این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  واریزی سهام عدالت اسفند ماه

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  واریزی سهام عدالت اسفند ماه را از این سایت دریافت کنید.

  Transferring to the website...

  منبع مطلب : www.mojnews.com

  واریز سود سهام عدالت ده میلیونی امروز برای این افراد

  رئیس سازمان بورس زمان نهایی واریز سود سهام عدالت را اعلام کرد و گفت این سود روز شنبه 27 اسفند ماه به حساب دارندگان سهام عدالت واریز می‌شود.

  خانه گوگل نیوز

  سهام عدالت | سود سهام عدالت

  سهام عدالت | سود سهام عدالت واریز سود سهام عدالت ده میلیونی امروز برای این افراد | واریز سهام عدالت 600 تومانی برای همه

  رئیس سازمان بورس زمان نهایی واریز سود سهام عدالت را اعلام کرد و گفت این سود روز شنبه 27 اسفند ماه به حساب دارندگان سهام عدالت واریز می‌شود.

  کدخبر : 1151 ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ ۰۹:۰۱:۵۶

  سایت سرگرمی روز :

  سهام عدالت یک نوع یارانه از سمت دولت برای مردم است. سهام عدالت یکی از پر بحث ترین موضوعات در طی چند سال اخیر بوده است. در حال حاضر تعداد زیادی از افراد سهام عدالت ندارند .  سهام عدالت به منظور فقر زدایی و اجرای عدالت اجتماعی راه اندازی شد. ما در سایت سرگرمی روز بروزترین اخبار از سهام عدالت و سود سهام عدالت را برای شما قرار میدهیم در ادامه به جدیدترین اخبار از سهام عدالت میپردازیم.

  رئیس سازمان بورس زمان نهایی واریز سود سهام عدالت را اعلام کرد و گفت این سود روز شنبه 27 اسفند ماه به حساب دارندگان سهام عدالت واریز می‌شود.

  برترین‌ها

  حساب سرپرستان خانواده پر شد | خبر خوش از واریز یارانه نقدی هدیه ویژه رئیسی به مناسبت ماه مبارک رمضان

  فال فنجون 28 اسفندماه | فال فنجونتون امروز برای شما چی میخواهد؟

  قیمت روز انواع گوشی مویابل در بازار امروز | گوشی امروز چقدر شد؟

  فال سوالات عشقی 28 اسفند ماه | امروز بین شما و عشقتان چه اتفاقی خواهد افتاد؟

  مجید عشقی در نشست خبری امروز خود دلیل تاخیر در واریز سود سهام عدالت را توضیح داد و گفت: چند شرکت تاکنون سودهای خود را واریز نکرده‌اند، اما براساس توافقات انجام شده تا فردا، سه‌شنبه قرار است سود‌ها واریز شود.

  به گفته عشقی پس از انجام محاسبات، پرداخت سود سهام عدالت از شنبه آغاز می‌شود و احتمالا کلیه دارندگان سهام عدالت تا پایان سال سود خود را دریافت می‌کنند.

  آنچه دیگران می‌خوانند

  حساب سرپرستان خانواده پر شد | خبر خوش از واریز یارانه نقدی هدیه ویژه رئیسی به مناسبت ماه مبارک رمضان

  قیمت دلار سکته کرد! | قیمت دلار در روز 27 اسفندماه 1401

  فال قانون جذب 28 اسفندماه | فال قانون جذب شخصی امروز شما چه سورپرایزی برایتان دارد؟

  خبر خوش برای جاماندگان سهام عدالت از واریز یک میلیون و پانصد هزار تومانی به حسابشان امروز | کسانیکه سود سهام عدالت دریافت نکرده اند به این سایت مراجعه کنند

  مبلغ سود سهام عدالت چقدر است؟

  بسته به ارزش سبد سهام عدالت، مبلغ سود دریافتی متفاوت است. دارندگان سهام عدالت 532 هزار تومانی، هفته اینده نفری 510 هزار تومان سود دریافت می‌کنند. یعنی سود سهام عدالت یک خانواده 4 نفره، دو میلیون تومان می‌شود.

  دارندگان سهام عدالت یک میلیونی هم نفری یک میلیون و 128 هزار تومان سود دریافت می‌کنند. مجموع سود سهام عدالت یک خانوار چهار نفره در این حالت حدود 4 میلیون و 500 هزار تومان است.

  سود سهام عدالت 452 هزار تومانی هم 492 هزار تومان است که مبلغ آن برای یک خانواده چهار نفره نزدیک دو میلیون تومان می‌شود.

  البته این مبالغ برای افرادی است که هیچ بخشی از سهام عدالت خود را نفروخته باشند.

  چرا مبلغ سود سهام عدالت برای همه یکسان نیست؟

  روز گذشته رئیس سازمان بورس از واریز قطعی سود سهام عدالت در تاریخ 27 اسفند ماه خبر داد. اما مبلغ سود سهام عدالت چقدر است و به چه کسانی پرداخت می‌شود؟

  رئیس سازمان بورس اعلام کرده که چند شرکت تاکنون سودهای خود را واریز نکرده‌اند، اما براساس توافقات انجام شده تا سه‌شنبه قرار است سود‌ها واریز شود.

  به گفته عشقی پس از انجام محاسبات، پرداخت سود سهام عدالت از شنبه 27 اسفندماه آغاز می‌شود و احتمالا کلیه دارندگان سهام عدالت تا پایان سال سود خود را دریافت می‌کنند.

  سود سهام عدالت برای چه کسانی واریز می‌شود؟

  49 میلیون نفر از کل جمعیت ایران دارای سهام عدالت هستند و همه این افراد مشمول سود سهام عدالت سال1400 می‌شوند. اما مبلغ این سود برای هر کدام از دارندگان سهام متفاوت است.

  اول اینکه مبلغ سود سهام عدالت به این بستگی دارد که ارزش سبد سهام عدالت افراد چقدر است؟ یک میلیون تومان، 532 هزار تومان و یا 452 هزار تومان. این افراد بر اساس ارزش سهام عدالت خود واجد درباقت سود یک میلیون و 128 هزار تومانی، 510 هزار تومانی و سود 492 هزار تومانی می‌شوند.

  اما این سود کامل مربوط به افرادی است که هیچ بخشی از سهام خود را در جریان آزادسازی سود سهام عدالت واگذار نکرده باشند. اگر افراد بخشی از سبد سهام خود را واگذار کرده باشند، از مبلغ پرداختی سود سهام عدالت آنها کم می‌شود.

  دومین مرحله سود سهام عدالت اوایل هفته آینده واریز خواهد شد و بنابر اعلام شرکت سپرده گذاری مرکزی سهامدارانی که سجامی نیستند می‌توانند تا آخر هفته ثبت‌نام کرده و کل سودهای دوره قبل را دریافت کنند.

  منبع مطلب : www.sargarmiyerooz.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید