این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کارنامه سمپاد پایش

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کارنامه سمپاد پایش را از این سایت دریافت کنید.

  دبیرستان استعدادهای درخشان شهید بهشتی کاشان

  صفحه اصلی مدیریت آموزشی پرورشی مشاوره

  اخبار مسابقات و المپیادها

  دانلود بانک سوالات معرفی آموزشگاه تماس با ما آرشیو پانل ورود کاربران

  رتبه اول سهمیه ؛ کنکور 96 رشته تجربی

  کارنامه محمدهادی رضازاده رتبه یک سهمیه(31 کشوری)کنکور 96رشته تجربی

  دبیرستان استعدادهای درخشان شهید بهشتی کاشان

  رتبه اول کنکور 94 رشته زبان خارجی

  کارنامه آقای پویا همدانیان رتبه یک کنکور 94 رشته زبان خارجه

  دبیرستان استعدادهای درخشان شهید بهشتی کاشان

  رتبه یک کنکور 91 رشته ریاضی فیزیک

  کارنامه محمد استاد محمدی رتبه یک کنکور 91 رشته ریاضی فیزیک

  دبیرستان استعدادهای درخشان شهید بهشتی کاشان

  اوقات شرعی تبریک

  پایا

  مدارس سمپاد کاشان

  دبیرستان شهید بهشتی - دوره اول

  دبیرستان فرزانگان - دوره دوم

  دبیرستان فرزانگان - دوره اول

  مدارس سمپاد استان اصفهان

  آمار بازدید ها امروز: 74 دیروز: 1537 ماه جاری: 11977 ماه گذشته: 53277

  کل بازدید ها: 4336950

  افراد آنلاین: 1

  آخرین به روزرسانی: 1401/11/01

  © 2006-2023

  قدرت گرفته از سامانه مدرسه هوشمند پویان محصول طراحان وب شمال

  منبع مطلب : www.beheshtikasch.ir

  نتایج آزمون پایش سمپاد 1401

  در این مقاله هیوا توضیحاتی در خصوص نتایج آزمون پایش سمپاد ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲، نحوه مشاهده نتایج و مشاوره نتایج آزمون پایش سمپاد برای دانش آموزان ارائه شده است.

  نتایج آزمون پایش سمپاد

  دانش آموزانی که در موعد مقرر اقدام به ثبت نام و شرکت در آزمون پایش سمپاد نموده اند می توانند چند هفته پس از آزمون، نتایج آزمون پایش سمپاد ۱۴۰۱ را دریافت نمایند. در زمان اعلام جواب، دانش آموزان می توانند با مراجعه به سایت sampad.gov.ir و یا مدیریت مدارس از جواب آزمون مطلع شوند. تمامی دانش آموزان مدارس استعداد های درخشان در سراسر کشور ملزم به شرکت در این آزمون هستند.

  برای مشاوره نتایج آزمون پایش سمپاد

  برای مشاوره نتایج آزمون پایش سمپاد

  معمولا پس از شرکت در آزمون، داوطلبان در انتظار اعلام نتایج آزمون می باشند که آزمون پایش سمپاد نیز از این موضوع مستثنی نمی باشد و یکی از پرسش های بسیاری از داوطلبان محصل در مدارس تیزهوشان زمان اعلام نتایج آزمون پایش سمپاد 1401 می باشد که به دلیل تغییر در سایت اعلامی، بسیاری از دانش آموزان از نحوه و زمان اعلام جواب مطلع نمی باشند.

  آزمون پایش تحصیلی یکی از آزمون های اختصاصی مدارس تیزهوشان دوره اول و دوم متوسطه است. این آزمون در سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ با هدف تعیین سطح یادگیری دانش آموزان مدارس تیزهوشان در طول سال تحصیلی و رتبه بندی آن ها به صورت حضوری در مدارس تیزهوشان برگزار شد. به منظور راهنمایی بیشتر دانش آموزان در ادامه این مقاله زمان اعلام نتایج و نحوه مشاهده آزمون پایش سمپاد برای داوطلبان ارائه داده شده است.

  زمان اعلام نتایج آزمون پایش سمپاد

  آزمون پایش تحصیلی سمپاد به منظور سنجش عملکرد دانش آموزان مدارس استعدادهای درخشان کشور برگزار می شود. این آزمون زیر نظر سازمان استعداد های درخشان و به صورت حضوری در مدارس تیزهوشان می باشد. تمامی دانش آموزان مدارس استعدادهای درخشان در سراسر کشور ملزم به شرکت در این آزمون هستند.

  این آزمون با هدف تعیین سطح یادگیری دانش آموزان مدارس تیزهوشان در طول سال تحصیلی و رتبه بندی آن ها انجام می شود. نمرات آزمون پایش تحصیلی تاثیری بر روی نمرات مستمر دانش آموزان نخواهد داشت. محتوای کلی آزمون پایش تحصیلی مدارس تیزهوشان بر اساس نظر سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان کشور در هر سال انجام می شود و به مدارس استعداد های درخشان سراسر کشور ابلاغ می گردد.

  زمان برگزاری آزمون پایش تحصیلی سمپاد دانش آموزان مدارس تیزهوشان از طریق سازمان استعداد درخشان و بخش پایش تحصیلی اعلام می شود. دانش آموزان مدارس استعداد های درخشان موظف هستند تا در زمان تعیین شده ثبت نام در آزمون را از طریق مدیریت مدارس خود و یا سایت sampad.gov.ir انجام دهند و از شرایط و بودجه بندی آزمون ها مطلع شوند.

  به محض مشخص شدن زمان اعلام نتایج آزمون پایش سمپاد ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ اطلاع رسانی لازم در این قسمت صورت می گیرد.

  در سال گذشته دانش آموزان برای شرکت در آزمون پایش سمپاد می بایست به سایت sampad-lpm.ir مراجعه می کردند ولی با توجه به حضوری شدن مدارس در سال جاری، آزمون سمپاد 1401 نیز به صورت حضوری در مدارس تیزهوشان انجام شد اما زمان اعلام نتایج آزمون پایش سمپاد در حال حاضر اعلام نشده است و به محض اعلام در این قسمت اطلاع رسانی می شود.

  تمامی داوطلبان و شرکت کنندگان در آزمون پایش تحصیلی سمپاد در دوره اول متوسطه پایه هفتم، هشتم و نهم و در دوره دوم متوسطه در پایه دهم و یازدهم، پس از شرکت در آزمون حضوری، به منظور اطلاع از نتایج آزمون پایش سمپاد باید به سایت مرکز ملی استعداد های درخشان به آدرس الکترونیکی sampad.gov.ir مراجعه نمایند. زمان تقریبی اعلام نتایج آزمون پایش تحصیلی سمپاد بین 2 تا 4 هفته پس از برگزاری آزمون است.

  بیشتر بخوانید: سمپاد چیست

  نحوه مشاهده نتایج آزمون پایش سمپاد

  آزمون سنجش عملکرد دانش آموزان یا همان آزمون پایش تحصیلی 1401 - 1402، آزمون اختصاصی مدارس تیزهوشان سمپاد است. این آزمون در دو دوره بهمن و اردیبهشت با هدف ارزیابی سطح یادگیری دانش آموزان از مباحث درسی به صورت آنلاین و سراسری برگزار می شود. ساختار آزمون و منابع طراحی سوالات برای تمامی مدارس تیزهوشان سراسر کشور یکسان است. نمرات اعلام شده آزمون پایش تحصیلی هیچ تاثیری در نمرات مستمر دانش آموزان ندارد. بدیهی است این آزمون روند مثبتی در بهبود عملکرد دانش آموزان دارد.

  به دلیل اینکه هدف از برگزاری آزمون پایش تحصیلی سمپاد بررسی میزان یادگیری دانش آموزان و همین یکی از ویژگی های مدارس تیزهوشان سراسر کشور است، تمامی دانش آموزان برای آمادگی برای شرکت در این آزمون بایستی بر روی تمامی مباحث درسی مربوطه مانند دین و زندگی، ادبیات، ریاضیات، فیزیک و .. تسلط کامل داشته باشند.

  لازم به ذکر است که علاوه بر کتاب های درسی دانش آموزان، کتاب های تکمیلی مدارس تیزهوشان سمپاد نیز به عنوان مرجع طراحی سوالات آزمون پایش تحصیلی مورد استفاده قرار می گیرد. تمامی دانش آموزان مدارس استعداد های درخشان سمپاد می بایستی در این آزمون تستی شرکت نمایند. دانش آموزان مدارس سمپاد به منظور اطلاع از نتایج آزمون پایش سمپاد می توانند با مراجعه به سایت مرکز ملی استعداد های درخشان و وارد کردن نام کاربری به پرتال شخصی خود وارد شده و نتایج آزمون را مشاهده نمایند.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید