این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  همسر خانم المیرا شریفی مقدم

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  همسر خانم المیرا شریفی مقدم را از این سایت دریافت کنید.

  همسر المیرا شریفی مقدم از صداوسیما خداحافظی کرد!

  امیدوارم مرا درک کنند مرا دیگر یارای ماندن نیست اینجا رسما خروج زودتر از موعد خود را اعلام و از تلوزیون خداحافظی می کنم.

  آموزش و سرگرمی

  همسر المیرا شریفی مقدم از صداوسیما خداحافظی کرد!

  29 آبان 1401-09:392

  3,220 خواندن این مطلب 2 دقیقه زمان میبرد

  داود عابدی مجری ورزشی با انتشار پستی از صداوسیما خداحافظی کرد و گفت انرژی لازم برای اجرای برنامه ورزشی ندارد.

  به گزارش وقت صبح به نقل از برترین‌ها، داوود عابدی مجری توانمند ورزشی در شبکه خبر و همسر المیرا شریفی مقدم در یک پست اینستاگرامی از صداوسیما خداحافظی کرد.

  او نوشت: «خداحافظ. با سلام و احترام خدمت مخاطبین عزیزم.

  مدتی است در سکوت و بدون هیاهو خود را خانه نشین کرده ام فقط برای اینکه کمی برایم التیام باشد بارها در خود گریستم و فریاد زدم حرفها

  شنیدم و سختیها را به جان خریدم اما تحمل کردم.

  حالا هم که به اشتراک میگذارم مرا ببخشید فقط خواستم کمی از احساس این روزهایم برایتان بگویم شاید مرهمی باشد و بدانید گاهی سکوت خود پر از معناست بنده کمترین همیشه در طول سالیانی که در عرصه ورزش بودم مملو از انرژی با تمام توان با خاطرات تلخ و شیرین ورزش همراهتان بودم.

  یادش بخیر دوربین خبرساز آن روزهایی که به سالنهای ورزشی میرفتیم و گاها اجازه ورود نداشتم میگفتند شما ممنوع الورودى يادش بخير گزارش از دربی های متعدد و مصاحبه های داغ و بعضا جنجالی.

  پله ها و تونل ورزشگاه آزادی و سکوها یادش بخیر ساندویچهای مخصوص با همان یک برگ کاهو که خود سوژه گزارش ما بود.

  روحشان شاد رفقای شفیقم سید شیرازی و حسن حیدری را اما حالا در اوج توان چنان که میتوانم کیلومترها بدوم تهی از انرژی ام چنان خسته ام که حد ندارد عجیب  و اما است عجیب پس آن همه عشق و علاقه به کارم چه شد؟؟

  برنامه جام جهانی

  اخیرا قرار بود برنامه های ورزشی از جمله ویژه جام جهانی را تولید و اجرا کنم اما هر چقدر با خود کلنجار رفتم نشد که نشد.

  متاسفانه روحیه ندارم اجرای برنامه های ورزشی انرژی می‌خواهد که من این روزها در خود حس نمی کنم این روحیه از بیننده من انتقال پیدا می کند که نیست.

  حتی رفتن به جام جهانی هم مرا راضی نمی‌کرد چطور می توان با این همه آه و حسرت و اندوه در هر گوشه از سرزمین نقش مجری خوشحال و پر انرژی در ورزش را ایفا کنم؟

  حداقل اینکه من نمیتوانم همکارانم مرا ببخشند که نتوانستم در کنارشان باشم امیدوارم مرا درک کنند مرا دیگر یارای ماندن نیست اینجا رسما خروج زودتر از موعد خود را اعلام و از تلوزیون خداحافظی می کنم.

  و اما میماند حرف دلم که آن را برای خود نگه می دارم …. خدای ما هم بزرگ است و خود روزی رسان

  به امید زندگی شایسته و روزهای خوب و شاد.

  چهره‌ها ورزش اشتراک گذاری فیس بوک توییتر لینکدین ‫تامبلر ‫پین‌ترست ‫رددیت ‫VKontakte واتس آپ تلگرام

  اشتراک گذاری از طریق ایمیل

  چاپ

  منبع مطلب : www.vaghtesobh.com

  بیوگرافی المیرا شریفی مقدم و همسرش + عکس های خانوادگی و زندگی شخصی هنری

  المیرا شریفی مقدم، گوینده شبکه خبر متولد سال 1360 در شهر تبریز است. مدرک کارشناسی ارشد میکروبیولوژی دانشگاه آزاد را دارد. او در سال 1379 از طریق آزمون وارد

  بیوگرافی المیرا شریفی مقدم و همسرش + عکس های خانوادگی و زندگی شخصی هنری

  بیوگرافی المیرا شریفی مقدم

  المیرا شریفی مقدم، گوینده شبکه خبر متولد سال 1360 در شهر تبریز است. مدرک کارشناسی ارشد میکروبیولوژی دانشگاه آزاد را دارد. او در سال 1379 از طریق آزمون وارد شبکه خبر شد. او از زمان کودکی به گویندگی علاقه داشت و همیشه ادای آقای محمدرضا حیاتی را در می آورد.

  همسرش داوود عابدی است که مجری شبکه خبر و گزارشگر شبکه خبر می باشد.

  نخستین اجرای وی

  نخستین بار در فروردین سال 1380 در اخبار جوان اجرا داشت. دو ماه بعد بلافاصله گوینده خبر پزشکی تخصصی شبکه خبر شد و به آرامی به گوینده مرکزی شبکه خبر تبدیل شد.

  ازدواج و همسرش

  المیرا شریفی مقدم با داود عابدی ازدواج کرده که همسرش نیز گزارشگر ورزشی شبکه خبر است. آنها دو پسر به نام امیر ابوالفضل و امیر ارسلان دارند.

  بیوگرافی داوود عابدی

  داوود عابدی متواد سال 1354 در تهران می باشد و تحصیلات خود را در رشته علوم ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز به پایان رسانده است.

  در خانواده نسبتا پرجمعیت با پنج خواهر و یک برادر بزرگ شده و پدرش بازنشسته داروسازی است.

  وی هم چنین علاقه شدیدی به ورزش های رزمی مانند تکواندو دارد و تا دان چهارم نیز پیش رفته است.

  آغاز فعالیت داوود عابدی به سال 1375 برمی گردد که کار خود را با رادیو جوان آغاز نمود و مشوق اصلی اش را نیز مهران دوستی که گوینده مجله بامدادی بود می داند.

  آشنایی تا ازدواج شریفی مقدم و عابدی

  داود عابدی می گوید:المیرابه خاطر من همه تلاشش را کرد که وارد شبکه خبر شود .

  شریفی مقدم هم ادامه می دهد:«بله من از بچگی آقای عابدی را در تلویزیون می دیدم واز هواداران ایشان بودم.» حالا عابدی قصه اصلی را با چاشنی طنز برایمان تعریف می کند:«من با عموی همسرم از قبل دوست بودم. یک بار ایشان به من گفت که من برادرزاده ام هم به شبکه خبر آمده و هوایش را داشته باش. من هم فکر کردم برادرزاده اش یک آقاست و الکی گفتم باشه هوایش را دارم. اما یکبار که وارد تحریریه شدم و خانم شریفی مقدم خودش را معرفی کرد تازه فهمیدم دوستم ایشان را می گفت و از همان جا بود که فکر ازدواج با خانم شریفی به ذهنم افتاد و مراقبت های ویژه آغاز شد. در نهایت هم سال 82 باهم ازدواج کردیم.

  دلیل دوری یک ساله شریفی مقدم

  المیرا شریفی مقدم می گوید :جالب است بدانید فرزند اول من «امیرابوالفضل» 24 فروردین 89 به دنیا آمد. فرزند دومم «امیرارسلان» نیز 14 اسفند همان سال به دنیا آمد. واقعا سخت بود. من یک سال و نیم از کار دور بودم. اما الان همیشه کنارهم هستند و ما خیالمان راحت است.

  اشکهای المیرا شریفی برای کشته شدگان حادثه منا

  المیرا شریفی مقدم هنگام خواندن خبر آمار نهایی کشته شدگان ایرانی حادثه منا، بغض گلویش را گرفت و نتوانست خواندن خبر را ادامه دهد.

  بغض المیرا شریفی مقدم که برکت داشت

  بغضی که حسابی برکت داشت:«دقیقا دو سال پیش یک گزارش از دزفول ارسال شده بود که یک دختربچه 3 ساله بسیار زیبا در سرش تومور بدخیمی درآورده بود. این تومور صورت این بچه را کج کرده بود. به من گفتند که این گزارش قرار است پخش شود. من هم چون بی نهایت روی بچه ها حساسم گفتم من به تصویر نگاه نمی کنم چون اگر نگاه کنم نمی توانم خبر را بخوانم. من خبر را خواندم و برگشتم که تصویر بچه یک لحظه بزرگ فیکس شد. خواستم بگویم دعا می کنیم هیچ مادری غم و درد فرزندش را نبیند که یکهو بغض شد. از شانس من هم نصف ایران این خبر و بغض من را دیدند. همینطور پیام به شبکه می آمد. گریه من اصلا تبدیل به یک ولوله شد. از ستاد اجرای فرمان امام تماس گرفتند که این بچه هرجا هست و هزینه درمانش هرچقدر می شود ما به عهده می گیریم. شبکه خبر هم بغض من را در فواصل زمانی مختلف پخش کرد و شب بعد ما دوباره ارتباط گرفتیم.

  شکر خدا این بچه از دزفول به اصفهان منتقل شد و تومورش تخلیه شده بود. چندجراح پلاستیک تماس گرفتند و گفتند ما این دختر را به صورت رایگان جراحی می کنیم. بعد چند عمل جمجمه هم انجام شد تا اینکه صورتش به حالت عادی برگشت. با اینکه مجبور شدند چشمش را تخلیه کنند اما بعد از یکسال حال این دختر کاملا دگرگون شد. در گزارش قبل اصلا حرف نمی زد، اما این بار هم حرف زد هم شعر خواند و دست تکان داد. شاید گویندگی هیچ سودی برای کسی نداشته باشد اما آنقدر مردم در حق من و این بچه دعا کردند که این موضوع بزرگترین منفعت من از گویندگی خبر شد. هنوز پیگیر این دختربچه هستم و دلم می خواهد یک روز ببینمش اما فعلا تهران نیامده است.»

  ماجرای قتل پدر المیرا شریفی

  پدر او در سال 1372 در هنگام یک نزاع و یا دزدی توسط یک کیف قاپ به قتل رسید، قاتل هیچ گاه شناسایی نشد و پرونده قتل پدر المیرا شریفی مقدم بسته شد.

  خداحافظی همسرش از اجرا

  در آبان سال 1401 داوود عابدی از اجرا در شبکه خبر استعفا داد و اعلام کرد که دیگر مجری این شبکه نیست. شایعه شده است که خانم المیرا شریفی مقدم هم از اجرا خداحافظی کرده اند.

  منبع مطلب : www.topnaz.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 9 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید