این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  وصیت نامه شهدا برای دانش آموزان

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  وصیت نامه شهدا برای دانش آموزان را از این سایت دریافت کنید.

  وصیت‌نامه ۱۰ شهید دانش‌آموز دوران دفاع مقدس

  نه یکبار، بلکه چندبار باید این وصیتنامه‌ها را بخوانیم تا بفهمیم که چطور جبهه برای بعضی‌ها مدرسه و دانشگاه بود که حتی بدون گذراندن تحصیلات مقدماتی، از آن فارغ التحصیل شدند و مدرک خود را از اباعبد الله (ع) گرفتند و به راستی چه تفاوتی بین نوجوانان آن زمان و نوجوانان این عصر وجود دارد؟!

  وصیت‌نامه ۱۰ شهید دانش‌آموز دوران دفاع مقدس

  نه یکبار، بلکه چندبار باید این وصیتنامه‌ها را بخوانیم تا بفهمیم که چطور جبهه برای بعضی‌ها مدرسه و دانشگاه بود که حتی بدون گذراندن تحصیلات مقدماتی، از آن فارغ التحصیل شدند و مدرک خود را از اباعبد الله (ع) گرفتند و به راستی چه تفاوتی بین نوجوانان آن زمان و نوجوانان این عصر وجود دارد؟!

  به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی به بررسی و بازخوانی 10 شهید دانشجو که در زمان نوجوانی خود به مراتب بالای الهی رسیدن می پردازیم:وصیت نامه شهید ۱۲ ساله رضا پناهی

  «بسم الله الرحمن الرحیم»

  هرکس من را طلب می‌کند می‌یابد مرا، و کسی که مرا یافت، می‌شناسد مرا، و کسی که من را دوست داشت، عاشق من می‌شود و کسی که عاشق من می‌شود، من عاشق او می‌شوم و کسی که من عاشق او بشوم، او را می‌کشم و کسی که من او را بکشم، خون‌بهایش بر من واجب است، پس خون‌بهای او من هستم.

  هدف من از رفتن به جبهه این است که:

  اولاً به ندای «هل من ناصر ینصرنی» لبیک گفته باشم و امام عزیز و اسلام را یاری کنم و آن وظیفه‌ای را که امام عزیزمان بارها در پیام‌ها تکرار کرده، که هرکس که قدرت دارد واجب است که به جبهه برود، و من می‌روم که تا به پیام امام لبیک گفته باشم. آرزوی من پیروزی اسلام و ترویج آن در تمام جهان است و امیدوارم که روزی به یاری رزمندگان، تمام ملت‌های زیر سلطه آزاد شوند و صدام بداند که اگر هزاران هزار کشور به او کمک کنند او نمی‌تواند در مقابل نیروی اسلام مقاومت کند.

  پدر و مادر مهربان من! از زحمات چندین ساله شما متشکرم.

  من عاشق خدا و امام زمان گشته‌ام و این عشق هرگز با هیچ مانعی از قلب من بیرون نمی‌رود، تا اینکه به معشوق خود یعنی «الله» برسم؛ و به حق که ما می‌رویم که این حسین زمان و خمینی بت‌شکن را یاری کنیم و به حق که خداوند به کسانی که در راه او پیکار می‌کنند، پاداش عظیم می‌بخشد. من برای خدا از مادیات گذشتم و به معنویات فکر کردم، از مال و اموال و پدر و مادر و برادر و خواهر چشم پوشیدم، فقط برای هدفم یعنی الله.

  وصیت نامه شهید 15ساله اصغر سلطانی

  «بسم الله الرحمن الرحیم»

  بخدمت پدر عزیزم خیلی خیلی دعا و سلام می رسانم و پس از عرض سلام، سلامتی شما از درگاه خداوند متعال خواهان و خواستارم و امیدوارم که در زیر سایه امام زمان ( عج ) قرار گرفته باشید و ثانیاً اگر از احوالات این جانب برادر اصغر سلطانی را خواسته باشید الحمدالله از طرف خداوند متعال صحیح و سالم هستم و به شما خیلی خیلی دعا و سلام می رسانم.

  به مادرم خیلی دعا و سلام می رسانم و به مادر بزرگم خیلی خیلی دعا و سلام می رسانم و به سهراب و مهراب و روح الله و زهرا و معصومه خیلی خیلی دعا و سلام می رسانم و باری پدر جان شما که نوشته بودی پول گذاشتم آن نرسید ولی دیگر لازم نیست چون اگر یک موقع لازم باشد به ما می دهند.

  دیگر عرضی ندارم بجز دوری دیدار شما عزیزان و به دایی ها یک به یک خیلی خیلی دعا و سلام و به فریدون دعا و سلام.

  نامه پر محبت آمیز شما در تاریخ 25/10/63 به دست من رسید خیلی خوشحال شدم و انشاء الله شما هم خوشحال خواهید شد و دیگر عرضی نیست بجز دوری دیدار شما عزیزان و دوستان.

  خداحافظ از طرف من هیچ موقع ناراحت نباشید که ممکن است 15 روز دیگر به مرخصی بیائیم خدا نگهدار شما.

  تاریخ 26/10/63

  وصیت نامه شهید ابوالفضل خوران

  «بسم الله الرحمن الرحیم»

  اى مسلمانان جهان، اى ایرانیان، اى پدر و مادر ایرانى، کشته شدگان راه حق را مرده نپندارید بلکه آنها زنده هستند و در پیش خدایشان روزی مى‌خورند. وصیت نامه را در حالى مى‌نویسم که هر لحظه آرزوى شهادت در راه خدا را دارم. وصیتم را مى‌نویسم، وصیتم فقط پیام است. پیام من ،پیام یک فردى که در راه خدا جانبازى مى‌کند و پرارزش ترین چیزى که در زندگیش دارد این است.

  که اى ملت شهید پرور ایران، امام امت را، روح خدا را، رهبر مستضعفان را، امید مستضعفان را تنها نگذارید همیشه با انقلاب باشید که خداى نکرده دست پلید آمریکا و مزدورانش اعم از منافقین و دیگر گروههاى ضد انقلاب، انقلاب ما را به عقب برگردانند..

  مردم بجنورد، هوشیار باشید و همیشه در صحنه باشید و نگذارید گروهکهاى منافق و دو رو کارى بکند. شما همچون که در مقابل شاه خائن با مشتهایتان ایستادید در برابر گروهکهاى منافق و ضد انقلاب هم بایستید چون دیگر نمى‌توانند کارى بکنند. الان منافقین مانند کسى هستند که تا خرخره در گرداب فرو رفته است و دست و پا مى‌زند و ترور آخرین فعالیت آنهاست. به گفته امام بکشید ما را ملت بیدارتر مى شود. الحمدلله ملت ما بیدار شده است و با یاد خدا همیشه آنها را سرکوب خواهند کرد. و پیام دیگرم به پدر و مادرم این است که در مرگم عزا نگیرند و لباس سیاه نپوشند بلکه در مرگم خوشحال باشید و حتى شیرینى بدهید که مبادا دشمنان اسلام و انقلاب با عزا گرفتن شما خوشحال شوند.

  مادر ، براى من که فرزند تو هستم گریه نکنید.

  خواهرم و برادرم، براى من خوشحال باشید و شما براى خودتان افتخار کنید که نوجوان ناقابلى را در راه خدا و رهبر تقدیم اسلام کردید. وقتى که من به شهادت رسیدم افتخار کنید که نوجوانى داشتید و در راه خدا دادید.

  خدا نگهدار شما

  وصست نامه شهید محمود ناظری

  «بسم الله الرحمن الرحیم»

  "و من طلبنی وجدنی و من وجدنی عرفنی...."

  "وهر کس مرا طلب کند خواهد یافت و هر کس مرابیابد خواهد شناخت و هر کس مرا بشناسد عاشقم خواهد شد و آنکه عاشقم شد من نیز عاشقش شوم و هر کس که عاشقش شدم می کشم او را و آنکه من او را بکشم خون بهایش بر من واجب است پس من خود خون بهای او خواهم بود ..."

  سپاس فراوان خداوند یکتا را که ما را آفرید و به ما درس چگونه زیستن و چگونه مردن آموخت و با سلام به پیشگاه اختر تابناک ولایت و امامت مهدی موعود (عج) و سلام برنائب بر حقش امام امت و سلام و درود بی پایان بر تمامی رزمندگان اسلام که با نثار خونشان نهال انقلاب اسلامی را آبیاری می نمایند.

  منبع مطلب : iusnews.ir

  پیام من برای دانش آموزان؛ وصیت نامه شهدا است

  کرمانشاه(پانا)مدیر کل آموزش و پرورش در پاسخ به سوال خبرنگار پانا عنوان کرد: پیام من برای دانش آموزان از زبان شهدا و وصیت نامه شهدا است.

  پانا استانها کرمانشاه

  مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه:

  پیام من برای دانش آموزان؛ وصیت نامه شهدا است

  پنج‌شنبه 15 دی 1401 - 17:00

  کرمانشاه(پانا)مدیر کل آموزش و پرورش در پاسخ به سوال خبرنگار پانا عنوان کرد: پیام من برای دانش آموزان از زبان شهدا و وصیت نامه شهدا است.

  سلمان محمدی مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: راه ما راه شهدا است،انشا الله بتوانیم راه شهدا را ادامه دهیم، این راه برای دختران حفظ حجاب و برای پسران حفظ حیا خواهد بود.

  سلیمان محبی مدیرکل اسبق آموزش و پرورش کرمانشاه ضمن اشاره به اینکه دنیای امروز دنیای علم و تکنولوژی است پیام خود برای دانش آموزان را در این راستا قرار داد و گفت:ما هرچقدر بتوانیم در این راه حرکت کنیم کشور ما بی شک صاحب قدرت و اقتدار خواهد شد.

  دانش آموز خبرنگار: محدثه بیگلریانشهدای گمنام آموزش و پرورش استان کرمانشاه دانش آموز خبرنگار پانا

  اخبار مرتبط

  برگزاری کنگره شهدای دانش‌آموزی در سطح مدارس کشور

  مسابقه تولید محتوا با محوریت «شهدای دانش‌آموز بروجرد» برگزار می‌شود

  تشییع پیکر مطهر شهید گمنام بر دوش مردم شهید پرور منطقه9

  با خواندن وصیت‌نامه شهدا می‌توانیم آن‌ها را بشناسیم/فیلم

  یادواره شهدای بخش ثمرین اردبیل در روستای شیخ احمد

  مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر شهید گمنام در دبیرستان شاهد امام حسین(ع)

  نظرات

  1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.

  2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.

  3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

  منبع مطلب : www.pana.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید