این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  چرا اینستا قطع

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  چرا اینستا قطع را از این سایت دریافت کنید.

  قطعی اینستاگرام الان به چه علت است ؟

  جهت حل مشکل قطعی اینستاگرام الان مقاله قطعی اینستاگرام هیواتک را بررسی کنید.

  روش های رفع مشکل قطع شدن اینستاگرام

  برای رفع مشکل قطع شدن اینستاگرام می توانید

  برای رفع مشکل قطع شدن اینستاگرام می توانید

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  دلایل قطع شدن اینستاگرام

  حل مشکل قطع شدن اینستاگرام

  مقدمه

  " دلیل قطعی اینستاگرام الان چیه ؟ " ، " علت قطعی اینستاگرام الان چی بود ؟ " این ها نمونه ای از سوالاتی است که بعد از قطعی اینستاگرام ، کاربران از خودشان یا یکدیگر می پرسند ، حال قطعی اینستاگرام ، دو حالت می تواند داشته باشد ، موقتی باشد که معمولا در این شرایط اشکال و اختلال در عملکرد سرورهای اینستاگرام به وجود آمده است ، یا اینکه قطعی و مشکل چند ساعت یا چند روز ادامه داشته باشد که احتمالا علت آن ایراد از خود اینستاگرام نیست و باید علت آن کشف و حل شود.

  امروز در گروه مشاوره هیواتک ، می خواهیم در خصوص قطعی اینستاگرام صحبت کنیم ، مشکلی که اغلب کاربران با آن دست و پنجه نرم کرده اند ، البته شایع ترین علت آن به این دلیل است که اینستاگرام یک برنامه مبتنی بر سرور است ، به این معنی که برای انجام وظایف خود مانند برنامه Facebook نیاز به اتصال به اینترنت دارد ، حال اگر مشکلی در اصال بی سیم مانند اینترنت وای فای متناوب داشته باشید ، مسلما برنامه های مبتنی بر سرور مانند اینستاگرام هم ناپایدار خواهند شد. با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر چگونگی حل مشکل قطعی اینستاگرام.

  سایر مقالاتی که به بیان مشکلات اینستاگرام پرداخته است و می تواند برای شما مفید باشد :

  خطای ورود به اینستاگرام هیواتکسیاه شدن استوری اینستاگرامرفع مشکل آپلود نشدن فیلم در اینستاگرام هیواتک

  دلایل قطع شدن اینستاگرام

  اگرچه برنامه های iPhone و iPad عموما بسیار پایدار هستند ، اما گاهی اوقات با برنامه ای مواجه می شوید که به طور تصادفی خراب می شود. پس در واقع مشکل برنامه اینستاگرام یا هر برنامه دیگری می تواند در هر دو سیستم عامل اندروید و iOS اتفاق بیفتد.

  از طرف دیگر این اتفاق می تواند نه تنها برای برنامه اینستاگرام بلکه برای همه برنامه هایی که از دستگاه تلفن همراه خود استفاده می کنید اتفاق بیفتد. این مشکل معمولاً ناشی از برنامه یا نسخه سیستم عامل دستگاه همراه است که شما استفاده می کنید. همچنین می تواند مربوط به محل ذخیره دستگاه باشد.

  خراب شدن آن هم شرایط خاصی ندارد ، وقتی اپلیکیشن اینستاگرام را باز می کنید یا می خواهید عکس یا ویدیویی را بارگذاری کنید ، ممکن است مشکل خرابی اینستاگرام را تجربه کنید. اگر چنین شرایطی را دارید تجربه می کنید یا برایتان سوال است که علت قطعی اینستاگرام الان چیست رویه هایی وجود دارد که در ادامه آنها را معرفی خواهیم کرد .

  حل مشکل قطع شدن اینستاگرام

  روش اولوای فای یا اینترنت همراه خود را چک کنید.

  این ابتدایی راه برای حل مشکل قطعی اینستاگرام الان است  ،چون ممکن است اتفاقاتی مانند ، پایان حجم اینترنت ، پایان مهلت استفاده ، خاموش شدن ناگهانی مودم ، آنتن دهی نامناسب دستگاه تان و ... همه می توانند مقصر قطع شدن اینترنت شما باشد ، پس بهتر است قبل از هر کاری اینترنت را چک کنید و ترجیحا در صورت استفاده از اینترنت پرسرعت آن را به اینترنت دیتا تغییر داده یا بالعکس و دوباره امتحان کنید. همچنین قبل از روشن کردن اینترنت 30 ثانیه حدودا صبر کنید.

  روش دوماز برنامه خارج و دوباره وارد شوید.

  گاهی اوقات ساده ترین راه حل برای رفع یک برنامه خرابکار ، ترک برنامه و سپس راه اندازی مجدد آن است. ایده اصلی این است که شما برنامه را از حافظه پاک کرده و یک راه اندازی تمیز داشته باشد.

  برنامه را به طور کامل ببندید و دوباره آن را باز کرده و تست کنید ، در صورتی که مشکل قطعی اینستاگرام شما برطرف نشد  ،سایر روش ها را امتحان کنید.

  روش سومدر صورت وجود نسخه جدید ، برنامه را آپدیت کنید.

  اگر برنامه اینستاگرام شما بخاطر برخی از مشکلات نرم افزارهای مخرب یا نرم افزارها خراب شود ، به روزرسانی برنامه ها احتمالاً راه حل لازم است. به روزرسانی ها معمولاً حاوی تکه های اصلاح شده برای پیشرفت های امنیتی هستند و از هرگونه ایرادی که باعث خراب شدن برنامه شود ، خلاص می شوند.

  پس بهتر است جهت اطمینان بیشتر ، وارد برنامه کافه بازار ، پلی استور یا اپ استور و ... شوید و برنامه جدید را دریافت و نصب کنید.

  راه چهارمآپدیت سیستم عامل

  شاید تصور برخی از افراد این باشد که تنها به روز رسانی نسخه اینستاگراک کافیست و با انجام این کار باید برنامه به درستی عمل کند اما این طور نیست و شما باید برای حل خیلی از مشکلات احتمالی ، سیستم عامل را نیز به روز رسانی کنید.

  در دستگاه آیفون وارد settings و سپس General شوید و در نهایت روی Update software اشاره و به روز رسانی کنید.

  در دستگاه اندروید هم وارد settings شده و سپس تا پایان صفحه اسکرول کنید . روی Update software اشاره و به روز رسانی کنید.

  راه پنجمتنظیمات شبکه را به تنظیمات اولیه برگردانید

  خطاهای شبکه ای که ممکن است باعث ایجاد مشکل در برنامه های آنلاین شما از جمله اینستاگرام شوند ، می توانند با انجام تنظیم مجدد تنظیمات شبکه از بین بروند. این همچنین یک راه حل توصیه شده هنگام برخورد با مشکلات اتصال به شبکه است که به خطاهای تنظیمات شبکه یا پیکربندی های شبکه نامعتبر منتسب می شود. اگر می خواهید در این راه حل فرصتی کسب کنید ، فقط مراحل زیر را دنبال کنید:

  منبع مطلب : www.heyvatech.com

  اینستاگرام قطع شده امروز 1401

  چرا اینستاگرام قطع شده است ، اینستاگرام قطع شده امروز ، چرا امروز اینستاگرام قطع شده ، چرا امروز اینستاگرام قطع شده ۱۴۰۱ ، اینترنت اینستاگرام قطع شده ، علت قطع شدن اینستاگرام ، اینستاگرام قطع شده چیکار کنم اینستاگرام قطع شده امروز ۱۴۰۱ گزارش‌ها حاکی از این است که دقایقی پیش اینستاگرام فیلتر شده […]

  اینستاگرام قطع شده امروز ۱۴۰۱

  اخبار روز

  بوسیله ساتین در ۳۰ شهریور ۱۴۰۱

  53به اشتراک گذاری

  چرا اینستاگرام قطع شده است ، اینستاگرام قطع شده امروز ، چرا امروز اینستاگرام قطع شده ، چرا امروز اینستاگرام قطع شده ۱۴۰۱ ، اینترنت اینستاگرام قطع شده ، علت قطع شدن اینستاگرام ، اینستاگرام قطع شده چیکار کنم

  اینستاگرام قطع شده امروز ۱۴۰۱

  گزارش‌ها حاکی از این است که دقایقی پیش اینستاگرام فیلتر شده و با اختلال مواجه شده است.

  💢 اینستاگرام به صورت گسترده با آی پی های ایرانی دچار اختلال شد.

  برخی گزارش‌ها از محدود شدن و فیلتر شدن اینستاگرام خبر می دهند.

  اینستاگرام فیلتر شد؟

  ◀️ بررسی وضعیت اینترنت همراه و ثابت نشان می‌دهد که از دقایقی پیش دسترسی به پلتفرم اینستاگرام با IP ایران امکان‌پذیر نیست.

  منبع : اصلاح طلبان نیوز

  مطالب مرتبط

  آیا اینستاگرام فیلتر می‌شود؟

  جزییات بسته های اینترنت بدون اینستاگرام

  اینستاگرام چه زمانی فیلتر می شود؟

  ممکن است شما دوست داشته باشید

  خصوصی: تندخوانی سوره مومنون

  خصوصی: آیا فردا مدارس تعطیل است

  خصوصی: معنی delivered

  خصوصی: سامانه سواد آموزی

  قبلی بعدی ارسال یک پاسخ نظرات شما ( 53 ) بی اسم می گوید 2 روز پیش

  اینستا را قطع کنید. از بس گند و گه دارد حالم ازش بهم می خورد. عین ماهواره می ماند.

  پاسخ اکانت فیک می گوید 2 روز پیش حق پاسخ

  #بیشعور نباشیم می گوید

  2 روز پیش

  تو استفاده نکن مجبورت که نکردن.درضمن کاملا مشخصه با این طرز حرف زدن توچه فرهنگو خانواده ای بزرگ شدی.خجالت بکش

  پاسخ امیرعلی می گوید 2 روز پیش

  اینها که مخالفن ارتش سایبری و خود فروخته ای هستن که افسوس برای مادری که وقتی بزرگشان میکرد توقع چه مردهایی را داشت و پدری که زحمتشون کشید تا سمت مردم باشن …اینها عین متملقین دوره شاه هستن مث دوره قاجار و و و …ذات ندارن و شرفشون پنج زار فروشیه .چون درونشون کثیفه .کثیفی رو چک میکنن و الا اینستا جای ارتباط مردم جهان و کار و کسب علم و مهارت و پرآمد هیت و البته و البته اخبار گند و کشتار مردم که درد اینها اینه

  من می گوید 1 روز پیش بمولا ک حق Pegah می گوید 1 روز پیش

  برای ما و اونایی که فقط کارشون به اینترنت مربوط میشه خیلی بد شد

  بعضی ها تو خونه سرگرمی داشتن یا …

  برای همه.البته برای این بلاگرا که مفت مفت از جیب مردم پول درمی‌آورند با ۱تبلیغ .و به نمایش گذاشتن زندگیشون برای اینا خوب شد .برای بقیه نه

  ... می گوید 1 روز پیش

  اینستا خودش بسته واسه ایران رو مال من تابروز کردم گفت کسی از امریکا ولرد حساب شما شده پیجو برگردوندم مجدد خراب شد الانم اصلا نمیشه نصب کرد واتساپ هم رفته

  امیر می گوید 2 روز پیش

  الان توی اینترنت چه میکنی ؟! بله با پیشرفت علم داری نظر مزخرفت را میگی .اما…چرا بخش سکس و غیره نمیری !؟ چون نخواستی و تربیت و فهم داری ، خوب ما تولید کننده که باید با دنیا ارتباط داشته باشیم چی !؟ یا مدرسین ، یا هزار جور کسب درامد ، علم ، سرگرمی ، خبر …. چرا فکرمیکنی باید یکی با چوب روسرت باشه . تاکی …!؟ بشریت در حال پیشرفته مث تو که الان امدی اینترنت و نظرت را گذاشتی ! کسی که دارای ادبیات و شعور باشه کار خودش رو میکنه و کسی هنرمنده کار خودش و و و کسی هم اهل هرچی بود به من و تو هیچ ربطی نداره …. میتونی تلویزیونت بفروشی .چون کلی راه کثیف با پیدیو ماهواره و جدیدا …داره ..رادیو راهم بنداز بره چون اخبار خارجی داره ، گوشی موبایلت هم رد کن شاید کسی فوت کنه توش

  پاسخ .. می گوید 1 روز پیش

  گوگلم تازه وصل شد والا مثل اینستا و واتساپ قطع بود

  رومینا می گوید 14 ساعت پیش

  اگر دوست نداریی؟ چرا نصبش کردی معلوم نیست از کدوم داهاتی هستی تو

  اگر دوست نداری کسی مجبورت نکرده نصب کنی+ اگر دوست نداری مجبور نیستی نصب کنی اگر خوشت نمیاد نصب نکن

  پاسخ بینام می گوید 10 دقیقه پیش

  گند و گه تویی و امثال تو

  پاسخ معصومه می گوید 2 روز پیش

  خدا کنه برا همیشه قطع بشه بخدا نوجوونا رونابود میکنه فساد اعتیاد هرزگی و کارای خطرناک همش علتش اینستاست یه مشت مفت خور شدن بلاگر و پول پارو میکنن که هیچ هنری هم ندارن

  پاسخ امیر می گوید 2 روز پیش

  خانواده شما اینطورن ؟ ما که تولید کننده و کسب درآمد داریم .چرا باید بخاطر عدم تربیت و فهم امثالهم …اگر مث ما توانایی مهار فرزندت داشتی که اینو نمیگفتی . علم و پیشرفت بشریت با فسیل مغزهایی مث شما محدود نشده و نمیشه . اگه نبود الان سرت تو اینترنت نبود که پیام بزاری

  پاسخ لمیر می گوید 1 روز پیش اره

  راهبند سالار می گوید

  1 روز پیش

  خدا نکنه هیچ وقت مث شماها تربیت کنیم که بیاد دابسمش بزاره و همه رو از راه ببره هرزگی رو مد کنه

  Eliiii می گوید 1 روز پیش

  همون جوونایی ک شما میگین باید جنبه استفاده از موبایل و فضای مجازی رو داشته باشن

  اگه خودشون خوب باشن و ذات درست داشته باشن ب بهترین شکل از فضای مجازی و اینستا استفاده میکنن اگه هم ک بدترین استفاده رو میکنن و نابود میشن

  #لطفا خودمون رو اصلاح کنیم

  پاسخ نگار می گوید 1 روز پیش

  اونارو تو قبر تو‌ نمیزارن تو‌ مسئول زندگی ملت نیستی سرت و بکن تو زندگی خودت فضولی ملت و نکن

  پاسخ سعید می گوید 1 روز پیش عوضی پاسخ امیر می گوید 2 روز پیش

  راه کنترل مردم ایران قطع اینترنت نیست ، راه کنترل رسیدگی کامل به اوضاع مالی آنهاست و الا در زمان رژیم سابق که موبایل و اینترنتی نبود !!! اما نارضایتی طوفان شد . ای کاش رهبری پیام و حرف مردم را میشنید ، مردم با آخوند مشکل دارن نه با اسلام ، فکر کنید زمان شاه ، درباریان آخوند بودن آیا شاه هم هر مخالفتی را به روحانیون به اسلام ربط می داد ! کسانی که ائمه را کشتند که پیشانیشان پینه بسته نماز و دین بود . نظرم اینه ؛ مسولین تکراری را خذف کنند و رفاه رابه مردم برگردانند . بخدا صدها سال دیگر هم حکومت کنند و خال ببرن . با قطع و بستن بدتر میشود نارضایتی

  منبع مطلب : saten.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید