این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  چجوری وارد اینستا شویم

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  چجوری وارد اینستا شویم را از این سایت دریافت کنید.

  ورود به اینستا؛ به راحتی و بدون مشکل وارد اینستا شوید!

  ورود به اینستا با چه روش هایی ممکن است؟ چگونه بدون مشکل وارد اینستا شویم؟ برای ساخت اکانت و حل مشکلات وارد شدن به اینستا می‌توانید ...

  نویسنده: علی محمدی 2020-08-24

  ورود به اینستا؛ به راحتی و بدون مشکل وارد اینستا شوید!

  دسته‌بندی: راهنمای مدیریت پیج

  ورود به اینستا با چه روش هایی ممکن است؟ چگونه بدون مشکل وارد اینستا شویم؟ برای ساخت اکانت و حل مشکلات وارد شدن به اینستا می‌توانید ...

  در حال حاضر بیشتر افراد با روش‌های ورود به اینستاگرام آشنا هستند. اما اخیراً به دلیل حساسیت‌های اینستاگرام نسبت به اکانت‌های فیک و روح، برخی از کاربران موقع ورود به اپلیکیشن یا سایت اینستاگرام با مشکلات مختلفی مواجه می‌شوند. در این مقاله قصد داریم انواع روش‌های ساخت اکانت و ورود به اینستاگرام را آموزش دهیم. همچنین راه حل مشکلاتی که ممکن است برای شما هنگام ورود به اینستا به وجود بیایند، در این مقاله توضیح داده شده‌اند.

  راهنمای مطالعه

  ساخت اکانت در اینستا

  ورود به اینستاگرام

  حل رایج ترین مشکلات ورود به اینستا

  ویدیوی آموزش ساخت اکانت اینستاگرام و ورود به اینستا

  آموزش تصویری ساخت اکانت اینستاگرام از طریق شماره تلفن و ایمیل

  در این ویدیو میبینید:

  چگونه وارد اینستاگرام شویم

  ساخت اکانت اینستاگرام از طریق اپلیکیشن اینستاگرام با شماره تلفن و ایمیل

  آموزش دریافت کد امنیتی

  آموزش ساخت اکانت اینستاگرام از طریق سایت اینستاگرام

  ورود به اینستا

  اگر در اینستاگرام اکانت دارید و فقط می‌خواهید از طریق سایت اینستاگرام وارد پیج خود شوید، برای ورود آسان به حساب کاربری روی لینک پایین کلیک کنید و یوزرنیم و پسورد خود را وارد نمایید:

  ورود به سایت اینستاگرام

  ⭐ نمی‌توانید وارد پیج اینستاگرام خود شوید؟ اینجا را بخوانید!

  همانطور که گفته شد، اخیرا مشکلات زیادی برای کاربران اینستاگرام موقع ورود به اکانت‌هایشان پیش می‌آید. اگر شما هم با این موارد مواجه هستید، روی حل مشکلات رایج اینستاگرام کلیک نمایید تا بتوانید در سریع‌ترین زمان راه حل مناسب را پیدا کنید.

  روش‌های ساخت اکانت و ورود به اینستا

  همانطور که گفته شد، بیشتر افرادی که با فضای مجازی آشنایی دارند، تمایل دارند در اینستاگرام نیز حضور داشته باشند. برای ساخت حساب کاربری و ورود به اینستا، چند روش وجود دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم:

  ساخت اکانت از طریق اپلیکیشن اینستا

  با شماره تلفن با ایمیل

  ساخت اکانت از طریق وب سایت اینستاگرام

  با شماره تلفن با ایمیل

  ساخت اکانت اینستا از طریق اپلیکیشن

  یکی از راه‌های ایجاد حساب کاربری در اینستاگرام، استفاده از اپلیکیشن آن است. به دلیل سرعت بالا، سادگی و راحتی استفاده از اپلیکیشن، بیشتر کاربران ترجیح می‌دهند از این روش برای ساخت اکانت و ورود به اینستا استفاده کنند. برای ساخت اکانت اینستا از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن و یا ایمیل، مراحل زیر را دنبال کنید:

  ✔ ساخت اکانت و ورود به اینستا با شماره تلفن

  وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید.

  روی گزینه‌ی Creat New Account بزنید.

  انتخاب گزینه create new account

  در کادر Phone، شماره تلفن خود را وارد کنید. دقت کنید که پیش‌شماره‌ی واردشده مربوط به ایران باشد. (98+)

  وارد کردن شماره تلفن

  کد ارسال‌شده به شماره تلفن مربوطه را در کادر Confirmation Code وارد کرده و Next را لمس نمایید.

  در صفحه‌ی بازشده، در کادر Full name، نام کامل خود را وارد کنید. در کادر Password نیز باید یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم نمایید.

  انتخاب اسم و تنظیم کردن پسورد

  در مرحله بعدی ساخت اکانت و ورود به اینستا، باید تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید. لازم به ذکر است اینستاگرام از ورود افراد کم‌تر از 13 سال به این اپلیکیشن ممانعت می‌کند. پس لازم است که تاریخ تولد را به نحوی وارد کنید که بیانگر بیش از 13 سال سن باشد. برای مثال اگر در سال 2021 قصد دارید در اینستاگرام ثبت نام کنید، می‌بایست سال 2008 و یا قبل از آن را وارد کنید. بعد از تعیین سن خود، روی Next بزنید.

  تنظیم تاریخ تولد

  در مرحله‌ی بعدی، اینستاگرام با توجه به نام شما، یک نام کاربری پیشنهاد می‌دهد. در صورت تأیید این نام کاربری، روی Next کلیک کنید. در غیر این صورت برای تغییر نام کاربری، گزینه‌ی Change Username را انتخاب نمایید.

  بعد از مشخص کردن نام کاربری و تأیید آن، روی Next کلیک کنید.

  تنظیم نام کاربری یا username

  پس از تنظیم نام کاربری به صفحه‌ی زیر هدایت می‌شوید، در این صفحه گزینه sign up را انتخاب کنید.

  انتخاب گزینه sign up

  در مراحل نهایی ساخت اکانت و ورود به اینستا می‌توانید حساب کاربری خود را به فیسبوک متصل کنید.

  اتصال به فیسبوک و پیدا کردن دوستان

  در نهایت می‌توانید عکس پروفایل خود را تنظیم کنید.

  افزودن عکس پروفایل

  بعد از انجام این مراحل، می‌توانید با ورود به اینستا از پیج خود استفاده کنید.

  ✔ ساخت اکانت و ورود به اینستا با ایمیل

  وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید.

  روی گزینه‌ی Creat New Account بزنید.

  انتخاب گزینه create new account

  در کادر Email، آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

  اگر قبلاً با این ایمیل در اینستاگرام ثبت نام کرده باشید، برای ثبت یک اکانت دیگر با این ایمیل، روی Create new Account کلیک کنید.

  ثبت ایمیل برای اکانت اینستاگرام

  کد ارسال‌شده به ایمیل خود را وارد کنید. سپس روی Next بزنید.

  وارد کردن کد تایید ایمیل

  در صفحه‌ی بازشده، در کادر Full name، نام کامل خود را وارد کنید. در کادر Password نیز باید یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم نمایید.

  انتخاب اسم و تنظیم کردن پسورد

  در این مرحله از ساخت اکانت و ورود به اینستا، می‌بایست تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید. لازم به ذکر است اینستاگرام از ورود افراد کم‌تر از 13 سال به این اپلیکیشن ممانعت می‌کند. پس باید تاریخ تولد را به نحوی وارد کنید که بیانگر بیش از 13 سال سن باشد. برای مثال اگر در سال 2021 قصد ورود به اینستا را دارید، باید سال 2008 و یا قبل از آن را وارد کنید. بعد از تعیین سن خود، روی Next بزنید.

  تنظیم تاریخ تولد

  در مرحله‌ی بعد، اینستاگرام با توجه به نام شما، یک نام کاربری پیشنهاد می‌دهد. در صورت تأیید این نام کاربری، روی Next کلیک کنید. در غیر این صورت برای تغییر نام کاربری، گزینه‌ی Change Username را انتخاب نمایید.

  منبع مطلب : inbo.ir

  چگونه وارد اینستاگرام شویم؟ آموزش ورود به اینستاگرام با ایمیل شماره یوزرنیم فیس بوک

  در این مقاله با پاسخ این سوال که " چگونه وارد اینستاگرام شویم؟" و آموزش ورود به اینستاگرام با ایمیل، شماره، یوزرنیم، فیس بوک با شما همراه هستیم.

  چگونه وارد اینستاگرام شویم؟ آموزش ورود به اینستاگرام با ایمیل شماره یوزرنیم فیس بوک

  ۱۵,۱۴۰۰ تیر 21630 49 نظرات

  در سال‌های اخیر اینستاگرام مهم‌ترین و پرطرفدارترین شبکه اجتماعی در سراسر دنیا و مخصوصا ایران بوده است. اپلیکیشن و وب سایتی با حدودا یک میلیارد کاربر که جهان را در گوشی یا کامپیوتر شما خلاصه می‌کند و با افزایش فالوور پیج شما را به یک منبع درآمد پر مخاطب تبدیل می‌کند.

  اما خیلی اوقات افراد برای ورود به اینستاگرام با مشکل مواجه می‌شوند یا نمی‌دانند برای ورود به پیج اینستاگرام چه کار کنند. در این مقاله با پاسخ این سوال که " چگونه وارد اینستاگرام شویم؟" و آموزش ورود به اینستاگرام با ایمیل، شماره، یوزرنیم، فیس بوک  با شما همراه هستیم. لطفا این مقاله را برای افرادی که فکر می‌کنید به آن نیاز دارند، بفرستید.

  چگونه وارد اینستاگرام شویم؟

  قبل از هر چیز لازم است یک اکانت (پیج) در اینستاگرام بسازید. گاهی افراد اقدام به خرید فالوور از وب سایت ما می‌کنند در حالی که هنوز پیجی ندارند! برای مشاهده آموزش تصویری کامل ثبت‌نام و ساخت اکانت در اینستاگرام اینجا کلیک کنید و بعد از ساختن اکانت، ادامه همین مقاله را بخوانید.

  برای ورود به اینستاگرام باید سراغ سایت آن (www.instagram.com) یا اپلیکیشن اینستاگرام بروید. درصورت تمایل به دانلود جدیدترین نسخه اینستاگرام اینجا کلیک کنید.

  روی گزینه Login کلیک کنید و در صفحه جدید  مطابق تصویر، از میان موارد زیر یکی را همراه با رمز عبورتان استفاده کنید تا وارد اینستاگرام شوید:

  1- شماره موبایل (Phone Number)

  2- ایمیل

  3- یوزرنیم (User Name)

  4- فیس بوک

  از بین این 4 مورد، 3 مورد اول مشابه هم هستند. اما ورود از طریق فیس بوک کمی متفاوت است. در هر حال همه راه‌های ورود به اینستاگرام را در ادامه توضیح خواهیم داد.

  ورود به اینستاگرام با ایمیل

  اگر اکانت اینستاگرامتان را با ایمیل ساخته‌ یا بعدا در قسمت تنظیمات، ایمیلتان را به اطلاعات پیج افزوده باشید، می‌توانید از آدرس ایمیل و پسورد برای ورود به اینستاگرام استفاده کنید. ایمیلتان را به صورت کامل در کادر وارد کنید. پسورد را هم تایپ کرده و بعد گزینه Login را بزنید. اگر از قبل شماره موبایلتان را به حسابتان افزوده و لاگین دو مرحله‌ای را برای پیجتان فعال کرده باشید، یک کد تایید برای شما sms می‌شود. کد را وارد کادر مخصوص خودش کنید و گزینه Verify  را لمس کنید تا وارد پیج شوید.

  ورود به اینستاگرام با شماره موبایل

  اگر اکانت اینستاگرامتان را با شماره موبایلتان ساخته‌ یا بعدا در قسمت تنظیمات، آن را به اطلاعات پیج افزوده باشید، می‌توانید از شماره خود و پسورد برای ورود به اینستاگرام استفاده کنید. کافیست شماره را به صورت 09123456789 و یا +98912345789 در کادر وارد کنید و پس از افزودن پسورد، روی Login کلیک کنید. شرایط مربوط به لاگین دو مرحله ای و فعال بودنش در این حالت هم برقرار است و با وارد کردن کد ارسال شده به گوشیتان و تایید آن، وارد پیج اینستاگرام می‌شوید.

  ورود به اینستاگرام با یوزرنیم (USER NAME)

  متداول‌ترین راهی که برای ورود به اینستاگرام وجود دارد، استفاده از نام کاربری یا همان یوزرنیم است. نام کاربری خود را در کادر مربوطه تایپ کنید و بعد از افزودن پسورد، گزینه لاگین را بزنید. عملیات مربوط به لاگین دو مرحله ای در این مدل ورود نیز به همان صورت است که گفتیم.

  ورود به اینستاگرام از طریق فیس بوک

  برای این که بتوانید از طریق فیس بوک وارد پیج اینستاگرامتان شوید، باید از قبل اکانت فیس بوک و اینستاگرام خود را به هم لینک کرده باشید. بعد فیلترشکن خود را روشن کنید و در صفحه ی لاگین، روی گزینه Login with Facebook کلیک کنید. در این مرحله باید نام کاربری (ایمیل یا شماره موبایل) حساب فیس بوکتان را همراه با رمز خودش تایپ کنید و نهایتا وارد پیج اینستاگرامتان شوید.

  مشکلات و ارورهای احتمالی هنگام ورود به اینستاگرام

  گاهی ممکن است هر کدام از راه‌های ورود به اینستاگرام را امتحان کنید، اما با پیغام‌های خطا مواجه شوید. در وهله اول اطمینان حاصل کنید که شماره، ایمیل، نام کاربری و رمزتان را درست تایپ کرده‌اید. سپس ببینید ارورها با مواردی که در ادامه ذکر می‌کنیم یکی است یا نه.

  پیغام THERE WAS A PROBLEM WITH YOUR REQUEST

  این ارور مربوط به مشکلات زیرساختی در خود اینستاگرام است و عموما هنگام ورود با اپلیکیشن رخ می‌دهد. در این حالت از طریق سایت اینستاگرام و با مرورگر وارد اکانتتان شوید. معمولا مشکل حل می‌شود.

  پیغام SORRY, YOUR PASSWORD WAS INCORRECT   یا  PLEASE DOUBLE-CHECK YOUR PASSWORD

  این دو پیام هنگامی نشان داده می‌شوند که پسورد اشتباه وارد شده باشد. با دقت بیشتری پسوردتان را وارد کنید و اگر باز هم با همین پیام مواجه شدید، باید پسوردتان را مجددا تنظیم کنید.

  پیغام THE USERNAME YOU ENTERED DOESN’T BELONG TO AN ACCOUNT. PLEASE CHECK YOUR USERNAME AND TRY AGAIN

  این پیام می‌گوید یوزرنیمی که وارد کرده‌اید، وجود خارجی ندارد و باید آن را دوباره چک کنید. در صورتی که از صحت یوزرنیمی که وارد کرده‌اید اطمینان دارید اما همچنان این پیام برایتان نمایش داده می‌شود، ممکن است پیج شما غیر فعال (Disabled) شده و نیاز به بازیابی پیج داشته باشید.

  فراموش کردن رمز عبور و نیاز به بازیابی آن هنگام ورود به اینستاگرام

  گاهی خودمان پسورد را فراموش می‌کنیم و گاهی پیغام غلط بودن پسورد وارد شده، ما را به دردسر می‌اندازد. در این شرایط باید در صفحه لاگین اینستاگرام از گزینه فراموشی رمز عبور (Forget Password) استفاده کنید.

  منبع مطلب : www.followeryab.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید