این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  چیدمان هفت سین فنگ شویی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  چیدمان هفت سین فنگ شویی را از این سایت دریافت کنید.

  فنگ شویی در هفت سین : درسال 1402 سال خرگوش بهترین ها را برای خود بسازید

  با فنگ شویی سفره هفت سین در سال 1400 و قرار دادن اصولی نمادهای سفره هفت سین در جهات مناسب می توانید بهترین انرژی را از جذب برکت و شادی برای خود فعال کنید.

  فنگ شویی در هفت سین : درسال 1402 سال خرگوش بهترین ها را برای خود بسازید

  فاطمه دایی زاده ۲۵ اسفند ۱۴۰۱

  عرض سلام و ادب داریم خدمت همه شما عزیزان و کاربران سایت فنگ شویی ایران در این مقاله قصد داریم به شما عزیزان  فنگ شویی در هفت سین و چگونگی فعال نمودن انرژی ها در سفره هفت سین مطالبی را به شما عزیزان ارائه دهد.

  همیشه بعد از یک خانه تکانی  و پاکسازی محیط که یکی از اصول اولیه علم فنگ شویی نیز هست همه ما ایرانیان در تکاپوی چیدن سفره هسین هستیم .گفته اند هر یک از سین های هفت سین ، نماد اهورامزدا، شش امشاسپندان (هفت فرشته بزرگ ) آیین زرتشت هستند عدد هفت برای ایرانیان باستان مقدس بوده و برای مفاهیم مثبت، خوش یمنی و فال نیک از عدد هفت استفاده می کردند مثلا هفت رنگ رنگین کمان، هفت خان رستم در شاهنامه، هفت آسمان، هفت اقلیم، هفت روز هفته، هفت فرشته، هفت شهر عشق در عرفان، هفت پیکر و هفت  آسمان و خلقت انسان در هفت شبانه روز است و … چندین فلسفه دیگر که مقدس بودن عدد هفت را نمایان می کند.

  نمادهای اصلی سفره هفت سین بر اساس ایران باستان

  سیر نماد اهورامزدا نماد پاکی و نماد میکروب زدایی و پاکیزگی محیط زیست و سلامت بدن و نیز زدودن چشم زخم است. زرتشتیان به این علت سیر بر سفره هفت سین می گذاشتند زیرا معتقد بودند بوی سیر دیوان را می گریزاند. آنها پوست سیر را می کنند و سپس آن را بر سفره می گذارند.

  سبزه نماد آبهای پاک جامه نو طبیعت و نمودار نرمی و صلح و آرامش سبزه در طبیعت اثرات شفا بخش شگفت انگیزی روی سلامت جسم و جان انسان دارد و حالت عصبی شدن را به حداقل می رساند روی قوای ایمینی بدن اثر مثبت دارد.

  سیب فرشته زن نماد زیبایی ، نماد بارداری و پرستاری سلامتی

  سنجد نماد دلبستگی و عطر برگ و شکوفه های آن محرک عشق و مهر و نماد زایندگی ، عشق و دلباختگی است.

  سرکه نماد جاودانگی و پاکی محیط، زدودن آلودگی و باطل کردن سحر و جادو بر سر سفره قرار می گرفت.سرکه طبیعی کنترل کننده متابولیسم بدن می باشد و خاصیت ضد ویروس و ضد پارازیت های معده را پاک کرده باعث آرامش مجرای تغذیه می شود سرکه سیب دارای پتاسیم، سدیم ، کلر، منیزیم ، کلسیم، گوگرد، آهن، فلوئور و سیلیسیم و غیره است و مواد معدنی لازم را به بدن می رساند. مثل سرکه تغییر و تبدیل داشته باشیم تا بتوانید خود را از قید عادت های نامناسب نجات دهید.

  سمنو نماد نماد زایش و باروری گیاهان و فراوانی خوراک و غذاهای خوب و پر نیرو

  سماق نماد باران نماد عشق و مهر پیوند دلها

  علاوه بر این این سین ها المان های دیگری در زمان های قدیم روی سفره هفت سین قرار میدادن که امروزه بسیار از آنها تغییر پیدا کرده و مواردی مثل ماهی و سکه و… اضافه شده ولی اصلی ترین موارد آن سیر، سبزه، سیب، سنجد، سرکه ، سمنو و سماق است.

  شمعدان یا شمع آتش مقدس

  اسپند نماد مادر زمین

  آینه نماد پاکی دل و روشنایی ضمیر

  ماهی نماد صورت فلکی حوت و نشان حلول سال از اسفند به برج فروردین صورت فلکی حمل ( در زمان های بسیار قدیم به جای ماهی از آب نماد زلالی و پاکی و یک نارنج یا سیب شناور داخل آن استفاده می کردند.)

  پس چه بهتر که اصول این علم رو در سفره هفت سین خود رعایت کنیم و انرژی ها را برای خود فعال نماییم !

  چيدمان سفره هفت سين بر اساس علم فنگ شویی

  به شمسی : سه شنبه 1402/01/01

  به قمری : ۲۸ شعبان ۱۴۴۴ هجری قمری

  به میلادی : 21 مارس 2023 میلادی

  ساعت: ۰۰:۵۴:۲۸ بامداد

  سال ۱۴۰۲ نیز سال خرگوش آب یین میباشد.

  چه قسمتی از اتاق پذیرایی و در چه جهتی می توانید سفره هفت سین خود را قرار دهیم؟

  قبل از پهن کردن سفره هفت سین صدقه کنار ‎بگذارید. (حتما حتما)

  برای سال ۱۴۰۲ بخش هایی که ستاره های مثبت فعال هستند بهترین مکان برای قرار دادن سفره هفت سین هست .

  اگر به دنبال روابط عاشقانه می گردید و یا مجرد هستید و به دنبال زوج مناسب هستید در بخش مرکز بر اساس ستارگان سال 2023 و با زمینه پارچه سبز رنگ

  اگر به دنبال شانس ثروت، موفقیت ، سلامت، طول عمر و کسب آگاهی هستید بخش  شمال بر اساس ستارگان سال 2023  با زمینه فیروزه‌ای

  اگر به دنبال باروری و خلاقیت بیشتر و ثروت هستید بخش غرب و یا اساس ستاره ثروت سال 2023 با رنگ کرم و قهوه ای استفاده کنید

  اگر به دنبال شانس موفقیت در کار و حرفه و به دنبال شهرت هستید در بخش جنوب بر اساس شانس سال 2023 با زمینه پارچه صورتی و کرم و بنفش

  اگر به دنبال شانس و اقبال و پیروزی و موفقیت  در سال هستید سفره هفت سین خود را در  شمال بنا یا غرب اتاق نشیمن خودتون قرار دهید با پارچه به رنگ فیروزه‌ای و‌کرم استفاده کنید.

  اگر به دنبال ثروت، جذب انرژی های کیهانی ، موفقیت و پشبرد اهداف آینده هستید سفره هفت سین خود را در جنوب غربی اتاق نشیمن قرار دهید با  رنگ فیروزه ای

  بهترین جهاتی هستند که شما می توانید سفره هفت سین خود را پهن کنید و اصول فنگ شویی در هفت سین را رعایت کنید تا  بهترین انرژی ها را برای خود فعال کنید .

  برای امسال جهت شمال شرق، شرق ، جنوب شرق و شمال غرب اتاق نشیمن خود سفره هفت سین را قرار ندید

  نماد های سفره هفت سین و فنگ شویی :

  نماد گندم ، برنج و سکه در سفره هفت سین :

  نشانه ثروت و مکنت هستند(ظرف گندم بذارید و توی اون رو سکه بذارید نتیجه ش رو می بینید. تعداد سکه ها فرد باشه) در جهت جنوب شرق سفره هفت سین قرار دهید.

  نماد سکه در سفره هفت سین :

  سکه نشان ثروت هست بنابر این می توانید بخش ثروت و جنوب شرق سفره قرار دهید و می توانید زیر سکه های خود از یک آینه استفاده کنید و یا در جهتی قرار دهید که سکه ها در آینه مشخص باشد.

  منبع مطلب : fengshuiiran.ir

  Transferring to the website...

  منبع مطلب : life.irna.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید