این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  پیام وزیر آموزش و پرورش بازگشایی مدارس

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  پیام وزیر آموزش و پرورش بازگشایی مدارس را از این سایت دریافت کنید.

  پیام وزیر آموزش و پرورش در آستانه سال تحصیلی جدید

  وزیر آموزش و پرورش در آستانه بازگشایی مدارس با صدور پیامی، آغاز بهار تعلیم و تربیت و سال تحصیلی جدید ۱۴۰۰ -۱۳۹۹ را به دانش آموزان، معلمان و اولیا تبریک گفت.

  صفحه نخست » اجتماعی 19514 بازدید ۱۷ ‍ پ

  پیام وزیر آموزش و پرورش در آستانه سال تحصیلی جدید

  وزیر آموزش و پرورش در آستانه بازگشایی مدارس با صدور پیامی، آغاز بهار تعلیم و تربیت و سال تحصیلی جدید ۱۴۰۰ -۱۳۹۹ را به دانش آموزان، معلمان و اولیا تبریک گفت.

  کد خبر: ۱۰۰۰۵۰۲ تاریخ انتشار:

  ۱۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

  به گزارش «تابناک» به نقل از عمومی وزارت آموزش و پرورش، متن کامل پیام محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش به شرح زیر است:

  «به نام او که بزرگ آموزگار هستی است»

  تبلیغات

  و باز، «بهاری دیگر در راه است»؛ و آن، نه «بهار طبیعت» که «بهار تربیت» است.

  همان بهاری که «احتیاج به یادگرفتن» را در وجود کودکان، نوجوانان و جوانان این مرز پر گوهر «زنده»، و «اشتیاق به یاددادن» را در دل آموزگاران، معلّمان، دبیران، مربیان و مدیران آن «ارزنده» می‌دارد.

  و در «پانزدهم شهریور»، «فصل رویش» آغاز می‌شود.

  همان فصلی که «منوّر به نور دانش» و «مزیّن به زینت ادب» و «معطّر به عِطر مهربانی» است.

  امسال وزارت آموزش و پرورش به همراه مشتاقان تعلیم و تربیت، به اضطرار شرایطِ حاصل از حضور ناخوانده و البته گزنده‌ی «ویروس کرونا»، کمی زودتر از موعد همیشگی، در حالی به استقبالِ بهارِ آراسته به علم و ادب، آغوش می‌گشاید و سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کند که فرآیند تعلیم و تربیت به دلیل وابستگی‌های اجتناب ناپذیر به «بسترهای نوین آموزشی» و فضای مجازی به عنوان معین و مکمّل مدرسه، بیش از سال‌های پیش به مساعی معلّمانه‌ی فرهنگیان فرهیخته از سویی و مشارکت همه جانبه‌ی خانواده‌های گرامی از سوی دیگر نیاز دارد.

  این جانب، ضمن پاسداشت «ماه محرّم» و درک عمیق «مصائب» و «مسائل» این «ماهِ رُستن و رَستن» و اَرج نهادن به «سعی و صبر» آسمانی «قافله‌ی عشق»، به ویژه قافله سالار آن «حضرت اباعبدالله الحسین» (ع) و نیز بزرگداشت «هفته‌ی دفاع مقدس» و گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهدای آن دورانِ غرورآفرین، مسرورانه «احیای مجدد بوستان دین و دانش» و «رُویش دوباره‌ی غنچه‌های تعلیم و تربیت» را به باغبانان باغ بینش، یعنی «جامعه‌ی فهیم فرهنگیان»، و نیز آینده ساز ایران اسلامی، یعنی «دانش آموزان عزیز» و همچنین به همدلان و همیاران نظام تعلیم و تربیت، یعنی «اولیای گرامی» آنان تبریک می‌گویم و صمیمانه از درگاه اوّل معلّم عالَم برای همه‌ی «جاهدان عرصه‌ی آموزش» و «مجاهدان وادی پرورش»، سال تحصیلی سرشار از توفیق و سرریز از تعالی تمنا دارم.

  گزارش خطا اشتراک گذاری برچسب ها

  حاجی میرزایی آموزش و پرورش پیام آغاز سال تحصیلی بازگشایی مدارس

  نظرات بینندگان غیر قابل انتشار: ۱ در انتظار بررسی: ۱۶ انتشار یافته: ۱۷ ناشناس | | ۱۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ 0 16 پاسخ

  بلاخره نفهمیدیم از فردا مدرسه ها باز میشه یا نه؟یعنی یک نفراز اقایان مسوول نمیاد مثل ادم قطعی اعلام کنه.... همش در لفافه صحبت میشه.... یه بار میگن کلا انلاین ...یه بار دیگه میگن یکروز در میون حضوری..... الان غیر انتفایی به ما گفتن کلا انلاین تا وضعیت تهران زرد بشه.........

  پاسخ ها ناشناس | | ۱۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۴

  زیاد نگران نباشید ؛ متاسفانه هیچ کدام از مسئولان نفهمیدن که فردا باید چیکار کنن.

  ناشناس | | ۱۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ 0 6 پاسخ

  یعنی اگه این مطلب را سه بار برای خود وزیر بخونی خدایی اگه بفهمه چی گفته.

  محمد | | ۱۲:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ 1 5 پاسخ

  وضعيت تهران قرمز ،ستادملي كرونا اعلام نظر نمي كند ،مساجد تعطيل ،استاديوم هاي ورزشي تعطيل ،ادارات ٣٠درصد دوركار ،و...چرابايد مدارس بصورت حضوري باز شود ،هيچ چيز سر جاي خودش نيست ،واقعا بر چه اساسي تصميم گيري مي شود. ..........

  ناشناس | | ۱۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ 1 5 پاسخ

  باز میشه بعد هم کرونا زیاد شد میگن به خاطر مسافرته که مردم رفتند

  ناشناس | | ۱۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ 1 5 پاسخ

  مسخره کردند مديران مدرسه با پيامهاي مجازي شان (براي رفع تکليف بخاطر صندلي شان) مجبور ميکنند بچه ها از فردا مدرسه بيايند کي مسئوليت بيمار شدن بچه ها را برعهده خواهد وزيري که بالا نسشته و غيرمسئولانه حرف ميزنه يا مديران مدرسه معلوم الحال. يا بايد والدين در صورت بيمارشدن مدير مدرسه را بازخواست کنند... چه مملکتي شده همه نلايقان بر مسند و جايگاهاي بزرگ تکيه کرده و مردم را مسخره ميکنند. هر چند ميدانم تابنک اين نوع پيامها را منتشر نميکند. ولي بچه ام بيمار بشود مدرسه و مديرانش را به اتش ميکشم.

  کوروش فرهودیان ‌ | | ۱۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ 1 5 پاسخ

  واقعا آن چیزی که حدی نداره خریت است اکثر این بیماری هیچ علامتی ندارد خودم دیدم ثانیا خانواده ها دو سه فرزند دارند با هزاران نفر در روز در تماسند دوباره میایند منزل پدر مادر پدر بزرگ مادر بزرگ غیره هستند بعد سرویس را چه میکنید بعد بچه ها دست شویی میروند دائم دست به ماسک میزنند ما که بچه ها را میفرستیم ولی اگر مشکلی پیش بیایدوزیر را آتش میزنیم

  ناشناس | | ۱۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ 1 4 پاسخ

  مسئولان غيرمسئول فقط دنبال صندلي رياستند

  ناشناس | | ۱۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ 1 4 پاسخ

  برای داشتن چنین وزارتخانه ای برای ایران متاسفم

  ناشناس | | ۱۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ 1 4 پاسخ

  پیام هاتون رو بذارید دم کوزه

  اون از جذب معلم های بی کیفتتون

  اون از تعطیلی پیاپی و بی هدف

  اونم از بهم ریختن سیستم کتاب و محتوای آنها

  اونم از کنکور و مافیاهای مدارس غیرانتفاعی تون

  همه و همه بر خلاف قانون اساسی که باید تحصیلات رایگان باشد

  ناشناس | | ۱۴:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ 2 6 پاسخ

  نفرستید بچه هاتونو چه تضمینی هست سالم از مدرسه بیرون بیان، گفتن مدارس باز هست بچه ها در صورت صلاحدید خانواده ها میتونن بیان میتونن نیان

  منبع مطلب : www.tabnak.ir

  صدای معلم

  پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و بهار تعلیم و تربیت

  " امسال وزارت آموزش و پرورش به همراه مشتاقان تعلیم و تربیت، به اضطرار شرایطِ حاصل از حضور ناخوانده و البته گزنده‌ی «ویروس کرونا»، کمی زودتر از موعد همیشگی، در حالی به استقبالِ بهارِ آراسته به علم و ادب، آغوش می‌گشاید و سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کند که فرآیند تعلیم و تربیت به دلیل وابستگی‌های اجتناب ناپذیر به «بسترهای نوین آموزشی» و فضای مجازی به عنوان معین و مکمّل مدرسه، بیش از سال‌های پیش به مساعی معلّمانه‌ی فرهنگیان فرهیخته از سویی و مشارکت همه جانبه‌ی خانواده‌های گرامی از سوی دیگر نیاز دارد "

  پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

  " امسال وزارت آموزش و پرورش به همراه مشتاقان تعلیم و تربیت، به اضطرار شرایطِ حاصل از حضور ناخوانده و البته گزنده‌ی «ویروس کرونا»، کمی زودتر از موعد همیشگی، در حالی به استقبالِ بهارِ آراسته به علم و ادب، آغوش می‌گشاید و سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کند که فرآیند تعلیم و تربیت به دلیل وابستگی‌های اجتناب ناپذیر به «بسترهای نوین آموزشی» و فضای مجازی به عنوان معین و مکمّل مدرسه، بیش از سال‌های پیش به مساعی معلّمانه‌ی فرهنگیان فرهیخته از سویی و مشارکت همه جانبه‌ی خانواده‌های گرامی از سوی دیگر نیاز دارد " پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

  گروه اخبار/

  پرتال وزارت آموزش و پرورش نوشت :

  در آستانه بازگشایی مدارس وزیر آموزش و پرورش با صدور پیامی آغاز بهار تعلیم و تربیت و سال تحصیلی جدید را به دانش آموزان، معلمان و اولیا تبریک گفت.

  به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در آستانه آغاز سال تحصیلی 1400-1399  محسن حاجی میرزایی با صدور پیامی بازگشایی مدارس و آغاز بهار تعلیم و تربیت را به دانش آموزان، معلمان و خانواده‌ها تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

  «به نام او که بزرگ آموزگار هستی است»

  و باز، «بهاری دیگر در راه است»؛ و آن، نه «بهار طبیعت» که «بهار تربیت» است.

  همان بهاری که «احتیاج به یادگرفتن» را در وجود کودکان، نوجوانان و جوانان این مرز پر گوهر «زنده»، و«اشتیاق به یاددادن» را در دل آموزگاران، معلّمان، دبیران، مربیان و مدیران آن «ارزنده»می‌دارد.

  و در «پانزدهم شهریور»، «فصل رویش» آغاز می‌شود.

  همان فصلی که «منوّر به نور دانش» و «مزیّن به زینت ادب» و «معطّر به عِطر مهربانی»  است.

  امسال وزارت آموزش و پرورش به همراه مشتاقان تعلیم و تربیت، به اضطرار شرایطِ حاصل از حضور ناخوانده و البته گزنده‌ی «ویروس کرونا»، کمی زودتر از  موعد همیشگی، در حالی به استقبالِ بهارِ آراسته به علم و ادب، آغوش می‌گشاید و سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کند که فرآیند تعلیم و تربیت به دلیل وابستگی‌های اجتناب ناپذیر به «بسترهای نوین آموزشی» و فضای مجازی به عنوان معین و مکمّل مدرسه، بیش از  سال‌های پیش به مساعی معلّمانه‌ی فرهنگیان فرهیخته از سویی و مشارکت همه جانبه‌ی خانواده‌های گرامی از سوی دیگر نیاز دارد.

  این جانب،ضمن پاسداشت «ماه محرّم»و درک عمیق «مصائب»و«مسائل» این «ماهِ رُستن و رَستن»و اَرج نهادن به«سعی و صبر» آسمانی«قافله‌ی عشق»، به ویژه قافله سالار آن «حضرت اباعبدالله الحسین»(ع) و نیز بزرگداشت«هفته‌ی دفاع مقدس»و گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهدای آن دورانِ غرورآفرین، مسرورانه«احیای مجدد بوستان دین و دانش» و «رُویش دوباره‌ی غنچه‌های تعلیم و تربیت» را به باغبانان باغ بینش، یعنی «جامعه‌ی فهیم فرهنگیان»، و نیز آینده ساز ایران اسلامی، یعنی «دانش آموزان عزیز»و همچنین به همدلان و همیاران نظام تعلیم و تربیت، یعنی«اولیای گرامی» آنان تبریک می‌گویم و صمیمانه از درگاه اوّل معلّم عالَم برای همه‌ی «جاهدان عرصه‌ی آموزش» و «مجاهدان وادی پرورش»،سال تحصیلی سرشار از توفیق و سرریز از تعالی تمنّا دارم.

  پایان پیام/

  جمعه, 14 شهریور 1399 21:26 خوانده شده: 2270 دفعه چاپ

  در همین زمینه بخوانید:

  جنگ نمادها در غیاب نهادها !

  رتبه بندی معلمان وسیله بود نه هدف

  چرا چراغ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روشن باید بماند؟!

  سرویس مدارس در هاله ­ای از ابهام ؟!

  نظرات بینندگان  

  پاسخ + +6 0 -- عمومی 1399/06/15 - 08:16

  در «پانزدهم شهریور»، «فصل رویش» آغاز می‌شود

  شما قانون را به همین راحتی زیر پا میگذارید و اسمتان را وزیر هم میگذارید؟ مجموعه روابط عمومی هایی که در وزارتخانه و ادارات کل درست کرده اید مسئول توجیه و ماستمالی تصمیمات نابخردانه شما و روزمرگی است که این دولت فریبکار خود و مردم را دچار ان کرده و با لج و لجبازی دارد بسوی ناکجا اباد میرود. اگر مملکت قانون دارد خوب اجرا کنید وگرنه با چار تا مدیر کل بادمجون دورقاب چین و روابط عمومی هایی که روابط خاص شما هستند جز سیاهروزی برای فرندان مرز و بوم هیچ کاری نکرده اید. مدارس تایلند را نگاه کنید عکسهایش را دیده اید؟ چه تمهیداتی اندیشیده اند؟ به بلاهت میگویید تعالی؟شما اصلا سند 2030 را خوانده ای که میگویی در اموزش و پرورش ما جایی ندارد؟ اصلا حضرتعالی چکاره هستی که این حرف را میزنی؟ مگر خرد جمعی نیست؟ یادتان باشد اولیای دانش اموزان فرهیخته اند رعیت شما و امثال شما نیستند. روضه خوانهای بدبخت

  پاسخ + 0 -11 -- عضو هيات علمي 1399/06/15 - 10:51

  به نظرم همه كساني كه دغدغه منافع ملي و دغدغه تعليم و تربيت دارند و پيچيدگي و دشواري مديريت آموزش و پرورش در شرايط كنوني را بدرستي درك مي‌كنند، اقدامات وزير آموزش و پرورش در خصوص بازگشايي مدارس را تحسين خواهند كرد.

  ناشناس 1399/06/15 - 13:14

  امروز بچه ها آمده بودند با ماسک های آویزان. دهان به دهان بدون. رعایت اصلا نمی‌دانستند پروتکل

  یست وضعیت شلوغ و منزجر کننده هوای گرم و شرجی نبودن کولر وبوی عرق بچه های بیگناه و آقای پور سلیمان در رادیو میخواهد از کلاسهای حضوری و پیشرفت های کانادا و ایتالیا و فرانسه و مدارس شمال تهران و بالای شهر تعریف کند و از مزایای درس حضور ی شدیدا دفاع کند چون اگر کوتاه بیاید معلمان پررو میشوند همه سوادشان اندک است شجاعت هم ندارند که صحبت کنند و‌هوار بکشند و برای خود توشه ای فراهم کنند و از شورای دانش آموزان یقه بدرانند

  عمومی 1399/06/15 - 13:15

  فرمایشتان صحیح است اما نه در مملکتی که پدر بچه باید برود کارگری و کار گیرش نیاید و شب دست خالی برگردد و نان نداشته باشد بدهد به بچه اش بخورد و تازه برود ماسک سه لایه و الکل بخر د بیاورد که بچه اش برای جلب امثال و.... این وزیر بیکفایت برود مدرسه. مدرسه ای که سرانه اش کفاف خرید افتابه پلاستیکی را هم نمیدهد. عضو هیات علمی گویا روی دفتر کارت نوشته اند 6 ساعت دریس در مقطع دکتری و 30 ساعت مطالعه و تحقیق که در سی ساعت دفترت کامل بسته است و دنبال معامله گری و گاو بندی با اساتید دیگر در تقسیم راهنمایی و مشاوره پایان نامه های یکمشت بینوا سپری میکنید. خواهش میکنم اینقدر تحسین نکنید. همین که دفتر تان سی ساعت در هفته بسته است کافیست

  منبع مطلب : sedayemoallem.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید