این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  چند مدل بستن بند کفش

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  چند مدل بستن بند کفش را از این سایت دریافت کنید.

  آموزش تصویری بستن بند کفش اسپرت

  آموزش تصویری بستن بند کفش اسپرت | 15 روش جالب بستن بند کفش ،آموزش بستن بند کتانی اسپرت،روش های جالب بستن بند کفش،روش های جدید بستن بند کفش،مدل بستن بند کفش،مدل بستن بند کتانی،مدل های جدید بستن بند کفش دخترانه و پسرانه

  آموزش تصویری بستن بند کفش اسپرت | 15 روش جالب بستن بند کفش

  مجموعه : مدل کیف و کفش

  آموزش بستن بند کفش اسپرت | 15 روش بستن بند کفش

  امروز با 15 آموزش بستن بند کفش اسپرت با شـما هستیم. مدلهای بستن بند کتانی امروز را میتوانید بسته بـه نوع کفش یا کتانی اسپرتی کـه دارید اجرا کنید، عکسهای امروز گویای نحوه کار هستند و شـما می‌توانید با ذخیره آن ها، مدلهای مورد علاقتان را روی کتانی خودتان پیاده سازی کنید. نکته ابتدایی این اسـت کـه: هر چقدر کفش یا کتانی تان ساده تر باشد بندها بهتر خودشان را نشان می‌دهند.

  3 اصل کلی در بستن بند کفش و کتانی : بستن بند کفش ضربدری

  بند کفش را از سوراخ دوم از بالا عبور داده و از سوراخ پنجم در ردیف مقابل بیرون بیاورید. اینکار رابا سوراخ هاي بعدی روی کفش تکرار کنید تا 3 خط مورب با بند کفش روی آن ایجاد شود. ادامه بند را از زیر اولین حفره از سمت پائین در ردیف مقابل عبور دهید.

  سپس آنرا درون حفره چهارم از پائین درسمت مقابل قرار دهید. همین روند را در سوراخ‌هاي بعدی به صورت مورب و بـه صورتِ زیر و رو تکرار کنید تا یک حالت بافت مانند روی نوارها ایجاد شود. هردو سر بند کفش را از اولین حفره از بالا بیرون کشیده و بـه صورت پاپیونی گره بزنید

  بستن بند کفش گره مخفی

  بند را از درون سوراخ دوم بیرون بیاورید. بخش زیرین بند را کنار گذاشته و بخش روئی را درون حفره مقابل ببرید. سپس اینکار رابه صورت یک حفره در بین تکرار کنید. انتهای بند رابه همان صورت یکی در بین از میان حفره‌هاي خالی مانده عبور دهید تا بـه حفره سوم از بالا برسید. بند را گره بزنید.

  بستن بند کفش دو رنگ

  بند مشکی رنگ را از درون سوراخ دوم عبور داده و از حفره سوم همان ردیف بیرون بیاورید. سپس از روی سوراخ‌سوم در ردیف مقابل عبور داده و از زیر، درون حفره پنجم همان ردیف قرار دهید. ادامه بند را از ردیف پنجم ردیف مقابل بیرون کشیده و درآخرین حفره همان ردیف قرار دهید.سپس درون حفره رو بـه رو قرار داده و اضافه آن رابا قیچی برش دهید.

  بند سفید رنگ را از ردیف دوم در مقابل ورودی بند مشکی، وارد حفره کفش کنید.بـه همان ترتیبی که بند مشکی را از میان حفره‌ها عبور دادید، با بند سفید در ردیف مقابل تکرار کنید. اضافه بند سفید را هم برش داده و دو انتهای بندهای سیاه‌وسفید رابه هم‌گره زده ودر زیر لبه کفش مخفی کنید.

  مدل های بستن بند کفش اسپرت دخترانه و پسرانه

  نزدیک بـه 5000 سال پیش مصری‌ها چیزهایی شبیه کفش ساخته بودند.البته بهتر است به آن ها بگوییم پوشینه پا، نه کفش. از کفشهای مصری هاي قدیم می‌شود طرز زندگی و طبقات اجتماعی در آن زمان را فهمید.تمدن ایران، یونان و رم پوشینه‌هاي دیگری درست کردند که نشان دهنده طبقه اجتماعی فرد و میزان قدرت او بود.

  نام تعداد زیادی از این پوشینه‌ها هنوز هم استفاده میشود، مثل سندلیوم کـه هم اکنون بـه آن صندل می‌گویند.درقرن چهارم و پنجم میلادی امپراتوری روم بـه بیزانس منتقل شد.کم‌کم تفکرات مسیحی روی کفش‌ها تاثیر گذاشت چون مسیحی ها اعتقاد داشتند کفش باید کاملاً پوشاننده باشد بهمین دلیل کفشها در مغرب زمین ازحالت صندل بـه شکل روبسته درآمد.

  درقرن دهم و دوازدهم میلادی، اروپایی ها در جریان جنگهای صلیبی از علم‌ودانش مسلمانان حتی برای کفشهای شان استفاده کردند . در قرن چهاردهم، با پیشرفت صنایع، آرام آرام پارچه و چرم دباغی شده نازک وارد کفش سازی شد. بسیاری قرن چهاردهم را قرن آغاز مد می‌نامند.

  مدل های جدید بستن بند کفش دخترانه و پسرانه

  اواخر قرن 14 هم کفش هاي نوک تیز مد شد. مردم بـه هر زحمتی کـه بود 5 تا انگشتشان را در پنجه‌هاي نوک تیز می‌کردند تا ثابت کنند چقدر با شخصیت هستند. شروع این مد از هلند بود؛ جاییکه عذاب شست پا و پا درد را برای مردم قرن چهارده میلادی بـه ارمغان آورد.

  مدل بستن بند کتانی

  اواخر قرن پانزدهم میلادی، وقتی کفش نوک تیز از مد افتاد، کفش نوک پهن مد شد البته بیشتر درشمال اروپا ذهن ها هرروز محصولات تازه تر و عجیب تری بیرون می داد. از نمونه‌هاي آن، کفش هاي ونیزی بود کـه برای خانم ها مد شد. این کفش ها، یک کفه تخت داشت کـه زیرش کاملاً پر بودو ارتفاعش گاهی بـه 60 سانتی‌متر میرسید.

  انواع مدل بستن بند کفش

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  16 مدل بستن بند کفش + عکس و فیلم آموزشی – کفش جوان

  16 مدل بستن بند کفش + عکس و فیلم آموزشی

  آموزشی farnaz farahani

  آموزش مدل های جذاب بستن بند کفش

  امروز با 16 مدل بستن بند کفش با شـما هستیم.عکس ها گویای نحوه انجام کار هستند.نکته اینجاست که این آموزش برای انواع مختلف آن قابلیت اجرا دارد و شما می توانید آن را برای انواع مدل ها با کم کردن از اندازه بند انجام دهید.همانطور که می دانید از جمله تغییراتی که می توان به منظور نو کردن بر روی آن انجام داد نوع گره زدن بند است که این کار را می توان در سبک ها و مدل های متفاوت و جذاب انجام داد و از این طریق جلوه خاصی به ظاهرش داد.در این مطلب می خواهیم انواع مدل های زیبا و شیک به همراه آموزش بستن بند آن را برای انواع کفش پیاده روی،کفش مخصوص دویدن و غیره استفاده کرد. شما می توانید این محصولات و انواع دیگر کفش را از فروشگاه کفش جوان javanshoes.ir و در قسمت خریدکفش تهیه کنید.

  بیشتر ما فقط از یک حالت معمول برای بستن بندها استفاده می کنیم. اما نمی دانیم که برای بستن آن ها ده ها روش وجود دارد،اگر می خواهید این روش ها را یادبگیرید با ما در کفش جوان همراه باشید.

  1.مدل مشبک:

  به این مدل به علت شکل ظاهری در هم تنیده شده ای که دارد مدل مشبک می گویند،شما می توانید آن را با یک بند یا دو بند با رنگ های مختلف ایجاد کنید.همانطور که در عکس می بینید بند از سوراخ اولی به شیوه ضربدری عبور داده می شده و از سوراخ دوم به سمت قسمت های بالایی می رود و شما می توانید آن را در محل دلخواه عبور دهید.این مدل بند بستن برای مدل های کانورس و آل استار که دارای سوراخ زیادیند عالی می باشد.ولی می توانید به سلیقه خودتان در مدل های دیگر هم استفاده کنید.توجه داشته باشید که در آخرین سوراخ عبوری،بند باید از زیر عبور کند تا بتوانید آن را گره بزنید.

  طریقه صحیح بند بستن در کفش اسپورت:

  2.مدل حلقه برگشتی:

  مدل loopback یکی از جذاب ترین مدل ها برای بستن بند کفش ورزشی است.حتما شما هم این مدل را در بازی ها بسکتبال دیده اید.اما این به معنا نیست که حتما باید کفش ساق دار مانند کانورس یا نایک ایر جردن داشته باشید،شما می توانید حتی با مدل های تخت نیز چنین گره ای ایجاد کنید.

  احتمالا این سوال برای شما پیش آمده که چرا به این مدل حلقه برگشتی می گویند،جواب در عکس بخوبی واضح است🤩در این مدل بند بعد از عبور از سوراخ اول در هنگام وارد شدن به سوراخ دوم اصطلاحا گره خورده است.

  از مزایای این مدل محکم بودن آن است،به سختی پیش می آید این گره به خودی خود باز شود،همین علت باعث می شود تا این مدل بستن بند پوتین نیز کاربرد داشته باشد.

  3.مدل نمایشی:

  آسان ترین مدل در این دسته!این مدل در عین آسان بودن برای انواع کفش مخصوصا نوع تخت آن مانند آل استار،نایک و ریبوک کاربرد دارد.دلیل نام گذاری این مدل ساده برای بسیار متداول بودن آن در میان مردم است.

  احتمالا همه ما حداقل یک بار تجربه این مدل بستن کفش خود را داریم یا زمانی که اولین بار کتونی مدرسه خریده ایم این مدل را دیده ایم.بیشتر انواع کتونی در دنیا به همین شیوه بسته می شوند.این مدل دردسر زیاده ندارد و تنها باید توجه کنید که بند ها از روی سوراخ وارد می شوند نه از زیر آن.می توان از این مدل بستن بند برای کفش 4 سوراخه نیز استفاده کرد.

  تنها باید با توجه به اندازه بند و تعداد سوراخ های جای بند آن را تنظیم کرد.حتی می توان مقداری از بند را با قیچی کوتاه کرد و بعد برای جلوگیری از نخ کش شدن آن سر بند را سوزاند؛تا راحت تر از جای بندها عبور کند.یا اینکه می توان انتها بند را دور پا بست.

  4.مدل کمان:

  این مدل برای انواع کفش کاربرد دارد و جلوه بسیار زیبایی به آن می دهد.در این روش مانند بقیه اول کار با عبور از سوراخ اول آغاز می شود ولی یک طرف بند بعد از عبور از آن به سمت بالا و آخرین سوراخ می رود و سپس به شیوه ضربدری از بالا به پایین از سوراخ ها عبور داده می شود و در نهایت در وسط آن بند ها به هم می رسند و گره زده می شود.

  یکی از کاربردهای این مدل بستن بند چکمه بالای زانو است،زیرا که برای بستن این مدل محصولات جلوه زیباتری دارد و نیز بستن و بازکردن آن آسان تر خواهد بود.می توانید در شکل زیر آموزش دقیق بستن بند به روش riding bow را ببینید.احتمالا دلیل نامگذاری این روش این است که وقتی بند به سمت بالا می رود حالتی مانند کمان به خودش می گیرد،البته شاید😅.

  این مدل برای بندهای دورنگ هم کاربرد دارد؛شما می توانید از بندهای دورنگ موجود استفاده کنید یا اینکه از دو بند با رنگ های مختلف استفاده کنید.استفاده از بند دورنگ باعث می شود تا نوع گره ها در آن بهتر به چشم بیاید.روش بستن بند کفش دورنگ یکی از ترندهای هرساله برای نوجوانان و جوانان است.برای اینکار می توانید دو تا بند را به هم گره بزنید به طوریکه گره آن دیده نشود.

  روش بستن بند کفش دورنگ:

  5.مدل نردبانی:

  مدل نردبانی یکی از منحصربفرد ترین روش هاست.شما می توانید آن را در انواع برندهای نایک،آدیداس و ریبوک استفاده کنید.برای اینکار شما ابتدا باید بر خلاف مدل های دیگر از زیر بند را وارد سوراخ کنید و سپس به جای ضربدری رفتن،باید به سمت سوراخ بالایی رفت و نکته اینجاست که از روی سوراخ بند را رد کنید و سپس از سوراخ روبرویی بند را رد کنید.

  منبع مطلب : javanshoes.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید