این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کارنامه درسی شما بازتولید شد یعنی چه

  علي حسيني پور

  گواهی کارشناسی ام درچه مرحله ای هست؟؟

  کارنامه درسی شما بازتولید شد یعنی چه را از این سایت دریافت کنید.

  مقررات انتخاب واحد

  دانشجویان تمامی مقاطع موظف هستند در زمان تعیین شده برای انتخاب واحد از سمت آموزش دانشکده، با ورود به سامانه آموزش انتخاب واحد نمایند (انتخاب واحد دانشجویان ترم...

  مقررات انتخاب واحد

  دانشجویان تمامی مقاطع موظف هستند در زمان تعیین شده برای انتخاب واحد از سمت آموزش دانشکده، با ورود به سامانه آموزش انتخاب واحد نمایند (انتخاب واحد دانشجویان ترم اول هر مقطع توسط آموزش انجام می‌شود).

  توصیه می‌شود جهت ورود به سامانه سادا و (انتخاب واحد، ارسال درخواست اشتغال به تحصیل و مهمانی و کارآموزی) از استفاده تلفن همراه جدا خودداری کنید.

  آگاهی شما از قوانین آموزشی زیر در زمان انتخاب واحد، لازم است:حداقل تعداد واحدی که باید توسط دانشجو در هر نیمسال تحصیلی اخذ گردد ۱۲ واحد است. در غیر این صورت انتخاب واحد دانشجو حذف می‌گردد (اگر دانشجو ترم آخر باشد و تمامی دروس باقیمانده کمتر از ۱۲ واحد باشند، ایرادی ندارد). حداکثر تعداد واحد مجاز برای اخذ توسط دانشجو ۲۰ واحد درسی است.

  دانشجو مجاز به اخذ ۲ درس معارف در یک ترم نمی‌باشد (مگر دانشجوی ترم آخر).

  در صورتی که ظرفیت دروس تخصصی گروه تمام شد، نماینده ورودی لیست اسامی دانشجویان متقاضی اخذ درس (به همراه شماره دانشجویی) را به صورت کتبی به دفتر گروه تحویل دهد و یا به رایانامه مدیرگروه ارسال کند. وضعیت این درخواست‌ها در زمان حذف و اضافه مشخص می‌شوند.

  دانشجویان به دلیل جلوگیری از تداخل زمانی دروس و امتحانات پایان‌ترم، دروس هر ترم را طبق جدول ترم‌بندی پیشنهادی (چارت) رشته تحصیلی (واقع در سایت گروه)، اخذ نمایند. برنامه‌ریزی دروس در هر نیمسال بر اساس این جدول‌ها انجام خواهد شد.تعریف پیش‌نیاز: اگر درسی بر اساس جدول ترم‌بندی (چارت) رشته تحصیلی دارای پیش‌نیاز است، تنها در صورت گرفتن نمره قبولی درس پیش‌نیاز قابل به اخذ آن خواهید بود. (دانشجویان فارغ‌التحصیل مستثنی هستند).

  تعریف هم‌نیاز: اگر درسی در ستون هم‌نیاز تعریف شده‌ است، لازم است درس هم‌نیاز همزمان با درس موردنظر اخذ شود یا نیمسال گذشته اخذ شده باشد. در غیر این صورت، سیستم پیام خطا به شما ارسال می‌کند. هم‌چنین در صورتی که درس هم‌نیاز را به اشتباه حذف نمایید، فارغ‌التحصیلی شما در آینده با مشکل مواجه می‌شود.

  * دانشجویانی که پیش‌نیاز یک درس را اخذ نموده و نمره قبولی اخذ نکرده‌اند، همان درس در انتخاب نیمسال بعدی برای آنها تبدیل به هم‌نیاز می‌شود.

  شرایط اخذ درس کارآموزی: این شرایط در جدول زمانبندی رشته تحصیلی در سایت گروه قرار داده شده است. هم‌چنین قوانین و فرآیند دریافت معرفی‌نامه در قسمت مقررات کارآموزی آورده شده است.شرایط اخذ درس پروژه: شرایط اخذ این درس و گذراندن آن در قسمت مقررات پروژه پایانی آورده شده است.قانون حذف و اضافه: زمان حذف و اضافه دانشجویان یک هفته پس از اتمام انتخاب واحد است که به صورت دقیق در تقویم آموزشی اعلام می‌شود. در بازه اعلام شده در تقویم آموزشی جهت حذف و اضافه، شما مجاز هستید حداکثر ۳ درس حذف و ۳ درس اضافه کنید.

  به طور مثال: درس الکترونیک صنعتی، یک آزمایشگاه و شبکه را حذف کردم (۳ درس حذفی) درس مباحث ویژه، آزمایشگاه مدار و ریاضی مهندسی  را اضافه کردم (۳ درس اضافه). دیگر مجاز به حذف و یا اضافه هیچ درسی نیستم!

  اگر در زمان انتخاب واحد در سیستم سادا، درسی برای شما در لیست دروس ارائه شده و قابل اخذ آورده نشده است، از داخل combobox موجود، دروس غیرقابل اخذ را انتخاب نمایید. در این صورت لیست دروس غیرقابل اخذ به شما نمایش داده می‌شود و دلیل عدم نمایش هر درس را در مقابل آن مشاهده می‌کنید.

  در روز پایانی زمان حذف و اضافه، دانشجو موظف به تثبیت انتخاب واحد خود است. به هیچ وجه در بازه زمانی انتخاب واحد، تثبیت را نزنید. چنانچه دانشجویی تثبیت انتخاب واحد را بزند، امکان تغییر انتخاب واحد وجود ندارد.

  دانشجویانی که رشته تحصیلی کاردانی آنها با مقطع کارشناسی آنها متفاوت است با تشخیص مدیر گروه باید حداقل ۶ واحد دروس جبرانی اخذ کنند. لازم است برای اخذ دروس جبرانی باید شهریه پرداخت نمایند.

  مدیرگروه و کارشناس گروه الکترونیک و کامپیوتر، هیچ اطلاعی در مورد دروس زیر، اعم از ظرفیت کلاس‌ها، ارائه دروس، حضور استاد، محل تشکیل کلاس و نام استاد ندارند و در حیطه کاری مدیر گروه تخصصی نمی‌باشند. جهت کسب اطلاعات به صورت حضوری یا از طریق رایانامه با کارشناسان گروه مربوطه در ارتباط باشید.

  دروس عمومی (اعم از دروس معارف، دانش خانواده ،زبان خارجی و ادبیات فارسی) و دروس پایه (ریاضی و فیزیک) با کارشناس محترم گروه دروس عمومی و پایه، سرکار خانم متقی پور (رایانامه خانم متقی پور " motaghipoor@shariaty.ac.ir).

  دروس تربیت بدنی و ورزش۱ با گروه تربیت بدنی با کارشناس محترم گروه تربیت بدنی، سرکار خانم اسکندری (رایانامه خانم اسکندری zeskandari@shariaty.ac.ir).

  درس کارآفرینی با کارشناس محترم گروه علوم اداری سرکار خانم کاظمی (رایانامه خانم رقیه کاظمی shariaty.ac.ir‌@95098193(.

  چنانچه دانشجو درسی را در ترم تحصیلی افتاده باشد و در ترم دیگری آن درس را اخذ و نمره قبولی کسب نماید، نمره‌ی افتاده درس در معدل کل بی‌تاثیر می‌شود. اما شرایط ترم مانند مشروطی و معدل ترم تغییر نمی‌کند.

  تذکر: در خصوص تخلف در آزمون درس، نمره ۰.۲۵ برای درس لحاظ شده و این نمره هرگز بی‌تاثیر نخواهد شد.

  برای دروس اختیاری چنانچه همان عنوان درس اختیاری انتخاب شود، نمره درس در معدل کل بی‌تاثیر می‌شود. پس اگر دانشجو درس اختیاری دیگری را انتخاب نماید، نمره افتاده درس باقی خواهد ماند.

  دانشجویان دوره کارشناسی ناپیوسته که درس کارآفرینی (۲ واحدی) را در دوره کاردانی خود گذارنده‌اند، لازم است این درس را به صورت ۳ واحدی در دوره کارشناسی ناپیوسته نیز بگذرانند.

  دانشجویان روزانه در صورتی که درسی را اخذ و در آن نمره کافی را کسب نکنند باید برای اخذ مجدد درس شهریه پرداخت کنند.

  تعریف مشروطی: دانشجویانی که معدل نیمسال گذشته آنها زیر ۱۲ می‌باشد (معدل نیمسال تابستان در نظر گرفته نمی‌شود) می‌توانند حداکثر ۱۴ واحد اخذ کنند.  فقط دانشجویان مشروط که ترم آخر را پیش رو دارند، می‌توانند با تکمیل فرم تعهد (دسترسی به دانلود فرم تعهد) و پس از تایید توسط کارشناسان آموزش بیشتر از ۱۴ واحد را اخذ نمایند.

  * چنانچه دانشجویی نیمسال گذشته را مرخصی تحصیلی گرفته باشد و نیمسال پیش از آن را مشروط بوده است، اجازه اخذ بیش از ۱۴ واحد را ندارد.

  منبع مطلب : www.shariaty.ac.ir

  نحوه مشاهده کارنامه در سیستم آموزشیار

  نحوه مشاهده کارنامه در سیستم آموزشیار - مشاهده و چاپ کارنامه از سامانه آموزشیار ، روش‌های مشاهده نمرات در سامانه آموزشیار

  نحوه مشاهده کارنامه در سیستم آموزشیار – مشاهده و چاپ کارنامه از سامانه آموزشیار

  علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

  9099071612

  اگر سوالی دارید میتوانید در قسمت نظرات بپرسید

  دانشجویان دانشگاه آزاد برای مشاهده و چاپ کارنامه یک ترم یا کارنامه کل ، باید به سامانه آموزشیار مراجعه نمایند و با ورود به پروتال دانشجویی خود در این سامانه و سپس وارد شدن به بخش نمرات ، کارنامه را مشاهده کرده و در صورت نیاز از آن پرینت تهیه نمایند. با توجه به اینکه بسیاری از دانشجویان با نحوه مشاهده کارنامه در سیستم آموزشیار آشنایی ندارند ، در ادامه این مطلب راهنمای کاملی را ارائه کرده ایم.

  دانشجویان عزیز اگر برای ورود و استفاده از سامانه آموزشیار با مشکلی مواجه شده اید و نیاز به راهنمایی دارید ، بدون وقت تلفی و در سریع ترین زمان با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

  همین حالا تماس بگیرید

  تماس از سراسر کشور 9099071612

  تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

  آنچه در این مطلب میخوانید :

  1 نحوه مشاهده و چاپ کارنامه در سیستم آموزشیار

  2 خطای سامانه آموزشیار برای دریافت کارنامه و مشاهده نمرات

  2.1 سوالات متداول

  نحوه مشاهده و چاپ کارنامه در سیستم آموزشیار

  امکان مشاهده نمرات و دریافت کارنامه از سامانه آموزشیار وجود دارد و دانشجویان دانشگاه آزاد می توانند کارنامه ترم های تحصیلی و همچنین کارنامه کل خود را از این سامانه دریافت نمایند. همچنین چاپ کارنامه نیز از طریق سامانه آموزشیار امکان پذیر است که در ادامه توضیح داده ایم.

  اگر نحوه ورود به سامانه آموزشیار را نمیدانید باید عرض کنیم که برای این کار نیازمند نام کاربری و رمز عبور سامانه آموزشیار هستید که نام کاربری ، شماره دانشجویی شما + کد دانشگاه است. همچنین کلمه عبور نیز معمولا کد ملی می باشد مگر آنکه خود دانشجو آن را تغییر داده باشد.

  مرتبط بخوانید : ویرایش اطلاعات در آموزشیار – راهنمای ویرایش اطلاعات در آموزشیار

  پس از ورود به پروتال دانشجویی خود در سامانه آموزشیار ، برای مشاهده کارنامه مطابق تصویر زیر بر روی گزینه “ثبت نام دروس دانشجو” کلیک کنید.

  احتمالا این را هم بپسندید  نحوه ورود به سامانه آموزشیار - راهنمای ورود و استفاده از سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد

  در منوی ثبت نام دروس دانشجو چند گزینه وجود دارد که شما باید گزینه آخر یعنی “مشاهده کارنامه دانشجویی” را انتخاب نمایید.

  با ورود به صفحه کارنامه دانشجویی ، ابتدای صفحه کارنامه کل دانشجو درج شده است که شامل مشخصات زیر می باشد :

  نام و نام خانوادگی نوع پذیرش سال ورود به دانشگاه نام پدر شماره دانشحویی کد ملی

  تعداد واحد های درسی اخذ شده

  تعداد واحد های درسی گذرانده شده

  تعداد ترم های تحصیلی گذرانده شده

  تعداد ترم های باقی مانده

  و …

  با کلیک بر روی گزینه چاپ کارنامه ، به صفحه ای هدایت خواهید شد که می توانید از کارنامه خود پرینت و یا پی دی اف تهیه کنید.

  اگر در صفحه کارنامه دانشجویی کمی پایین تر بروید ، کارنامه های مربوط به ترم های تحصیلی گذرانده شده را نیز مشاهده خواهید کرد. همانطور که در تصاویر زیر می بینید ، کارنامه های نیمسال اول و نیمسال دوم یک دانشجو همراه با ریز نمرات ، تعداد واحد های پاس شده و تعداد واحد های مردود شده ، درج گردیده است.

  خطای سامانه آموزشیار برای دریافت کارنامه و مشاهده نمرات

  دانشجویان عزیز توجه داشته باشید که برای مشاهده نمرات و دریافت کارنامه از سامانه آموزشیار ، باید نیمسال تحصیلی سامانه را به ترم تحصیلی جاری تنظیم کنید.

  مرتبط بخوانید : نحوه ورود به سامانه آموزشیار – راهنمای ورود و استفاده از سامانه آموزشیار

  برای تنظیم نیمسال تحصیلی ، از منوی بالای سامانه بر روی گزینه “انتخاب” کلیک کنید.

  سپس نیمسال عملیات را جستجو کرده و تایید نمایید.

  با تنظیم نیمسال تحصیلی ، مشکلی برای دریافت کارنامه نخواهید داشت اما اگر همچنان خطای سامانه را دریافت می کنید ، توصیه می شود با کارشناسان پشتیبانی آموزشیار و یا با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

  احتمالا این را هم بپسندید  نحوه ثبت مجوز برای انتخاب واحد دانشگاه آزاد در آموزشیار 1401

  سوالات متداول

  آیا امکان مشاهده نمرات و کارنامه در سیستم آموزشیار وجود دارد ؟

  بله ، دانشجویان دانشگاه آزاد برای مشاهده ریز نمرات و کارنامه خود باید به سامانه آموزشیار مراجعه نمایند.

  منبع مطلب : pasokhbama.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مم 3 روز قبل
  0

  معنی کارنامه باز تولید

  علي حسيني پور 3 ماه قبل
  4

  گواهی کارشناسی ام درچه مرحله ای هست؟؟

  آوا 3 ماه قبل
  0

  سلام چهار روزه شهریه ثابت پرداخت کردم ولی هنوز برام انتخاب واحد انجام نشد چن روز طول میکشه

  لیلا 4 ماه قبل
  0

  کارنامه درسی باز تولید شده یعنی چی؟

  0
  مهرداد شمس 2 ماه قبل

  کارنامه درسی شما باز تولید شد یعنی چی؟

  ناشناس 4 ماه قبل
  2

  کارنامه درسی شما باز تولید شد یعنی چی

  برای پاسخ کلیک کنید