این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  پیگیری ثبت نام مسکن ملی با کد ملی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  پیگیری ثبت نام مسکن ملی با کد ملی را از سایت نکس اسکرین دریافت کنید.

  صفحه اصلی

  سامانه جامع طرح های حمایتی مسکن

  ثبت نام تسهیلات کمک ودیعه

  ثبت نام نهضت ملی مسکن

  مشاهده و پیگیری درخواست ها

  تسهیلات ساخت - بافت فرسوده

  تسهیلات ساخت - خارج از بافت فرسوده

  سوالات متداول تماس با ما

  منبع : saman.mrud.ir

  ورود

  ورود

  منبع : saman.mrud.ir

  پیگیری ثبت نام مسکن ملی ۱۴۰۱

  در این مقاله دینا، پیگیری ثبت نام مسکن ملی ۱۴۰۱​، مورد بررسی قرار گرفته و سپس در ادامه، نحوه مشاهده استعلام نتیجه با کد ملی، در سامانه مربوطه، توضیح داده شده است.

  پیگیری ثبت نام مسکن ملی

  سامانه مسکن ملی، جهت پیگیری ثبت نام مسکن ملی 1401، راه اندازی شده و نحوه پیگیری، به این صورت است که ثبت نام کنندگان، ابتدا باید، وارد سایت مسکن ملی شده و سپس، در بخش ( مشاهده و پیگیری درخواست ها )، با وارد کردن کد ملی و دریافت رمز عبور، اقدام به مشاهده استعلام نتیجه با کد ملی خود نمایند.

  برای مشاوره پیگیری ثبت نام مسکن ملی

  برای مشاوره پیگیری ثبت نام مسکن ملی

  مطابق اعلام وزارت راه و شهرسازی، این وزارت خانه، درصدد است تا در راستای اجرایی کردن طرح مسکن ملی دولت، که جهت حمایت از اقشار کم درآمد جامعه برای تهیه مسکن، ارائه شده بود، اقدام به احداث 400 هزار واحد مسکونی نماید و متقاضیان این طرح باید، از طریق سامانه های مربوطه، اقدام به ثبت نام و بارگذاری مدارک خود کنند.

  پس از اینکه واجدین شرایط، اقدام به ثبت نام در طرح مسکن ملی می نمایند، مدتی طول می کشد تا شرایط آن ها، بررسی و نتایج نهایی، اعلام گردد. در این فاصله، بسیاری از متقاضیان، خواستار پیگیری ثبت نام و اطلاع از آخرین وضعیت بررسی درخواست خود می باشند. از آنجا که پیگیری ثبت نام مسکن ملی 1401، تنها با مراجعه به سامانه پیگیری ثبت نام مسکن ملی و طبق روش اعلام شده از سوی وزارت راه و شهرسازی امکان پذیر بوده، اطلاع از آن نحوه انجام آن، ضروری است.

  از این رو، در این مقاله، به توضیح سامانه پیگیری ثبت نام مسکن ملی ۱۴۰۱، پرداخته و سپس، اقدام به آموزش نحوه پیگیری آن و مشاهده استعلام نتیجه با کد ملی 1401​ خواهیم نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، با ما همراه باشید.

  سامانه پیگیری ثبت نام مسکن ملی 1401

  در کنار طرح ودیعه مسکن که سامانه ثبت نام وام ودیعه مسکن برای اجرای آن، راه اندازی گردید، یکی دیگر از طرح های دولت که در سال های اخیر، جهت کنترل قیمت بازار مسکن، ارائه شده است، طرح اقدام ملی مسکن می باشد که به موجب آن، متقاضیان، در صورت واجد شرایط بودن، می توانند با ثبت نام در این طرح، اقدام به دریافت وام نموده و با اضافه کردن آورده خود به آن، مسکن مورد نیازشان را تهیه کنند.

  با توجه به تمایل شهروندان به پیگیری ثبت نام مسکن ملی ۱۴۰۱، در سامانه اقدام ملی مسکن به نشانی tem.mrud.ir، بخش پیگیری ثبت نام مسکن ملی 1401، با عنوان ( مشاهده و پیگیری درخواست ها ) پیش بینی گردید که ثبت نام کنندگان مسکن ملی، می توانند با مراجعه به آن، اقدام به پیگیری، مشاهده و استعلام نتیجه با کد ملی خود نمایند.

   ثبت نام طرح جهش تولید مسکن و ثبت نام وام ودیعه مسکن، همانند ثبت نام مسکن ملی، از دیگر امکانات پیش بینی شده در سایت طرح اقدام ملی مسکن می باشند. متقاضیان استفاده از طرح ها، باید به آدرس سامانه، یعنی tem.mrud.ir، مراجعه کرده و در صورت برخورداری از شرایط، اقدام به ثبت نام در این طرح ها نمایند.

  پس از معرفی سامانه پیگیری ثبت نام مسکن ملی 1401، در ادامه، قصد داریم در خصوص آموزش نحوه پیگیری ثبت نام مسکن ملی ۱۴۰۱ و مشاهده استعلام نتیجه آن با کد ملی ثبت نام کننده صحبت کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام طرح مسکن ملی، مطالعه مقاله ای که در زیر آمده، پیشنهاد می شود.

  حتما بخوانید : ثبت نام طرح مسکن ملی

  آموزش نحوه پیگیری ثبت نام مسکن ملی ۱۴۰۱

  به طور کلی، همانطور که از زمان ثبت اطلاعات مسکن در هر یک از سامانه های دولتی، همانند سامانه نهضت مسکن saman.mrud.ir​ تا اعلام نتایج مربوطه، مدت زمان خاصی طول می کشد، در ثبت نام مسکن ملی 1401 نیز مدتی طول می کشد تا وزارت راه و شهرسازی، شرایط ثبت نام کنندگان را بررسی نموده و نتایج ثبت نام مسکن ملی ۱۴۰۱​ را اعلام نماید.

  برای اینکه ثبت نام کنندگان طرح مسکن ملی، بتوانند از آخرین وضعیت درخواست ثبت نام خود در این طرح مطلع شوند، بخشی با عنوان ( مشاهده و پیگیری درخواست ها ) در سایت ثبت نام مسکن ملی 1401 قرار داده شده تا متقاضیان پیگیری، بتوانند با مراجعه به آن بخش، درخواست خود را پیگیری نمایند. از این رو، در این بخش، به آموزش نحوه پیگیری ثبت نام مسکن ملی ۱۴۰۱ می پردازیم که مطابق مراحل زیر است:

  ۱

  در مرورگر دستگاه خود، آدرس سایت ثبت نام مسکن ملی 1401 یعنی tem.mrud.ir را جست و جو نموده تا وارد صفحه اصلی سامانه ثبت نام مسکن ملی شوید.

  ۲

  به منظور پیگیری ثبت نام مسکن ملی ۱۴۰۱، لازم است بر روی دکمه ( مشاهده و پیگیری درخواست ها ) که در تصویر مشخص شده است، کلیک نمایید.

  منبع : www.heyvalaw.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  نگار ترابی 3 روز قبل
  0

  سلام قبل از عید ۴۰میلیون واریز کردم دومین پرداختی کی اعلام میشه چون باید فرصت تهیه را داشته باشیم واصلا اطلاع ازمسکن در فاز چندم اعلام نشد تقاضا مسکن ملی بهارستان اصفهان بوده

  ابراهیم درویشی 1 ماه قبل
  1

  ثبت نام مسکن مهر

  محمد تقی غفوری 2 ماه قبل
  0

  سلام من ثبت نام کردم ولی جواب نگرفتم

  محمد تقی غفوری 2 ماه قبل
  -1

  سلام من ثبت نام کردم ولی جوابی نگرفتم چه باید بکنم با تشکر

  فرزانه جهاندیده 2 ماه قبل
  0

  سلام من برای مسکن ملی ثبت نام کردم ومبلغ گفته شده را پرداخت کردم اما نمیدونم مسکن درکدام قسمت شهر به من تعلق می‌گیرد

  کد ملی ۲۲۹۱۴۳۴۸۰۲

  ثبت نام در شهر صدرا

  0
  فرزانه جهاندیده 2 ماه قبل

  سلام من درشهر صدرا ثبت نام کردم ومبلغ گفته شده راهم واریز کردم اما نمیدونم کجا وچه پروژه ای مسکن به من تعلق میگیرد

  ناشناس 2 ماه قبل
  -1

  سلام من در ثبت نام همه فرم های من سبزه وتاکید شدم چرا میامک ثبت نام برای من ارسال نشده یا به کجا مراجعه کنیم

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  ۱۰۸۰۱۶۵۵۸۴مرتضی عظیمی

  0
  ناشناس 3 ماه قبل

  مرتضی عظیمی ۱۰۸۰۱۶۵۵۸۴

  مرتضی عظیمی 3 ماه قبل
  0

  جواب ثبت نام مسکن ملی چی شد

  داود 5 ماه قبل
  0

  سلام ج ثبت نام مسکن ملی نیومده کجا باید بریم پیگیری کنیم کسی اطلاع داره بگه ممنون میشم

  مهدی 10 ماه قبل
  3

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید