این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  پیدا کردن کد ملی از روی نام و نام خانوادگی

  پیدا کردن کد ملی از روی نام و نام خانوادگی را از این سایت دریافت کنید.

  نحوه دریافت کد ملی

  دریافت کد ملی از طرق مختلف همچون از طریق اسم، شماره شناسنامه و دریافت ش شناسنامه با کد ملی و دریافت کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی فراهم گردیده

  نحوه دریافت کد ملی

  ( آخرین به روزرسانی : 21/08/28 )

  در حال حاضر اغلب کارهای ضروری و حتی کم اهمیت و انجام امور بزرگ و کوچک نیاز به کد ملی فرد و یا دست کم شماره شناسنامه دارد. با این وجود هستند افرادی که به سبب مفقودی کارت ملی و شناسنامه و یا فراموشی کد ملی در انجام امور مربوطه مستاصل شده و بدون وجود شماره ملی راه به جایی نمی‌برند.

  به همین دلیل تدابیری جهت نحوه دریافت کد ملی فرد و دریافت کد ملی اشخاص حقیقی و از طرق مختلف همچون دریافت کد ملی از طریق اسم، دریافت شماره شناسنامه از طریق کد ملی گرفتن کد ملی از طریق شماره شناسنامه و دریافت کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی فراهم گردیده است.

  تلفن گویای ثبت احوال برای دریافت کد ملی نیز در خدمت متقاضیان دریافت کد ملی اشخاص حقیقی می‌باشد. تلفن گویای ثبت احوال برای دریافت کد ملی به شماره ۰۲۱۶۶۷۰۷۱۳۱ می‌باشد.

  دریافت شماره شناسنامه افراد

  دریافت شماره شناسنامه افراد از طریق کد ملی فرد امکان پذیر است. علاوه بر این، عکس این موضوع یعنی گرفتن کد ملی از طریق شماره شماسنامه نیز قابل انجام است. البته شماره ملی و شماره شناسنامه متولدین سال ۱۳۶۸ به بعد یکسان می‌باشد. برای گرفتن کد ملی از طریق شماره شناسنامه و دریافت شماره سریال شناسنامه از طریق کد ملی می‌توانید با تلفن گویای ثبت احوال تماس بگیرید.

  سامانه دریافت کد ملی متوفی

  استعلام کد ملی شخص متوفی عموما برای مسائلی همچون انحصار وراثت حائز اهمیت است. و وراث نیز بابت همین مساله نیاز به اطلاع از کد ملی شخص متوقی دارند. این اشخاص می‌توانند جهت دریافت کد ملی شخص متوفی به سامانه دریافت کد ملی متوفی مربوطه مراجعه فرمایند.

  دریافت کد ملی از طریق پیامک

  دریافت کد ملی از طریق پیامک صحت ندارد. چرا که امکان سوء استفاده از آن وجود دارد. در نظر داشته باشید تمامی امور حتی روزمره مشروط به وجود کد ملی شخص می‌باشد. بنابراین دسترسی ساده و به ویژه دریافت کد ملی از طریق پیامک منطقی نمی‌باشد.

  گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی

  گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی به سادگی امکان پذیر نیست چرا که اطلاعات شناسنامه‌ای و کد ملی افراد فقط در اختیار ثبت احوال است و به راحتی در اختیار اشخاص متفرقه قرار نمی‌گیرد. پس این امکان برای اشخاص عادی وجود ندارد مگر اینکه مسئله‌ای قانونی در میان باشد.

  در این صورت شما باید به نیروی انتظامی مراجعه کرده و پس از ثبت شکایت و پذیرفته شدن آن از طریق اداره آگاهی، بواسطه نامه مرقوم شده از جانب کلانتری گرفتن کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی از ثبت احوال برای شما ممکن خواهد شد.

  نحوه دریافت کد ملی با تلفن گویای ثبت احوال

  ابوترابی سخنگوی ثبت احوال کشور اعلام کرده است کسانی که کد ملی خود را به دلیل مفقودی کارت ملی فراموش کرده‌اند و یا هنوز به علت دریافت نکردن کارت ملی،  از کد ملی خود مطلع نیستند می‌توانند با تلفن گویای  ۰۲۱۶۶۷۰۷۱۳۱  تماس گرفته و کدملی خود را دریافت کنند.

  فرمول بدست آوردن کد ملی

  فرمول بدست آوردن کد ملی در حقیقت الگوریتمی از مشخصات محل تولد شما یعنی شهر و استان محل تولد و شماره‌ای است که ثبت احوال برای شما در نظر می‌گیرد. بنابراین فرمول بدست آوردن کد ملی همان کد استان و شهر محل صدور کارت ملی شما است. اگر می‌خواهید از روی شماره ملی خودتان یا شماره ملی کس دیگری محل صدور او را ببینید می‌توانید به این سامانه مراجعه کنید: سامانه استعلام آنلاین کد ملی

  3.7/5 - (36 امتیاز)

  شنبه 29 دسامبر, 2018 اخبار ,کد ملی

  برچسب ها: دریات کد ملی از طریق پیامک, سامانه دریافت کد ملی متوفی, فرمول بدست آوردن کد ملی

  مشترک 61 نظرات جدیدترین ناشناس 29 روز قبل

  یه سوالی دارم خواهشا جواب بدید اگه میدونید خدا خیرتون بده//شماره ملی یه نفر رو میخوام چه جوری و از کجا پیدا کنم؟ اگه برم ثبت احوال کد ملی رو اعلام می کنن یا نه؟

  0 پاسخ نیما 1 ماه قبل شماره ملی لازم است 0 پاسخ شادی 1 ماه قبل

  پدرم ۲۳ سال پیش و بدون کد ملی فوت شده

  الان برای هر عملیاتی کد ملی ایشون رو میخواد باید چکار کنم ؟

  0 پاسخ نویسنده vada 1 ماه قبل پاسخ به  شادی

  به ثبت احوال مراجعه کنید.

  0 پاسخ کاظم 1 ماه قبل پاسخ به  شادی

  سلام. با داشتن تصویر صفحه شناسنامه میتوانید پیدا کنید.

  0 پاسخ Hamid 2 ماه قبل

  سلام من یک سیم کارت ثابت مودم ای ۶۰ دارم که ازش استفاده میکنم هرچی میخوام اپلیکیشن ایرانسل من را رویه شما فعال کنم کده ملی میخاد چجوری میشه کده ملی رو از طریق شماره ثابت پیدا کرد

  0 پاسخ علی زاده 2 ماه قبل

  پسر ۲۳ ساله جدا از پدر زندگی میکنه پدرش به هیچ عنوان کد ملی خودشو به پسر نمیده .کپی شناسنامه پدر موجوده ولی کد ملی نمیده .پسر تنها وارث پدر هست .کمک کنید چطور میشه کد ملی ایشون رو بدست اورد .ممنون

  0 پاسخ کاظم 1 ماه قبل پاسخ به  علی زاده

  باداشتن تصویرصفحه اول شناسنامه این کارمقدوراست

  0 پاسخ حفصه برهانزهی 3 ماه قبل دریافت کدملی بچم 0 پاسخ حمیدرضا غلامی 4 ماه قبل

  من نتونستم استعلام بگیرم

  آیا این کار تخصصیه تو سایت شما یا کلا سرکار هستیم؟؟

  منبع مطلب : kaarpardaz.com

  7 روش استعلام کد ملی افراد به صورت آنلاین ، از طریق گوشی و..

  در اکثر کار های اداری، سازمانی و مواردی که نیاز به تایید هویت شما می باشد، معمولا از کد ملی و انطباق مشخصات آن استفاده می شود. استعلام کد ملی بیشتر برای سازمان ها و ارگان ها مورد نیاز است ولی ممکن است برخی از افراد عادی نیز به دلایلی مانند اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده و.. نیاز به استعلام کد ملی افراد به صورت آنلاین و.. داشته باشند. امروز در انزل وب روش استعلام آنلاین کد ملی را به شما معرفی می کنیم. سامانه استعلام آنلاین کد ملی اشخاص حقیقی Online Services For Checking Iranian National Code Validity در ...

  احسان1398/04/26 7:54 ب.ظ۱۳۲ نظر معرفی سرویس

  ۷ روش استعلام کد ملی افراد به صورت آنلاین ، از طریق گوشی و..

  در اکثر کار های اداری، سازمانی و مواردی که نیاز به تایید هویت شما می باشد، معمولا از کد ملی و انطباق مشخصات آن استفاده می شود. استعلام کد ملی بیشتر برای سازمان ها و ارگان ها مورد نیاز است ولی ممکن است برخی از افراد عادی نیز به دلایلی مانند اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده و.. نیاز به استعلام کد ملی افراد به صورت آنلاین و.. داشته باشند. امروز در انزل وب روش استعلام آنلاین کد ملی را به شما معرفی می کنیم.

  سامانه استعلام آنلاین کد ملی اشخاص حقیقی

  Online Services For Checking Iranian National Code Validity

  در کشور ایران، برای هر شخص حقیقی بالای ۱۵ سال و دارای شناسنامه، کد ملی و کارت ملی منحصر به فرد تعیین می شود. کد ملی هر شخص منحر به فرد بوده و نشان دهنده هویت شما است. اطلاعات هویتی شما (مانند سال و محل تولد، شماره تلفن و سایر سوابق) با کد ملی ثبت می شود و در صورت استعلام آن، قابل دسترسی است. بنابراین در سازمان ها نیاز به استفاده از آن برای تایید هویت وجود دارد. برای استعلام کد ملی هم راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه آن را معرفی می کنیم.

  ساختار کد ملی

  قبل از استعلام کد ملی بهتر است با ساختار آن آشنا شویم. همانطور که اشاره کردیم، کد ملی منحصر به فرد بوده و ساختار مشخصی دارد. کد ملی یک شماره ۱۰ رقمی می باشد که سمت چپ ۳ رقم آن کد شهرستان محل صدور شناسنامه است. ۶ رقم بعدی هم یک کد منحصر به فرد برای هر فرد دارنده شناسنامه در محل صادر شده است. رقم آخر هم یک عدد کنترلی بوده که از روی روی ۹ رقم سمت چپ به دست می آید.

  همچنین اگر نیاز به استعلام وضعیت ممنوع الخروجی دارید، پیشنهاد می کنیم مطلب آموزش کامل استعلام ممنوع الخروجی گذرنامه افراد به صورت آنلاین را هم مطالعه نمایید.

  روش استعلام کد ملی برای سازمان ها و ارگان ها جهت بررسی آنلاین کد ملی

  برای استعلام کد ملی برای سازمان ها، شما باید به سامانه درگاه ملی خدمات دولت هوشمند مراجعه کرده تا شرایط دریافت این امکان را مطالعه کنید. به صورت کلی برای احراز هویت مشتریان و پرسنل دستگاهها در پیشخوان ها به صورت الکترونیکی از پایگاه داده ثبت احوال به شکل استعلام کد ملی، باید مراحل زیر را طی کنید.

  ارسال نامه به رئیس سازمان

  بررسی تفاهم نامه و مجوز و برگزاری جلسات فنی

  در صورت مثبت بودن بند ۲ تحویل توکن و نام کاربری و دستور العمل

  بهربرداری از سامانه

  استعلام کد ملی برای افراد عادی

  اگر شما به عنوان یک فرد عادی می خواهید استعلام کد ملی  و تایید کد ملی آنلاین را انجام دهید، باید بدانید که دسترسی به جزییات اطلاعات شخصی افراد برای اشخاص عادی امکان پذیر نمی باشد. اما به هر حال با داشتن کد ملی هر شخص می توانید اعتبار آن و محل صدور کارت ملی را بدانید. برای این کار می توانید از سرویس استعلام آنلاین کد ملی استفاده کنید.

  برای مشاهده اطلاعات کامل در این سامانه نیاز به ثبت نام دارید. حتمالا قبل از ثبت نام، شرایط و قوانین سایت را مطالعه نمایید.

  روش دریافت و استعلام کد ملی با شماره شناسنامه

  قابل ذکر است که شماره شناسنامه و کد ملی افراد متولد سال ۱۳۶۸ به بعد یکسان است. اما در متولدین سال های قبل این دو شماره متفاوت می باشد. شما می توانید از طریق تماس با تلفن گویا ثبت احوال، از طریق شماره شناسنامه، کد ملی را به دست آورید یا عکس این کار را انجام دهید.

  تلفن: ۶۶۷۱۰۲۷۰- ۶۶۷۴۲۸۷۶ -۰۲۱

  دریافت کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی

  امکان فهمیدن و دریافت کد ملی از طریق نام و نام خانوادگی برای اشخاص عادی امکان پذیر نمی باشد. البته در موارد قانونی در صورت ثبت شکایت و.. در نیروی انتظامی، می توانید از طریق مراجع قانونی و دریافت نامه و استعلام کد ملی از ثبت احوال را انجام دهید.

  همینطور جهت استعلام اطلاعات دارو هم مطالعه مطلب ۵ سرویس آنلاین استعلام و جستجو اطلاعات دارو موجود و کمیاب برای شما کاربردی خواهد بود.

  دریافت کد ملی در صورت مفقود شدن کارت ملی و یا عدم دریافت آن

  اگر هم کد ملی خود را به خاطر نداشته باشید و یا هنوز کارت ملی خود را دریافت نکرده باشید، می توانید با شماره گویای ۰۲۱۶۶۷۰۷۱۳۱ تماس گرفته تا از کد ملی خود مطلع شوید. همچنین از این سامانه برای استعلام کد ملی متوفی و.. هم می توانید استفاده کنید.

  روش بررسی صحت کد ملی آنلاین، جستجوی آنلاین کد ملی

  اگر هدف شما از استعلام کارت ملی فقط بررسی صحت آن است، می توانید از سرویس آنلاین بررسی صحت کد ملی بیمه دانا استفاده کنید. با وارد کردن کد ملی در این سامانه، به شما اعلام می شود که کد وارد شده صحیح است یا خیر.

  استعلام صحت کد ملی همراه با شهر محل صدور

  دیگر سرویس که می تواند به صورت آنلاین صحت کد ملی را بررسی کند، ابزار جستجو و استعلام آنلاین کد ملی شهرهای ایران کیت ست می باشد. این سایت علاوه بر تایید صحت شماره ملی، امکان جستجو بر اساس شهر  محل صدور را هم فراهم کرده است.

  برنامه استعلام کد ملی و محل تولد اندروید

  اگر قصد استعلام صحت کد ملی و محل تولد با گوشی اندرویدی خود دارید، پیشنهاد می کنیم برنامه استعلام کد ملی و محل تولد را دانلود و نصب کنید. در این نرم افزار استعلام کد ملی با وارد کردن کد ملی و تاچ کردن دکمه بررسی، صحت کد ملی به همراه معرفی نام استان و شهر انجام می شود.

  منبع مطلب : anzalweb.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  زینب بدری پور 5 روز قبل
  -1

  کد ملی

  ناشناس 14 روز قبل
  0

  وحیده شمشادیان

  همزه 23 روز قبل
  -2

  دریافت کد ملی خانم مریم السادات حسینی ها

  حصفه نبی الهی 1 ماه قبل
  1

  سلام شماره ملی به اسم حصفه نبی الهی

  شماره پلاک

  32ایران216ه89

  آنه محمد دردی زاده 1 ماه قبل
  -1

  شماره ملی رامیخوام

  عبادغلامی 1 ماه قبل
  1

  پیدا‌ کردن کدملی

  0
  عبادغلامی 1 ماه قبل

  کدملی عباد غلامی فرزندنورالله را می خوام

  ناشناس 2 ماه قبل
  -1

  شماره ملی رقیه محمدی فرزند قدرت اله میخوام

  زری 2 ماه قبل
  1

  شماره ملی حکیمه اسوده فرزند احمد را میخواستم

  زری 2 ماه قبل
  0

  کد ملی حکیمه اسوده را میخواهم

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  شهرستان بوشهر .ابراهیم گورکی فرزند خضر

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  کد ملی طیبه تحصیلی را می‌خواهم

  تحصیلی 2 ماه قبل
  1

  طیبه تحصیلی کاملی

  0
  مهلا 1 ماه قبل

  سلام

  سید 2 ماه قبل
  0

  مرحوم سید جلال افضلی اقلید فارس ویکی از کارگران گار خانه قند اقلید

  امیررضا علی نژاد 2 ماه قبل
  0

  امیررضا علی نژاد

  جعفرکامران گوجه سعید 2 ماه قبل
  0

  کد ملی جعفر کامران

  جعفر کامران گولجه سعید 2 ماه قبل
  0

  دریافت کد ملی جعفر کامران گوجه سعید

  جعفرکامران گوجه سعید 2 ماه قبل
  0

  دریافت کد ملی جعفر کامران گوجه سعید

  جعفرکامران گوجه سعید 2 ماه قبل
  0

  دریافت کد ملی جعفر کامران.گولجه سعید

  جعفرکامران گوجه سعید 2 ماه قبل
  0

  دریافت کدملی جعفر کامران گوجه سعید

  جعفرکامران گوجه سعید 2 ماه قبل
  0

  دانلود کد ملی جعفر کامران

  جعفرکامران گوجه سعید 2 ماه قبل
  0

  جعفر کامران گوجه سعید

  .. 2 ماه قبل
  -2

  ..

  علی جنادله از اهواز 2 ماه قبل
  0

  کدملی من خواستم

  ناشناس 2 ماه قبل
  1

  شماره ملی من چقدراست

  مهدی پژواک 2 ماه قبل
  0

  کارت ملیم گم شده کدملیم چنده

  انس درزاده 2 ماه قبل
  0

  کدملی

  فاطمه قارزی 2 ماه قبل
  2

  شماره ملی

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  کیارش رمضانی

  پروین بهرامی پور 2 ماه قبل
  -1

  لطفاً شماره کارت ملی پروین بهرامی پور

  کبری بهشتی قوشه بلاغ 2 ماه قبل
  -1

  کارتدملی گم شده برای هزینه پول ندارم المثنی بگیرم

  طیبه شفیع آبادی تکابی 2 ماه قبل
  -1

  دریافت کدملی

  طیبه شفیع آبادی تکابی 2 ماه قبل
  0

  دریافت کدملی

  اسماعیل علیزاده 2 ماه قبل
  0

  دریافت کد ملی

  حاصل مزارزهی 3 ماه قبل
  0

  سردارحاصل مزارزهی

  حاصل مزارزهی 3 ماه قبل
  -2

  الینا مزارزهی فزنده حاصل مزارزهی

  سجاد عزیزی 3 ماه قبل
  0

  یافتن کدملی

  0
  عزیز برجی آهنگرمحله 2 ماه قبل

  لطفاً کد ملی عزیز برجی آهنگر محله را بدهید

  0
  مهیم خانی زهی 3 ماه قبل

  کارملییم گمشده شماره ملیم نیاز دارم

  ناصرپازیر 3 ماه قبل
  -1

  کارت ملی و پاسپورت گمشده

  Ali 3 ماه قبل
  -1

  با سلام من یک شناسنامه دارم از خواهرم نه تعویض کرده نه کد ملی چون مریض بوده الان چطور کد ملی براش بگیریم

  راتین محمدی 3 ماه قبل
  0

  فراموشی کد ملی

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  علی فروزنده

  احدامرایی 4 ماه قبل
  1

  بچه صورت بدانم سهام عدالت دارم یانه

  محمد رضا مهجور 4 ماه قبل
  -1

  کد ملی محمد رضا مهجور چوبری لطفا

  فاطمه اکبری 4 ماه قبل
  1

  فاطمه اکبری فرزند‌نمعت‌اکبری

  فرحناز اسماعیلی 4 ماه قبل
  0

  وام ازدواج گرفته

  کاوس علیزاده 4 ماه قبل
  -2

  سلام خسته نباشید خواستم ببینم دلیل اینکه کد ملی من قفل شده است چیست متشکرم

  رحمان امان زاده 4 ماه قبل
  0

  مناز می‌کنم به آنها می شود در این بهار رحمت و غفران

  مهین گودرزی 4 ماه قبل
  -2

  کدملی پدرومادرم رابرای تعویض شناسنامه میخوام

  حامدبالائی تازه کند 6 ماه قبل
  1

  آدرس شو میخوام ممنون

  مهدی 7 ماه قبل
  0

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید