این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  پرداخت عوارض ساختمان

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  پرداخت عوارض ساختمان را از این سایت دریافت کنید.

  استعلام و پرداخت عوارض شهرداری نوسازی و پسماند ملک مسکونی و غیرمسکونی

  عوارض شهرداری تهران، عوارض نوسازی و پسماند شهرداری تهران، تعرفه عوارض شهرداری، عوارض شهرداری ملک مسکونی و غیرمسکونی

  استعلام و پرداخت عوارض شهرداری نوسازی و پسماند ملک

  شناسه قبض و شناسه پرداخت دارم! پرداخت با قبض کاغذی

  منبع مطلب : pishkhan24.com

  عوارض ملک

  استعلام عوارض نوسازی و پرداخت عوارض ملک شهرداری تهران، پرداخت تعرفه انواع عوارض خانه با شماره کد ملک برای واحد های تجاری و مسکونی

  استعلام و پرداخت عوارض ملک

  استعلام و پرداخت عوارض ملک پرداخت عوارض پسماند و نوسازی شهرداری

  خدمات مدیریت شهری شامل عوارض نوسازی و عمران شهری برای تمام اراضی و ساختمان‌هاست، که برای رفت و روب و جمع‌آوری و حمل و دفع پسماندهای شهری که به وسیله شهرداری صورت می‌گیرد، عوارض دریافت می‌شود. در واقع دریافت عوارض یکی از مهم‌ترین منابع شهرداری برای کسب درآمد و جبران هزینه‌هاست. قبضینو برای ارائه کامل‌ترین خدمات به کاربران خود پرداخت عوارض شهرداری را نیز بین سرویس‌های خود قرار داده است و مودیان عزیز می‌توانند با وارد کردن شناسه ملک خود عملیات استعلام و پرداخت عوارض شهرداری را به راحتی و با اطمینان انجام دهند.

  مشاهده قبض عوارض شهرداری

  به محض اضافه شدن عوارض در سایت شهرداری، قبضینو به صورت آنی قبوض را به‌روزرسانی می‌کند و می‌توانید به راحتی عوارض سالانه خود را مشاهده و با اطمینان پرداخت کنید. با استفاده از قبضینو امکان پرداخت همزمان قبوض نوسازی و عمران و عوارض مدیریت خدمات پسماند برای کاربران عزیز فراهم شده است.

  @=img=@#=img=#

  مشاهده جزئیات کامل عوارض شهرداری

  با وارد کردن شناسه 15 یا 12 رقمی ملک خود می‌توانید به جزئیات کامل عوارض شهرداری دسترسی داشته باشید. با انتخاب گزینه پرداخت نیز به درگاه پرداخت منتقل می‌شوید و می‌توانید با اطمینان عوارض خود را پرداخت کنید. قبوض شما بلافاصله پس از تکمیل فرآیند پرداخت، تسویه شده و در سوابق شما ذخیره خواهند شد.

  @=img=@#=img=#

  نگهداری سوابق پرداخت و نام‌گذاری عوارض

  قبضینو، کلیه استعلام‌ها و پرداخت‌های مربوط به عوارض شهرداری را در پروفایل شما ذخیره می کند. کافیست یک بار شناسه ملک خود را در قبضینو وارد کنید تا اطلاعات مربوط به قبض مورد نظر ذخیره شود. علاوه بر این امکان نام‌گذاری قبوض نیز در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید تجربه‌ای جدید از مدیریت قبوض داشته باشید.

  @=img=@#=img=#

  سوالات متداول

  برای مشاهده عوارض شهرداری از طریق قبضینو به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

  برای مشاهده عوارض شهرداری از طریق سامانه قبضینو فقط به کد شناسایی ۱۵ رقمی مسکونی و یا کد ۱۲ رقمی غیرمسکونی ملک خود نیاز دارید.

  عوارض نوسازی شهرداری چگونه محاسبه می‌شود؟

  در این نوع عوارض ارزش ملک معیار است به این صورت که ارزش ملک را ملاک قرار می‌دهیم و ۱.۵ درصد آن به عنوان عوارض دریافت می‌شود.

  اگر درباره تعیین عوارض اعتراضی داشته باشیم اعتراض چگونه رسیدگی می‌شود؟

  این اعتراض در کمیسیونی تحت عنوان کمیسیون ماده ۷۷ شهرداری رسیدگی می‌شود این کمیسیون متشکل از نمایندگان وزارت کشور، دادگستری و انجمن شهر (شورای شهر کنونی) است. رای این کمیسیون قطعی است.

  اطلاعات ملک با قبض ارسالی از سوی شهرداری همخوانی ندارد چکار باید کرد؟

  باید با در دست داشتن مستندات به اداره درآمد شهرداری مربوطه و یا نزدیک ترین دفتر خدمات الکترونیک شهر مراجعه کنید.

  چگونه جزییات تراکنش‌ها را پیگیری کنیم؟

  کاربران گرامی در صورتی که از سایت و یا اپلیکیشن قبضینو اقدام به پرداخت عوارض کرده باشند، می‌توانند جرائم پرداختی خود را از بخش سوابق سامانه قبضینو پیگیری و مشاهده نمایند. در صورت پرداخت عوارض شهرداری با استفاده از دیگر روش‌های پرداختی، امکان پیگیری از طریق سایت یا اپلیکیشن قبضینو وجود ندارد.

  چرا با وجود پرداخت عوارض، قبض همچنان در بخش استعلام نمایش داده می‌شود؟

  به‌روزرسانی سیستم شهرداری کمی زمان‌بر است و قبوض پرداخت شده به محض به‌روزرسانی از سیستم حذف می‌شوند. لازم به یادآوری است که کلیه سوابق پرداختی در بخش سوابق پروفایل شما ذخیره می‌شوند.

  چگونه می‌توان کد شناسایی ملک را پیدا کرد؟

  جهت آگاهی از کد شناسایی ۱۵ رقمی مسکونی و یا کد ۱۲ رقمی غیرمسکونی ملک خود می‌توانید از روش‌های زیر اقدام کنید: 1.مراجعه به قبوض عوارض و بهای خدمات مدیریت پسماند قبلی ملک 2.مراجعه به سامانه اینترنتی تهران من به آدرس  my.tehran.ir/melk 3.مراجعه حضوری به دفاتر خدمات الکترونیک یا ادارات درآمد شهرداری مربوطه به همراه مدارک کامل

  سرویس‌های قبضینو

  خلافی عوارض آزادراه عوارض سالیانه طرح ترافیک پارک حاشیه‌ای عوارض ملک قبض تلفن قبض آب قبض برق قبض گاز قبض همراه‌اول قبض ایرانسل قبض رایتل سایر قبوض

  اخبار و مقالات مرتبط

  تعرفه (قیمت) عوارض ملک به همراه مهلت پرداخت عوارض ملک و شهرداری مسکن

  بسیاری از شهروندان به دنبال راهی هستند تا از پرداخت عوارض شهرداری شانه خالی کنند، اما هزینه عوارضی نه تنها از شهروندان ایرانی بلکه در سایر کشورها هم از مردم گرفته می‌شود. به علاوه ارائه مفاصا حساب یا سند پرداخت عوارض شهرداری یکی از مدارک مهم در زمان انتقال و فروش ملک مسکونی و غیر مسکونی است.

  آیا قبضینو معتبر است؟ داستان استارت‌آپ قبضینو از آغاز تا امروز

  نزدیک به سه سال است که قبضینو در کنار شماست و همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات به کاربران خود بوده است. حالا که خانواده قبضینو بزرگتر از همیشه شده و هر روز کاربران جدیدتری ما را در این مسیر همراهی می‌کنند تصمیم گرفتیم داستان قبضینو و مسیری را که تنها با انگیزه خدمت رسانی به شما تا اینجا طی کردیم برای شما تعریف کنیم.

  راهنمای آموزش پرداخت قبض مالیات در ۵ قدم ساده

  اگر شما هم مثل بسیاری از افراد فکر می‌کنید مالیات را تنها شرکت‌ها و سازمان‌ها پرداخت می‌کنند باید بگوییم سخت در اشتباه هستید، شاید کمی تعجب‌آور باشد که بگوییم شما برای خرید مایحتاج روزانه یا حتی استفاده‌ از اپلیکیشن‌های موبایلی برای تردد در بین دو منطقه هم مالیات پرداخت می‌کنید. به‌صورت کلی مالیات به دو دسته مستقیم و غیر مستقیم تقسیم می‌شوند.

  دانلود قبضینو

  اپلیکیشن قبضینو يک نرم‌افزار بسيار کاربردی و رايگان است که با استفاده از آن امکان پرداخت همه قبوض به روشی متفاوت و آسانتر از هميشه بدون نیاز به قبض کاغذی و شناسه پرداخت در اختيار شماست. سوابق استعلام و پرداختی برای همیشه در قبضینو قابل دسترس است قبضینو شما را از صدور قبض‌های جدید مطلع خواهد کرد.

  @=img=@#=img=# @=img=@#=img=# @=img=@#=img=# @=img=@#=img=# @=img=@#=img=# @=img=@#=img=#

  روش‌های پرداخت عوارض نوسازی شهرداری

  علاوه بر پرداخت عوارض شهرداری از طریق سامانه قبضینو، روش‌های دیگری نیز برای پرداخت در اختیار مودیان عزیز قرار دارد:

  منبع مطلب : ghabzino.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید