این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  همسر بوراک اوزچیویت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  همسر بوراک اوزچیویت را از این سایت دریافت کنید.

  بیوگرافی فحریه اوجن و همسرش بوراک اوزچیویت + مصاحبه و اینستاگرام

  بیوگرافی فحریه اوجن و همسرش بوراک اوزچیویت + مصاحبه و اینستاگرام ،بیوگرافی فخریه اوچن،فحریه اوجن بیوگرافی،قد و وزن فخریه اوچن،سن فحریه اوجن،بیوگرافی بوراک اوزچیویت،بیوگرافی فخریه اوچن و همسرش،فحریه اوجن و همسرش بوراک اوزچیویت

  بیوگرافی فحریه اوجن و همسرش بوراک اوزچیویت + مصاحبه و اینستاگرام

  مجموعه : بیوگرافی بازیگران ایرانی و خارجی

  بیوگرافی فحریه اوجن و همسرش بوراک اوزچیویت + عکس

  در اینبخش بیوگرافی فحریه اوجن و همسرش بوراک اوزچیویت « فخریه اوجن یا فاهریه اوجن » را مرور می‌کنیم، فخریه اوجن یکی از زیباترین و معروفترین بازیگران کشور ترکیه می باشد، خانم اوجن برای رسیدن بـه شهرت امروزی خود سختیهای فراوانی را تحمل کرده اسـت، سوزانده شدن خانه آن ها توسط نازی ها در کشور آلمان «قابل توجه طرفداران هیتلر» تنها بخشی از این سختی هاست. در ادامه با پارس ناز همراه باشید.

  بیوگرافی فحریه اوجن Fahriye Evcen

  فخریه اوجن « Fahriye Evcen » بازیگر نقش فریده در سریال چکاوک ، زادۀ 7 ژوئن 1986 می‌باشد. او در کشور کشور آلمان ودر شهر سولینگن «Solingen» بدنیا آمده اسـت. شهرتی کـه او بـه دست آورده اسـت از ایفای نقش نجلا در سریال برگ ریزان می‌باشد. او دوران کودکی سختی رابا خانواده اش سپری کرده اسـت ودر 7 سالگی خانه آن ها توسط نازی هاي آلمانی بـه آتش کشیده شد.

  او در رشته جامعه شناسی دانشگاه دوسلدورف «Düsseldorf Heinrich» در حال تحصیل بود کـه اخراج می شود و بـه همراه مادرش بـه ترکیه باز می‌گردد. او در دانشگاه بوغازی ترکیه بـه درسش ادامه میدهد و فارغ‌التحصیل می شود.او درسال 2005 وارد دنیای بازیگری می شود و نخستین کار حرفه ایش درسال 2008 آغاز می شود . او الان با بوراک اوزچیویت بازیگر نقش کامران در سریال چکاوک رابطه عاشقانه دارد.

  فیلم شناسی فحریه اوجن

  سال ۲۰۰۵ در سریال Asla Unutma « هرگز فراموش نکن »

  سال ۲۰۰۶ در سریال Hasret « حسرت »

  سال ۲۰۰۷ در سریال Cennet « بهشت »

  سال ۲۰۰۸ در سریال Aşk Tutulması « عشق گرفتگی »

  سال هـای ۲۰۰۶ – ۲۰۱۰ در سریال Yaprak Dökümü « برگ ریزان »

  در سال هـای ۲۰۱۳ – ۲۰۱۴ در سریال Çalıkuşu « چکاوک »

  سال ۲۰۱۴ در سریال Kurt Seyit ve Şura « سعید و شورا »

  سال ۲۰۱۵ در فیلم Aşk Sana Benzer «عشق بـه تـو راه داره »

  نزدیک تر با فحریه اوجن

  وی در گفتگو اي کـه چندی پیش با او انجام شد، گفت تاریخ واقعا یک افسانه اسـت. رشته ي تاریخ نیز برای مـن بسیار جالب بودو در طول این چهار سال با اشتیاق فراوانی درس خواندم. با وجود این کـه فخریه اوجن همیشه پیشنهادات بسیاری برای اجرای تئاتر دریافت کرده، اعتقاد دارد، سینما، تلویزیون و تئاتر قطب هاي متفاوتی هستند و برای اجرای هر کدام باید تمرکز خاصی داشتد.

  با توجه بـه علاقه اي کـه بـه آموزش دارد، شغل معلمی را دوست داشته ودر این باره گفت: اگر بـه بازیگری روی نمی آوردم حتماً در راه آموزش و یاد دادن کار میکردم. سمبل ماه تولد فخریه اوجن دوقلوها اسـت. امّا بـه گفتۀ خودش دوستان او اعتقاد دارند برخلاف خصوصیات این ماه، او شخصیتی وابسته بـه خلوت خود دارد و گاهی بسیار احساساتی می شود.

  تنها خصوصیتی کـه او از سمبل دوقلوها دارد، این اسـت کـه نمی‌تواند در مدت زمان کوتاه تصمیم بگیرد. فخریه اوجن دراین باره اظهار داشت: گاهی بابت موضوعی روزها می اندیشم و نمی‌توانم بـه تصمیمی نهایی برسم. از دیدگاه فخریه، هر کاراکتری کـه قرار اسـت آنرا بازی کند، نکات بالا و پایین بسیاری دارد. نمیتوان گفت این نقش راحت و آن یکی دشوار اسـت.

  او گفت: هر شخصیتی کـه آنرا بازی می‌کنیم، خصوصیات مربوط بـه خودرا دارد. باید آنرا شناخت و همانند او بـه اطراف نگاه کرد تا ارتباط مستقیم با او برقرار کنیم. هر نقشی نکات مختلفی دارد کـه با آن آشنا نیستیم و باید انها را شناخته ودر قالب آن فرو رویم. هم چنین فخریه اوجن دراین گفت‌وگو در مورد خانواده اش گفت: با وجود این کـه خانواده ام در کشور آلمان زندگی می کنند، ولی یک دیگر را زیاد می‌بینیم.

  مـن در هر فرصتی بـه کشور آلمان میروم و انها نیز در طول سال برای دیدن مـن چند بار بـه استانبول سفر می کنند. زمانی کـه درکنار هم هستیم، اوقات خوشی برای مـن اسـت و از این کـه چنین خانواده اي دارم خداوند را متشکرم. دوستان بسیاری دارم و گاهی باهم بـه تفریح میپردازیم. البته سه خواهر بزرگ‌تر از خود نیز دارم کـه هر زمان بـه انها احتیاج پیدا می کنم، در معرض هستند.

  آن ها هر کمکی از دستشان بر بیاید برایم انجام می دهند و مـن از این بابت بسیار خوش شانس هستم. فخریه اوجن در ادامه افزود: بـه سفر کردن علاقۀ بسیاری دارم و برای سفر همه ی چیز رابه اسانی هماهنگ می کنم. هم چنین سفر از راه خشکی و طبیعت رابه سفر هـای آبی ترجیح می‌دهم. بنظر فاحریه دریک رابطه ي دو طرفه احترام اهمیت بسیار دارد و یکی از لازمه هاي رابطه ي بین دو شخص می‌باشد.

  عشق بـه انسان انرژی مضاعف می بخشد و الهام بخش اسـت. هم چنین گاهی دیدگاه انسان رابه اطراف تغییر داده و حس بسیار زیبایی اسـت. فخریه اوجن در مورد حفظ تناسب اندام خود گفت: “از دوران کودکی ورزش در زندگی مـن اسـت. تا زمان دبیرستان بسکتبال بازی میکردم.

  هر ورزشی را امتحان کردم ودر حال حاضر طبق معمول بـه پیلاتس می‌پردازم. دو سه سالی اسـت کـه kickbox نیز کار می کنم و این ورزش بسیار مفید کشف بزرگی برای مـن بود. غذا خوردن را نیز دوست دارم اما برنامۀ غذایی مخصوصی برای خود دارم و زمانی کـه طبق آن برنامه پیش میروم، دچار مشکل اضافه وزن نمیشوم.

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  هدیه لاکچری بوراک اوزچیویت به همسر حامله‌اش

  بوراک اوزچیویت برای همسرش فخریه اوجن که دومین فرزندشان را باردار است، هدیه ای شگفت انگیز و لاکچری خرید.

  آموزش و سرگرمی

  هدیه لاکچری بوراک اوزچیویت به همسر حامله‌اش

  24 آذر 1401-00:591

  2,074 خواندن این مطلب 1 دقیقه زمان میبرد

  بوراک اوزچیویت برای همسرش فخریه اوجن که دومین فرزندشان را باردار است، هدیه ای شگفت انگیز و لاکچری خرید.

  وقت صبح – بوراک اوزچیویت و فخریه اوجن که در فیلم برداری سریال «چکاوک» با هم آشنا شدند، در سال 2017 بایکدیگر ازدواج کردند.

  این زوج بازیگر با ازدواج شادشان به شکستن کمر دشمن هایشان ادامه می‌دهند!

  خانواده اوزچیویت که پسری به نام کاران دارند در انتظار به آغوش کشیدن فرزند دومشان هستند.

  به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، بوراک اوزچیویت هدیه ای لاکچری به همسرش تقدیم کرد.

  او یک جیپ سفید به ارزش 10 میلیون لیر به فخریه اوجن هدیه داد و ماشین را به اسم او کرد.

  این زوج عصر روز گذشته در منطقه اتیلر دیده شدند. آن‌ها که یک شام عاشقانه در یک رستوران میل کرده بودند، روحیه خوبی داشتند.

  فخریه اوجن گفت: «همه چیز خوبه، بارداری من خیلی خوب پیش میره. ما یکی دو گزینه در مورد اسم در نظر داریم، اما هنوز تصمیم نگرفته ایم.»

  اخبار ترکیه چهره‌ها اشتراک گذاری فیس بوک توییتر لینکدین ‫تامبلر ‫پین‌ترست ‫رددیت ‫VKontakte واتس آپ تلگرام

  اشتراک گذاری از طریق ایمیل

  چاپ

  منبع مطلب : www.vaghtesobh.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید