این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  هم آوا اصفهان

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  هم آوا اصفهان را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه جامع آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی

  ورود به سامانه

  سامانه قدیم آموزش (سجاد)

  استعلام الکترونیک مدارک دانش آموختگان

  برنامه موبایل دانشجو

  مدرسان جدید جهت دریافت کلمه عبور به قسمت «نام کاربری/کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟» مراجعه نمایید

  منبع مطلب : edu.uast.ac.ir

  هم آوا

  در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی قرار داده شده و نحوه تسویه حساب، بر طرف کردن مشکلات سایت هم اوا و ثبت نام دانشجوها گفته شده.

  سامانه هم آوا edu.uast.ac.ir

  برای مشاوره سامانه هم آوا علمی کاربردی

  برای مشاوره سامانه هم آوا علمی کاربردی

  برای ورود مستقیم به سامانه هم آوا کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه هم آوا به نشانی www.edu.uast.ir ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  معرفی سامانه هم آوا edu.uast.ac.ir

  راهنمای ورود به سامانه هم آوا edu.uast.ac.ir

  ثبت نام در سامانه هم آوا edu.uast.ac.ir

  مشکلات سامانه هم آوا edu.uast.ac.ir

  نحوه مشاهده نمرات در سایت هم آوا edu.uast.ac.ir

  نحوه تسویه حساب در سامانه هم آوا edu.uast.ac.ir

  انتخاب واحد در سامانه هم آوا edu.uast.ac.ir

  شماره تماس در سامانه هم آوا edu.uast.ac.ir

  سوالات متداول

  با توجه به اینکه بسیاری از امور آموزشی و غیر آموزشی دانشجویان این دانشگاه، می بایست با بسترهای غیر حضوری و اینترنتی انجام شود، دانشگاه علمی کاربردی سامانه ای را برای دانشجویان راه اندازی کرده است تا بتوانند امور دانشگاهی خود را در آن انجام دهند.

  سامانه هم آوا، نام سامانه دانشگاه علمی کاربردی است که خدمات مختلفی را به دانشجویان ارائه می کند. در ادامه این مقاله قصد داریم، بیشتر با سایت edu.uast.ac.ir آشنا شویم.

  معرفی سامانه هم آوا edu.uast.ac.ir

  سامانه هم آوا، سامانه ای برای ارائه خدمات دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت غیر حضوری می باشد. این سامانه برای ارائه خدمات غیر حضوری به دانشجویان، اساتید این دانشگاه و حتی کارمندان دانشگاه علمی کاربردی راه اندازی شده است. لذا تمامی افراد ذکر شده می توانند از خدمات مختلف این سامانه استفاده نمایند.سامانه هم اوا دانشگاه علمی کاربردی و یا «سامانه جامع آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی»، یک سامانه جامع آموزشی است که دانشجویان می توانند از طریق آن مراحل مربوط به تسویه حساب، انتخاب واحد و یا حتی ثبت نام الکترونیک خود را انجام دهند. در سال های گذشته، ثبت نام الکترونیک دانشجویان جدید الورود از طریق این سامانه انجام می شد و دانشجویان موظف به بارگذاری مدارک به صورت غیر حضوری در این سامانه بودند.

  لذا این سامانه تمامی امکانات آموزشی را در خود گنجانده است تا تمامی دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی در سراسر کشور بتوانند از خدمات مختلف سایت edu.uast.ac.ir استفاده نمایند.

  بیشتر بخوانید : سامانه ریلاین

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  راهنمای ورود به سامانه هم آوا edu.uast.ac.ir

  دانشجویان، اساتید و کارمندان دانشگاه علمی کاربردی می توانند از خدمات مختلف سامانه هم اوا استفاده نمایند. برای استفاده از خدمات مختلف این سامانه، لازم است که افراد ابتدا با نام کاربری و رمز عبور خود به سامانه هم آوا وارد شوند. هم آوا، یک سایت جامع برای ارائه خدمات الکترونیک می باشد. لذا دانشجویان، اساتید و یا کارمندانی که قصد ورود به این سامانه را دارند، می توانند طبق مراحل زیر پیش بروند.

  راهنمای ورود به سامانه هم آوا

  ابتدا وارد «سامانه هم آوا» به نشانی edu.uast.ac.ir شوید در این مرحله، شما می بایست که نام کاربری و رمز عبور خود را برای ورود به سایت هم آوا وارد کنید و سپس، بر روی گزینه ورود کلیک نمایید.

  نکته: نام کاربری و رمز عبور دانشجویان معمولا در ابتدا به صورت پیش فرض، کد ملی و شماره شناسنامه آن ها می باشد. در واقع، نام کاربری آن ها کد ملی و رمز عبور آن ها شماره شناسنامه می باشد.

  بیشتر بخوانید : سایت تیز آزما

  ثبت نام در سامانه هم آوا edu.uast.ac.ir

  ثبت نام دانشجویان جدید الورود در دانشگاه علمی کاربردی در دو مرحله انجام می شود. تمامی دانشجویان می بایست که ابتدا اطلاعات و مدارک لازم را در این سامانه به نشانی edu.uast.ac.ir وارد کنند و سپس با مراجعه حضوری، مراحل ثبت نام خود را نیز به صورت حضوری انجام دهند.

  برای ثبت نام در سامانه هم آوا، لازم است که دانشجویان ابتدا به سایت هم اوا به نشانی edu.uast.ac.ir مراجعه کنند. سپس، با وارد کردن کد ملی به عنوان نام کاربری و شماره شناسنامه به عنوان رمز عبور، به سامانه مذکور وارد شوند. پس از ورود نیاز است که دانشجویان اطلاعات مختلف مورد نیاز و مدارک لازم که شامل عکس دانشجو، کارت معافیت از خدمت، کارت ملی، شناسنامه و ... می باشد را وارد نمایند و مراحل ثبت نام الکترونیک را به اتمام برسانند.

  پذیرفته شدگان کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی می توانند در زمان اعلام شده از سمت دانشگاه، با مراجعه به سایت هم آوا برای ثبت نام و تشکیل پرونده اقدام کنند که در صورت مشخص شدن زمان آن، در بخش نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

  بیشتر بخوانید : سامانه یکتا علمی کاربردی

  برای عضویت در کانال تلگرام ما کلیک کنید

  مشکلات سامانه هم آوا edu.uast.ac.ir

  اگرچه سامانه هم آوا، یکی از سامانه های به روزی است که دانشجویان و اساتید برای ورود به آن و استفاده از خدمات مختلف آن کمتر دچار مشکل می شوند، اما گاهی اوقات برای ورود به این سایت، مشکلاتی نیز وجود دارد. از جمله :

  فراموشی نام کاربری و یا رمز عبور توسط دانشجویان، مدرسین و کارمندان دانشگاه علمی کاربردی

  یکی از مشکلات جدی که معمولا برای دانشجویان، مدرسین و یا کارمندان دانشگاه علمی کاربردی پیش می آید، فراموشی رمز عبور و یا نام کاربری برای ورود به سامانه می باشد. خوشبختانه، امکان بازیابی رمز عبور و یا نام کاربری در سایت edu.uast.ac.ir وجود دارد. کافیست که افراد بر روی گزینه «نام کاربری / رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟» کلیک نمایند و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده رمز عبور خود را بازیابی نمایند.

  منبع مطلب : www.samanehha.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید