این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  وام 150 میلیونی بانک مهر ایران

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  وام 150 میلیونی بانک مهر ایران را از این سایت دریافت کنید.

  نحوه دریافت وام قرض الحسنه ۱۵۰ میلیونی

  افرادی که مایل به دریافت وام قرض الحسنه ۱۵۰ میلیونی طرح «۲ در یک» بانک مهر ایران هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند.

  منبع مطلب : www.fardanews.com

  شرایط دریافت وام 150 میلیون تومانی بانک قرض الحسنه مهر ایران

  افرادی که در بانک قرض الحسنه مهر ایران سپرده داشته باشند، امکان دریافت وام 150 میلیون تومانی که در قالب طرح «2 در یک» ارائه شده، را خواهند داشت.

  اقتصاد / بانک و بیمه

  سه شنبه 1 شهریور 1401 - 08:54

  شرایط دریافت وام 150 میلیون تومانی بانک قرض الحسنه مهر ایران

  افرادی که در بانک قرض الحسنه مهر ایران سپرده داشته باشند، امکان دریافت وام 150 میلیون تومانی که در قالب طرح «2 در یک» ارائه شده، را خواهند داشت.

  به گزارش پرسون، افرادی که در یکی از شعب بانک مهر ایران دارای سپرده قرض الحسنه باشند می‌توانند برای وام 150 میلیون تومانی طرح 2 در یک درخواست دهند. البته باید حداقل 6 ماه از خواب سپرده متقاضیان گذشته باشد تا امکان دریافت این تسهیلات را داشته باشند. ضمانت اصلی برای پرداخت این وام مسدودی سپرده است. کارمزد این وام 1 درصد و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن 60 ماه است.

  با توجه به مبلغ وام، کارمزد و زمان بازپرداخت، میزان هر قسط 2 میلیون و 564 هزار و 62 تومان است. کل سود وام 3 میلیون و 843 هزار و 727 تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود آن 153 میلیون و 932 هزار و 500 تومان خواهد بود.

  بانک قرض الحسنه مهر ایران سال 1386 با سرمایه اولیه هزار و 500 میلیارد تومانی فعالیت خود را آغاز کرد. فرهنگ سازی سنت پسندیده قرض الحسنه، مدیریت بهینه منابع انسانی، تنوع در ارائه خدمات بانکی، استقرار سیستم مدیریت دانش و تبدیل بانک به یک سازمان پیشرو و … از جمله اهداف این بانک هستند. این بانک در قالب طرح‌های اعتباری قرض الحسنه، سپرده‌ها، طرح‌های مسئولیت اجتماعی، قراردادها، قانون جدید چک، شرکت‌های همکار و بیمه عمر رایگان خدمات ارائه می‌دهد.

  بیشتر بخوانید:

  جزئیات دریافت وام قرض الحسنه 150 میلیونی بانک مهر ایران

  برگزاری مراسم تکریم مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در سیستان و بلوچستان

  هم اکنون این بانک 562 شعبه فعال و 198 هزار پایانه فروشگاهی دارد. تعداد مشتریان این بانک در شرایط کنونی به 11 میلیون و 900 هزار نفر می‌رسد. تاکنون این بانک توانسته رتبه سومین بانک اسلامی جهان و ایران سال 2018، جایزه نخبه اقتصادی جهان اسلام سال 2019 و … را به دست آورد.

  412139 برچسب‌ها: وام قرض الحسنه بانک مهر ایران

  منبع مطلب : purson.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید