقاشی کشین علاقمند هستند و دیدن لواز التحریر های جذاب و جدید آن ها را هیجان زده خواهد کرد.

  پدر و مادر ها می توانند برای افزایش تمایل و اشتیاق کودکان به نقاشی کشیدن آن ها را با ترفند هایی به نقاشی کشیدن تشویق کنند. انتخاب یک طرح جذاب متناسب با سلایق و علایق کودکان و طرحی که با روحیات آن ها سازگاری داشته باشد انتخاب کنند تا بتوانند فرزندان خود را به نقاشی کشیدن تشویق کنند. به عنوان مثال طرح نقاشی پونی می تواند طرحی جذاب برای کودکان باشد چرا که پونی یکی از کارکتر های انیمیشنی موردعلاقه ی کودکان است. بنابراین فرزند شما با دیدن طرح نقاشی پونی هیجان زده خواهد شد.

  زمانی که کودک شما شروع به کشیدن نقاشی پونی می کند، باید الگو ها و طرح ها و رنگ های متفاوت را با یکدیگر ترکیب کنند و در این راه قدرت تصمیم گیری در کودک شما تقویت می شود. همچنین زمانی که کودکتان نقاشی پونی خود را به پایان رساند یکی از مهم ترین ویژگی های شخصیتی یعنی اعتماد به نفس در او تقویت می شود و همانطور که میدانید کمبود اعتماد به نفس باعث بروز اختلالات بسیاری در شخصیت افراد می شود و شخصیت افراد نیز در کودکی شکل می گیرد. بنابراین با آموزش نقاشی پونی به کودکان خود آن ها را از فواید نقاشی کشیدن بهره مند کنید و بسیاری از ویژگی های مثبت را در شخصیت آن ها تقویت کنید.

  21 اکتبر 2021

  /33 دیدگاه/توسط راتا قمی

  منبع مطلب : www.voolak.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 23 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید