این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  چرا عیدی مستمری بگیران بهزیستی واریز نشد

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  چرا عیدی مستمری بگیران بهزیستی واریز نشد را از این سایت دریافت کنید.

  چرا عیدی مستمری بگیران واریز نشده ۱۴۰۱

  اقتصادی

  چرا عیدی مستمری بگیران واریز نشده ۱۴۰۱ | عیدی مددجویان بهزیستی

  1 سال پیش

  چرا عیدی مستمری بگیران واریز نشده ۱۴۰۱ | عیدی مددجویان بهزیستی و آخرین اخبار عیدی مددجویان کمیته امداد تامین اجتماعی در ادامه مطلب.

  وی خاطرنشان کرد: مستمری مددجویان تحت پوشش بهزیستی برای یک میلیون و ۸۰ هزار خانوار پرداخت می شود و جمعا مبلغ ۲۷۱ میلیارد تومان برای پرداخت مستمری در اسفندماه اختصاص داده شده بود که روی کارت بانکی آنان شارژ خواهد شد.

  رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: این سازمان مانند پدری زحمتکش است که به‌رغم اینکه تلاش می‌کند اما فقیر است و به‌رغم مشکلات موجود تلاش دارد که برای مددجویان خود شرایط بهتری فراهم کند و باعث خوشحالی آنان شود.

  همچنین بخوانید:

  آیا عیدی مستمری بگیران بهزیستی واریز شده ۱۴۰۱ | عیدی…

  چرا عیدی مددجویان بهزیستی واریز نشده اسفند ۱۴۰۱

  چرا عیدی مستمری بگیران تامین اجتماعی واریز نشده » بهمن ۱۴۰۱

  زمان واریز عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران 1401 | عیدی…

  عیدی مستمری بگیران ۱۴۰۱ | واریز عیدی بازنشستگان و مستمری…

  منبع مطلب : iranchetor.com

  واریزی مهم دولت برای مردم

  طیبه حسینی از توزیع طرح آزمایشی کالابرگ‌ خبر داد و گفت: هفته گذشته وزارت رفاه در استان هرمزگان به صورت آزمایشی توزیع کالابرگ را برای تمامی یارانه بگیران که شماره حساب یارانه آنها مربوط به استان هرمزگان است، آغاز کرده است.

  خانه اقتصادی

  کد مطلب: 25597 ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ ۱۵:۲۸:۰۱

  یارانه|یارانه معیشتی| یارانه جدید

  واریزی مهم دولت برای مردم | آخرین خبر از یارانه نقدی امروز 24 اسفند+ جزییات

  طیبه حسینی از توزیع طرح آزمایشی کالابرگ‌ خبر داد و گفت: هفته گذشته وزارت رفاه در استان هرمزگان به صورت آزمایشی توزیع کالابرگ را برای تمامی یارانه بگیران که شماره حساب یارانه آنها مربوط به استان هرمزگان است، آغاز کرده است.

  چندیش پیش خبرهایی مبنی بر تغییر قیمت یارانه نقدی یا جایگزینی کالابرگ بجای یارانه نقدی منتشر شد. هنوز برای تغییر یارانه نقدی تصمیم گیری نشده است. وزیر اقتصاد گفت: تا دی ماه خبری از تغییر یارانه نقدی وجود ندارد. یارانه نقدی دی ماه به حساب سرپرستان خانوار بزودی واریز خواهد شد. مشخص نیست چه زمانی مشکل یارانه نقدی حل خواهد شد.

  طیبه حسینی از توزیع طرح آزمایشی کالابرگ‌ خبر داد و گفت: هفته گذشته وزارت رفاه در استان هرمزگان به صورت آزمایشی توزیع کالابرگ را برای تمامی یارانه بگیران که شماره حساب یارانه آنها مربوط به استان هرمزگان است، آغاز کرده است.

  آنچه دیگران میخوانند

  قیمت طلا و سکه امروز 27 اسفند در بازار | گرانی بی سابقه طلا؛ امروز | هجوم مردم برای خرید سکه

  گرانی قیمت گوشت در ماه رمضان | قیمت گوشت امروز 27 اسفند

  خبر مهم از قیمت خودرو 27 اسفند ماه | گرانی خودرو در روزهای آخرسال+ جزییات

  پیش بینی قیمت سکه 27 اسفند 1401 | قیمت سکه کمرشکن خواهد شد؟

  خبر داغ: خبر مهم از بازار دلار امروز 27 اسفند | سرنوشت دلار امروز چه میشود؟

  آنچه دیگران میخوانند

  فوری: عیدی جدید دولت برای سهام عدالتی ها | خبر مهم برای سهام داران؛ حساب ها پرپول شد

  قانون جدید دیه مشخص شد | قانون دیه چگونه محاسبه میشود؟|نرخ دیه برای سال ۱۴۰۲ چقدر می‌شود؟

  خبر مهم: قانون مهم مهریه زنان در اسلام| چرا به این زنان مهریه تعلق نمیگیرد؟

  فوری: وام قرض الحسنه جدید برای مردم| وام 50 میلیونی این بانک برای این افراد+ جزییات

  به گفته او، یارانه بگیران از فروشگاه هایی که در این طرح شرکت کردند، می‌توانند نسبت به خرید ۱۰ قلم کالای اساسی اقدام کنند، درغیراین صورت همانند دیگر یارانه بگیران، یارانه مرحله یکصد و چهل و چهارمین  در ۲۰ بهمن به حساب آنها واریز می شود.

  حسینی اضافه کرد: بنابر اعلام وزارت رفاه، استمرار توزیع کالابرگ در دیگر استان ها منوط به موفقیت طرح آزمایشی در استان هرمزگان است.

  سخنگوی ستاد هدفمندی یارانه با بیان اینکه دریافت کالابرگ برای یارانه بگیران اختیاری است، گفت: افراد از طریق کارت یارانه می‌توانند اقدام به خرید کالای اساسی کنند و مابقی یارانه خود را به صورت نقدی از موجودی کارت برداشت کنند. چنانچه افراد اقدام به دریافت کالای اساسی نکنند، یارانه نقدی را کماکان دریافت می کنند.

  او بیان کرد: کلیه پیامک هایی که برای افراد مبنی بر قطع یارانه نقدی یا رویت دهک‌بندی ارسال می شود، کلاهبرداری و به قصد خالی کردن حساب یارانه بگیران است چرا که سازمان هدفمندی هیچ گونه پیامکی ارسال نمی کند.

  یارانه نقدی

  پرونده یارانه نقدی برای همیشه بسته شد؟

  بر اساس قانون بودجه تکلیف دولت همین است و دولت باید به جای پرداخت یارانه نقدی به مردم کالای اساسی بدهد. اما دولت بارها اعلام کرده که توان مالی انجام چنین کاری را ندارد و حتی نمایندگان مجلس هم چنین مساله‌ای را پذیرفته‌اند. از طرف دیگر بررسی‌ها نشان می‌دهد با توجه به تورم موجود، ارزش یارانه نقدی 300 هزار تومانی آب رفته و به 100 هزار تومان رسیده است. یعنی اگر دولت بخواهد سبد کالایی به مردم بدهد هزینه آن بیش از 300 تا 400 هزار تومان است و همین مساله علت فرار دولت از پرداخت یارانه نقدی است.

  پیش از این هم مسعود میرکاظمی از پرداخت یارانه نقدی 400 هزار تومانی در سال 1402 خبر داده و گفته بود پرداخت یارانه نقدی ادامه دارد.

  به نظر می‌رسد که دولت اصرار بر پرداخت یارانه نقدی دارد و احتمالا در نظر دارد که نهایتا یکی دو ماه آینده را کالابرگ بدهد و سپس مجلس را در قانون بودجه 1402 مجاب به پرداخت یارانه نقدی کند.

  جرئیات نهایی از واریز یارانه نقدی

  پیش از این مبالغ مستمری معیشتی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی برای خانواده یک نفره ماهانه ۴۲۰ هزارتومان، خانواده دو نفره ۶۰۰ هزار تومان، سه نفره ۸۴۰ هزار تومان، چهار نفره یک میلیون و ۸۰ هزار تومان و پنج نفره یک میلیون و ۳۲۰ هزار تومان در نظر گرفته شده بود که با این افزایش ۳۰ درصدی، به این ترتیب میزان مستمری خانوارها افزایش خواهد یافت.

  در این راستا سیدمرتضی حسینی، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی کشور درخصوص زمان پرداخت معوقه مستمری مهرماه مددجویان تحت پوشش به ایسنا، گفت: همزمان با پرداخت مستمری آبان ماه، قرار است دولت مابه التفاوت مستمری مهرماه مددجویان نهادهای حمایتی را نیز پرداخت کند تا آن را به حساب مددجویان واریز کنیم.

  به گفته وی، با افزایش ۳۰ درصدی مستمری مددجویان تحت پوشش به این ترتیب مستمری خانوارهای یک نفره ۵۵۰ هزارتومان، دو نفره ۷۸۰ هزارتومان، سه نفره یک میلیون و ۹۰ هزار تومان، ۴ نفره یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و برای ۵ نفر به بالا یک میلیون و ۷۲۰ هزار تومان می‌شود./ ایسنا

  تعیین خانوارهای مشمول یارانه نقدی با اولویت پنج دهک پایین درآمدی

  آیین‌نامه اجرایی این بند شامل نحوه تعیین خانوارهای مشمول با اولویت پنج دهک پایین درآمدی به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور (مسئول)، وزارت امور اقتصادی و دارایی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حداکثر تا پایان اردیبهشت‌ماه به تصویب هیات وزیران می‌رسد.

  محسن دهنوی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در توضیح پیشنهاد خود گفت که با توجه به تورم موجود قدرت خرید مردم به نسبت خردادماه کاهش پیدا کرده و جبران آن در نتیجه حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی کفاف تامین مایحتاج خانواده را نمی‌دهد.

  وی ادامه داد: دولت در این باره دغدغه دارد و این موضوع با هماهنگی دولت تهیه شده است آیین‌نامه را هم دولت می‌نویسد اولویت دادن کالابرگ از دهک‌های یک تا پنج است.

  منبع مطلب : www.digisargarmy.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید