این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  چندم اسفند عیدی کمیته امداد واریز میشود

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  چندم اسفند عیدی کمیته امداد واریز میشود را از این سایت دریافت کنید.

  زمان واریز عیدی مددجویان کمیته امداد ۱۴۰۱

  اقتصادی

  زمان واریز عیدی مددجویان کمیته امداد ۱۴۰۱ | عیدی کمیته امداد کی واریز میشود

  1 سال پیش

  زمان واریز عیدی مددجویان کمیته امداد ۱۴۰۱ | عیدی کمیته امداد کی واریز میشود اسفند 1401 و زمان واریز عیدی مددجویان کمیته امداد ۱۴۰۰ و عیدی مددجویان کمیته امداد ۱۴۰۱ کی واریز میشود مستمری حقوق کمیته امداد چندم واریز میشود در ادامه مطلب.

  پرداخت عیدی مددجویان تحت پوشش این نهاد خبر داد و گفت: با وجود همه تنگنا‌های مالی در سازمان، اما امروز عیدی همه مددجویان مستمری‌بگیر سازمان پرداخت شد.

  به‌گفته وی، عیدی مددجویان کمیته امداد به‌میزان یک ماه مستمری از محل اعتبارات اجرایی پرداخت شده است که برای خانواده ۵ نفر و بالاتر ۵۵۰ هزار تومان، ۴ نفره ۴۵۰ هزار تومان، ۳ نفر ۳۵۰ هزار تومان و دو نفر و یک نفر هم به‌ترتیب ۲۳۰ هزار تومان و ۱۷۵ هزار تومان پرداخت شده است.

  معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه عیدی مستمری‌بگیران سازمان بهزیستی همزمان با پرداخت مستمری اسفندماه به حساب آن‌ها واریز شده است، ادامه داد: در مجموع در روز جاری با احتساب مستمری اسفندماه به حساب مددجویان با بن خانوار یک نفر ۵۲۵ هزار تومان، دو نفر ۷۳۰ هزار تومان، سه نفر یک‌میلیون و ۵۰ هزار تومان، ۴ نفر یک‌میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و ۵ نفر و بالاتر یک‌میلیون و ۶۵۰ هزار تومان پرداخت شده است.

  همچنین بخوانید:

  چرا عیدی کمیته امداد واریز نشده امروز یکشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۱

  مبلغ عیدی مستمری بگیران بانک رفاه ۲۳ اسفند ۱۴۰۰

  امشب مستمری کمیته امداد واریز میشود ۲۵ اسفند ۱۴۰۱

  چرا عیدی مددجویان بهزیستی کمیته امداد واریز نشده ۱۴۰۱

  مستمری و عیدی مددجویان کمیته امداد کی واریز میشود (اسفند…

  امشب مستمری کمیته امداد واریز میشود اسفند ۱۴۰۰

  منبع مطلب : newrooz.com

  امسال به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی عیدی پرداخت می شود؟

  در حالی در آخرین ماه پایانی سال 1401 قرار داریم که مددجویان دو نهاد حمایتی بهزیستی و کمیته امداد در انتظار دریافت عیدی هستند و بنا بر پیگیری های صورت گرفته، در صورت تأمین اعتبار مورد نیاز از سوی دولت، عیدی پرداخت خواهد شد.

  امسال به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی عیدی پرداخت می‌شود؟

  ۰۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵اخبار اجتماعیاخبار تهران

  در حالی در آخرین ماه پایانی سال ۱۴۰۱ قرار داریم که مددجویان دو نهاد حمایتی بهزیستی و کمیته امداد در انتظار دریافت عیدی هستند و بنا بر پیگیری‌های صورت گرفته، در صورت تأمین اعتبار مورد نیاز از سوی دولت، عیدی پرداخت خواهد شد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، در سنوات گذشته، دولت‌ها با تأمین اعتبار مورد نیاز به میزان یک ماه مستمری تحت عنوان عیدی به مددجویان دو نهاد حمایتی بهزیستی و کمیته امداد پرداخت کرده‌اند.

  بر همین اساس در حالی این رویه در سال‌های گذشته نیز وجود داشته است که این سؤال مطرح می‌شود که آیا دولت سیزدهم امسال به مددجویان دو نهاد حمایتی بهزیستی و کمیته امداد عیدی  پرداخت خواهد کرد یا خیر؟

  بر اساس این گزارش، دو مجموعه کمیته امداد و بهزیستی در آستانه سال نو میلادی 2023، مبلغی را به عنوان عیدی به حساب مددجویان اقلیت‌های دینی واریز کردند.

  بیشتر بخوانیداحداث شهربازی ویژه معلولان با مساعدت خیرین

  بر اساس پیگیری‌های خبرنگار تسنیم از مسئولان بهزیستی و کمیته امداد در ارتباط با پرداخت عیدی به مددجویان این دو نهاد، هنوز پرداخت عیدی به مددجویان مشخص نیست و در صورتی که اعتبارات مورد نیاز برای پرداخت عیدی  از سوی دولت تأمین شود، عیدی به مددجویان دو نهاد حمایتی در آستانه سال نو پرداخت می‌شود.

  انتهای پیام/؛ R1491/P/S2,25/CT1

  واژه های کاربردی مرتبط

  مددجویان کمیته امدادسازمان بهزیستی

  منبع مطلب : www.tasnimnews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید