این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ورود به سامانه بام بانک ملی ایران

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ورود به سامانه بام بانک ملی ایران را از این سایت دریافت کنید.

  ورود به بخش خدمات اينترنتي بانک ملي

  معرفی سامانه بام

  منبع : ebank.bmi.ir

  سامانه بام بانک ملی my.bmi.ir

  این مطلب در خصوص سامانه بام بانک ملی نوشته شده و نحوه ثبت نام و دانلود همراه بام ملی به همراه لینک دانلود را آموزش داده است.

  سامانه بام بانک ملی my.bmi.ir

  اگر در خصوص نحوه کار با سامانه بام سوالی دارید

  اگر در خصوص نحوه کار با سامانه بام سوالی دارید

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  ورود به سامانه بام بانک ملی my.bmi.ir

  نحوه ثبت نام در سامانه بام بانک ملی

  دانلود همراه بام ملی

  راهنمای استفاده از سامانه بام بانک ملی

  امکانات سامانه بام بانک ملی

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  سامانه بام بانک ملی یکی از سامانه هایی است که این بانک در جهت رفاه حال مشتریان خود برای انجام امورات بانکی به صورت غیرحضوری ارائه داده است. استفاده از خدمات سامانه بام از طریق دانلود اپلیکیشن همراه بام ملی نیز امکان پذیر است. همان طور که می دانید، بانک ملی ایران یکی از بزرگ ترین بانک های کشور بوده و از لحاظ قدمت هم پس از بانک سپه دومین بانک تجاری کشور محسوب می شود. از آن جایی که با پیشرفت تکنولوژی در اختیار قرار گرفتن امکانات گوناگون نظیر رایانه و گوشی های موبایل نحوه استفاده افراد از امکانات مختلف دیگر مانند گزینه نیست، هر ارگان بزرگ باید راهی مناسب برای مشتریان خود در نظر گرفته تا بدون نیاز به مراجعه حضوری بتوانند خدمات دلخواهشان را دریافت کنند. ایجاد سامانه ها و نرم افزارهای کاربردی مهم ترین روشی است که در این مورد انتخاب می شود. بانک ملی هم به عنوان یکی از مهم ترین بانک های کشور، برنامه ها و سامانه های گوناگونی از جمله سامانه بام را برای ارائه خدمات به مشتریان راه اندازی نموده است.

  اگر چه امکان مدیریت حساب و انجام امورات بانکی از طریق راه های مختلف از جمله سایت بانک ملی، همراه بانک و سایر سامانه های ایجاد شده این بانک هم به خوبی وجود دارند، اما ورود به سامانه بام بانک ملی  my.bmi.ir خدمات متمایزتری را به کاربران ارائه می دهد. با استفاده از این سامانه شما می توانید صفحه پیشخوان خود را مدیریت کرده و از بین برنامک های موجود بانک ملی، آن دسته از این برنامه ها که اهمیت بیش تری دارند را در این صفحه قرار دهید. هم چنین، با توجه به امکان دریافت بسیاری از خدمات اصلی مانند افتتاح حساب که از طریق سایر برنامه ها و سامانه ها میسر نیست، دیگر نیازی به مراجعه حضوری به شعبه های بانک را نخواهید داست. با توجه به امکانات فراوان و کاربردی سامانه بام ، ما در این جا قصد داریم نحوه ورود به این سامانه و استفاده از آن را به طور کامل برای شما بیان کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

  لینک ورود به سامانه بام

  ورود به سامانه بام بانک ملی my.bmi.ir

  همان گونه که اشاره کردیم، بانک ملی سامانه ها و نرم افزارهای زیادی را در اختیار کاربران خود قرار داده است تا برای انجام امورات بانکی خود به صورت غیر حضوری از آن ها استفاده کنند. یکی از سامانه های جدید و البته کاربردی این بانک، سامانه بام بانک ملی می باشد. این سامانه علاوه بر این که از نظر تنوع خدمات در سطح بالایی برخوردار است، امنیت بسیار مناسبی هم دارد. بنابراین شما می توانید با خیالی راحت از این سامانه برای مدیریت حساب خود استفاده کنید. جهت استفاده از این سامانه در اولین مرحله باید به آن وارد شوید که در این جا مراحل ورود به سامانه بام را برای شما توضیح می دهیم. اما باید دقت داشته باشید که برای وارد شدن به این سامانه لازم است از قبل در آن ثبت نام کنید. در ادامه نحوه ثبت نام در این سامانه را برای شما بیان می کنیم تا برای انجام این کار با مشکلی مواجه نباشید.

  برای وارد شدن به سامانه بام باید چند مرحله را پشت سر بگذارید که در این بخش آن ها را به طور مفصل برای شما بیان می کنیم. این مراحل لازم برای ورود به سامانه مذکور شامل موارد زیر می باشند:

  ۱در قدم اول باید نشانی اینترنتی این سامانه را در مرورگر خود سرچ کنید. جهت این امر آدرس my.bmi.ir را در بخش جست و جوی مرورگر قرار داده و سرچ را بزنید. البته توجه داشته باشید که امکان ورود به این سامانه از طریق خود سایت بانک ملی هم وجود دارد.

  ۲بعد از جست و جو کردن آدرس مذکور در بخش قبل، نتایج مرتبط با سرچ شما نمایش داده خواهد شد. باید اولین سایت بالا آمده با عنوان « سامانه بام بانک ملی ایران » را انتخاب نمایید.

  ۳در نهایت به صفحه ورود به سامانه بام بانک ملی وارد شده و تصویری مانند شکل زیر را مشاهده خواهید کرد. در این صفحه باید نام کاربری و رمز عبور خود را در جایگاه مشخص شده قرار داده و گزینه «ورود به سامانه» را کلیک نمایید.

  با انجام این مراحل ساده شما می توانید به سامانه بام وارد شده و از خدمات گوناگون آن استفاده نمایید. البته همان طور که بیان کردیم، برای استفاده از این سامانه نیاز است از قبل ثبت نام خود را در آن انجام داده باشید. در ادامه نحوه ثبت نام در این سامانه را هم برای شما بیان خواهیم کرد تا در صورت نیاز به ثبت نام، ‌با مشکلی مواجه نباشید.

  بیشتر بخوانید: سامانه پیشگامان پویا بانک ملی

  به کانال تلگرام ما بپیوندید

  به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

  نحوه ثبت نام در سامانه بام بانک ملی

  در بخش قبل نحوه ورود به سامانه همراه بام را توضیح دادیم. اما نکته مهم در این مورد، لزوم انجام ثبت نام در سامانه بام برای برخورداری از خدمات آن می باشد. به این ترتیب، اگر تا کنون برای ثبت نام در این سامانه اقدام نکرده اید، امکان ورود شما هم به آن فراهم نخواهد بود. اما هیچ لزومی به نگرانی در این مورد وجود ندارد، زیرا در این بخش قصد داریم نحوه ثبت نام در این سامانه را به طور کامل برای شما توضیح دهیم. جهت انجام ثبت نام در این سامانه هم لازم است چند مورد اقدام ساده را به صورت متوالی انجام دهید. این اقدامات لازم برای انجام ثبت نام در سامانه بام ملی شامل موارد زیر می شوند:

  ۱در اولین مرحله لازم است با استفاده از روشی که در ابتدای این مطلب بیان کرده ایم، به سایت این سامانه وارد شوید.

  ۲بعد از ورود به سامانه بام بانک ملی ، صفحه ورود به این سامانه را مشاهده خواهید کرد. در قسمت پایین پنجره ورود، گزینه ای با عنوان « ثبت نام در سامانه بام » را مشاهده می کنید. بر روی این گزینه کلیک نمایید.

  منبع : www.hamrahmoshaver.com

  ورود به سایت سامانه بام بانک ملی my.bmi.ir

  در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سامانه بام بانک ملی ایران my.bmi.ir، ثبت نام در بام ملی، لینک دانلود همراه بام ملی و ورود به میز کار سایت بام ارائه شده است.

  سامانه بام my.bmi.ir

  برای مشاوره استفاده از امکانات سامانه بام بانک ملی

  برای مشاوره استفاده از امکانات سامانه بام بانک ملی

  برای ورود مستقیم به سامانه بام ملی کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه بام ملی به نشانی my.bmi.ir ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  معرفی سامانه بام بانک ملی my.bmi.ir

  راهنمای ورود به سامانه بام بانک ملی my.bmi.ir

  ثبت نام در سامانه بام ملی my.bmi.ir

  دانلود همراه بام ملی my.bmi.ir

  امکانات سامانه بام بانک ملی

  سوالات متداول

  مفهوم بانکداری اینترنتی، ارائه خدمات به صورت غیر حضوری و آنلاین به مشتریان بانک ها و بدون نیاز به مراجعه حضوری از طریق بستر اینترنت می باشد. بانک ملی به منظور تسهیل و تسریع در فرآیند های بانکی، اقدام به راه اندازی بستری برای ارائه خدمات به صورت اینترنتی کرده است.

  سامانه بام بانک ملی به نشانی اینترنتی my.bmi.ir، سامانه ای است که با توجه به مفهوم و در عین حال لزوم بانکداری اینترنتی راه اندازی شده است و در حال حاضر خدمات مختلفی از طریق این سامانه به مشتریان بانک ملی ارائه می شود. در ادامه این مقاله توضیحات کاملی در خصوص ورود به بام ملی، ثبت نام و دانلود همراه بام داده شده است.

  معرفی سامانه بام بانک ملی my.bmi.ir

  بانکداری اینترنتی به معنای ارائه خدمات بدون مراجعه حضوری و از طریق بستر اینترنت می باشد. در بانکداری اینترنتی بسیاری از خدمات بانک ها به منظور تسهیل و تسریع در ارائه، به صورت آنلاین به مشتریان بانک ها ارائه می شوند. سامانه بام بانک ملی از جمله سامانه هایی است که به منظور ارائه خدمات در بستر اینترنت به مشتریان بانک ملی راه اندازی شده است. این سامانه امکانات مختلفی را بدون مراجعه حضوری به مشتریان بانک ملی ارائه می کند.

  تمامی مشتریانی که سامانه پیام کوتاه بانک ملی خود را فعال نموده اند، می توانند به سامانه بام بانک ملی ایران دسترسی داشته باشند؛ اما دیگر افراد می توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک ملی در سراسر کشور اقدام به فعالسازی خدمات سامانه بام کنند.

  بنابراین، بدیهی است که سایت بام بانک ملی به نشانی اینترنتی my.bmi.ir و اپلیکیشن بام بانک ملی برای عموم افراد قابل دسترس نمی باشد و فقط مشتریانی که دارای حساب در این بانک می باشند و سرویس پیامک بانک خود را فعال نموده اند، می توانند به این سامانه وارد شوند. سامانه بام بانک ملی به نشانی اینترنتی my.bmi.ir خدمات مختلفی مانند خلاصه حساب، صورتحساب، پرداخت قبض و ... را به مشتریان ارائه می کند.

  بیشتر بخوانید : سایت بانک ملی

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  راهنمای ورود به سامانه بام بانک ملی my.bmi.ir

  آن دسته از افرادی که قصد ورود به سامانه بام بانک ملی را دارند، می بایست که ابتدا سامانه بام خود را از طریق شعب بانک ملی فعال نمایند و نام کاربری و رمز عبور خود را از طریق شعب بانک دریافت کنند. لازم به ذکر است که افرادی که قبلا در سامانه پیام کوتاه بانک ملی ثبت نام کرده اند و سرویس پیام کوتاه آن ها فعال است، دیگر نیازی به مراجعه به شعب بانک ها را ندارند. در صورتی که قصد ورود به سامانه بام بانک ملی به نشانی my.bmi.ir را دارید، می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید.

  راهنمای ورود به سامانه بام بانک ملی my.bmi.ir

  ابتدا وارد «سامانه بام بانک ملی» شده و نام کاربری و رمز عبوری که توسط بانک به شما داده شده است را وارد کنید و بر روی گزینه ورود کلیک نمایید.

  در صورتی که رمز عبور و نام کاربری خود را برای ورود به سامانه فراموش کرده اید، می توانید بر روی گزینه «رمز عبور / نام کاربری را فراموش کرده ام» کلیک کنید و رمز عبور و یا نام کاربری خود را بازیابی کنید.

  بیشتر بخوانید : سامانه صیاد بانک ملی

  ثبت نام در سامانه بام ملی my.bmi.ir

  آن دسته از مشتریان بانک ملی که سرویس پیامک بانک ملی برای آن ها فعال شده است، می بایست که برای ورود به سامانه بام بانک ملی به نشانی my.bmi.ir حتما در این سامانه ثبت نام کنند. در غیر این صورت امکان ورود به این سامانه وجود نخواهد داشت.

  اما آن دسته از افرادی که سرویس پیامک بانک ملی را فعال نکرده اند، می بایست که حتما ابتدا به یکی از شعب بانک مراجعه نمایند و سرویس پیامک خود را فعال نمایند. سپس با مراجعه به سامانه بام بانک ملی به نشانی my.bmi.ir مراحل ثبت نام خودشان را انجام دهند. در صورتی که سامانه پیامک بانک ملی شما فعال است، می توانید طبق مراحل زیر در این سامانه ثبت نام کنید.

  نحوه ثبت نام در سامانه بام ملی my.bmi.ir

  ابتدا به سایت بام بانک ملی به نشانی my.bmi.ir وارد شوید.

  پس از ورود به سایت، می بایست که بر روی گزینه «ثبت نام در سامانه بام» کلیک کنید.

  حال فرم مربوط به ثبت نام در سامانه بام برای شما باز می شود. در نظر داشته باشید که شما می بایست 5 مرحله را برای ثبت نام در سامانه بام انجام دهید که اولین مرحله آن وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه می باشد. پس از وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه بر روی گزینه «شروع ثبت نام» کلیک کنید.

  منبع : www.samanehha.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  Bhzadmlazadh 3 ماه قبل
  0

  رمز عبور بام بانک ملی را فراموش کرده ام

  مهدی 8 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید