این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کارگردان چشم بندی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کارگردان چشم بندی را از این سایت دریافت کنید.

  بیوگرافی تمام بازیگران سریال چشم بندی + عکس های بازیگران سریال چشم بندی

  بیوگرافی بازیگران سریال چشم بندی شاهد احمدلو 1401 به همراه خلاصه داستان، تعداد قسمت ها و زمان پخش و تکرار از شبکه 3 سیما

  بیوگرافی تمام بازیگران سریال چشم بندی + عکس های بازیگران سریال چشم بندی

  مجموعه : بیوگرافی بازیگران ایرانی و خارجی

  بیوگرافی بازیگران سریال چشم بندی 

  دراین پست، بیوگرافی بازیگران سریال چشم بندی را مرور می‌کنیم. مجموعه تلویزیونی چشم بندی محصول سال 1401 بوده و بـه کارگردانی شاهد احمدلو ساخته شده اسـت. سریال چشم بندی در ژانر طنز تهیه شده و بازیگران محبوبی از جمله حمید لولایی و مرجانه گلچین دراین سریال ایفای نقش داشته اند. در ادامه با بازیگران این سریال آشنا میشویم و جزئیات پخش سریال چشم بندی را هم بـه اشتراک خواهیم گذاشت.

  درباره سریال چشم بندی

  چشم بندی سریال طنزی اسـت کـه پخش آن از ۹ دی آغاز شده اسـت و هر شب ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه ۳ سیما می رود. شاهد احمدلو کارگردان و امیر ابیلی سرپرست نویسندگان هستند و تهیه کنندگی این سریال بر عهده سلیم ثنائی اسـت. این سریال ساعت ۲۰ از شبکه سه سیما با بازی حمید لولایی، مرجانه گلچین، شهرام قائدی، نعیمه نظام‌دوست، سیاوش مفیدی، سروش جمشیدی، امید روحانی و … پخش می شود.

  کارگردان این سریال درباره ادامه دار بودن آن گفته اسـت: کار با استقبال مواجه شده اسـت. مـا سعی کرده‌ایم سلایق گوناگون مخاطبان را درنظر بگیریم. تنها هدف مـا این بوده کـه در چنین شرایطی، سهمی در التیام روحیه مردم داشته باشیم. هم چنین مـا این مجموعه را برای مخاطبی ساخته‌ایم کـه تا مدت‌ها چشم‌انتظار تماشای چنین مجموعۀ نمایشی بوده تا با آن ارتباط برقرار کند.

  سریال چشم بندی چند قسمت اسـت؟

  بـه گفته تهیه کننده چشم بندی، این سریال فعلاً ۴۰ قسمت ۳۵دقیقه‌اي اسـت اما احتمال دارد کـه بـه ۶۰ قسمت نیز برسد.

  زمان پخش سریال چشم بندی از شبکه 3

  زمان پخش سریال چشم بندی ساعت ۲۰ میباشد و از شبکه ۳ سیما پخش می شود. ساعت تکرار سریال چشم بندی ساعت ۲:۳۰ و ۱۰:۳۰ و ساعت ۱۶ از شبکه ۳ میباشد.

  خلاصه داستان سریال چشم بندی

  سریال چشم بندی بـه کارگردانی شاهد احمدلو و تهیه کنندگی سلیم ثنائی در ژانر کمدی، خانوادگی و اجتماعی اسـت کـه داستان آتش گرفتن کارخانه‌اي رابه تصویر می‌کشد. صاحب کارخانه فردی بنام کاشانچی مالک اصلی کارخانه اسـت کـه آن رابه دو دامادش داده، قصه این سریال از زمان فوت جمشید، همريش کاظم شروع میشود و بـه مرور بـه سمت جدال میان او و عمه ناهید می رود.

  عکس و اسامی بازیگران سریال چشم بندی

  در سریال طنز «چشم‌بندی» بازیگرانی، چون حمید لولایی، مرجانه گلچین، شهرام قائدی، سروش جمشیدی، سیاوش مفیدی، نعیمه نظام دوست، سعید پیردوست، شهین تسلیمی، مجید شهریاری، مختار سائقی، فرزانه سهیلی، داریوش سلیمی، ماهان عبدی و… بـه ایفای نقش پرداخته‌اند.

  بیوگرافی حمید لولایی در نقش جهان برهانی

  حمید لولایی دراین سریال نقش جهان را دارد کـه مامور بازنشسته صندوق تامین خسارت اسـت و از یکجای قصه بـه بعد بـه محسن پسرش – با بازی سروش جمشیدی – کمک میکند تا ماجرا را کشف کند. آقای حمید لولایی متولد 1334 در محله عشرت آباد تهران و اصالتا رشتی اسـت اما بزرگ شده محله عشرت آباد میباشد. ایم بازی متاهل بوده و دو دختر بنام هاي مریم و سارا دارد.

  بیوگرافی مرجانه گلچین در نقش ناهید اولنگی

  عمه ناهید با بازی مرجانه گلچین درست زمانی وارد قصه میشود کـه برادرش جمشید بدلیل آتش‌سوزی در کارخانه فوت شده اسـت. او از شهرستان می آید تا کارخانه را احیا کند و نگذارد کسی بـه میراثی کـه بـه برادرزاده‌اش می رسد چپ نگاه کند. خانم مرجانه گلچین در دوم ماه اسفند سال 1347در تهران متولد شد. پدرش آذری و مادرش شمالی اسـت. او فرزند آخر خانواده بوده ودر کودکی پدرش را از دست داده اسـت.

  بیوگرافی سروش جمشیدی در نقش محسن برهانی

  محسن دراین سریال مامور بیمه اسـت کـه بـه بحث خسارت بیمه و اتفاقاتی از این دست می پردازد و بـه نوعی درگیر این ماجراها میشود. سروش جمشیدی متولد 20 اسفند 1358 در تهران، بازیگر اسـت. اصالتا یزدی اسـت و پدرش از فعالان حرفه در تئاتر بود، مدتی در تهران نمایش کودک نیز کار کرده، او بسیار احساساتی اسـت. وی متاهل اسـت و دارای یک فرزند بنام سیاوش میباشد.

  بیوگرافی شهرام قائدی در نقش بابک زرافشان

  نقش بابک زرافشان وکیل کارخانه را بازی می کند کـه تقریباً همه ی خانواده دریک طرف نمودار قراردارند و بابک زرافشان در طرف دیگر اسـت. آقای شهرام قائدی متولد 31 مرداد ماه 1354 اسـت و حدود 44 سال سن دارد. پدرش با اینکار مخالف بوده اسـت و حتی پشتیبانی مال خودرا از پسرش گرفته بود. شهرام قائدی یک دختر بنام سارینا دارد کـه بـه قول خودش متنقد کارش اسـت.

  بیوگرافی سیاوش مفیدی در نقش کاظم سالاری

  نقش کاظم را بازی می کند کـه از مالکان کارخانه آقای کاشانچی و همريش اوست. کاظم مردی دین‌مدار و مذهبی اسـت و تلاش میکند یک نقش سفید را بازی کند. سیاوش مفیدی متولد 1 آبان 1348 بازیگر سینما و تلویزیون می‌باشد کـه بیشتر او را در ژانر کمدی می بینید، او با بازی در طنز خنده بازار بـه شهرت رسید. آقای سیاوش مفیدی با شیوا سلیمی ازدواج کرده اسـت و صاحب دو فرزند پسر هستند.

  بیوگرافی نعیمه نظام دوست در نقش فرزانه

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  کارگردان «چشم‌بندی»: باید بهترین بازیکن زمین تلویزیون باشیم

  کارگردان سریال «چشم‌بندی» درباره نزول سطح کیفی سریال‌های طنز در تلویزیون و دشواری‌های ساخت کار کمدی در این مدیوم از رسانه، اظهار کرد: در هر صورت ما در زمین بازی‌ای در حال نگارش، تولید و پخش مجموعه‌های تلویزیونی هستیم که در آن چهارچوب، قواعد، قاب و مدیوم، سلیقه و خاستگاه تلویزیون است و ما موظفیم در این زمینه، در یک تعامل و با یک سلیقه همگون پیش برویم و در عین حال بتوانیم بهترین بازیکن این بازی باشیم.

  یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۱:۴۷ GMT 22:17

  دوشنبه / ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ / ۱۳:۱۶

  دسته‌بندی: رسانه

  کد خبر: 1401111007678

  خبرنگار : 71442

  گفت‌وگوی ایسنا با شاهد احمدلو

  گفت‌وگوی ایسنا با شاهد احمدلو کارگردان «چشم‌بندی»: باید بهترین بازیکن زمین تلویزیون باشیم

  کارگردان سریال «چشم‌بندی» درباره نزول سطح کیفی سریال‌های طنز در تلویزیون و دشواری‌های ساخت کار کمدی در این مدیوم از رسانه، اظهار کرد: در هر صورت ما در زمین بازی‌ای در حال نگارش، تولید و پخش مجموعه‌های تلویزیونی هستیم که در آن چهارچوب، قواعد، قاب و مدیوم، سلیقه و خاستگاه تلویزیون است و ما موظفیم در این زمینه، در یک تعامل و با یک سلیقه همگون پیش برویم و در عین حال بتوانیم بهترین بازیکن این بازی باشیم.

  «چشم بندی» ظرفیت دارد ادامه پیدا کند

  شاهد احمدلو ـ کارگردان «چشم‌بندی» ـ در گفت‌وگویی با ایسنا درباره نگارش سریال «چشم بندی» اظهار کرد: گروه نویسندگان ما خوشبختانه هم استعداد و هم پتانسل و ظرفیت بالایی داشتند و دارند. این سریال با فیلمنامه‌ای مخاطب‌پسند و در عین حال با گنجاندن لایه‌های پنهان حامی مالی در داستان به نگارش درآمده و شاید به عنوان یک مجموعه تلویزیونی که در زمینه کمدی ـ کارآگاهی کمتر تجربه شده است، این سریال ظرفیت و پتاسیل آن‌را دارد که ادامه پیدا کند و جایگاه خودش را به عنوان یک ژانر کمتر تجربه شده باز کند.

  او تاکید کرد: خوشبختانه در این کار با گروه نویسندگان تعامل خوبی داشتیم. به واسطه توانایی نویسندگان و درایت تهیه‌کننده توانستیم مجموعه ای را بسازیم که با کمترین دست اندازها و فرازو نشیب ها به تولید برسد و ما از نتیجه کار خوشحالیم.

  احمدلو درباره‌ی تعامل با اسپانسر این سریال به نحوی که به کلیت قصه آسیب نرسد هم چنین اظهار کرد: اسپانسر خاستگاه و انتظاراتی داشت و البته تاکید داشتیم که نتیجه این حمایت مالی، همراهی و همکاری، خیلی به شکل رو، شعاری و مستقیم نباشد و بتوانیم به طور موازی با روایت داستان در متن کار آن نکاتی را هم که اسپانسر مدنظر دارد را اعمال کنیم که خوشبختانه این اتفاق افتاده و باعث خرسندی و خوشحالی است که این موضوع در ذوق مخاطب نمی زند. داستان اینگونه نیست که به مخاطب عام داستان بفهماند که کاملا درمورد بیمه است. ما روایتگر یک پرونده بیمه‌ای هستیم که در قالب یک مجموعه کمدی کارآگاهی قرار گرفته است که با روایت زندگی چند خانواده در کنار هم حول این پرونده روایت شده و مورد حمایت مخاطب هم قرار گرفته است بدون اینکه همانند بسیاری از کارها حامی مالی خودش را خیلی عیان به نمایش بگذارد، ما توانستیم این مجموعه را بسازیم و پخش کنیم.

  دلایل افت کیفی سریال‌های طنز در تلویزیون

  احمدلو در ادامه درباره‌ی دلایل افت کیفی سریال‌های طنز در تلویزیون و اینکه آیا این مساله به فیلمنامه برمی‌گردد یا موارد دیگر؟ اظهار کرد: ژانر طنز به دلیل نگاه منتقدانه اجتماعی که به مسائل روز مردم و جامعه دارد و جسارت‌هایی که در ظرفیت‌های یک کار کمدی هست، حساسیت مدیران و مسئولان را بیشتر می‌کند که این فقط شامل حال کارهای کمدی نمی‌شود. در هر صورت ما در زمین بازی در حال نگارش، تولید و پخش مجموعه‌های تلویزیونی هستیم که در آن چهارچوب، قواعد، قاب و مدیوم، سلیقه و خاستگاه تلویزیون باید رعایت شود. ما موظفیم در این زمینه در یک تعامل و با یک سلیقه همگون بتوانیم بهترین بازیکن این بازی باشیم.

  حضور بازیگران شناس در سریال طنز مهم است

  کارگردان «چشم بندی» حضور بازیگران شناخته شده و امتحان پس داده در آثار تلویزیونی را مهم و یکی از عوامل موفقیت چنین کارهایی عنوان کرد و در این زمینه گفت: حضور بازیگران ماهر در سریال «چشم‌بندی» اتفاق خوبی بود. فیلمنامه این کار جذاب بود و در گام دوم من به عنوان کارگردان در تعامل با تهیه‌کننده و نویسندگان در یک همفکری خوب در زمان پیش تولید به لیست بازیگران خوبی رسیدیم و رنگین کمانی از طیف های گوناگون بازیگران را داشتیم؛ چیزی که مدت‌هاست در مدیوم تلویزیونی با چنین طیف گسترده ای مخاطب ندیده بود.

  احمدلو درباره‌ی تجربه ساخت سریال طنز در تلویزیون که آیا ادامه می‌دهد؟ گفت: آخرین کاری که ساختم کار «آقا و خانوم سنگی» بود. پس از آن سریالی نساخته بودم و این خودخواسته نبود؛ به دلیل اینکه من فعالیت‌های دیگری هم داشتم. دو ـ سه فیلم سینمایی ساختمو در زمینه بازیگری هم در تلویزیون و هم در سینما همکاری داشتم. منتظر فرصتی بودم. گروه تولیدی که خوشبختانه به دلیل ظرفیت‌های بالای فیلمنامه و صمیمتی که بین گروه‌های تولید و عوامل پشت صحنه وجود داشت، اتفاق خوبی را برای خروجی کار رقم زد.

  نمی‌توانیم کارها را با ۱۰ سال گذشته مقایسه کنیم

  این کارگردان همچنین درباره پروسه‌ی ساخت سریال طنز که از گذشته تاکنون چه تفاوتی کرده است؟ اظهار کرد: گذر زمان بسیاری از معیارها، سلایق و علایق دنیا را تحت‌الشعاع خود قرار داده است. ما در این موقعیتی که هستیم نمی‌توانیم، خودمان را، جایگاه و موقعیتمان را و همچنین مدیوم رسانه و آثاری که حالا ساخته می‌شود را با ۱۰ سال گذشته مقایسه کنیم. ما باید هر اثر هنری را در زمان خودش و با جغرافیای سیاسی اجتماعی و اقتصادی زمانه خودش مقایسه کنیم. اینکه در ۲۰ سال پیش مجموعه‌هایی ساخته می‌شد که اکنون اینگونه نیست، می‌توانیم بگوییم الان هم مجموعه‌هایی ساخته می‌شود که شاید آن سال‌ها امکان ساخت آنها نبوده و این موضوع معیار مناسبی برای سنجش و مقایسه نیست.

  در این زمینه بخوانید:نعیمه نظام‌دوست: لطفا ناراحت نشویم!سیاوش مفیدی: خط قرمزها را کم کنیم حال و روز سریال‌هایمان بهتر می‌شودنویسنده چشم‌بندی: با سریال‌های مهران مدیری مقایسه می‌شویمسعید پیردوست: از قول من به مردم بگویید خیلی دوستشان دارمچرا سریال‌های طنز در گذشته مخاطبان بیشتری داشت؟

  وی در ادامه یادآور شد: اگر مجموعه‌ها و طنزهای سال‌های پیش مخاطب گسترده‌تری داشت به این دلیل بود که در آن زمان، در دو دهه پیش رسانه‌های گروهی، ماهواره‌ها و اینترنت در این حد تاثیرگذار نبودند. الان سریال‌های مختلفی در سطح دنیا وجود دارد که مخاطبان با یک کلیک می‌توانند با دنیا ارتباط برقرار کنند. چون مخاطب آن سال‌ها این ابزارها را نداشت، طبیعتا به این سریال‌ها رو می‌آورد. ولی حالا که حق انتخاب بیشتری دارد، از انواع پلتفرم ها گرفته تا سایت ها و شبکه های مختلف، طبیعتا مخاطبان هم پخش می‌شوند و ما نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم الان مجموعه‌ای را بسازیم که همان طیف از مخاطبان ۲۰ سال پیش پای تلویزیون بنشینند.

  منبع مطلب : www.isna.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید