این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ورود به ازمون همگام

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ورود به ازمون همگام را از این سایت دریافت کنید.

  سایت همگام

  در این مطلب به بررسی سایت همگام مدارس به نشانی hamgam.medu.ir پرداخته و در خصوص سامانه همگام دانش آموزی و امکانات آن توضیحاتی ارائه کرده ایم.

  سایت همگام hamgam.medu.ir

  اگر در مورد ورود به سامانه همگام دانش آموزی سوالی دارید

  اگر در مورد ورود به سامانه همگام دانش آموزی سوالی دارید

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  ورود به سایت همگام hamgam.medu.ir

  سایت همگام هدایت تحصیلی

  سایت همگام انتخاب رشته

  اعلام نتایج در سامانه همگام

  سایر امکانات سایت همگام

  سوالات متداول سایت همگام

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  سامانه همگام دانش آموزی به آدرس سایت hamgam.medu.ir جامع ترین پورتال ملی مدارس کشور است. سایت همگام مدارس به منظور ارتقاء دسترسی دانش آموزان و معلمان به فن آوری های جدید آموزشی و یکپارچه سازی سامانه های مربوط به این حوزه و ایجاد عدالت آموزشی راه اندازی شده است. از خدمات سامانه همگام مدارس می توان به هدایت تحصیلی ، انتخاب رشته ، ثبت نام المپیادهای دانش آموزی ، آزمون های آنلاین و ... اشاره کرد.ثبت نام در سامانه همگام توسط دانش آموزان و معلمان امکان پذیر نیست و برای ورود به سایت همگام hamgam.medu.ir ، نام کاربری و رمز عبور باید توسط مدیر مدرسه در اختیار کاربران قرار گیرد تا دانش آموزان بتوانند برای انجام امور تحصیلی خود وارد سایت شوند و در پنل کاربری خود، از امکانات مربوط به خود استفاده کنند. با توجه به اینکه ورود به همگام برای دانش آموزان و پرسنل آموزش و پرورش نیاز به تعریف نقش و دسترسی مناسب دارد در ادامه  راهنمای ورود به سامانه همگام را به صورت مفصل ارائه خواهیم کرد تا هم دانش آموزان و هم پرسنل آموزش و پرورش بتوانند به سادگی و بدون اشتباه، کارهای مرتبط با سطح دسترسی خود را در سامانه انجام دهند و به درستی بدانند سایت همگام چیست ؟

  ورود به سایت همگام

  ورود به سایت همگام hamgam.medu.ir

  همان گونه که اشاره کردیم، وزارت آموزش و پرورش به منظور ارائه خدمات آموزشی به دانش آموزان، اولیا و مربیان اقدام به راه اندازی سایت همگام کرده است. استفاده از این سامانه تا حد زیادی باعث کاهش نیاز به مراجعات حضوری می گردد. زیرا بیش تر خدمات آموزشی مورد نیاز برای دانش آموزان یا اولیای آن ها از طریق همین سامانه قابل دریافت هستند. پس لازم است تمامی دانش آموزان و اولیای آن ها شناخت کاملی نسبت به این سامانه و خدمات آن داشته باشند. اولین قدم جهت بهره مندی از این سایت و امکانات مختلفش، وارد شدن به آن می باشد. به همین دلیل، در این بخش روش ورود به سامانه همگام دانش آموزی را به صورت کامل برای شما توضیح خواهیم داد. بنابراین در هر ساعتی از شبانه روز به راحتی می توانید به حساب کاربری خود در این سایت وارد شده و از خدمات آموزشی قابل ارائه در آن استفاده کنید.

  البته دقت داشته باشید که جهت ورود به پورتال همگام نیازی به طی کردن مراحل پیچیده و دشوار نیست. بلکه با انجام یک سری اقدامات ساده و متوالی می توانید به پنل کاربری خود وارد شوید. این اقدمات مورد نیاز شامل موارد زیر می شوند.

  ۱در اولین قدم باید آدرس اینترنتی این سامانه یعنی hamgam.medu.ir را در مرورگر خود قرار داده و جست و جو کنید. برای وارد شدن به این سامانه می توانید از سیستم های کامیوتری یا گوشی موبایل استفاده کرده و از این نظر محدودیتی نخواهید داشت.

  ۲بعد از این که نشانی فوق را سرچ کردید، باید منتظر شوید تا نتایج گوگل برای تان نمایش داده شوند. سپس اولین سامانه بالا آمده در این لیست با همین آدرس را کلیک کرده و به آن وارد شوید.

  ۳در ادامه به صفحه اصلی سامانه همگام مدارس وارد شده و شکلی مانند زیر را مشاهده خواهید کرد. در این قسمت لازم است اطلاعات کاربری خود را قرار داده تا امکان ورود به حساب کاربری تان فراهم شود. پس نام کاربری خود که همان کد ملی است و رمز عبورتان را در این بخش قرار داده و بر روی گزینه «ورود» در پایین این پنجره کلیک کنید.

  ۴در صورتی که اطلاعات کاربری را به درستی وارد کرده باشید، پنجره جدیدی باز شده و از شما درخواست می شود نقش خود و سازمان تان را انتخاب نمایید. نقش را باید دقیقا همان چیزی که مدیر یا کارشناس مربوطه برای تان تعریف کرده، وارد کنید و در بخش سازمان هم نام مدرسه تان را قرار دهید. سپس مجددا بر روی گزینه «ورود» در پایین پنچره کلیک کنید.

  با انجام این اقدامات ساده، ورود شما به پنل کاربری خود در این سامانه انجام گرفته و می توانید از خدمات آموزشی آن بهره مند شوید. اما اکنون که می دانید سایت همگام چیست و روش وارد شدن به آن به چه صورت است، باید به یک سری نکات مهم در این بابت توجه داشته باشید. آگاهی از این موارد به شما کمک می کند تا برای ورود به این سایت هیچ گونه ابهامی نداشته باشید. این نکات کلیدی لازم جهت ورود به سامانه همگام به شرح زیر می باشند.

  نام کاربری هر فرد در پورتال همگام همان کد ملی آن می باشد. پس تمامی استفاده کنندگان از سامانه باید در این قسمت کد ملی خود را وارد کنند.

  در صورتی که شما به عنوان دانش آموز، معلم، مشاور، مسول مدرسه و سایر موارد این چنینی دیگر قصد وارد شدن به سایت همگام مدارس را دارید، باید ابتدا به مدیر مدرسه مراجعه کرده تا نقش شما را در این سامانه تعریف کند. در ادامه رمز عبوری هم توسط مدیر به شما داده می شود که به کمک آن می توانید وارد حساب کاربری خود در این سامانه شوید.

  گاهی اوقات هم ممکن است علاوه بر عناوینی که ذکر شد، برخی از پرسنل آموزش و پرورش نیاز به استفاده از خدمات این سامانه داشته باشند. در این گونه موارد فرد باید به کارشناس فناوری منطقه یا کارشناس فناوری استان خود مراجعه نماید. در این قسمت بسته به نقش این فرد و جایگاه سازمانی او، یک نقش تعریف شده و رمز عبوری جهت استفاده از سامانه سایت همگام به وی ارائه می شود. البته توجه داشته باشید، در صورتی که از سامانه fish.medu.ir به منظور مشاهده فیش حقوقی تان استفاده می کنید، دیگر نیازی به دریافت رمز جدید نداشته و می توانید با رمز تعیین شده برای حساب کاربری تان در این سایت، به سامانه همگام هم وارد شوید.

  منبع مطلب : www.hamrahmoshaver.com

  همگام

  همگام | ورود به سامانه همگام | hamgam.medu.ir | همگام مدارس | سایت همگام

  کد خبر: 34200

  تاريخ انتشار: شنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۰

  hamgam.medu.ir ، اخبار آموزش و پرورش ، اخبارفرهنگیان ، پربازدید

  همگام | ورود به سامانه همگام | hamgam.medu.ir | همگام مدارس | سایت همگام

  4 از 276 رای

  همگام | ورود به سامانه همگام | hamgam.medu.ir | همگام مدارس | سایت همگام  اینجا کلیک کنید   نام کاربری و رمز عبور جهت ورود به سامانه همگام چیست؟  اطلاعات ورود به پورتال همگام شامل نام کاربری و رمز عبور می باشد که لازم است پس از وارد نمودن آن ها بر روی گزینه “ورود” […]

  همگام | ورود به سامانه همگام | hamgam.medu.ir | همگام مدارس | سایت همگام  اینجا کلیک کنید

  سایت همگام  اینجا کلیک کنیدhamgam_medu.ir

  نام کاربری و رمز عبور جهت ورود به سامانه همگام چیست؟ 

  اطلاعات ورود به پورتال همگام شامل نام کاربری و رمز عبور می باشد که لازم است پس از وارد نمودن آن ها بر روی گزینه “ورود” کلیک کنید تا به فضای سامانه هدایت شوید. لازم است بدانید که کد ملی افراد به عنوان نام کاربری آن ها تعیین شده است اما رمز ورود متفاوت است.

  دانش آموزان می بایست رمز ورود به پنل شخصی خود را از مدیر مدرسه دریافت نمایند. همچنین چنانچه افرادی از کادر مدرسه قصد ورود به سامانه را دارند، باید به مدیر مدرسه مراجعه نمایند تا علاوه بر دریافت رمز ورود از مدیر، برای آن ها دسترسی متناسب با نقش ایجاد شود.

  درصورتی که برای ورود یکی از پرسنل آموزش و پرورش به سامانه همگام، باید مراجعه به کارشناس فناوری منطقه یا کارشناس فناوری استان خود صورت بگیرد و به منظور دسترسی به نقش مرتبط با جایگاه سازمانی اش، رمز عبور را دریافت کند.

  لازم به ذکر است، افرادی که توسط سامانه فیش حقوقی آموزش و پرورش به نشانی fish.medu.ir قادر به مشاهده اطلاعات فیش حقوقی خود باشند، نیاز به دریافت رمز ورود مجزا نداشته و می توانند از همان رمز سامانه مذکور، استفاده کنند.

  راهنمای ورود به سامانه همگام۱

  راهنمای ورود به سامانه همگام

  در بخش قبل گفتیم که هر یک از کاربران با درج اطلاعات مربوط به نقش خود می توانند به این سامانه وارد شوند. رمز عبور همگام توسط مدیران مدارس برای دانش آموزان تعیین می گردد و دانش آموزان موظف اند جهت دریافت این رمز، حضورا به مدرسه محل تحصیل خود مراجعه کنند. برای ورود به صفحه کاربری شخصی خود در سامانه همگام می توانید مطابق مراحل تصویری زیر عمل نمایید.

  ابتدا به سایت اصلی همگام به نشانی hamgam.medu.ir مراجعه نمایید و بعد از درج کد ملی و رمز ورود در کادرهای مربوطه، عبارت “ورود” را بفشارید.

  در صفحه باز شده، می بایست نقش خود (دانش آموز) و نام سازمان (نام مدرسه) را در قسمت های مشخص ثبت کرده و سپس بر روی دکمه “تایید” کلیک کنید.

  راهنمای ورود به سامانه همگام۲

  پس از ورود به پنل کاربری می توانید امکانات و بخش های مختلف تحصیلی را مانند تصویر ذیل در داشبورد اصلی مشاهده نمایید.

  راهنمای ورود به سامانه همگام۳

  در صورتی که بر روی “هدایت تحصیلی” کلیک کنید، با صفحه ذیل مواجه می شوید که می توانید با انتخاب “تکمیل فرم الویت” فایل اینترنتی مربوط به تعیین توانایی ها، مهارت و علایق جهت انتخاب رشته تحصیلی خود را تکمیل نمایید چرا که این قسمت جهت کمک به انتخاب رشته دانش آموزان پایه نهم، تعبیه شده است. همچنین در صورت انتخاب “نتایج فردی دانش آموز” نتیجه تکمیل فرم الویت برایتان نمایان خواهد شد.

  راهنمای ورود به سامانه همگام۴

  قسمت مهم دیگر مربوط به آزمون های مشاوره ای است که با انتخاب آن، به صفحه زیر هدایت می شوید. در صورتی که تمایل به شرکت در آزمون سلامت روان همگام را دارید، می توانید با کلیک بر روی “شرکت در آزمون خودارزیابی” نسبت به حضور مجازی و انجام آن اقدام کنید.

  راهنمای ورود به سامانه همگام۵

  یکی دیگر از موارد پرکابرد نیز مربوط به بخش کارنامه است. در صورتی که مایل به مشاهده کارنامه نهایی، ماهانه یا هفتگی می باشید، می توانید از این قسمت به نتایج خود دسترسی یابید.

  منبع مطلب : apahkam.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید