این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  نیولوکس

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  نیولوکس را از این سایت دریافت کنید.

  خانه

  انتخاب بهترین ها نیولوکس همواره با تلاش پیوسته و همچنین تیم مجرب خود توانسته بهترین محصولات را برای مشتریان خود ارائه دهد. محصولات نیولوکس علاوه بر زیبایی دارای کیفیت مناسب می باشند که در ساخت آن ها از بهترین متریال ها استفاده شده از این رو انتخاب بهترین هاست. در شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال […]

  Peace and comfort New Lux

  منبع مطلب : newlux.vip

  نیولوکس

  شرکت جلو مبلی عسلی و مبلمان نیولوکس برند فعال در صنعت مبلمان و چوب با بیش از 15 سال تجربه است. چیدمان نیولوکس تولید کننده مبلمان راحتی است.

  دکوما | هرم طرح پایاب

  چیدمان نیولوکس مفتخر است با تلاش و تجربه ۱۵ ساله خود در جهت تولید و پخش انواع مبلمان،میز غذا خوری،میزهای جلو مبلی و عسلی با کیفیت بی نظیر از یک سو توانسته نام خود را به عنوان یکی از قطب های تولید مبلمان، میز غذا خوری، میزهای جلو مبلی و عسلی کشور مطرح نماید و از سوی دیگر رضایتمندی مشتریان خود را جلب نماید .

  صفحه نخست » شرکت ها » نیولوکس

  جلو مبلی میز عسلی مبلمان

  جلو مبلی

  Previous Next

  میز عسلی

  Previous Next

  مبلمان

  Previous Next

  گفتگو با پرویز شهبازی مدیرعامل شرکت جلومبل عسلی و مبلمان نیولوکس

  لطفا ضمن معرفی خودتان و سوابق اجرایی و مدیریتی بفرمایید که شرکت نیولوکس در چه زمینه ای فعالیت دارد؟ تاریخچه تاسیس و فعالیت شرکت را برای مخاطبان نشریه شرح دهید که چه کالا و خدماتی را ارائه میدهد؟

  محصولات شما چه ویژگی های منحصر به فردی دارد و در عرصه تولید و صادرات تاکنون چه دستاورد هایی داشته اید؟

  در زمینه صادرات چه فعالیت هایی دارید؟

  هدف از شرکت شما در نمایشگاه امسال چه بوده و در نمایشگاه امسال چه برنامه هایی برای گسترش فعالیت خود دارید؟ آیا از محصولات ویژه ای رونمایی خواهید کرد؟

  نکته دیگری اگر مورد نظر است بفرمایید.

  حضور شرکت چیدمان نیولوکس دکوما در نمایشگاه مبلمان منزل 1400

  Previous Next

  درباره شرکت چیدمان نیولوکس

  شرکت جلومبل عسلی و مبلمان نیولوکس با بیش از 16 سال حضور در صنعت چوب و مبلمان کشور،  برای چیدمان خانه های مشتریان به سبک مدرن کالاهای بسیار ارزنده و با کیفیتی اعم از مبلمان راحتی، جلومبل عسلی، میزغذاخوری، صندلی، میز تلویزیون و کنسول تولید و عرضه کرده وبا ظرافت و کیفیت بی نظیر محصولاتی زیبا و ارزشمند و با کیفیت به مشتریان ارائه می دهد.محصولات شرکت نیولوکس نه تنها از نظر کیفیت زبان زد بازار است و مورد توجه تمامی مخاطبان قرار گرفته بلکه نامی آشنا برای مصرف کنندگان در سراسر کشور است.

  نیولوکس

  آدرس: اسلامشهر میدان نماز عباس آباد خیابان نیروگاه دوازده متری پنجم پلاک ۵۵

  تلفن تماس: 02156694975

  ایمیل: Shahbazi.Newlux@yahoo.com

  نیولوکس

  آدرس: اسلامشهر میدان نماز عباس آباد خیابان نیروگاه دوازده متری پنجم پلاک ۵۵

  تلفن تماس: 02179421

  ایمیل: Shahbazi.Newlux@yahoo.com

  منبع مطلب : www.namayeshgahha.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید