این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  پرداخت اقساط تامین اجتماعی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  پرداخت اقساط تامین اجتماعی را از این سایت دریافت کنید.

  Transferring to the website...

  منبع مطلب : samt.tamin.ir

  پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی

  در این مقاله، در رابطه با پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی به صورت اینترنتی یا همان آنلاین، با مراجعه حضوری به شعب این سازمان و زمان پرداخت آن، مطالبی آورده شده است.

  پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی

  بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی، سال ها است جهت پرداخت حق بیمه خود به صورت سنتی و حضوری با مراجعه به مراکز مربوطه اقدام به پرداخت حق بیمه خود به این سازمان می کردند. اما امروزه با توجه به پیشرفتی که در علم پرداخت های الکترونیکی بوده است آنان به غیر از روش مراجعه حضوری می توانند به صورت غیر حضوری نیز حق بیمه خود را آنلاین در زمان تعیین شده پرداخت نمایند.

  مشاوره برای پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی

  مشاوره برای پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی

  پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی، در سال های اخیر تفاوت های گسترده ای داشته است و با به وجود آمدن روش های مجازی و غیر حضوری به ندرت شاهد روش های سنتی و مراجعه حضوری به بانک ها برای پرداخت حق بیمه می باشید. تنوع در ارائه خدمات در راستای دسترسی راحت تر افراد به انواع خدمات غیرحضوری انجام شده است.پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی به روش های متعددی صورت می پذیرد که در ادامه این مطلب در رابطه با نحوه پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی توسط بیمه شدگان این سازمان به دو صورت آنلاین و حضوری و همچنین زمان پرداخت آن آورده شده است.

  نحوه پرداخت اینترنتی حق بیمه تامین اجتماعی

  برای پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی از طریق اینترنت چندین راه متنوع وجود دارد. از آن جا که اکثر بانک ها نیز اقدام به ارائه خدمات اینترنتی نموده اند یکی از مسیرهای انجام این کار وب سایت های بانک ها می باشد. برای این کار، می بایست فیش پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی را تهیه کرده و سپس، با مراجعه به سایت بانک مورد نظر خود اقدام به پرداخت حق بیمه به صورت آنلاین نمایید. در ابتدا باید برای دریافت پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی از پرتال سازمان تامین اجتماعی به آدرس es.tamin.ir مراجعه کنید.

  این سامانه، برای ارائه فیش پرداخت بیمه گروهای بیمه ای متفاوت مانند بیمه های حرفه ای، مشاغل آزاد، اختیاری، کارگران ساختمانی، و رانندگان انفرادی می باشد. پس از ثبت نام در سایت و تهیه نام کاربری و رمز عبور شما یک پروفایل شخصی در سایت بیمه دارید که می توانید پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی را از طریق سایت es.tamin.ir انجام دهید.

  به محض انجام تمهیدات لازم، از سوی سازمان تامین اجتماعی، جهت پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی در سایت es.tamin.ir، متن مقاله به روز رسانی خواهد شد.

  حتما بخوانید: قیمت بیمه تامین اجتماعی

  نحوه پرداخت حضوری حق بیمه تامین اجتماعی

  از آنجا که امکان پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی از روش غیر حضوری و آنلاین ممکن است برای همه افراد امکان پذیر نباشد. بیمه شده می تواند به چند روش پرداخت حق بیمه خود به صورت حضوری را انجام دهد از جمله:

  پرداخت حق بیمه از طریق مراجعه به بانک هایی که طرف قرارداد بیمه تامین اجتماعی می باشند و امکان پرداخت حق بیمه از طریق آنها امکان پذیر می باشد. نکته قابل توجه این است که شما در این روش حتما باید در بانک مورد نظر و یا یکی از شعب آن حساب فعال داشته باشید تا بانک با امکان برداشت مبلغ بیمه را از حساب شما داشته باشد.

  مراجعه به دفاتر انجام خدمات عمومی

  مراجعه به کافی نت ها

  خدماتی که در دفاتر خدمات عمومی و کافی نت ها انجام می شود مشابه یکدیگر می باشد و شما با در دست داشتن یک کارت بانکی که رمز دوم داشته باشد و همچنین فیش پرداخت حق بیمه امکان پرداخت حق بیمه را دارید.

  پرداخت از طریق دستگاه ATM بانک

  هنگام مراجعه به کافی نت ها و دفاتر خدمات عمومی کارمندان شاغل در این بخش ها به دلیل دسترسی با سامانه پرداخت حق بیمه می توانند علاوه بر دریافت فیش بیمه بر اساس مشخصات شما، اقدام به پرداخت فیش نیز داشته باشند.

  روش های حضوری مراجعه به بانک در سال های اخیر بسیار کم رنگ شده و جای خود را به پرداخت های غیرحضوری داده است. اما با این وجود برای گروهی از افراد که ممکن است شرایط و موقعیت دسترسی به انجام خدمات غیرحضوری را نداشته باشند این خدمات در بانک های طرف قرارداد بیمه یا کارگزاری هایی که نماینده آن ها هستند انجام می شود. شما با در دست داشتن فیش بیمه و داشتن حساب بانکی در یکی از شعب بانکی که قصد پرداخت حق بیمه را دارید می توانید اقدام به پرداخت فیش خود نمایید.

  بیشتر بخوانید: دریافت تاییدیه پرداخت بیمه تامین اجتماعی

  زمان پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی

  زمان پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی با توجه به شغل، شرایط شغلی متفاوت می باشد. برای مثال پرداخت بیمه هایی که از طرف یک کارفرما برای بیمه شدگانش باید انجام شود معادل 30 درصد حقوق آن ها و تا روز آخر ماه بعد می باشد و در صورت عدم پرداخت حق بیمه کارگر توسط کارفرما برای آن پیگیرد خواهد داشت.

  البته اگر زمان پرداخت حق بیمه با یکی از روز های تعطیل رسمی برخورد داشته باشد تا یک روز بعد از آن نیز امکان پرداخت حق بیمه از طرف کارفرما امکان پذیر می باشد.اما اگر بیمه شده به صورت اختیاری اقدام به پرداخت مبالغ حق بیمه خود می نماید. آخرین مهلت پرداخت حق بیمه از شرایط زیر تبعیت می کند.

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید