این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  پست سام گوشت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  پست سام گوشت را از این سایت دریافت کنید.

  فروش کالای تنظیم بازار از طریق پست سام

  مدیرکل پست خراسان جنوبی از فروش کالای تنظیم بازار از طریق سامانه اینترنتی پست سام از امروز در استان خبر داد.

  ۰۷:۲۸ - ۲۱ دی ۱۴۰۱ ۸۳۳۲۰۹۸

  خراسان جنوبی بیرجند نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

  فروش کالای تنظیم بازار از طریق پست سام

  مدیرکل پست خراسان جنوبی از فروش کالای تنظیم بازار از طریق سامانه اینترنتی پست سام از امروز در استان خبر داد.

  ظهوری مدیرکل پست خراسان جنوبی گفت: از امروز فروش کالای تنظیم بازار از طریق سامانه اینترنتی پست سام به آدرس www.postsam.ir انجام می‌شود.

  او افزود: در این مرحله فروش گوشت تنظیم بازار از طریق سامانه مذکور و تحویل درب منزل متقاضی انجام می‌شود.

  ظهوری اظهار کرد:رسالت شرکت ملی پست در خدمت رسانی شایسته به مردم است و هدف از ثبت نام کالای تنظیم بازار و توزیع درب منازل توسط سامانه پست سام سهولت در امور شهروندان و برقراری عدالت در تقسیم، توزیع کالا ها‌ی تنظیم بازار، جلوگیری از ایجادصف و ارائه خدمات حداکثری به مردم توسط پست خراسان جنوبی در آدرس متقاضیان است.

  مدیرکل پست خراسان جنوبی تصریح کرد: هر کد ملی ثبت نام شده مجاز به خرید یک بار در هر ماه از این سامانه است.

  باشگاه خبرنگاران جوان خراسان جنوبی بیرجند

  برچسب ها: پست سام ، تنظیم اخبار مرتبط از امروز؛

  توزیع گوشت منجمد گوساله و گوسفندی آغاز می‌شود

  رشد ۲۸ درصدی درآمد پست خراسان جنوبی

  خرید‌های اینترنتی در خراسان جنوبی ۵۰ درصد افزایش یافت

  اخبار پیشنهادی

  چند توصیه مهم ایمنی برای خانه‌تکانی شب عید

  خورشید به این داغی چرا فضا اینقدر سرد است؟

  عروسی های سیندرلایی چقدر دوام می‌آورند؟

  ماهیت واقعی مومیایی عجیب و غریب ژاپنی چیست؟

  چند توصیه مهم ایمنی برای خانه‌تکانی شب عید

  خورشید به این داغی چرا فضا اینقدر سرد است؟

  عروسی های سیندرلایی چقدر دوام می‌آورند؟

  ماهیت واقعی مومیایی عجیب و غریب ژاپنی چیست؟

  رم کردن یک فیل در خیابان + فیلم

  چرخش سعودی به سوی دمشق؛ بن‌سلمان از مشکلات فرار می‌کند؟

  قربانی کردن زنان با ارزش‌های آمریکایی

  تقدیر از یک فرد متجاوز در ارتش آمریکا! + فیلم

  رم کردن یک فیل در خیابان + فیلم

  چرخش سعودی به سوی دمشق؛ بن‌سلمان از مشکلات فرار می‌کند؟

  قربانی کردن زنان با ارزش‌های آمریکایی

  تقدیر از یک فرد متجاوز در ارتش آمریکا! + فیلم

  تبادل نظر نظرات کاربران انتشار یافته: ۲ در انتظار بررسی: ۰ غلام رضایعقوبی مقدم ۱۲:۵۱ ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ خریدگوشت گوسفندی ۰ ۰ پاسخ دادن ناشناس ۱۴:۳۲ ۰۸ بهمن ۱۴۰۱

  من روز 1401/11/5خرید گوشت اینترنتی داشتم وهنوز به دستم نرسیده.

  پست که اعلام کرده ظرف 24 ساعت بعد از خرید محموله درب منزل تحویل داده می شود

  ۰ ۰ پاسخ دادن

  منبع مطلب : www.yjc.ir

  گلایه بیرجندی ها از توزیع اینترنتی گوشت منجمد و پاسخ مدیران

  مدتی است که توزیع گوشت منجمد قرمز در استان آغاز شده که در بیرجند و قاینات توزیع از طریق سامانه پست سام انجام می شود، اما شهروندان معتقدند نمی توانند برای خرید اقدام کنند، چرا که با کلمه موجود نیست مواجه می شوند.

  گلایه بیرجندی‌ها از توزیع اینترنتی گوشت منجمد و پاسخ مدیران

  ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۴اخبار استانهااخبار خراسان جنوبی

  مدتی است که توزیع گوشت منجمد قرمز در استان آغاز شده که در بیرجند و قاینات توزیع از طریق سامانه پست سام انجام می‌شود، اما شهروندان معتقدند نمی‌توانند برای خرید اقدام کنند، چرا که با کلمه موجود نیست مواجه می‌شوند.

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، تامین و تهیه اقلام خوراکی همواره یکی از دغدغه‌های خانواده‌ها به حساب می‌آید آن هم در شرایط کنونی که قیمت برخی از اقلام با دلار و طلا بالا و پایین می‌رود.

  یکی از اقلام که نیاز اصلی برای خانوارها به حساب می‌آید تامین گوشت است. گوشت قرمز این روزها به کیلویی 240 هزار تومان رسیده است و بسیاری از خانواده‌ها توان خرید این قلم کالا را ندارند.

  اما دولت همواره در هر برهه از زمان که کالایی قیمتش به یک باره افزایش پیدا می‌کند، به منظور تنظیم قیمت در بازار کالاهایی را در قالب کالای تنظیم بازار عرضه می‌کند که در این برهه از زمان یکی از کالاهایی که در حال عرضه است گوشت تنظیم بازار است.

  چندی پیش بود که رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از توزیع گوشت منجمد گوسفند و گوساله با قیمت تنظیم بازار در استان خبر داد و گفت: 49 تن گوشت گوسفندی و 98 تن گوشت منجمد گوساله در سطح استان در حال توزیع است.

  جعفری با بیان اینکه مردم شهرستان‌های بیرجند و قاینات می‌توانند نسبت به خرید این محصول از طریق سامانه پست سام اقدام کنند، اما در دیگر شهرستان‌ها با نظارت فرمانداری کار توزیع انجام می‌شود، گفت: توزیع گوشت در دیگر شهرستان‌های استان به صورت فیزیکی و با اولویت فروشگاه‌های زنجیره‌ای و نهادهای حمایتی انجام می‌شود.

  وی ارزش میزان گوشت گوساله و گوسفندی منجمد را حدود 21 میلیارد تومان اعلام کرد و ادامه داد: 500 تن گوشت منجمد گوساله نیز از وزارتخانه درخواست کرده‌ایم که در صورت تامین این گوشت‌ها بین مردم توزیع می‌شود.

  شهروندان بیرجندی گلایه دارند که در طول شبانه روز بارها به سامانه الکترونیکی پست سام مراجعه کرده تا نسبت به خرید گوشت اقدام کنند، اما با هر بار مراجعه با عبارت "موجود نیست" مواجه می‌شوند.

  برای بررسی بیشتر به سراغ رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی رفتیم. مهدی جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، گفت: هدف اصلی کالاهای تنظیم بازار از همان اسمش مشخص است هدف تنظیم قیمت در بازار است تا بتوانیم با تزریق کالاها با قیمت تنظیم بازار نوسانات بازار را هم تنظیم کنیم.

  رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی با بیان اینکه در جلسه زیر کمیته تنظیم بازار که در استان خراسان جنوبی گرفتیم مقرر شد کالای تنظیم بازار که در حال حاضر گوشت منجمد است به نحوی توزیع شود که به دست مصرف کننده واقعی برسد، ادامه داد: در جلسات مقرر شد توزیع کالا در بیرجند و قاینات از طریق سامانه پست سام باشد و از آن جایی که قیمت گوشت تنظیم بازار با گوشت داخل بازار تفاوت قیمت زیادی دارد درخواست‌های زیادی برای ثبت نام وجود دارد.

  وی با بیان اینکه جهاد کشاورزی گوشت را تحویل مباشرین و تعاون روستایی می‌دهد و تعاون روستایی روزانه گوشت‌ها را به پست تحویل می‌دهند، اما آنچه که مطرح است اینکه ظرفیت شرکت پست تنها روزانه 500 بسته است و بیشتر از آن امکان جابه‌جایی وجود ندارد به همین دلیل است که بعد از ثبت 500 بسته سامانه کلمه ناموجود را ثبت می‌کند.

  مدیرکل پست خراسان جنوبی نیز به خبرنگار ما گفت: این برای اولین بار در کشور است که کالای تنظیم بازار با این حوزه توزیع زیاد از طریق پست انجام می‌شود.

  ظهوری بیان کرد: برای اینکه کالا به دست مصرف کننده واقعی برسد، توزیع از طریق سامانه پست سام انجام می‌شود و آنچه که مهم است اینکه وقتی از این طریق  ثبت نام و خرید انجام می‌شود هر فرد تنها با یک کد ملی در طول یک ماه می‌تواند یک بار خریداری کند.

  وی اظهار داشت: هر روز صبح ساعت 9 صبح سایت برای ثبت نام و خرید باز است و بعد از آن که ظرفیت 500 تا تکمیل شد، سامانه با عنوان ناموجود بسته می‌شود تا همکاران ما در طول 24 ساعت بتوانند میزان ثبت نام شده را رایگان به دست صاحبانشان برسانند.

  انتهای پیام/254/ R41348/P/S6,56/CT7

  منبع مطلب : www.tasnimnews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 30 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید