این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  پشتیبانی سروش پلاس

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  پشتیبانی سروش پلاس را از این سایت دریافت کنید.

  کانال پشتیبانی سروش‌‌پلاس سروش‌پلاس به‌روزرسانی کاربران نسل جدید نسخه‌های خواهد اپلیکیشن این نسخه

  gt نسل جدید سروش‌پلاس مدتی‌ست با پیام‌های مختلف در مورد از کار افتادن نسخه‌های فعلی سروش‌پلاس و انتشار نسل جدید مواجه شده‌اید قرار است چه اتفاقی بیفتد؟ سروش‌پلاس برای ارایه کیفیت بهتر پیام‌رسانی اقدام به تغییر تکنولوژی خود نموده است این یعنی شما با محصول جدیدی روبر خواهید شد که کیفیت آن با نسخه‌های قبلی متفاوت خواهد بود دلیل ایجاد این تغییر چیست؟ با توجه به نیاز کاربران و به جهت رقابت با محصولات با کیفیت بین‌المللی نیاز به یک تغییر اساسی در محصول سروش‌پلاس بود که این تغییر همان نسل جدید سروش‌پلاس است این نسل چه زمانی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد؟ نسخه جدید سروش‌پلاس از اوایل آذرماه در بازارهای اپلیکیشن و وبسایت splus ir‌ ارائه خواهد شد پس از ارایه نسل جدید چه اتفاقی برای کاربران خواهد افتاد؟ کاربران نسخه‌های نسل چهارم سروش‌پلاس بعد از انتشار نسل جدید با پیام به‌روزرسانی اجباری مواجه خواهند شد یعنی هر کاربری که سروش‌پلاس خود را باز کند پیغام به‌روزرسانی را مشاهده خواهد کرد لازم به تاکید است که پس از انتشار نسل جدید نسخه‌های نسل چهار از کار خواهند افتاد از این رو برای ادامه کار خواهشمند است در زمان مقرر و پس از مشاهده پیام مذکور اپلیکیشن خود را به‌روز کنید چه‌طور سروش‌پلاس را به‌روزرسانی کنیم؟ کاربران اندروید با پیغام به‌روزرسانی اجباری مواجه خواهید شد با لمس به‌روزرسانی بازار مورد نظر خود را انتخاب کرده و نسخه جدید را نصب و فعال کنید کاربران آی او اس iOS ما برای کاربران آیفون نسخه وب اپلیکیشن توسعه داده‌ایم تا به‌صورت رایگان از سروش‌پلاس استفاده کنند کاربران دسکتاپ نسخه دسکتاپ پس از انتشار نسل جدید از کار خواهد افتاد تا ارائه نسخه‌ جدید دسکتاپ می‌توانید از نسخه وب با آدرس web splus ir استفاده کنید splus ir

  کانال پشتیبانی سروش‌‌پلاس

  بازکردن در سروش پلاس

  28.4m

  >

  نسل جدید سروش‌پلاس!

  🔺مدتی‌ست با پیام‌های مختلف در مورد از کار افتادن نسخه‌های فعلی سروش‌پلاس و انتشار نسل جدید مواجه شده‌اید.

  ✅ قرار است چه اتفاقی بیفتد؟

  سروش‌پلاس برای ارایه کیفیت بهتر پیام‌رسانی اقدام به تغییر تکنولوژی خود نموده است. این یعنی شما با محصول جدیدی روبر خواهید شد که کیفیت آن با نسخه‌های قبلی متفاوت خواهد بود.

  ✅ دلیل ایجاد این تغییر چیست؟

  با توجه به نیاز کاربران و به جهت رقابت با محصولات با کیفیت بین‌المللی نیاز به یک تغییر اساسی در محصول سروش‌پلاس بود که این تغییر همان نسل جدید سروش‌پلاس است.

  ✅ این نسل چه زمانی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد؟

  نسخه جدید سروش‌پلاس از اوایل آذرماه در بازارهای اپلیکیشن و وبسایت splus.ir‌ ارائه خواهد شد.

  ✅ پس از ارایه نسل جدید چه اتفاقی برای کاربران خواهد افتاد؟

  کاربران نسخه‌های نسل چهارم سروش‌پلاس بعد از انتشار نسل جدید با پیام به‌روزرسانی اجباری مواجه خواهند شد. یعنی هر کاربری که سروش‌پلاس خود را باز کند، پیغام به‌روزرسانی را مشاهده خواهد کرد.

  🔺لازم به تاکید است که پس از انتشار نسل جدید، نسخه‌های نسل چهار از کار خواهند افتاد. از این رو برای ادامه کار خواهشمند است در زمان مقرر و پس از مشاهده پیام مذکور، اپلیکیشن خود را به‌روز کنید.

  ✅ چه‌طور سروش‌پلاس را به‌روزرسانی کنیم؟

  🔺کاربران اندروید

  با پیغام به‌روزرسانی اجباری مواجه خواهید شد. با لمس به‌روزرسانی، بازار مورد نظر خود را انتخاب کرده و نسخه جدید را نصب و فعال کنید.

  🔺کاربران آی او اس (iOS)

  ما برای کاربران آیفون نسخه وب اپلیکیشن توسعه داده‌ایم تا به‌صورت رایگان از سروش‌پلاس استفاده کنند.

  🔺کاربران دسکتاپ

  نسخه دسکتاپ پس از انتشار نسل جدید از کار خواهد افتاد. تا ارائه نسخه‌ جدید دسکتاپ می‌توانید از نسخه وب با آدرس web.splus.ir استفاده کنید.

  🌐 splus.ir 2 روز پیش

  🔔 راهنمای به‌روزرسانی نسل۵ 👆

  ✅ در روزهای آتی نسل جدید سروش‌پلاس منتشر خواهد شد.

  🔺 پس از انتشار نسخه جدید با به‌روزرسانی اجباری روبرو خواهید شد؛ در اینصورت باید مطابق با ویدئوی آموزشی بالا، نسخه جدید را دانلود و نصب نمایید.

  🔸با نسل جدید در کنار شما هستیم🔸

  🌐 splus.ir 2 روز پیش

  🔔 همانطور که پیش از این نیز اعلام کردیم، سروش‌پلاس در راستای ارائه پیام‌رسانی با کیفیت بین‌المللی، آماده رونمایی از نسل جدید خود است. ما از سه سال پیش در حال کار بر روی تکنولوژی‌های جدید پیام‌رسانی در ایران هستیم و تلاش کردیم تا دور از حاشیه به ارتقای کیفیت و سرعت خدمات‌رسانی بپردازیم. در روزهای آتی با شما در مورد «نسل جدید» بیشتر خواهیم گفت.

  🔺 این تغییر تکنولوژی و مهاجرت از نسل فعلی به نسل جدید، کار شبانه روزی و فنی بسیار پیچیده‌ای را می‌طلبید. اولویت و تلاش ما حفظ تمامی داده‌ها و قابلیت‌هاست. ماه‌هاست که تیم‌های فنی سروش‌پلاس درگیر کار و برنامه‌ریزی برای مهاجرت به نسل جدید هستند.

  🔺 امروز در واپسین روزهای پروژه و در آستانه مهاجرت نهایی به نسخه جدید، احتمالا پروژه با چالش‌هایی روبه‌رو خواهد بود که صبر و همراهی شما کاربران محترم را می‌طلبد.

  ⚠️ در روزهای آتی ممکن است با محدودیت‌ها و یا اختلالاتی روبرو شوید. مطمئن باشید که ما تمام وقت و انرژی خود را برای حل این مشکلات به کار می‌بریم و این اختلالات احتمالی ناشی از عملیات فنی‌ است.

  ❤️ امیدواریم این مرحله را نیز با همراهی شما کاربران عزیز پشت سر بگذاریم و شاهد رقم خوردن تجربه کاربری بهتری برای شما با نصب نسخه جدید سروش‌پلاس باشیم.

  ✅ راهنمای به‌روز‌رسانی نسل۵ 👇:

  📌 @sapp_live_90075002

  🌐 splus.ir 1 هفته پیش

  ✍️ این روزها و در آستانه انتشار نسل پنجم پیام‌رسان سروش‌پلاس، پاسخ‌گویی و ارسال کد فعالسازی به کاربران خارج از کشور بیش از پیش ادامه دارد؛

  🔺 سروش‌پلاس مفتخر به میزبانی کاربران بسیاری در خارج از ایران است؛

  ✅ نمودار بالا میزان ارسال پیامک خارجی [کد فعالسازی] در مهرماه ۱۴۰۱ را نمایش می‌دهد!

  🔺 راستی فراموش نکنید؛ تا چند روز آینده با آپدیت به نسل پنجم مهاجرت می‌کنیم!

  ☑️ راهنمای به‌روزرسانی نسل۵ 👇

  📌 @sapp_live_90075002

  «روابط‌عمومی سروش‌پلاس»

  🌐 splus.ir 2 هفته پیش

  🔔 سروش‌پلاسی‌ عزیز؛

  ✅ جزئیات راه اندازی و استفاده از خدمات سروش‌پلاس را به صورت ویدئوهای کوتاه و کاربردی همراه با توضیحات مکمل در کانال «راهنما پلاس» مشاهده کنید؛

  ✅ مرتب به این‌ کانال سر بزنید!

  راهنمای استفاده از هر امکان و ویژگی جدید سروش‌پلاس را اینجا خواهید یافت!

  📌 @guide_plus 1 ماه پیش

  منبع مطلب : what.splus.ir

  سروش پلاس

  ارتباط، زندگی، سرگرمی

  پست الکترونیکی [email protected]

  ربات پشتیبانی ۲۴ ساعته

  @SUPPORT

  منبع مطلب : hi.splus.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید