این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  چجوری ناخن مصنوعی درست کنیم

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  چجوری ناخن مصنوعی درست کنیم را از این سایت دریافت کنید.

  آموزش ۳ روش برای درست کردن ناخن مصنوعی در خانه

  درست کردن ناخن مصنوعی در خانه با کاغذ، دستمال، پنبه و بسیاری ابزار دیگر به سادگی انجام می شود. برای آموزش ساخت ناخن مصنوعی با ما همراه باشید

  صفحه اصلی طراحی و کاشت ناخن

  آموزش ۳ روش برای درست کردن ناخن مصنوعی در خانه

  نویسنده: الهام علیزاده آذر 21, 1400

  تخفیف، جایزه و آموزش رایگان در اینستاگرام

  فالو میکنم فهرست مقاله

  درست کردن ناخن مصنوعی با کاغذ

  درست کردن ناخن مصنوعی با پنبه

  ساخت ناخن مصنوعی با دستمال توالت

  ناخن مصنوعی ابزار جذابی است که از قدیم مورد توجه خانم ها بوده است. کسانی که ناخن های شکننده ای دارند، یا شغل آن ها به گونه ای است که نمی توانند ناخن های بلندی داشته باشند، می توانند از این ناخن ها برای مجالس و موقعیت های خاص استفاده کنند. شاید فکر کنید که کاشت ناخن گزینه بهتری است و کسانی که نمی توانند ناخن های خود را بلند کنند بهتر است از این روش استفاده کنند. اما انجام این کار هم برای برخی از خانم ها امکان پذیر نیست. کسانی که قارچ ناخن دارند، به مواد مورد استفاده در کاشت ناخن حساسیت دارند، دلایل شرعی دارند یا به دلیل عوارض کاشت ناخن نمی توانند از اکستنشن های دائمی برای ناخن های خود استفاده کنند. بنابراین استفاده از ناخن مصنوعی بهترین گزینه خواهد بود. اما نظرتان درباره درست کردن ناخن مصنوعی در خانه چیست؟

  آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که می توانید در منزل و با کمترین و ارزان ترین ابزار برای خودتان ناخن مصنوعی درست کنید؟ اگر نمی دانید که چطور می توان این کار را انجام داد، با ما همراه باشید. ما در این مقاله ساده ترین و کم هزینه ترین روش برای ساخت ناخن مصنوعی را به شما آموزش می دهیم. همچنین، اگر به آموزش آرایشگری و هنرهای مربوط به زیبایی ناخن علاقه مند هستید و دوست دارید به طور حرفه ای این هنر را دنبال کنید، به شما پیشنهاد می کنیم تا در دوره آموزش کاشت ناخن شرکت کنید.

  درست کردن ناخن مصنوعی با کاغذ

  ۱. کاغذ را به اندازه ناخنتان ببرید

  ویدئو شماره ۱- آموزش ناخن مصنوعی با کاغذ

  در مرحله اول یک تکه کاغذ را روی ناخنتان بگذارید و کاغذ را به اندازه ناخنتان علامت بزنید. سپس با توجه به همان اندازه ای که تعیین کردید کاغذ را برش بزنید. دقت کنید که یک سمت کاغذ هلالی و سمت دیگرش صاف باشد.

  مرتبط با مطلبی که می خوانید:

  نحوه انجام مانیکور ناخن در ۷ مرحله ساده!

  در مرحله بعدی، یک تکه کاغذ دیگر را ۳ لابه کنید، نمونه ای را که درست کرده بودید روی آن بگذارید و دقیقا به همان شکل برش بزنید. اکنون باید ۴ تکه کاغذ یک شکل و یک اندازه داشته باشید.

  ۲. تکه های کاغذ را شبیه به فرم ناخن برش بزنید

  ویدئو شماره ۳- ساخت ناخن مصنوعی با کاغذ

  نمونه هایی که برش زدید، قرار است از قسمت هلالی روی ناخن قرار بگیرند. یعنی قسمت هلالی کاغذ صدف ناخن و قسمت صاف آن نوک ناخن خواهد بود. بنابراین، باید فرم طبیعی یک ناخن بلند را به آن ها بدهید. تمام کاغذها را به یک شکل و اندازه ببرید و گوشه های تیز آن ها را بگیرید.

  ۳. کاغذها را روی ناخنتان بچسبانید

  ویدئو شماره ۳- درست کردن ناخن مصنوعی در خانه

  کمی چسب مایع سفید یا همان چسب چوب را روی ناخنتان بزنید و پخش کنید. اولین کاغذ را روی ناخن گذاشته و کمی صبر کنید تا خشک شود. سپس مقداری چسب دیگر روی کاغذ بزنید و روی آن کاغذ دوم را بچسبانید. به همین ترتیب هر چهار کاغذ را دقیقا روی هم بچسبانید و صبر کنید تا چسب کاملا خشک شود. زمانی که چسب خشک شد، ناخن مصنوعی شما به اندازه کافی سفت و محکم شده است. در این مرحله می توانید روی آن را با پولیش ناخن، لاک و سایر ابزار طراحی تزئین کنید.

  درست کردن ناخن مصنوعی با پنبه

  ۱. یک تکه پنبه را به اندازه ناخن خود برش بزنید

  ویدئو شماره ۱- ناخن مصنوعی با پنبه

  یک تکه پنبه کوچک بردارید، کمی با دست باز کنید و به شکل مستطیل برش بزنید. اگر تکه پنبه ضخیم است، یک لایه از آن را جدا کنید.

  مرتبط با مطلبی که می خوانید:

  مراحل کاشت ناخن پا + ایده های جذاب برای کاشت ناخن پا

  در مرحله بعد، یک لایه تاپ کت روی سطح ناخن بزنید و پنبه را روی آن بچسبانید. مقدار اضافی پنبه را به اندازه قد ناخن دلخواه خود کوتاه کنید و سپس ناخنتان را به مدت ۴۵ ثانیه زیر دستگاه UV قرار دهید تا تاپ کت کاملا خشک شود.

  ۲. تاپ کت را روی پنبه بزنید

  ویدئو شماره ۲- ساخت ناخن مصنوعی در منزل

  تمام سطح ناخن را با تاپ کت بپوشانید. دقت کنید که تاپ کت را به آرامی و با ضربه های ملایم روی پنبه پخش کنید و دوباره انگشتتان را در دستگاه قرار دهید. پس از خشک شدن لایه قبلی، دوباره سطح ناخن را به تاپ کت آغشته کنید و ۴۵ ثانیه دیگر بوسیله دستگاه UV آن را خشک کنید. اکنون ناخن شما به اندازه یک کاشت ناخن حرفه ای سفت و محکم شده است.

  اکنون با سوهان روی ناخن را صاف کنید و فرم و شکل دلخواهتان را به آن بدهید. روی آن را با یک لایه بیس کت بپوشانید و لاک مورد نظرتان را بزنید. در صورت تمایل هم می توانید انواع طرح زیبا مانند طرح ناخن کریسمس را روی آن اجرا کنید.

  ساخت ناخن مصنوعی با دستمال توالت

  ۱. یک تکته دستمال توالت را به ناخنتان بچسبانید

  ویدئو شماره ۱- ناخن مصنوعی با دستمال کاغذی

  ۱. یک تکه کوچک از دستمال توالت را با صورت مستطیل ببرید و با چسب ناخن روی ناخنتان بچسبانید. دقت کنید که دستمال را به طور کامل روی ناخن قرار ندهید. زیرا قرار است دستمال نقش تیپ ناخن را بازی کنید. آن را روی نصف ناخن بچسبانید.

  ۲. مقدار دیگری چسب روی دستمال بریزید و به آن فرم دهید. صبر کنید تا چسب خشک شود و دستمال فرم دلخواه شما را به خود بگیرد. سپس می توانید مقدار اضافی دستمال را ببرید تا به قد ناخن مورد نظر خود برسید.

  مرتبط با مطلبی که می خوانید:

  هر آنچه باید درباره کاشت ناخن با فرمر بدانید

  ۳. مقداری چسب روی سطح ناخن و دستمال بریزید و سپس آن را به جوش شیرین آغشته کنید. صبر کنید تا جوش شیرین به ناخن بچسبد و سپس مقدار اضافی آن را با برشا پاک کنید.

  ۴. یک بار دیگر نیز این کار را تکرار کنید تا ناخن به اندازه کافی سفت و محکم شود.

  ۲. به ناخن خود فرم دهید

  ویدئو شماره ۲- ساخت ناخن مصنوعی در خانه

  نوبت آن رسیده است که با سوهان آن را مرتب کرده و شکل دلخواه خود را به آن بدهید. در نهایت انگشت و ناخن هایتان را با روغن نارگیل چرب کنید تا کوتیکول ها و پوست اطراف ناخن های شما در اثر سوهان آسیب نبینند. در این روش، ناخن های شما شکل ناخن آمبره به خود می گیرند که بسیار زیبا هستند. اما در صورت تمایل می توانید انواع طرح های دیگر مانند طرح ناخن زمستانی را روی ناخن خود پیاده کنید و از آن لذت ببرید.

  منبع : deterland.com

  اموزش درست کردن ناخن مصنوعی در منزل

  درست کردن ناخن مصنوعی یک ایده خلاقانه است شما با پوست تخم مرغ و دستمال کاغذی به راحتی می توانید در منزل ناخن زیبایی برای خود درست کنید .

  زیبایی و طراحی ناخن‌ها

  اموزش درست کردن ناخن مصنوعی در منزل

  دل ارا جهاندیده 21 آبان , 1399 ٪ نظرات 15 18.1k

  درست کردن ناخن مصنوعی بسیار ساده است . برای افرادی که وقت رفتن به ارایشگاه را ندارند یا نمی خواهند هزینه کنند . می توانند از این ترفند برای زیبا کردن و بلند کردن ناخن هایشان استفاده کنند .

  کلیک کنید : لاک ناخنت را اینگونه سریع خشک کن

  برای درست کردن ناخن مصنوعی به این ابزار نیاز داریم :

  پوست تخم مرغ چسب ناخن سوهان دستی لاک به رنگ دلخواه برق ناخن دستمال کاغذی

  نحوه درست کردن ناخن مصنوعی :

  ابتدا پوست تخم مرغ را درون ظرفی انداخته و خوب ان را له می کنیم تا حدی که پودر شود . دستمال کاغذی را به اندازه یک مستطیل برش بزنید بلندی ان به دلخواه می تواند بلند یا کوتاه باشد .

  مستطیل برش زده را تا نصف به ان چسب زده و از یک سوم ابتدای ناخن ان را به ناخن می چسبانیم . با دست کمی به داخل ان را حالت می دهیم . سپس اضافی انرا برش می زنیم این بستگی به سلیقه شما دارد که بلند دوست دارید یا کوتاه .

  در ادامه تمام سطح دستمال کاغذی که بر روی ناخن چسبانده اید را چسب بزنید و با استفاده از یک قاشق پودری که از پوست تخم مرغ درست کرده بودید را روی ناخن بریزید . با یک برس اضافی پودر ها را از روی ناخن پاک می کنیم . باز دوباره چسب زده و پودر را روی چسب می ریزیم . این عمل را 3 مرتبه تکرار می کنیم . سپس با سوهان روی ناخن را صاف می کنیم انقدر سوهان می زنیم تا صاف و یکدست شود .

  اطراف ناخن یعنی لبه های ان رابا سوهان حالت دهید و صاف کنید . یک لایه برق ناخن روی تمام سطح ناخن بزنید و اجازه دهید تا خشک شود . و در پایان با لاک دلخواه خود ناخن ها را زیبا کنید و یک لایه برق ناخن روی ناخن بزنید .

  می توانید برای طراحی های زیبا بر روی ناخن هایتان از مهر ناخن یا شابلون و یا لنز های ناخن استفاده کنید .

  نظرات وپیشنهادات خود را در بخش دیدگاه بیان کنید .

  به اشتراک بگذارید!

  اینستاگرام ما را دنبال کنید!

  اشتراک گذاری

  (15طرح ) جدید ناخن مخصوص شب یلدا

  پست قبلی

  10 بیماری ناشناخته ناخن را بشناسیم

  پست بعدی

  مقالات مرتبط

  زیبایی و طراحی ناخن‌ها

  نحوه استفاده از ژل ( ترموکرومیک ) در طراحی ناخن

  دل ارا جهاندیده 1 اسفند , 1400

  زیبایی و طراحی ناخن‌ها

  اموزش حرفه ای کاشت گوتیک

  دل ارا جهاندیده 14 دی , 1400

  زیبایی و طراحی ناخن‌ها

  اموزش کاشت ژلکس در 15 دقیقه

  دل ارا جهاندیده 24 آذر , 1400

  زیبایی و طراحی ناخن‌ها

  ضخامت استاندارد ناخن کاشت چقدر است

  دل ارا جهاندیده 15 آبان , 1400

  7 یک نظر

  آنا

  26 اسفند , 1399 با 16:10

  پاسخ

  سلام ببخشید با چه چسبی دستمال کاغذی رو به ناخونامون بچسبونیم

  دل ارا جهاندیده نویسنده ارسال

  26 اسفند , 1399 با 23:23

  پاسخ

  سلام عزیزم با چسب ناخن

  آنا

  27 اسفند , 1399 با 09:59

  پاسخ خیلی ممنون

  دل ارا جهاندیده نویسنده ارسال

  28 اسفند , 1399 با 06:57

  پاسخ خواهش می کنم گلم فاطمه

  16 اردیبهشت , 1400 با 17:36

  پاسخ

  سلام ببخشید با چسب دیگه ای هم میشه!؟

  راستی زیر آب ببریم خیس میشه!؟

  دل ارا جهاندیده نویسنده ارسال

  18 اردیبهشت , 1400 با 12:31

  پاسخ سلام دوست عزیز

  از چسبی استفاده کنید که چسبندگی بالایی داشته باشه .

  شما وقتی روی ناخن را با برق ناخن کاور می کنید دیگه ناخن زیر اب خیس نمیشه . در ضمن درست کردن این نوع ناخن ها فقط برای مدت کوتاهی دوام می اورند .

  آناهیتا پسندیده

  18 خرداد , 1400 با 11:20

  پاسخ

  اگر فیلم میگذاشتید متوجه میشدم

  دیدگاهتان را بنویسید

  منبع : naznakhon.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  پری 7 روز قبل
  0

  اول یک

  مهدی 10 ماه قبل
  5

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید