این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نقاشی کاراکتر

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نقاشی کاراکتر را از این سایت دریافت کنید.

  آپارات

  منبع مطلب : www.aparat.com

  آموزش طراحی کاراکتر از مبتدی تا پیشرفته

  آموزش طراحی کاراکتر بصورت جامع و از 0 تا 100 ویژه بازار کار در آموزشگاه پویا اندیش - مدارک پایان کلاس های طراحی کاراکتر معتبر و قابل ترجمه

  آموزش هنرهای تجسمی, تصویرسازی

  آموزش طراحی کاراکتر

  فهرست عناوین

  آموزش طراحی کاراکتر بصورت گام به گام

  طراحی کاراکتر فرآیندی است که بعد از شخصیت پردازی صورت می گیرد و شامل تعریف کاراکتر از طریق ویژگی های ظاهری آن می باشد.باید کاراکتر ها را چه انسانی باشند و یا غیر انسانی، تا حدی خیالی در نظر بگیریم. و هدف اصلی جلب رضایت خالق آن و همینطور عموم مخاطبین باشد. در حالیکه طراحی کاراکتر اولیه از این موجودات خیالی (علایق، ترس ها، و رفتارها) ممکن است نیاز به تلاش ذهنیِ کمتری داشته باشد، فرآیند تحقق بصری این موجودات نباید ساده باشند.

  به همین دلیل است که بسیاری از نویسندگان و خالقانِ کاراکتر ترجیح می دهند بر افراد حرفه ای و متخصص تکیه کنند.

  علاوه بر این، بسیاری از جنبه های ذهنی کاراکتر توسط رسانه های تصویریِ “ساکن و راکد” قابل اجرا نیستند. منظورم از رسانه های راکد، تمامی تصاویر و نقاشی هایی است که نمی توانند داستانی را روایت کنند اما این زیباییِ نوشتار و خواندن است.

  ثبت نام دوره حضوری تصویرسازی

  این طور نیست؟ به هر حال، رسانه های تصویری متعددی وجود دارند که می توانند بصورت گرافیکی و یا فضایی احساساتِ بخصوص، افکار، پیچیدگی ها، و ساختار ذهنیِ کاراکتر ها را خلق کنند. من در مورد کارتون ها و کمیک ها، ویدئو کلیپ ها، انمیشین ها، و هنر صحبت می کنم که دوره طراحی کاراکتر بخش مهمی از به تصویر کشیدن داستان می باشد.

  آموزش طراحی کاراکتر چیست و به چه معنی است؟

  ساخت کاراکتر های انیمیشنی و کارتونی مواردی هستند که ما همواره و از زمان کودکی به آنها علاقه داشتیم.

  آنها وحشی، غیر قابل پیش بینی، و غیر واقعی هستند و ما با وابستگی به این شخصیت های کارتونی رشد کرده ایم و در واقع آنها هیچ گاه بطور کامل از قلب و روح ما حذف نمی شوند. به همین دلیل است که حتی بعنوان بزرگسالان نیز ممکن است شخصیتی را بیابیم که ما را به یاد خودمان، یا چیزی که دوست داریم باشیم بیاندازد.

  بنابراین طراحی کاراکتر خوب نشان دهندۀ این است که طراحی شما باید به گونه ای باشد که افراد با آن ارتباط برقرار کنند و جذبش شوند.

  موضوع اصلی ارتباط برقرار کردن با آن شخصیت است که می تواند از روش صحبت کردن، راه رفتن، و یا تفکرِ آن شخصیت ناشی شود. طراحی کاراکتر باید منجر به تولید شخصیت های به یاد ماندنی و جذاب شود، خواه این شخصیت ها منفی یا مثبت، شاد یا ناراحت باشند.

  طراحی کاراکتر تجاری

  به عبارت ساده تر، تعریفی که ویکی پدیا از طراحی کاراکتر تجاری می دهد این است ” فرآیند تولید و بکارگیری از شخصیت برای ارتقا و یا انتشار یک نهادِ تجاری از طریق طراحی.” طراحان از شخصیت ها در برنامه های تجاری استفاده می کنند زیرا این روشی برای جلب افراد به سمت کالای مورد نظر است. با استفاده از شخصیت هایی که بخوبی طراحی شده اند، می توانید احساسات فاراد را تحت تاثیر قرار دهید و آنها جذبِ محصول و کالای شما شوند. شخصیت ها بسیار صمیمی هستند و با تمامی رده های سنی ارتباط برقرار می کنند. آنها توجه افراد را به خود جلب می کنند و موجب می شوند محصولات شما بسیارهیجان انگیز بنظر برسند.

  منبع مطلب : pouyaandish.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید