این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  پیگیری وکالتی شدن حساب

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  پیگیری وکالتی شدن حساب را از این سایت دریافت کنید.

  متقاضیان خودرو : حساب وکالتی داریم؛ ثبت‌نام انجام نمی‌شود/بانک: فعال‌سازی ۴۸ ساعت بعد از واریز

  تعداد بسیاری از مخاطبان که متقاضی شرکت در طرح فروش ایران خودرو هستند، اعلام کرده‌اند که علیرغم تعریف حساب وکالتی و واریز وجه، لینک ثبت‌نام برایشان باز نمی‌شود؛ پیگیری‌ها از بانک مشخص کرد که پس از ۴۸ ساعت از زمان واریز، لینک ثبت‌نام فعال می‌شود و این در حالیست که ایران خودرو تا ساعت ۱۴ شنبه (۲۰ اسفند) مهلت تعریف حساب و واریز وجه تعیین کرده اما مهلت ثبت‌نام ۱۲ ساعت بعد از آن (۲۴ شنبه) تمام می‌شود.

  شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۸ GMT 14:48

  پنجشنبه / ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ / ۱۲:۵۸

  دسته‌بندی: تولید و تجارت

  کد خبر: 1401121813021

  خبرنگار : 71616

  ابهام در اطلاع‌رسانی برای حساب‌های وکالتی پیش فروش ایران خودرو

  ابهام در اطلاع‌رسانی برای حساب‌های وکالتی پیش فروش ایران خودرو متقاضیان خودرو : حساب وکالتی داریم؛ ثبت‌نام انجام نمی‌شود/بانک: فعال‌سازی ۴۸ ساعت بعد از واریز

  تعداد بسیاری از مخاطبان که متقاضی شرکت در طرح فروش ایران خودرو هستند، اعلام کرده‌اند که علیرغم تعریف حساب وکالتی و واریز وجه، لینک ثبت‌نام برایشان باز نمی‌شود؛ پیگیری‌ها از بانک مشخص کرد که پس از ۴۸ ساعت از زمان واریز، لینک ثبت‌نام فعال می‌شود و این در حالیست که ایران خودرو تا ساعت ۱۴ شنبه (۲۰ اسفند) مهلت تعریف حساب و واریز وجه تعیین کرده اما مهلت ثبت‌نام ۱۲ ساعت بعد از آن (۲۴ شنبه) تمام می‌شود.

  به گزارش ایسنا، طرح فروش فوق‌العاده چهار محصول ایران‌خودرو به مناسبت نیمه شعبان که از روز گذشته آغاز شده و تا پایان روز شنبه (۲۰ اسفند ماه) ادامه دارد، برای شرکت در این طرح نیاز است که مشتریان برای تعریف حساب وکالتی و واریز وجه به میزان ۱۳۰ میلیون تومان برای سواری‌ها و ۴۰۰ میلیون تومان برای محصولات هایما، اقدام کنند.

  بر این اساس با توجه به تعطیلی روزهای چهارشنبه و جمعه، ایران‌خودرو اعلام کرد مشتریان در روزهای سه‌شنبه ، پنج‌شنبه و تا ساعت ۱۴ شنبه برای تعریف حساب وکالتی و واریز وجه اقدام کنند.

  مهلت ثبت‌نام نیز از ساعت ۱۱ روز گذشته (چهارشنبه ۱۷ اسفند ماه) به مدت چهار روز (تا پایان روز شنبه ۲۰ اسفند ماه) در نظر گرفته شده است؛ از سوی دیگر امکان تعریف حساب وکالتی و واریز وجه از روز سه‌شنبه فراهم شده است؛ اما تاکنون تعدادی از مشتریان که حساب وکالتی تعریف کرده و واریز وجه هم داشته‌اند در تماس با ایسنا، اعلام کرده‌اند که لینک ثبت‌نام برایشان فعال نیست.

  در پیگیری این افراد و همچنین ایسنا، از بانک های عامل، مشخص شد که پس از ۴۸ ساعت از زمان واریز وجه، لینک ثبت نام فعال و ثبت‌نام ممکن خواهد شد.

  این در حالیست که ایران خودرو در بخشنامه خود صحبتی از این ۴۸ ساعت به صورت واضح نکرده و تنها به این نکته اکتفا کرده است که " پس از اتمام فرآیند وکالتی شدن حساب در بانک عامل و استعلام توسط ایران خودرو از بانک عامل، اطلاعات به شرکت ایران‌خودرو ارسال می‌شود؛ لذا متقاضیان با در نظر داشتن این مدت زمان، بعد از اتمام افتتاح و واریز وجه در حساب وکالتی نسبت به ثبت‌نام اولیه در سامانه فروش اینترنتی ایران خودرو اقدام کند."

  در ادامه به تعدادی از پیام‌های مخاطبان ایسنا، که دچار مشکل در ثبت‌نام شده‌اند می‌پردازیم:

  - من از ساعت ۷ صبح در کافی نت هستم تاا لان که ساعت نزدیک یک ظهر هست، اما سایت مدام خطا می‌دهد.

  - سه شنبه اطلاع رسانی کردند که چهارشنبه فروش دارند! سه روز طول می‌کشد از زمانی که پول به حساب وکالتی واریز می‌کنیم تا در ایران خودرو تایید شود. چهارشنبه که تعطیل است، بعد هم که پنج شنبه و جمعه است. این چه مدل برنامه‌ریزی است؟. لطفا پیگیری کنید هفته دیگر را تمدید کنند.

  - قرار بود که بدون قرعه کشی باشد، حالا شد قرعه کشی؟! مطمئن باشید اسم کسی در نمی‌آید؛ همچون دفعه گذشته که با بدبختی و قرض پول جور کردیم آخر هم برنده نشدیم.

  - حساب  وکلاتی باز کردیم اما نمی‌توان ثبت نام کرد؛ چرا از قبل نمی‌گویند باید پول مدتی در حساب بماند؟

  -من حساب وکالتی داشتم پول هم در حساب هست، پس چرا نمی‌توان ثبت نام کرد؟

  - خودرو هایما امکان ثبت‌نام نمی‌دهد و سایت اختلال دارد.

  همچنین تعداد زیادی از متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده نیز با مشکل همیشگی در این طرح که هنوز مرحله ثبت‌نام قلبی تعیین تکلیف نشده و با پیام "در حال بررسی" روبرو هستند و امکان ثبت نام مجدد ندارند.

  انتهای پیام

  خبرنگار فاطمه صنوبری

  دبیر فرزانه حسینی‌پور

  اخبار مرتبط

  آغاز ثبت‌نام فروش فوق العاده ایران خودرو /متقاضیان تا ۲۰ اسفند فرصت دارند

  سخنگوی وزارت صمت:

  ایران خودرو طرح فروش آخر سال خود را خوب اجرا نکرد و باید پاسخگو باشد

  مهلت ثبت‌نام ایران خودرو تا ساعت ۱۳ تمدید شد/ قرعه‌کشی ساعت ۱۷ امروز

  فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو برای سه گروه از متقاضیان

  قرعه‌کشی ایران‌خودرو انجام شد

  موضوعات داغ روز

  اقتصادي خودرو خودروسازي کارگران افزايش حقوق بانك مركزي فولكس واگن دستمزد ۱۴۰۲

  نظرات

  یاشار ۱۴۰۱-۱۲-۱۸ ۱۳:۱۳

  پول هایی هم که از طریق سیستم ساتنا به حساب‌های وکالتی واریز شده تا ساعت ۱۳ امروز در حساب مقصد ننشسته!!!

  آشنا ۱۴۰۱-۱۲-۱۹ ۰۷:۱۸

  شما باید برای یک شرکت حساب وکالتی داشته باشید

  ali ۱۴۰۱-۱۲-۱۸ ۱۳:۲۵

  من اصلا حساب قبلیمو وکالتی کردم یعنی از قبل توش پول بوده و واریز انجام ندادم و فقط وکالتیش کردم ولی بازم نمیتونم ثبت نام کنم

  سحر ۱۴۰۱-۱۲-۱۸ ۱۷:۴۳

  سلام حساب وکالتی ایران خودرو جداست با حساب وکالتی که از قبل داشتید فرق میکنه

  ذکریا ۱۴۰۱-۱۲-۱۸ ۱۳:۲۸

  جریان چیه مگه ی هفته تبلیغ نکردن که بدونه قرعه کشی

  ریحان ۱۴۰۱-۱۲-۱۸ ۱۳:۳۱

  حساب وکالتیه بانکا داغونه مثل بانک ملی کلا نمیشه.واقعاااااا براشون متاسفمممم

  محمد ۱۴۰۱-۱۲-۱۹ ۰۳:۰۰

  حساب وکالتی فقط توی بانک مهر ایران باز کنید..خیلی عالیه..من خودم سری قبل پیش فروش سالانه سایپا توی این بانک حساب وکالتی داشتم موفق شدم ثبت نام کنم اما برای برادر خانمم و خیلی های دیگه که حسابشون مال دیگر بانک ها بود نتونستیم ثبت نام کنیم...خدمات بانک مهر ایران عالیه...

  ناشناس ۱۴۰۱-۱۲-۱۸ ۱۳:۳۵

  سلام باید زمان را تمدید کنید چون از اول نگفتید چند ساعت پول رو حسانتان باشه

  ریحان ۱۴۰۱-۱۲-۱۸ ۱۳:۳۹

  حساب وکالتیه بانکا داغونه مثل بانک ملی کلا نمیشه.واقعاااااا براشون متاسفمممم

  شهاب ۱۴۰۱-۱۲-۱۸ ۱۳:۳۹

  حساب وکالتی چیه دیگه فقط اونی ک وضعش خوبه این شرایط براش خوبه پس قشرضعیف چی حداقل یکی اسمش درمیومد حوالشومیفروخت پولشوبه یه زخمی میزد وکلی هم دعاتون میکرد الان این چه طرحیه دیگه ..توروخدا شرایطومثه قبل کنید تاماهم بتونیم ثبتنام کنیم بزارهمه یکسان ثبتنام کنن لطفا این طرحوبردارین باتشکر

  منبع مطلب : www.isna.ir

  وکالتی کردن غیرحضوری حساب ها

  بانکداری شخصی بانکداری اصناف بانکداری تجاری بانکداری شرکتی EN همراه بانک

  وکالتی کردن غیرحضوری حساب ها

  وکالتی کردن غیرحضوری حساب

  وکالتی کردن غیرحضوری حساب های بانک تجارت

  حساب وکالتی، یک حساب بانکی است که صاحب حساب به بانک وکالت می‌دهد تا دسترسی به حساب برای انجام عملیات مسدودی، رفع مسدودی و برداشت وجه از حساب، در اختیار شرکت بورس کالا، شرکت های خودرو ساز و ... قرار گیرد.

  مشتریان بالای 18 سال در بانک تجارت می‌توانند یکی از حساب‌های خود (کوتاه مدت، قرض‌الحسنه یا جاری فراگیر) نزد این بانک را از طریق «سامانه وکالتی کردن حساب‌های بانک تجارت» به صورت غیرحضوری وکالتی کنند. لیست شماره حساب‌هایی که قابلیت وکالتی شدن دارند از طریق سامانه مذکور قابل مشاهده و انتخاب است.

  توجه داشته باشید که تمامی فرآیند وکالتی شدن حساب‌ها به صورت غیر حضوری انجام شده و نیازی به مراجعه به شعب نیست.

  وکالتی کردن حساب در بورس کالاوکالتی کردن حساب برای شرکت های خودرو ساز و خودروهای وارداتی

  منبع مطلب : www.tejaratbank.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 15 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید