این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نوسان قیمت دلار

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نوسان قیمت دلار را از این سایت دریافت کنید.

  قیمت دلار امروز

  در این بخش آخرین قیمت دلار امروز در بازار ارز قرار میگیرد. نرخ تغییرات و نمودار و جدول قیمت دلار آمریکا در بازار آزاد را به صورت لحظه ای مشاهده کنید.

  قیمت دلار

  در این بخش آخرین قیمت دلار امروز در بازار ارز قرار میگیرد. نرخ تغییرات و نمودار و جدول قیمت دلار آمریکا در بازار آزاد را به صورت لحظه ای مشاهده کنید.

  وارداتی‌ها گران شدند/ ۲۰۶ تیپ ۵ چقدر شد؟

  خبر آنلاین: نوسانات قیمتی در بازار خودرو در ۲۴ ساعت گذشته متوقف شده است و تنها تعداد انگشت شماری از خودروهای موجود در بازار نوسانات قیمتی را در این مدت تجربه کردند که از جمله آنها می‌توان به پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ اشاره کرد که از ۲۸۴ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۸۲ میلیون تومان رسیده است.

  ریزش قیمت ها در بازار خودرو با سیگنال قیمت دلار +جدول

  نرخ دلار توافقی و مسافرتی چند؟

  ايسنا: رئیس کانون صرافان گفت: در حال حاضر، بازار ارز خریدار ندارد زیرا، در سه روز اخیر نرخ دلار از ۳۳ هزار و ۸۰۰ تومان به ۳۰ هزار تومان کاهش پیدا کرد که نشان داد، قیمت‌ها کاذب بوده است.

  حباب ۲ میلیون تومانی برای سکه!

  اقتصادنیوز : تفاوت ارزش ذاتی سکه و قیمت نقدی آن در بازار امروز بیش از ۲ میلیون تومان بود.

  نرخ ارز دلار متشکل سکه طلا یورو امروز ۱۴۰۱/۰۴/۱۳

  امروز قیمت طلا در بازار پایین آمد، قیمت سکه امامی هم ۳۵۶ هزار تومان کاهش یافت و نسبت به روز گذشته، ۱۵,۰۳۴,۰۰۰ (پانزده میلیون و سی و چهار هزار) تومان معامله شد.

  قیمت طلا، سکه و دلار متشکل امروز ۱۴۰۱/۰۴/۱۳

  امروز قیمت سکه امامی در بازار کاهش یافت، قیمت طلا ۱۸ عیار هم پایین آمد و هر گرم آن با افت ۲۴ هزار و ۷۰۰ تومانی، ۱,۴۰۴,۱۰۰ (یک میلیون و چهارصد و چهار هزار و یکصد ) تومان معامله شد.

  ریزش ادامه دار قیمت دلار در تهران و هرات

  قیمت دلار در بازار متشکل امروز ۱۴۰۱/۰۴/۱۳

  امروز در بازار متشکل قیمت دلار نسبت به روز گذشته افزایش را تجربه کرد و با ۲۳ تومان رشد، ۲۷,۶۳۸ (بیست و هفت هزار و ششصد و سی و هشت) تومان نرخ گذاری شد.

  قیمت دلار متشکل و یورو امروز ۱۴۰۱/۰۴/۱۳

  امروز در بازار قیمت دلار متشکل روند صعودی را تجربه کرد و با رشد ۲۳ تومانی در مقایسه با روز گذشته، ۲۷,۶۳۸ (بیست و هفت هزار و ششصد و سی و هشت) تومان نرخ گذاری شد.

  قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز ۱۴۰۱/۰۴/۱۳

  قیمت فروش دلار آمریکا امروز در صرافی بانک ملی ایران در مقایسه با نرخ اعلام شده در روز گذشته، ۲۷,۷۷۶ (بیست و هفت هزار و هفتصد و هفتاد و شش تومان) اعلام شد.

  سیگنال باقری به بازار دلار

  اقتصاد نیوز: اسکناس آمریکایی دیروز یک کانال پایین آمد و ۸۰۰ تومان ارزان تر از روز شنبه معامله شد. این در حالی بود که نرخ دلار دلار متشکل افزایشی بود.

  کاهش شبانه قیمت دلار

  نرخ ارز دلار متشکل سکه طلا یورو امروز ۱۴۰۱/۰۴/۱۲

  امروز در بازار قیمت دلار متشکل بالا رفت، قیمت سکه امامی اما پایین آمد و با افت ۲۹۵ هزار تومانی، ۱۵,۳۹۰,۰۰۰ (پانزده میلیون و سیصد و نود هزار) تومان معامله شد.

  قیمت دلار در بازار متشکل امروز ۱۴۰۱/۰۴/۱۲

  امروز در بازار متشکل قیمت دلار نسبت به روز گذشته افزایش را تجربه کرد و با ۱۴ تومان رشد، ۲۷,۶۱۵ (بیست و هفت هزار و ششصد و پانزده) تومان نرخ گذاری شد.

  قیمت دلار متشکل و یورو امروز ۱۴۰۱/۰۴/۱۲

  امروز قیمت دلار متشکل در بازار سیر صعودی را تجربه کرد و با افزایش ۱۴ تومانی، ۲۷,۶۱۵ (بیست و هفت هزار و ششصد و پانزده ) تومان نرخ گذاری و معامله شد.

  قیمت طلا، سکه و دلار متشکل امروز ۱۴۰۱/۰۴/۱۲

  امروز قیمت سکه امامی در بازار پایین آمد و با افت ۲۹۵ هزار تومانی، ۱۵,۳۹۰,۰۰۰ (پانزده میلیون و سیصد و نود هزار) تومان ارزش گذاری شد. قیمت طلا هم سیر نزولی داشت.

  نماینده اصولگرای مجلس: مذاکرات به نتیجه نمی‌رسد

  نامه نیوز: جبار کوچکی‌نژاد درباره میزان رضایت از روند مذاکرات اظهار کرد: تیم مذاکره کننده تلاش دارد، مراقبت کند امتیازی به دشمن ندهد که بعد نتواند امتیازی بگیرد و در نهایت زیر سئوال بروند، به همین دلیل روند مذاکرات خیلی به کندی پیش می رود و در واقع پیشرفت آنچنانی تا به حال نداشته است.

  احتیاط برجامی در بازار ارز

  اقتصاد نیوز: روز گذشته قیمت دلار نسبت به نرخ روز‌های پایانی هفته گذشته افزایش را تجربه کرد و بالای خط مقاومتی جدید معامله ایستاد.

  قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز ۱۴۰۱/۰۴/۱۲

  قیمت فروش دلار آمریکا امروز در صرافی بانک ملی ایران در مقایسه با نرخ اعلام شده در روز گذشته، ۲۷,۷۴۳ (بیست و هفت هزار و هفتصد و چهل و سه تومان) اعلام شد.

  مذاکرات به نتیجه نمی‌رسد/ دولت رئیسی بیشتر شعار می‌دهد و کمتر عمل می‌کند

  نامه نیوز: کوچکی نژاد بیان کرد: آمریکا برای امتیازگیری حداکثری آمده و ایران به این مسئله تن نمی دهد، در نتیجه مذاکرات روز به روز پیچیده تر می شود و به سمت و سوهای دیگر به غیر از موضوع هسته ای می رود.

  نرخ ارز دلار متشکل سکه طلا یورو امروز ۱۴۰۱/۰۴/۱۱

  امروز در بازار قیمت سکه امامی ۳۹ هزار تومان افزایش داشت و به ۱۵,۶۸۵,۰۰۰ (پانزده میلیون و ششصد و هشتاد و پنج هزار) تومان رسید. قیمت طلا هم روند صعودی را تجربه کرد.

  قیمت دلار در بازار متشکل امروز ۱۴۰۱/۰۴/۱۱

  امروز در بازار متشکل قیمت دلار نسبت به روز گذشته افزایش را تجربه کرد و با ۱۱ تومان رشد، ۲۷,۶۰۱ (بیست و هفت هزار و ششصد و یک ) تومان نرخ گذاری شد.

  قیمت دلار متشکل و یورو امروز ۱۴۰۱/۰۴/۱۱

  منبع : donya-e-eqtesad.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید