این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نوید 59 در فیلم حکم رشد

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نوید 59 در فیلم حکم رشد را از این سایت دریافت کنید.

  مهران: بازی در نقش نوید 59 سریال «حکم رشد» برایم سراسر چالش بود

  بازیگر سریال «حکم رشد» گفت: روابطی که بین نوید و غلام بود بسیار چالش برانگیز و ویژه بود این دو شخصیت همانند مرید و مراد بودند. احساس نوید نسبت به غلام و فراهم کردن

  گفت‌وگو|

  مهران: بازی در نقش نوید ۵۹ سریال «حکم رشد» برایم سراسر چالش بود

  ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۰:۰۰ کد خبر: ۴۳۲۱۵۶۶ دسته بندی: فرهنگی، سینما، تئاتر، تلویزیون

  بازیگر سریال «حکم رشد» گفت: روابطی که بین نوید و غلام بود بسیار چالش برانگیز و ویژه بود این دو شخصیت همانند مرید و مراد بودند. احساس نوید نسبت به غلام و فراهم کردن

  علیرضا مهران بازیگر سریال «حکم رشد» پیرامون کاراکتر نوید ۵۹ گفت: کاراکتر نوید ۵۹ در بر گیرنده  شخصیتی بود که پشت غلام در قصه «حکم رشد» ایستاد اگرچه زندگی سختی را پشت سر گذاشته بود و در برخی از مسیرها سمت و سوی اشتباه را مد نظر قرار داده بود ولی جذابیت این شخصیت برای من همان وفاداری او نسبت به غلام را داشت به همین دلیل بود که بازی در این سریال و کاراکتر نوید ۵۹ را پذیرفتم.

  وی در همین راستا ادامه داد: روابطی که بین نوید و غلام بود بسیار چالش برانگیز و ویژه بود این دو شخصیت همانند مرید و مراد بودند. احساس نوید نسبت به غلام و فراهم کردن شرایط مناسب جهت آرامش غلام برای نوید مهم بود و این از ویژگی‌های این کاراکتر محسوب می‌شد.

  وفاداری نقطه عطف کاراکتر نوید بود

  مهران در مورد کاراکتر نوید تصریح کرد: نوید؛ غلام را بزرگتر خود می دانست و آن را یک برادر بزرگ برای خودش قرار داده بود از این رو ارتباطی ویژه و خاص بین کاراکتر غلام و نوید برقرار شده بود از سوی دیگر و وفاداری نقطه عطف کاراکتر نوید محسوب می شد و این جذابیت خاصی داشت همین عامل سبب شد که ارتباط من با سایر  عوامل خصوصا پیام احمدی نیا بیشتر و پررنگتر شود.

  خاطرات فراوان از سریال حکم رشد

  بازیگر سریال حکم رشد پیرامون ارتباطش با سایر عوامل در سریال حکم رشد اظهار کرد: سریال حکم رشد یکی از سریال هایی است که ارتباط با عوامل آن بسیار خوب بود و برایم خاطرات فراوانی را بر جای گذاشت.

  وی به بخش های جذاب و دیدنی سریال اشاره و تاکید کرد: نیمه دوم سریال اتفاقات جذابی وارد قصه شد و با مخاطب ارتباط برقرار کرد چالش های مختلف خانواده ذبیح، خانواده غلام و همچنین زیبا چاپار هر کدام داستان های خاص خودش را داشت که مخاطب را با خود همراه کرد.

  صحنه منحصر به فرد سریال «حکم رشد»

  مهران پیرامون پر چالش ترین و سخت ترین سکانس خود در سریال حکم رشد خاطرنشان کرد: یکی از لحظات منحصربه‌فرد در سریال حکم رشد قسمت آخر و لحظاتی است که رابطه بین غلام و ذبیح وارد مرحله ای ویژه می شود و صحنه منحصر به فردی را رقم می زند. این مهم  یک ارتباط برادرانه و بسیار عجیب است که من هم در کنار مجموعه تحت تاثیر این ارتباط قرار گرفتم.

  انتهای پیام/

  منبع مطلب : www.mizan.news

  بیوگرافی نقش نوید در حکم رشد

  بیوگرافی نقش نوید در حکم رشد علیرضا مهران متولد سال ۱۳۵۹ در تهران است. علیرضا مهران از هنرمندان پرکار و فعال تئاتر است که طی چند سال اخیر در عرصه تئاتر دینی فعالیت‌های چشم‌گیری داشته است،

  بیوگرافی نقش نوید در حکم رشد

  بیوگرافی نقش نوید در حکم رشد را تیتربرتر مشاهده کنید.

  تیتربرتر؛ علیرضا مهران از بازیگران خوب ایرانی است . وی در کار دستیاری کرگردانی نیز فعالیت دارد. مهران در رشته نقشه کشی ساختمان تحصیل کرد است. در کارنامه هنری او همکاری با کارگردانان تئاتر و سینما از جمله حمید سمندریان، سیروس مقدم، سامان سالور، محمود عزیزی، سیما تیرانداز، خیرالله تقیانی‌پور و… دیده می‌شود.

  بیوگرافی علیرضا مهران

  بیوگرافی علیرضا مهران

  علیرضا مهران متولد سال ۱۳۵۹ در تهران است. علیرضا مهران از هنرمندان پرکار و فعال تئاتر است که طی چند سال اخیر در عرصه تئاتر دینی فعالیت‌های چشم‌گیری داشته است، او در سال ۹۲ هم برای نمایش «غروب روزهای اول پاییز» در جشنواره تئاتر مقاومت و هم برای نمایش «سیاه غزال» در جشنواره تئاتر آیینی سنتی برگزیده شد. حضور فعال او در عرصه تئاتر دینی باعث شده که مهران جوایزی را نیز در جشنواره‌های سوره ماه حوزه هنری، جشنواره ملی مقاومت خرمشهر، جشنواره بین‌المللی تئاتر رضوی و… کسب کند.

  همسر علیرضا مهران

  علیرضا مهران با شهره مکری ازدواج کرده و صاحب یک فرزند هستند.

  شروع فعالیت علیرضا مهران

  وی در این مورد میگوید : من بازیگری را از سال ۷۸ با آموزشگاه بازیگری استاد حمید سمندریان شروع کردم و حدود ۱۵ سال است که بازیگر، کارگردان و طراحی صحنه تئاتر انجام می‌دهم. علاوه بر اینها مدتی است که مشغول به کار تصویری شدم و تا به حال تجربه حضور در سریال‌هایی نظیر «زیر هشت»، «دیوار»، «مدینه»، «بچه‌های نسبتا بد» و … را دارم.

  آثار علیرضا مهران

  آثار علیرضا مهران

  سریال دیوارسریال مدینهسریال زیر هشتسریال روز سرنوشتسریال بچه های نسبتا بدسریال معمای شاه

  مصاحبه با علیرضا مهران

  مصاحبه با علیرضا مهران

  ** اغلب مخاطبان چهره شما را با سریال «زیر هشت» و «مدینه» به کارگردانی سیروس مقدم می‌شناسند.

  – بله،‌درست است، من بازیگری را از سال ۷۸ با آموزشگاه بازیگری استاد حمید سمندریان شروع کردم و حدود ۱۵ سال است که بازیگر، کارگردان و طراحی صحنه تئاتر انجام می‌دهم. علاوه بر اینها مدتی است که مشغول به کار تصویری شدم و تا به حال تجربه حضور در سریال‌هایی نظیر «زیر هشت»، «دیوار»، «مدینه»، «بچه‌های نسبتا بد» و … را دارم.

  ** در این چند سریالی که نام بردید، اغلب نقش‌هایی که بازی کردید، کاراکترهای منفی بودند.

  – حقیقتش در تئاتر انتخاب‌های بیشتری داشتم، اما در تلویزیون و سینما انتخاب‌ها محدودتر می‌شوند. اغلب سریال‌هایی که با سیروس مقدم کار کردم، به نویسندگی سعید نعمت الله بود و او به بازی من اشراف کامل داشت و همین باعث شد تا در آن نقش‌های منفی بازی کرده و اتفاقا هم به خوبی حاضر شوم وگرنه که در سریال‌های شاهد احمدلو و حسن هدایت نقش مثبت بازی کردم، اما آنهایی که در ذهن مخاطب بیشتر ماندگار شده است همان نقش‌های منفی بوده است.

  ** خودتان بیشتر حضور در نقش‌های منفی را دوست دارید یا مثبت؟ و آیا مثل اغلب بازیگران بر این باورید که حضور در نقش‌های منفی، بازیگر را در ذهن مخاطب ماندگارتر خواهد کرد؟

  – مثبت و منفی بودن نقشی که قرار است بازی کنم، برایم فرقی ندارد و معتقدم بازیگر باید همه نقش‌ها را تجربه کند و اینکه بازیگری بگوید همیشه نقش منفی ماندگار است را قبول ندارم. بازیگر زمانی می‌تواند توانایی‌های خود را عرضه کند که بتواند در ژانرهای مختلف تجربه‌های زیادی کسب کند.

  ** از حضورتان در سریال «معمای شاه» بگویید. بر اساس چه پارامترهایی به این سریال دعوت شدید؟ چراکه از همان ابتدا قرار بود نقش مقام معظم رهبری را ایفا کنید.

  – محمدرضا ورزی کارگردان این سریال جزو آن دسته از کارگردان‌هایی است که همیشه آثار نمایشی روی صحنه را دنبال می‌کند و یکی از تئاترهای من را دیده بود و از طرفی نیز دوستان مشترکی هم در این سریال داشتم که آنها هم در معرفی‌ام تاثیرگذار بودند. همه ما می‌دانیم که این نقش برای مجموعه «معمای شاه» بسیار مهم بود و افراد زیادی هم تست گریم شده بودند، اما در این میان قرعه به نام من افتاد که بعد از تست گریم، لباس پوشیدم و برای این نقش انتخاب شدم. ضمن اینکه کارگردان از همان ابتدا تاکید کرده بود که حتما فردی که می‌خواهد در این نقش بازی کند، بازیگر باشد و تجربه‌های فراوانی را در زمینه بازی داشته باشد.

  مطالب مرتبط:ماجرای درگذشت مهران بیرانوند بازیگر طنز لرستانیماجرای درگذشت اشکان منصوری+تصاویر** چرا تنها شاهد برش‌های کوتاهی از حضور مقام معظم رهبری در این سریال هستیم؟

  – واقعیت این است که «معمای شاه» تاریخ معاصر انقلاب و اتفاق‌های زمان پهلوی اول و دوم به بعد را نشان می‌دهد. همانطور که دیدید تمامی شخصیت‌های مذهبی و سیاسی ما در این دوره از تاریخ حضور پررنگی داشتند و قرار بر این شد تا در این میان به یادگار برش کوتاهی نیز از زندگی آیت الله خامنه‌ای داشته باشیم و از همان ابتدا نیز قرار نبود که این اتفاق را گسترده‌تر کنیم. من نیز خودم را به کارگردان سپردم و نظر ایشان را اولویت دانستم چراکه کارگردان، از زاویه دید مخاطب اثری را می‌بیند و نگاه دقیق‌تری دارد. در ادامه با توجه به اینکه نقش ویژه‌ای را می‌خواستم بازی کنم، تمام تلاشم را برای هر چه بهتر شدن این نقش به کار بستم و حالا کم و زیاد بودن کاستی‌ها و نقاط ضعف و قوتم را کارگردان باید بگوید.

  ** از گوشه و کنار شنیده می‌شود که برخی از سکانس‌های حضور شما در این سریال دستخوش تغییرات و یا حذف شده است؟

  – نه، حداقل در مورد نقش من هیچ سکانسی حذف نشده است. شاید قرار بوده تا برش‌های دیگری هم از این نقش نشان داده شود، اما در طول ضبط کار به این نتیجه رسیدند که فقط در مورد دستگیری ایشان قصه‌ای را به تصویر بکشند و قصه زندگی ایشان را زیاد باز نکردند. به طور قطع برای نشان دادن زندگی چنین شخصیت‌های بزرگی باید سریال‌های ۶۰ قسمتی بسازیم و ریز جزئیان زندگی ایشان در قالب این سریال که وقایع مهم تاریخی معاصر را آنهم در ۸۰ قسمت قرار است نشان دهد، نمی‌گنجید. اما قرار بود سخنرانی‌هایی از ایشان را در طول روند کار داشته باشیم که بنا به صلاحدید کارگردان، تهیه کننده و مشاورین سریال این اتفاق نیفتاد.

  منبع مطلب : www.titrebartar.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 28 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید