این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کاردستی دهه ی فجر

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کاردستی دهه ی فجر را از این سایت دریافت کنید.

  مدل های کاردستی دهه فجر برای کودکان جدید

  مدل های زیبا کاردستی دهه فجر / کاردستی دهه فجر برای کودکان ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه یعنی از ورود امام خمینی(ره) به ایران تا پیروزی انقلاب دهه فجر نامگذاری شده است.کودکان در دهه فجر با درست کردن کاردستی دهه فجر در این جشن سهیم می شوند. به همین بهانه در این مطلب از حیاط

  مدل های کاردستی دهه فجر برای کودکان جدید

  قصه و سرگرمی کودکانه, مطالب ویژه

   مدل های زیبا کاردستی دهه فجر / کاردستی دهه فجر برای کودکان

  ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه یعنی از ورود امام خمینی(ره) به ایران تا پیروزی انقلاب دهه فجر نامگذاری شده است.کودکان در دهه فجر با درست کردن کاردستی دهه فجر در این جشن سهیم می شوند. به همین بهانه در این مطلب از حیاط خلوت مدل های کاردستی دهه فجر برای کودکان را گردآوری کرده ایم .

  مدل های کاردستی دهه فجر برای کودکان جدید

  کاردستی با وسایل دور ریختنی به مناسبت دهه فجر / کاردستی درمورد دهه ی فجر 

  کاردستی با وسایل دور ریختنی برای کلاس دوم / کاردستی با وسایل دور ریختنی در مورد دهه فجر 

  کاردستی درمورد دهه فجر برای پیش دبستانی / کاردستی گل لاله سه بعدی 

   کاردستی ۲۲بهمن مهد کودک/ کاردستی ۲۲بهمن مهد کودک 

  کاردستی به مناسبت دهه ی فجر / کاردستی درباره دهه ی فجر 

   آموزش کاردستی دهه فجر برای پیش دبستانی / کاردستی با کاغذ رنگی برای دهه فجر 

   آموزش کاردستی به مناسبت دهه فجر / کاردستی به مناسبت دهه ی فجر 

   کاردستی۲۲بهمن / تزیین مدرسه برای دهه فجر 

  کاردستی هواپیما با کاغذ / کاردستی دهه فجر با وسایل دور ریختنی 

   کاردستی دهه ی فجر / کاردستی دهه فجر با نمد 

  کاردستی دهه فجر / کاردستی گل لاله / کاردستی ۲۲ بهمن برای مهد کودک 

  کاردستی زیبا برای دهه فجر / کاردستی ۲۲بهمن مهد کودک

   کاردستی زیبا برای دهه فجر / کاردستی دهه فجر کلاس اول

  گردآوری: حیاط خلوت

  ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

  ⇐ کلیک کنید: مشاهده مطالب جدید و داغ امروز ⇒♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

  منبع مطلب : hayatkhalvat.com

  آموزش ساخت کاردستی برای دهه فجر

  کاردستی دهه فجر یکی از کارهای جالب و پسندیده برای کودکان و نوجوانان در ایام پیروزی انقلاب اسلامی است آموزش ساخت کاردستی برای دهه فجر مناسب برای کودکان و همچنین طرز ساخت کاردستی دهه فجر در ادامه بیان خواهیم کرد   آموزش ساخت کاردستی برای دهه فجر ساخت کاردستی دهه فجر و بیست و دو بهمن را می توان به شکل ها مختلف ان

  آموزش ساخت کاردستی برای دهه فجر | طرز ساخت کاردستی دهه فجر

  مجموعه : سرگرمی ها و تفریحات کودکان

  کاردستی دهه فجر یکی از کارهای جالب و پسندیده برای کودکان و نوجوانان در ایام پیروزی انقلاب اسلامی است آموزش ساخت کاردستی برای دهه فجر مناسب برای کودکان و همچنین طرز ساخت کاردستی دهه فجر در ادامه بیان خواهیم کرد.

  آموزش ساخت کاردستی برای دهه فجر

  ساخت کاردستی دهه فجر و بیست و دو بهمن را می توان به شکل ها مختلف انجام داد و انواع کاردستی های زیبای دهه فجر برای کودکان تهیه نمود. در این مطلب قصد دارم به معرفی مدل های متنوع و زیبای انواع کاردستی های مناسب برای دهه فجر بپردازم که این کاردستی های زیبا برای مربیان مهد کودک ها و همچنین والدین عزیز الگویی مناسب است تا با ایده گرفتن از آنها کاردستی های متنوعی بریا بچه ها تهیه نمایند. در ادامه با آموزش ساخت کاردستی دهه فجر همراه ما باشید.

  شما چه میزان به ساخت کاردستی برای دهه فجر برای کودکان و نوجوانان خود علاقه‌مند هستید؟ اکثر دانش آموزان در دوران تحصیل خود با ساخت وسایل تزیینی و کاردستی‌های متنوعی مرتبط با موضوع دهه فجر آشنایی دارند. انواع مختلفی از این هنر‌های دستی زیبا را می‌توان به کمک کاغذ و مقوا تهیه نمود و از آن‌ها برای نشان دادن نماد‌ها و یا شعار‌های نشان دهنده روز‌ها و حوادث دهه فجر استفاده کرد. به عنوان مثال با تهیه لاله‌های سرخ رنگ می‌توان نمادی زیبا و تأثیر گذار را از خون شهیدان در این دوران مهم و ارزشمند دره معرض دید همگان قرار داد. ساخت کاردستی دهه فجر و 22 بهمن را مطمئنا همه دانش آموزان تجربه نموده اند و مربیان عزیز و والدین گرامی نیز در این راه به بچه ها کمک نموده اند. کاردستی های متنوعی با موضوع دهه فجر و انقلاب اسلامی ساخته شده است که در این مطلب بخشی از آنها را گردآوری نموده ایم و قصد داریم ضمن معرفی آنها، شما را با ایده های جدید و متنوع برای ساختی کاردستی های جدید و زیبا برای دهه فجر آشنا نماییم. در ادامه می توانید مدل های متنوع و زیبای ساخت کاردستی دهه فجر را ملاحظه نمایید.

  طرز ساخت کاردستی دهه فجر

  هدف ما از ساخت کاردستی دهه فجر و بیست و دو بهمن آشنایی بیشتر کودکان با این ایام است که اغلب این کاردستی ها با اموزش مربیان و والدین توسط کودکان و دانش آموزان تهیه می گردد. این مدل های ساخت کاردستی دهه فجر با مقوا و کاغذ تهیه می گردند و با ایده های خلاقانه و زیبا اغلب به شکل گل لاله که نماد شهید است، پرچم ایران، کبوتر و هواپیمایی که امام خمینی در آغاز دهه فجر با آن به ایران آمدند ساخته می شود و بیانگر شروع دهه فجر و پیروزی انقلاب است. برای طرز ساخت کاردستی دهه فجر می توان از نمونه های واقعی الگوبرداری نمود و از این طریق کاردستی های زیبایی تهیه کرد. در ادامه مدل های متنوع و زیبای انواع کاردستی های دهه فجر را ملاحظه می فرمایید که می توان با الگوبرداری از آنها کاردستی های زیبا و جالبی تهیه نمود. مدل های مختلف کاردستی برای دهه فجر را می توانید به کودکان آموزش دهید و یا از آنها بخواهید در حد تصور خود از جریانات انقلاب و دهه فجر نقاشی کشیده و یا کاردستی بسازند. انواع مختلف کاردستی با کاغذ و مقوا زیبا و متنوعی را برای این روزهای مهم و زیبا می توان تهیه نمود که ساخت گل های لاله کاغذی و مقوایی که نماد شهید و شهادت می باشد یکی از این سبک کاردستی هاست که در ادامه نمونه هایی از آن را ملاحظه می فرمایید.

  کاردستی دهه فجر به شکل دست های شعار دهنده

  روش ساخت این کاردستی دهه فجر نیز بسیار راحت است. کافیست تصاویر لازم را که در صفحه زیر مشاهده می‌کنید، بر روی مقوای رنگی رسم کرده و آن‌ها را برش دهید. در ادامه آن‌ها را به شکل گل‌های رنگی بر روی یک تکه مقوای بزرگ با رنگ روش بچسبانید.

  ساخت کاردستی دهه فجر با استفاده از تکه‌های روزنامه

  برای تهیه این کاردستی دهه فجر نیاز به تکه‌های روزنامه دهه فجر و دسته‌ای از گل‌های کاغذی وجود دارد.

  نکته: روزنامه‌های قدیمی مربوط به دهه پنجاه و روز‌های انقلاب را می‌توان با جستجو در اینترنت و پرینت گرفتن از آن‌ها تهیه نمود.

  طرز ساخت:

  تکه‌های دلخواه از روزنامه‌های دهه فجر که محتوای آن‌ها شعار‌ها و جملات مرتبط بوده را برش داده و آن‌ها را بر روی دسته‌ای از گل‌های کاغذی بچسبانید. بدین ترتیب به سرعت و سادگی یک کاردستی زیبا و جالب توجه به دست خواهد آمد.

  آموزش ساخت کاردستی دهه فجر به شکل کبوتر نامه بر

  روش ساخت این کاردستی بسیار آسان است و تنها به مقوای رنگی و یک تکه ربان پارچه‌ای نیاز است.

  طرز ساخت:

  برای تهیه آن تصویر پرنده و نامه را روی مقوا رسم کرده و برش دهید.

  سپس سوراخی را در گوشه نامه ایجاد کرده و ربان پارچه‌ای را از درون آن رد کنید.

  در ادامه ساخت این کاردستی دهه فجر قسمت‌های انتهایی ربان را زیر بال پرنده بچسبانید.

  برای زیبایی کار می‌توانید با نوشتن شعار‌های مربوط به دهه فجر خلاقیت بیشتری را به خرج دهید.

  طرز ساخت کاردستی دهه فجر به شکل پروانه

  طرز ساخت:

  برای ساخت چنین ریسه‌هایی مطابق شکل باید پروانه‌های را روی یک مقوا رسم کنید.

  سپس دور تا دور آن‌ها برش دهید.

  بعد از رنگ آمیزی آن‌ها با رنگ‌های دلخواه دو عدد پروانه‌ها روبروی هم بر روی یک نخ کاموا بچسبانید.

  با چسباندن تعداد زیادی از این پروانه‌ها روی نخ، کاردستی دهه فجر زیبا و چشم گیری به وجود خواهد آمد.

  آموزش ساخت کاردستی گل لاله برای دهه فجر

  این کاردستی دهه فجر بسیار زیبا و جالب بوده در عین سادگی مفهوم لاله‌های خونین دهه فجر و پرچم کشور عزیزمان را در ذهن افراد تداعی خواهد کرد.

  منبع مطلب : www.samatak.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید