این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نقاشی کودکانه فرشته

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نقاشی کودکانه فرشته را از این سایت دریافت کنید.

  نقاشی فرشته با انواع طرح های زیبا و رنگ آمیزی شده

  در این مطلب نمونه هایی جذاب و زیبا از انواع الگو ها و طرح های مختلف نقاشی فرشته را به منظور مشاهده شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم.

  نقاشی فرشته با انواع طرح های زیبا و رنگ آمیزی شده

  منصوره رمضان زاده ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ۰

  نقاشی فرشته از جمله نقاشی های زیبا و جذاب بوده که می توان به جهت یاد دادن نحوه کشیدن آن به کودکان از الگو های ساده ای که در این زمینه وجود دارد کمک گرفت و خیلی راحت طرحی زیبا از آن را کشید و رنگ آمیزی کرد.

  یکی از سرگرمی ها و کارهای جالب برای کودکان که علاقه زیادی به آن دارند نقاشی کشیدن می باشد که ضمن سرگرم نمودن آن ها مطالب زیادی را می توان به این طریق به آن ها آموزش داد و حتی قوه تفکر و تخیل آن ها را تقویت نمود. در همین راستا تصمیم داریم در این مطلب مجموعه ای زیبا از انواع مدل ها و الگو های مختلف نقاشی فرشته را به نمایش بگذاریم.

  مدل های جالب و زیبا نقاشی فرشته

  به طور کلی نقاشی کردن فعالیتی پرطرفدار در بین کودکان بوده و می توان گفت این مقوله از درون آن ها سرچشمه می گیرد بنابراین اهمیت زیادی داشته و باید نسبت به آن بی توجه نبود. از انواع نقاشی های زیبا و دوست داشتنی که می توان به آن اشاره کرد نقاشی فرشته بوده که می توان با ساده ترین طرح ها آن را به کودکان آموزش داد.

  نقاشی کشیدن برای کودکان خیلی لذت بخش بوده و با در اختیار قرار دادن الگوهای مختلف هر مدل نقاشی می توان آن ها را تشویق به این فعالیت نمود و موضوعات مختلفی را به آن ها یاد داد. کودک در واقع با این عمل ضمن این که سرگرم می شود هر آن چه در افکار و احساسات وی وجود دارد بدین گونه به تصویر کشیده می شود و قدرت تخیل او افزایش می یابد.

  طراحی و کشیدن طرح فرشته را می توان به شکل های گوناگونی از ساده و پیچیده بر اساس مهارت و استعداد کودک انجام داد و آن را به هر صورتی که کودک دوست دارد رنگ آمیزی کرد. حتی می توان برای یادگیری بهتر کودک یک مدل از این نقاشی را در صورت لزوم به صورت مرحله به مرحله کشید و کودک را همراهی کرد تا بتواند نقاشی خود را به اتمام برساند و با استفاده از وسایل رنگ آمیزی مختلفی همچون مدادرنگی، ماژیک، مداد شمعی، آبرنگ و… طبق علاقه خود رنگ کند و از کشیدن آن لذت ببرد.

  شکل گیری مهارت نقاشی کشیدن در کودکان بسیار اهمیت داشته و ضروری بوده چرا که آن ها از این طریق با انواع رنگ ها آشنا شده و از آن جایی که برای کشیدن طرح نیاز به فکر کردن دارند در نتیجه مغزشان فعال شده و درگیر می شود و همین امر توانایی مغزی آن ها را افزایش می دهد و توسعه می بخشد.

  برای رسم نقاشی پری دریایی، نقاشی آدم برفی و … شما می توانید هر چیزی که کودک دوست دارد از قبیل کاغذ، مقوا، سنگ و … را بر اساس محدوده سنی که دارد در اختیار او قرار دهید تا هر طرحی که به آن علاقه دارد را طبق تصور ذهنی خود و خلاقیت و استعدادی که دارد بکشد و از هنرآفرینی خود لذت ببرد و بدین گونه چیزهای زیادی را بیاموزد.

  انواع طراحی فرشته به شکل های مختلف

  در ادامه به جهت ایده گرفتن و ملاحظه شما عزیزان مدل هایی جالب از انواع طرح های خام و رنگ آمیزی شده فرشته را به نمایش گذاشته ایم تا از آن ها دیدن کرده و بهره مند شوید.

  منبع مطلب : arga-mag.com

  آموزش مرحله به مرحله نقاشی فرشته کودکانه

  اگر دنبال یک ایده برای نقاشی کودکتان میگردید این مطلب از کاغذرنگی مرحله به مرحله نقاشی فرشته را آموزش میدهد.

  خانه نقاشی نقاشی کودکانه نقاشی کارتونی

  نقاشی فرشته کودکانه با آموزش مرحله‌به‌مرحله

  نقاشی کارتونی

  ۲۹ آذر ۱۴۰۱

  مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه

  خلاصه مطلب

  فرشته‌ها از زیباترین نقاشی‌های دنیا هستند. شما می‌توانید با آموزش نقاشی فرشته کودکانه نحوه کشیدن این پری‌های زیبا را به فرشته‌های زندگیتان یاد دهید. کافی است مداد رنگی‌ها و کاغذها را آماده کنید.

  تا حالا شده یک فرشته بکشید تا با چوب آرزویش هرچیزی را که دوست دارید، ظاهر کنید؟ در این مطلب کاغذ رنگی نقاشی فرشته قشنگ و مهربان را می‌کشیم. شاید این فرشته با چوب جادویش آرزوهایمتن را برآورده کند.

  بعد از نقاشی فرشته کودکانه به ‌راحتی می‌توانید سراغ نقاشی پری دریایی یا شاهزاده بروید؛ چون مراحل کلی آن‌ها شبیه به هم و بسیار آسان است.

  مراحل کشیدن نقاشی فرشته

  یک مداد سیاه و یک کاغذ تنها وسایل موردنیاز شما برای نقاشی فرشته کودکانه هستند. در ۱۰ قدم آسان و لذت‌بخش فرشته جادویی شما آماده می‌شود.

  بعد از آن نوبت به رنگ‌آمیزی خلاقانه و جذاب فرشته می‌رسد. این مرحله را کاملا به خودتان واگذار می‌کنیم. یادتان باشد طرح اولیه را کمی کمرنگ بکشید تا درصورت نیاز خیلی راحت چندین بار آن را پاک و دوباره امتحان کنید.

  آخر کار می‌توانید با خودکار مشکی، ماژیک یا همان مداد، نقاشی را پررنگ کنید.

  ۱. کشیدن صورت فرشته

  نقاشی را با کشیدن یک U روی صفحه شروع کنید. این U شکل صورت نقاشی فرشته را می‌سازد. با همین حرکت ساده صورت زیبای فرشته مهربان شروع می‌شود.

  ۲. جزییات چهره نقاشی فرشته

  حالا یک خط مو، دو منحنی برای چشم‌ها و دوتا هم برای بینی و دهان به صورت نقاشی فرشته اضافه کنید. خط مو را می‌توانید در مدل‌های مختلفی بکشید، ولی این‌ جا مدل دو تا منحنی را یاد می‌گیرید که البته به چهره فرشته یک معصومیت ویژه‌ای می‌دهد.

  ۳. مژه و موهای فرشته مهربان

  روی هر چشم سه یا چهار خط برای مژه بگذارید. دو دایره هم به لبه‌های خط مو اضافه کنید. این دایره‌ها را قرار است جلوتر به عنوان گیره مو رنگ‌آمیزی کنید.

  ۴. رسم مو و لباس نقاشی فرشته

  موها را با کشیدن دو منحنی برعکس بالای دو منحنی اول، کامل کنید. این خطوط با خطوط قبلی کاملا متقارن هستند. بعد لباس ساده نقاشی فرشته را بکشید. این لباس با دو خط انحنادار ساده در بغل و یکی در پایین، کامل می‌شود.

  ۵. نقاشی موهای فرشته کودکانه

  از دایره‌های لبه مو، دو دم‌اسبی بکشید. البته نوع و مدل موها هم به سلیقه شما بستگی دارد. نقاشی فرشته کودکانه ما در این جا موهای خرگوشی دارد که از دو سمت صورتش مشخص هستند.

  ۶. رسم دست و پاهای نقاشی فرشته

  دست‌ها و پاها را در ساده‌ترین حالت ممکن بکشید. نیازی به طراحی پیچیده و حتی کشیدن انگشت‌ها ندارید. دو رشته باریک برای دست و دو مثلث منحنی برای پاها کافی است.

  ۷. جزییات لباس و چوب‌دستی

  جزئیات را به لباس اضافه کنید. در این مرحله از نقاشی فرشته مثلا می‌توانید یقه و کمربند بکشید. جذاب‌ترین قسمت کار یعنی چوب جادویی را به دست فرشته بسپارید. برای این کار کافی است یک خط بلند در یکی از دست‌هایش بکشید و سر خط یک ستاره پنج‌ضلعی بکشید.

  ۸. اضافه‌کردن طرح‌های دامن

  برای اینکه یک نقاشی فرشته کودکانه شیک و جذاب داشته باشید، می‌توانید نسبت به لباسش سخاوت بیشتری به خرج بدهید. مثلا بد نیست چند خط روی دامن، یعنی از کمربند به پایین، اضافه کنید.

  ۹. رسم بال‌های فرشته

  نقاشی فرشته شما حالا فقط منتظر دو بال پروانه‌ای است تا با آن پرواز کند. بال‌ها شبیه عدد 3 و 3 برعکس یعنی  در زبان انگلیسی هستند.

  به‌همین راحتی فرشته جادویی خودتان را خلق کردید. حالا با مدادرنگی‌ نقاشی فرشته را زیبا و درخشان‌تر از قبل کنید. اگر از این ایده برای نقاشی کودکان خوشتان آمد پیشنهاد میکنم مطلب نقاشی روباه کودکانه را هم مطالعه کنید.

  پرسش‌های متداول درباره نقاشی فرشته

  نقاشی فرشته مخصوص کودکان است؟

  چه وسایلی برای کشیدن نقاشی فرشته نیاز است؟

  برای رنگ‌آمیزی نقاشی فرشته از چه رنگی استفاده کنید؟

  نقاشی دخترانه لینک منبع اشتراک گذاری:

  زینب محمودیان

  يک فيزيکدان تئوري هستم که گاهي از حيرت پيچيدگي جهان هستي، به سادگي دنياي بچه‌ها پناه مي‌برم. لذت کاردستي‌هاي کوچک و رنگارنگ مثل گردوي وسط خرما، کاکائوي وسط کروسان و خيلي چيزهاي ديگر، برايم شيرين و لذت‌بخش است. به اميد روزي که دنياي حيرت‌آور فضا و زمان را هم با همين کاردستي‌هاي ساده به مردم نشان بدهيم.

  نظر خود را در مورد متن بالا ثبت کنید

  چطور نقاشی ملکه کودکانه بکشید؟

  منبع مطلب : kaghazrangi.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید