این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  هدیه تهرانی در بی همه چیز

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  هدیه تهرانی در بی همه چیز را از این سایت دریافت کنید.

  فرارو

  فراستی گفت: برخی نکات فیلمنامه سوراخ دارد. جای کار داشت. اساساً هدیه تهرانی و شخصیتِ لی‌لی در داستان، کافی نیست و نمی‌تواند جذب یا دفع کند.

  نظر فراستی درباره هدیه تهرانی، باران کوثری و پرویز پرستویی در «بی همه چیز»

  فراستی گفت: برخی نکات فیلمنامه سوراخ دارد. جای کار داشت. اساساً هدیه تهرانی و شخصیتِ لی‌لی در داستان، کافی نیست و نمی‌تواند جذب یا دفع کند.

  تاریخ انتشار: ۱۲:۲۷ - ۱۹ دی ۱۴۰۰

  پ

  فراستی درباره بازی پرویز پرستویی و برخی از بازیگران دیگر «بی‌همه‌چیز»، خاطرنشان کرد: پرستویی خوب است. بعد از مدت‌ها بازی خوبی از پرستویی می‌بینیم که به نوعی به بازی‌های خوب و اصیل خودش برگشته است.

  به گزارش تسنیم، مسعود فراستی اعتقاد دارد فیلم «بی‌همه‌چیز» فارغ از اقتباسی بودن آن یا نبودنش، از عمده محصولات ایران جلوتر است. او خاطرنشان کرد: «بی‌همه‌چیز» را می‌توان دید و تحمل کرد؛ حتی در جا‌هایی مکث و تأمل کرد و یک آفرین هم گفت. در جا‌هایی هم نقص وجود درد. فیلم "ملاقات" را شاید خیلی قبل‌تر دیده باشم، در خیلی اوقات اقتباس‌ها از مورد اقتباس‌شده منبع بهتر بودند. حتی فیلم‌های کپی را می‌شناسم که از اصل بهتر است مثل فیلم "کافه ستاره". من فیلم "ملاقات" را خیلی دور دیده‌ام و الان به خاطر ندارم تا قضاوت کنم این کپی بهتر از اصل هست یا نه! معتقدم صرف کپی بودن نمی‌توان گفت کار عقب‌تر از منبع است.

  بخوانید...

  هدیه تهرانی صفحه اینستاگرامش را بست؟

  فراستی: اصغر فرهادی هیچی بلد نیست!

  (ویدیو) انتقاد تند مسعود فراستی از حراج تهران؛ در چه مملکتی زندگی میکنم؟

  (ویدئو) لحظات خنده‌دار از نامزدبازی حامد آهنگی و سیما تیرانداز

  حوزه هنری چرا هدیه تهرانی را تحریم کرده است؟

  وی افزود: برخی نکات فیلمنامه سوراخ دارد. جای کار داشت. اساساً هدیه تهرانی و شخصیتِ لی‌لی در داستان، کافی نیست و نمی‌تواند جذب یا دفع کند. لی‌لی خوب است و این شخصیت را البته هدیه تهرانی خوب ایفا می‌کند. مخاطب فقط احساس می‌کند این کاراکتر رانده شده و می‌خواهد انتقام بگیرد؛ اما این کافی نیست و احتیاج به پرداختنِ بیشتری دارد.

  فراستی توضیح داده است: پرستویی که نقشِ امیر را بازی می‌کند به اندازه کافی درآمده است. من امیر را می‌فهمم هرچند رابطه‌اش با لی‌لی مشخص نیست. در دو مواجهه اصلی فیلم اشکال کارگردانی وجود دارد. این دو جا به خصوص جایِ دوم امیر معلوم می‌شود و پشتِ سر او چه گفته و چه می‌خواهد، در میزانسنِ معدن آنجا به نظرمن اشکال اساسی در کارگردانی است. حتی با این میزان نقص فیلمنامه، کارگردانی می‌توانست در این صحنه نقص فیلمنامه را جبران کند، اما با دوربین و مکث‌های درست این اتفاق رخ نداده است.

  این منتقد تأکید کرد: تمام تو شات‌ها درست نیست. این رابطه با تک‌شات و مدیوم و گاهی کلوز است، چون این‌ها از هم دورند و اور شولدر‌ها هم از نظر فنی و فرمی آنجا درست نیست. آیا کارگردان این را متوجه نمی‌شود؟ این نکته به شدت ساده سینمایی و مشکل سینمایی است. فهمیدن این موضوع به شدت ساده و به شدت مشکل است. فهم آن به شدت مربوط به تجربه‌زیستی است که بتوان فهمید نما باید در تک شات باشد یا تو شات! کارگردان در نما‌های خارجی به شدت موفق است. در تنش‌ها موفق است. دوربین در دِه و در تنش خوب می‌چرخد و نشان می‌دهد فیلمساز در کارگردانی نما‌های خارجی نمره موفق می‌گیرد. در بازی‌گیری در اولین مرتبه، از یک بازیگر زن خوب گرفته است. هم کارگردان به شدت خوب از یک بازیگر زن بازی گرفته است تیپی‌کال و از باران کوثری به شدت خوب درآمده است. شخصیت به تو نزدیک می‌شود. پرستویی آنچه به عنوان متن به او داده شده با یک بازی اندازه، استیصال و ترس در کارگردانی خوب درآمده، اما نه در فیلمنامه. هم در کارگردانی بازی‌اش درآمده است. البته صحنه لی‌لی و امیر در معدن خوب درنیامده است.

  فراستی درباره بازی پرویز پرستویی و برخی از بازیگران دیگر «بی‌همه‌چیز»، خاطرنشان کرد: پرستویی خوب است. بعد از مدت‌ها بازی خوبی از پرستویی می‌بینیم که به نوعی به بازی‌های خوب و اصیل خودش برگشته است. اعتقاد دارم «بی‌همه‌چیز» نقدی به فقر و جهل مردم دارد؛ آدم‌هایی که انگشت زده‌اند و آماده اعدام‌اند و یک دقیقه و ۳۰ ثانیه بعد گریه می‌کنند و این گریه همان تضاد است. این نقد به نظرمن وارد است. از طرفی دیگر مهتاب نصیرپور در این فیلم خوب نیست و نتوانسته از پسِ نقش خودش برآید. در عین حال بازی کاراکتر دکترِ فیلم که بابک کریمی آن را ایفا کرده بسیار خوب و باورپذیر از آب درآمده است.

  منبع مطلب : fararu.com

  فیلم بی همه چیز

  فیلم بی همه چیز جدیدترین فیلم سینمایی محسن قرایی است. در ادامه به معرفی فیلم سینمایی ایرانی بی همه چیز و نقد و بررسی آن می پردازیم.

  معرفی فیلم بی همه چیز با بازی پرویز پرستویی و هدیه تهرانی

  میثم ابراهیم نژاد 08 دی 1400 10:30 (3.0)

  مدت زمان مطالعه: 15 دقیقه

  بررسیبررسی فیلم و سریالفیلم و سریالمقالات و نقد فیلم و سریالویدیوویدیوی فیلم و سریال

  فیلم بی همه چیز به کارگردانی محسن قرایی و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی در هفته دوم اکران موفق بوده است. فیلم سینمایی بی همه چیز در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و توانست نظر منتقدان را به خود جلب کند. همچنین با شروع اکران فیلم ایرانی بی همه چیز در سینماها مخاطبین از آن به خوبی استقبال کردند.

  فیلم سینمایی بی همه چیز جدیدترین اثر محسن قرایی و دومین فیلم بلند او محسوب می‌شود. این فیلم سینمایی که در جشنواره فیلم فجر مورد توجه منتقدین به خصوص مسعود فراستی قرار گرفت، اکنون در حال اکران است. پرویز پرستویی یکی از بازیگران اصلی فیلم ایرانی بی همه چیز با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از فروش دو میلیاردی این فیلم خبر داد. در ادامه پلازا شما را با جدیدترین تریلر، خلاصه داستان و نقد فیلم تحسین شده بی همه چیز آشنا می‌کند. با ما همراه باشید.

  در ویدیوی زیر می‌توانید «جدیدترین تیزر فیلم بدون همه چیز» را تماشا کنید.

  همچنین بخوانید :

  فهرست کامل برندگان جشنواره فیلم فجر 99 / رضا عطاران و رویا افشار سیمرغ گرفتند

  آنچه در ادامه می‌خوانید

  پرویز پرستویی؛ بازیگر نقش امیر

  هدیه تهرانی؛ بازیگر نقش لی لی نظریان

  پدرام شریفی؛ بازیگر نقش معلم روستا

  باران کوثری؛ بازیگر نقش نوری

  هادی حجازی فر؛ بازیگر نقش جوالدوز (دهدار روستا)

  مهتاب نصیرپور؛ بازیگر نقش نسرین

  بابک کریمی؛ بازیگر نقش دکتر روستا

  جزئیات و تاریخ اکران فیلم سینمایی بی همه چیز

  فیلم بی همه چیز محسن قرایی به تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی از تاریخ 24 آذر ماه 1400 در سینماها اکران شد. این فیلم که از نمایشنامه مشهور ملاقات بانوی سالخورده اقتباس شده است تا کنون توانسته به فروش حدود دو میلیارد تومان دست پیدا کند. فیلم ایرانی بی همه چیز پیش تولید خود را از سال 1398 در شهر گرمسار آغاز کرد. بی همه چیز با ژانر درام اجتماعی جلوی دوربین رفت و روایتگر داستانی در دل دهه 40 کشورمان خواهد بود.

  مدت زمان فیلم بی همه چیز 97 دقیقه است. پس از اتمام اکران این فیلم سینمایی در سینماها و انتشار آن از نمایش خانگی می‌توانید برای دانلود فیلم بی همه چیز از همین مقاله اقدام کنید.

  داستان فیلم بی همه چیز

  در خلاصه داستان فیلم بی همه چیز آمده که این فیلم سینمایی درباره وسوسه شدن است. قصه فیلم درباره مردی خان‌زاده و آبرودار به نام امیر است که مورد احترام و اعتماد مردم روستاست. اما با ورود زنی به نام لی لی نظریان به روستا شرایط تغییر می‌کند. لی لی سال‌ها قبل به عنوان فاحشه در میان مردم روستا شناخته می‌شده و حالا آمده که از امیر انتقام بگیرد. او به مردم می‌گوید کسی که بتواند امیر را بکشد بیشترین پول را از او دریافت خواهد کرد. مردمی که بسیار برای امیر احترام قائل بودند، حالا وسوسه می‌شوند که برای به دست آوردن پول او را به قتل برسانند.

  داستان فیلم سینمایی بی‌همه‌چیز اقتباسی از نمایشنامه «ملاقات بانوی سالخورده» اثر فریدریش دورنمات است که هم در تیتراژ به آن اشاره شده و هم در مصاحبه محسن قرایی نویسنده و کارگردان فیلم آمده است.

  بازیگران فیلم بی همه چیز

  در ادامه این مطلب بازیگران مطرحی که در فیلم سینمایی بدون همه چیز ایفای نقش کرده‌اند را با هم مرور و معرفی می‌کنیم.

  پرویز پرستویی؛ بازیگر نقش امیر

  همچنین بخوانید :

  سرمایه گذار ترک فیلم «مست عشق»: آقای فتحی! این 10 ماه کجا بودید؟

  معرفی فیلم رقصنده با بازی ریحانه پارسا، امیر جعفری و امین حیایی!

  نقش اصلی مرد فیلم ایرانی بی همه چیز را پرویز پرستویی بازیگر توانمند و چهره ماندگار سینمای ایران برعهده دارد. فیلم بی همه چیز پرویز پرستویی در خصوص مردی به نام امیر است که با ورود زنی به نام لی لی به روستای محل زندگی‌اش، اتفاقات گذشته و رابطه‌ای که او با لی لی داشته برای مخاطب روایت می‌شود.

  با اینکه اکثر قریب به اتفاق منتقدان و مخاطبان معتقد بودند پرستویی در این نقش درخشان بوده و کاراکترش در فیلم بدون همه چیز بعد از حاج کاظم آژانس شیشه‌ای بهترین بازی عمرش محسوب می‌شود، اما هیئت داوران این بازیگر مشهور را فقط نامزد کردند و جایزه‌ای به پرستویی تعلق نگرفت.

  هدیه تهرانی؛ بازیگر نقش لی لی نظریان

  هدیه تهرانی سوپراستار سال‌های دور سینمای ایران که در دهه نود کم‌کارتر شده و اغلب در آثار تلخ اجتماعی ایفای نقش می‌کرد، بعد از حضور موفق در سریال همگناه، در فیلم بی همه چیز بار دیگر نشان داد که هنوز هم کسی به گرد پایش نمی‌رسد و کماکان سوپراستار باقی مانده است.

  تهرانی در فیلم جدید محسن قرایی نقش لی لی را برعهده دارد. لی لی در یک سوم ابتدایی فیلم وارد قصه می‌شود و کم کم تمام امور را به دست می‌گیرد.

  پدرام شریفی؛ بازیگر نقش معلم روستا

  پدرام شریفی این روزها پرکارتر و درخشان‌تر از هر زمان دیگری در دوران فعالیت حرفه‌ای خود در سینما و تلویزیون بوده است. شریفی بعد از درخشش در نقش چندوجهی پیمان در سریال همگناه، بازی تحسین‌برانگیزی در فیلم بی همه چیز دارد و به خوبی پا به پای ستارگان بزرگ این فیلم در خلق کاراکتر معلم روستا موفق ظاهر می‌شود.

  همچنین بخوانید :

  سریال می خواهم زنده بمانم با بازی حامد بهداد و سحر دولتشاهی منتشر شد+ تیزر

  نکته جالب دیگر درباره پدرام شریفی تنوع و تعدد نقش‌های متفاوتی است که بازی کرده و از آنجاییکه چهره گریم‌خوری دارد، از آن دست بازیگرانی است که می‌تواند طیف وسیعی از کاراکترهای جذاب را بازی کند. این بازیگر جوان این روزها سریال می‌خواهم زنده بمانم را در حال پخش دارد که آنجا هم وجه دیگری از توانایی‌های فوق‌العاده خود را به نمایش گذاشته است.

  منبع مطلب : www.plaza.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید